Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 341

Планові відключення світла на Херсонщині 21 травня

  • 07:00 21.05.2018
  • Переглядів: 422

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Херсонське МВЕХерсон [ТП - 29 Л - 6]: Фабрична д.9, 47 - 49, Азовський д.63, Тягинська*БєдногоД* д.9, 16А, Перекопська д.14 - 1851, 24 - 28, Артилерійська д.23Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 810 Л - 1]: Пархоменка д.4, 6, 8, 10, 12, 16Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 810 Л - 2]: ХмельницькогоБ д.4, 6, 10 - 16, 19 - 30, 32 - 41Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [ТП - 16 Л - 3]: Ріца садівниче товариство д.100 - 101ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕБогданівка [602]: Українська *Радянська*, Толстого Льва, Соборності *60років Жовтня*, Садовий, Гагаріна, РадянськаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 799 Л - 1]: Лісна, Східний, Українського прапора*Червонопрапорна* д.2, 2Б - 5, 8, 10 - 59, Фрунзе д.1 - 1А, 4 - 5, 8 - 9А, 11 - 18, 9Січня д.7 - 9А, 10А - 17, Південний, РобочаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 2]: Центральна*Радянська* д.25, 27, 29, 29Б, 32 - 32Б, 40, Східний д.2 - 3А, 5, 7, Садова д.1 - 3, 4А - 7А, 9А - 53, 56Б - 56В, 65, Космонавтів д.1 - 7, Польова д.18, 68 - 146, Мостовий д.1 - 2І, 4А, Мирний д.13 - 13А, 15 - 16ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 3]: Садова д.54 - 56А, 57 - 64, 67, 69, 71, Мирний д.1 - 12, 14ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕПетрівка [602]: Шкільна, Садова, КомсомольськаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕПетрівка [КТП - 845]: Комсомольська, Шкільна, СадоваТО08.00-16.30
Херсонське МВЕСонячне [4107]: Молодіжна, Робоча, Івасюка Володимира *Піонерська*, Садова, Шкільна, Дзержинського, Стадіонна, Центральна, ЮностіТО08.00-15.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 241]: ХетагуроваК д.22 - 5557, Некрасова д.78, 84, 86, 88 - 88А, Антипенка д.31 - 8045, Бойка д.57 - 76, 78, 8022, Вишнева*Блюхера * д.59 - 79, Королюка д.3041, 32, 34 - 59, 61, 63 - 80, Ціолковського д.24, 28, 4181 - 42, 46, Дровникова д.5530 - 80, 8219, Литвинова д.2945 - 8040, Макаренка д.3929 - 43, 4730 - 4828, 50 - 5125, 55РМ07.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 52 1Т]: Радянська *Ярослава Мудрого* д.6ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 52 2Т]: Гоголя д.17 - 177, 25, Радянська *Ярослава Мудрого* д.8 - 15А, 17ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 3]: Олександрівська*Червонопрапорна* д.36, 55 - 57, 59, 61, 63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73 - 75, 77, Нижня*УльяноваД* д.49, 57, 66, Лугова д.1 - 20, Учбовий д.366, 62, 64, Колодязна д.91БТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 5]: Котляревського д.12 - 19, Олександрівська*Червонопрапорна* д.50, 52 - 54, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70, 72, 83, 85 - 85А, 87, 89, 91, 93, 95 - 9516, Комкова д.4 - 7, 850 - 23, Нижня*УльяноваД* д.51, 53, 55, 59 - 59А10, 63, 65, 67, 69 - 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 88А, 90, 92, 94, 96 - 9610, Учбовий д.6, 40, 42, 44, 46 - 48, 51, 54, 56 - 58, 60 - 61, 63 - 67, 69, 71 - 71Б, 736 - 75, Колодязна д.97ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 406 2Т Л - 1]: Гмирьова д.20 - 29, Олександрівська*Червонопрапорна* д.3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 2314, Йосипа Пачоського *Спартаківський* д.87, 91