Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 605

Планові відключення світла на Херсонщині 18 травня

  • 07:00 18.05.2018
  • Переглядів: 864

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Херсонське МВЕБілозерка [3408]: Дружби д.49ТО08.00-15.30
Херсонське МВЕБілозерка [ТП - 16 Л - 3]: Ріца садівниче товариство д.100 - 101ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 799 Л - 1]: Робоча, Південний, Фрунзе д.1 - 1А, 4 - 5, 8 - 9А, 11 - 18, Українського прапора*Червонопрапорна* д.2, 2Б - 5, 8, 10 - 59, Лісна, Східний, 9Січня д.7 - 9А, 10А - 17ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 2]: Східний д.2 - 3А, 5, 7, Центральна*Радянська* д.25, 27, 29, 29Б, 32 - 32Б, 40, Мирний д.13 - 13А, 15 - 16, Космонавтів д.1 - 7, Мостовий д.1 - 2І, 4А, Садова д.1 - 3, 4А - 7А, 9А - 53, 56Б - 56В, 65, Польова д.18, 68 - 146ТО08.00-15.30
Херсонське МВЕСонячне [4107]: Молодіжна, Шкільна, Юності, Центральна, Стадіонна, Івасюка Володимира *Піонерська*, Дзержинського, Садова, РобочаТО08.00-15.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 64]: Січових стрільців*Калініна * д.99, ВидриганаШевченка, Пугачова д.87 - 116, Шевченкапров.І.Гуревича*Баумана*, Молодіжна д.12027, Ісаака Гуревича*Баумана*, МолодіжнийВидригана, ШевченкаТГ д.80, 82 - 105, 107 - 135, КуликаІ д.62, 64, 66 - 76, 80 - 80А, 8221, Білозерський, Ладичука д.108, ЛазоС *Родини Вадонів*, Донський д.44 - 46, Нікопольський, ПугачоваСуботи, ШевченкаКалініна *Січових стрільців* д.139101, ШевченкаВидригана З.П. Генерала, Чорноморська д.93, СуботиМ д.85 - 117, Видригана д.22 - 58, 60, 64ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 654 2Т]: Кольцова д.51ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 3]: Учбовий д.366, 62, 64, Олександрівська*Червонопрапорна* д.36, 55 - 57, 59, 61, 63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73 - 75, 77, Колодязна д.91Б, Лугова д.1 - 20, Нижня*УльяноваД* д.49, 57, 66ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 5]: Комкова д.4 - 7, 850 - 23, Котляревського д.12 - 19, Нижня*УльяноваД* д.51, 53, 55, 59 - 59А10, 63, 65, 67, 69 - 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 88А, 90, 92, 94, 96 - 9610, Олександрівська*Червонопрапорна* д.50, 52 - 54, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70, 72, 83, 85 - 85А, 87, 89, 91, 93, 95 - 9516, Колодязна д.97, Учбовий д.6, 40, 42, 44, 46 - 48, 51, 54, 56 - 58, 60 - 61, 63 - 67, 69, 71 - 71Б, 736 - 75ТО08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [КТП - 210 РОГАЧИК]: Горькогокапітальний ремонт обладнання07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [Ф - 362 від Р - 41]: Горького, Степовакапітальний ремонт обладнання07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 20 РОГАЧИК]: Берегова д.1 - 41, Владичанського д.11 - 13, Кірова д.117 - 117А, 119 - 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 145, 148А - 156, 160, 164, 166, 168, 170, 172, Комунальнийтехнічне обслуговування07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 59 РОГАЧИК]: Чапаєва д.1 - 6Б, 8 - 13, 15 - 16, 18 - 21, 22 - 23, 25, 27, 29, 31, 33А, 36 - 37, 41технічне обслуговування13.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМВ.Копані [1942]: Степова, Червоноармійська, Чкалова, Бібліотечна, Соборна, Прикордонна, Карбишева, Піонерська, Робоча, 50 років Перемоги, Північна, Радянська, Українська, Жовтнева, Олексія Болдирєва, Артилерійська, Степовий, Маяк пров, Східна, Дачний, Костіна, Пушкіна, Пролетарська, Шкільна, Радгоспний, Лінійна, Радгоспнакр08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМВиноградове [71]: Тітова, Миколаєва, Соценкакр08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМК.Лагері [1973], [КТП - 574] 08.00 - 15.30: Покровська, Аптечний, Виноградна, Гагаріна, Горького пров, Дружби, Каховська, Козацький, Кримська, Кримський, Лікарський, Лісна, Лісовий, Матросова, Маяковського, Ярослава Сінька, Мічуріна, Набережна, Олега Гребінського, ОлександраКостини, Олешківська, Шкільна, Панфілова, Першотравнева, Червоноармійський, Пролетарська, Робоча, Шевченка, Садова, Спортивний, Тітова, Український, Чернишевського, Федора Лозенка *кр*, Олешки [ТП - 2 Л - 1]: Паркова, Гвардійська, Крилова, Поштова, Самарця, Казарменийкр09.00-15.20
Високопільський РЕЗ і ЕММиролюбiвка [КТП - 90 Воронцовка]: Шевченка д.39, 41 - 160технічне обслуговування08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМЩасливе [ТП - 139 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна , Садова, Таврійськакр09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМШевченкiвка [КТП - 83 Воронцовка]: Маслюка д.1 - 14, 17, 22 - 52, Чапаєвакапітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Херсонське МВЕДар’ївка [ТП - 488 Л - 2 Білозерка]: Полтавська д.62 - 72, 74, 76 - 78, 80 - 82, 100 - 106приєднання08.00-15.30
Херсонське МВЕНова Зоря [ПС 3510 Правдино]: 1, 2, 3, ГригорянаК, Саакяна, ШамардаянаТО07.30-15.30
Херсонське МВЕПравдине [ПС 3510 Правдино]: Молодіжний, 3км, Висоцької, Вишнева*Радянська*, Голинського, Зелений*Жовтневий*, Кооперативна, Нижня, Новий, Садова, СтеповаТО07.30-15.30
Херсонське МВЕСадове [ТП - 570 Л - 2 Білозерка]: Українська д.9, Садівська селищна рада, Будівельник - С садівниче товариствоприєднання08.00-15.30
Херсонське МВЕср Садівська [ТП - 570 Л - 2 Білозерка]: Будівельник - С садівниче товариство, Будівельниківприєднання08.00-15.30
Херсонське МВЕТаврійське*Кірове* [ПС 3510 Правдино]: Степова, Шкільна, Нова Ставкова, СтавковаТО07.30-15.30
Херсонське МВЕВелетенське [773]: Степова, Садова, УкраїнкиЛ*Леніна*, Шкільна*30років Жовтня*, Шевченка, Центральна*Радянська*, Виноградна, Вишнева, Горького, Дніпровська*МарксаК*, Зелена, Корольова, МамкіноїШ д.1 - 12, 14 - 32, Маяковського, Мирна*Комсомольська*, Молодіжна д.2, 4, 6, 8 - 14, Паркова*Кірова* д.1 - 12, Північна д.0 - 1, 2, 3 - 51АРМ08.00-16.30
Херсонське МВЕВелетенське [КТП - 115 Білозерка]: Шевченка д.67РМ10.00-16.30
Херсонське МВЕГончарне [773]: Центральна, ЗеленаРМ08.00-16.30
Херсонське МВЕКізомис [773]: Зелений, Шкільна, Шевченка, Чехова, Собка, Робоча, Набережна д.1 - 67, 71 - 120, Маячна, Касперівська *Радянська*, Горького, ЗеленаРМ08.00-16.30
Херсонське МВЕКізомис [КТП - 115 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.1 - 35, 37, 39, 41 - 47, 49, 51 - 51А, Шевченка д.1 - 30, 34, 36, 38, 40 - 42, 44 - 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70 - 72РМ10.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСергіївка [КТП - 225]: Колгоспна, ПушкінаТО отп. ЛР-6908.30-15.30
Херсонське МВЕсрада Кізомиська [773]: кадастровий номерРМ08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДавидів Брід [КТП - 52 Олександрівка]: Леніна д.100, Миру д.48, 50 - 124, Набережнакапітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСадок [ТП - 377 Л - 1 Олександрівка]: Пролетарська д.1 - 30, 32технічне обслуговування08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСадок [ТП - 377 Л - 2 Олександрівка]: Нижня, Гагарінатехнічне обслуговування08.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМБехтери [864]: Ворошилова, Кірова д.1 - 92, 94, 96, 98, Леніна д.1 - 1Б, 2 - 7, 10, Радянська д.19, Радянський д.4, 7 - 16ТО07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМДолматівка [КТП - 199]: Горького д.33, 36 - 70, СадоваТО07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМДолматівка [КТП - 786]: Леніна д.1 - 40ТО07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ; Збур’ївка, Коммуна, Облої [864]: *ТО*; Кохани [КТП - 201]: Лісна д.1 - 15, 19 - 25, Миру, Молодіжна д.01 - 23, Торговий д.2 - 20 *ТО*; Приморське*Більшовик* [961]: Берегова, Західна, Київська, Лазурна д.3 - 11, 14 - 30, Миколаївська, Морська, Піщана, Приморська, Сонячна, Східна, Харківська, ЧорноморськаПР07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКозацьке [КТП - 330 Берислав]: Березня8 д.99, Вишнева д.149, Козацький д.21, 40, Комарова д.39 - 85, Свободи д.47 - гараж, Травня1 д.10, 71, 73, 108 - 110приєднання09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 50 Л - 2]: Польова д.1 - 3, 10 - 26, Центральна д.1, Зелена д.1 - 26, Урожайна д.1 - 2, 8 - 13Приєднання09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [КТП - 62]: Дзержинського д.65, 67 - 105, Коцюбинського д.1А, 3 - 3В, Соборна д.35, 37 - 37А, 39 - 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 - 58, Травня1 д.6Бт.о.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМДмитрівка [341]: Дзержинського, Комарова, Попова, Торговат.о.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 163 Л - 2]: Суворова, Широкат.о.07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [ТП - 72 Л - 3 Берислав]: Шкільна д.18, 38, 40, 42 - 42а, 44, 61 - 75, 77А - 79, Смеричинського д.17 - 33, 38 - 54, БалкаКизи - Кермен д.15, Таврійський, Центральна д.163, 171 - 201А, 207 - 209ТО09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКостирка [ЗТП - 60 Берислав]: 1 - го Травня д.26АТО09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕММиколаївка [ЗТП - 60 Берислав]: Набережна д.1 - 50, Гагаріна д.1 - 41, Виноградна д.1 - 14, Шевченка д.1 - 49, 51, Травня1 д.1 - 46ТО09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМЧервоноблагодатне [ТП - 177 Л - 3 Горностаевка]: Першотравнева д.37, Середня д.1, 15 - 19РМ08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМКаланчак [ТП - 18 Л - 1 Каланчак]: Дніпровського д.11, 15, 18 - 24, 30, З. Космодемянської д.16, 28, 30, Лисенко д.5, Крупської д.5, 7, 9 - 21, 23, 25КР08.30-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМБалтазарівка [ТП - 87 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Таврійська, , Мира, Степова, Українська, Торгова, Гагаріна, КримськаТО08.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [Ф643 уч - ок ЗТП - 046 - 047]: Морська*УльяноваД*, Центральна*Ленiна*, Соборна*Воровського*, Відродження *Петровського*ТО09.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНадеждівка [КТП - 175]: МируТО08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМХрестівка [801]:ТО08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ТП - 17 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Островського, Белінського, Меліораторів, Гагаріна, Чкалова, КаланчацькаТО08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМВільна Україна [НС - 3 по МК 1Т]: Першотравнева, Центральна, КаховськаТО09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [КТП - 15]: ГрушевськогоМд.2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, Гоголя д.1, 3, 5, 7, ВасиляХоменкод.1 - 35А, 37, 39 - 39А, 41, 43, 45, 47, Велика Куликовськад.44 - 63ТО09.00-13.00
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [КТП - 36]: Панкеєвськад.23 - 25, 27, 29 - 31, 33, 35, 37, 39, МудрогоЯ д.3, 5, 7, 9 - 28, 30, 32, 34, 36, 38 - 40, 42, Золіна д.81, 83, 85, 87 - 871, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 212 - 212А, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228 - 228А, 230 - 242, Спендіарова д.1 - 27, 29, Маяковського, Мелітопольська д.159, 161, 163 - 173, 175, 177 - 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191 - 193, ЧумацькаТО12.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМвка [ТП - 477 Л - 1Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 2]: Рівенська д.1 - 10А, 12 - 33, 40 років Перемоги д.1, 9, Мелітопольська д.1Я, 2, 4, 6, 7А, 9А, 14, 16, 18А, Стахановська, Південна д.1 - 47, Південний, Олімпійська д.11, Фрунзе д.62, 64, 40 років Перемоги д.2 - 5ТО08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕММар’янівка [Ф - 151 от Р - 152 до Р - 153]: Терешкової, Механізаторів, Київська, Центральна, Степова, Молодіжна *Фрунзе*ТО09.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМНижні Сірогози [КТП - 201 Н.Сірогози]: Калініна, МарксаКТО08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМНижні Сірогози [КТП - 248 Н.Сірогози]: Горєлова, КупріяТО13.00-15.00
Херсонське МВЕБілозерка [до Р - 100]: ФранкаІ д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 63, СтеповаТО07.30-15.30
Херсонське МВЕДніпровське [до Р - 100]: Глинище, Білозерське д.2, 4 - 6, 8, 10, 12 - 28, 32, 38, 46, 50ТО07.30-15.30
Херсонське МВЕРомашкове [до Р - 100]: Виноградна, Квіткова, Садова, Піонерський, Абрикосова, Горіхова, Степова, Центральна, Молодіжна, ФестивальнаТО07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМВеликаандронівка [78]: Гірського, Сонячна, Степова, Тельманакапітальний ремонт обладнання07.30-15.30
Херсонське МВЕСтаніслав [561]: Таврійська*Піонерська*, Театральна, Пушкіна, Комунальна, Рибальчий, Балкова, Базарна, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Вишнева, Пляжна, Яружна, Вишневий, Свободи*Леніна* д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Лікарняний, Ювілейна, Шкільний, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Голобородька, Лиманська, Спортивна, Сітова, Торговий, Аптечний, Соборна*Жовтневої революції* д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Григор’єва, Культурна, КарпоуховаКР07.30-15.30
Херсонське МВЕСтаніслав [КТП - 620 Білозерка]: Голобородька д.2 - 24, Торговий, Базарна, Вишневий, ВишневаКР07.30-15.30
Херсонське МВЕСтепанівка [638]: Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 181, Джона Говарда д.6, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 56 - 58, 60, 62 - 118, Інгулецька д.1 - 3, 7 - 9, 11, 13 - 59, Запорізька д.1 - 5, Зарічна д.12 - 13, 27, 37, 69 - 89, Українська, Тихий, Селянська д.1 - 8, 9 - 10Б, 12 - 90, Ягідний, Піщаний, Мирний, Літній д.4 - 11, 18 - 20, Кільцева, Квіткова, Кар’єрний, Весела *Радянської Армії*, Христича д.2, 2Б, 16, 24, 40А, 44А - 46А, 52, Виноградна д.1, 4 - 5, 9 - 13, 17, 20 - 33ТО07.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМНовосеменівка [КТП - 168]: ЧапаєваКР08.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМКатеринівка [551]: Жовтнева, ЦентральнаТО09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовомиколаївка [КТП - 457]: Григорюка, ТаврійськаТО09.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовотроїцьке [КТП - 414] 09.00 - 15.00: Каштанова, Суворова, Шевченко *К Р* , [КТП - 358 Л - 1]: Мира, Гоголя, КалиноваТО08.30-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 421 Л - 1 - 2 - 3]: Українська, Миру , Робітнича, Березня8, Серьогіна Березня8, Українська , Мічуріна,ТО08.30-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЧумацький Шлях [551]: Будьоного, Молодіжна, Братів Польченко, Гагаріна, Садова, Перемоги, Миру , Комарова, ЛукьяноваТО09.00-15.00
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 637 Л - 2]: Балтазарівська*Куйбишева* д.94, 96технічне обслуговування ПЛ07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 695 Л - 2]: Гагаріна д.103, 105, 107, 109, 113 - 117, 119, 121, 128, 130, 132 - 134, 136, 140, 142, 144 - 148А, 150, ГагарінаСкадовької авіагрупи, Скадовської авіагрупи*ЧервоноїЗірки* д.3 - 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22технічне обслуговування ПЛ07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМАзовське*Фрунзе* [КТП - 280 та КТП - 834]: Большак, Шкільна, Фрунзе, ГорькогоКР08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМНовоолексіївка [ТП - 86 Л - 1, Л - 2 та Л - 3]: Залізнична, Садова, Литвiнова, Нова, ПарижськоїКомуникр08.30-56.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСтокопанi [ТП - 325 Л - 2]: Новоселовaто08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМБратолюбівка [ТП - 134 Л - 1 Горностаевка]: Ударна д.3 - 53, 56ТО08.30-15.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 1102 Л - 1]: Некрасова д.26приєднання08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМЗелений Під [ТП - 305 Л - 2 Горностаевка]: Сонячна д.45 - 76ТО08.30-15.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 1102 Л - 1]: Некрасова д.8, 12 - 135, 156 - 17, 20 - 22, 24, 28, 32приєднання08.00-15.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 152 А 1Т Л - 2]: Молодогвардійська, Комбайновий д.3А, 14, Миколаївське д.8 - 11, 12, 14, Козацький д.3 - 7, 9, 11, Потьомкінська*МарксаК * д.125 - 147, МакулінаІ д.2 - 13, 15, 17 - 22приєднання08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНова Шестірня *Петровське* [1523]: Леніна, Сонячнатехнічне обслуговування08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМОрлове [1523]: Карла Маркса д.4, 6, 10 - 18, 20, 22 - 26, 28 - 30, 32, 34, 36 - 38, 40 - 40а, 42, 56, 58, 64 - 111, 121, 123 - 125, 129 - 130, 60 років Жовтня д.44, Гагарінатехнічне обслуговування08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМРівнопілля [1523]: Степоватехнічне обслуговування08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМЧервоноармійське [КТП - 60]: Жовтневакапітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Херсонське МВЕАнтонівка [3408]: Шевченка, Шахтарська, Центральна*Будьонного* д.2 - 64, 65А - 75, 76, 78А, 80 - 82, Ювілейна, Українська*Радянська*, УкраїнкиЛ, Спортивна, Сергія Параджанова*Мікояна*, Садова, Прикордонний, Прикордонна, Пирогова, Олімпійська, Некрасова, Молодіжна д.44А, Мересьєва, Лермонтова д.2 - 75, Кримська, КошовогоО, Коцюбинського, Космодем’янськоїЗ, Комарова, Залізнична, Довженка*Червонофлотська*, Дніпровський, Дніпровська, Горького д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38 - 38А, 40, 42, 44 - 103, Воронцовська, Вишні Остапа, Антонівська*Червоноармійська*, Будівельників, Ак.Вернадського*МорозоваП*, Будівельна, Бєлінського д.1 - 8ТО08.00-15.30


Залишити коментар


Календар новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
^ Наверх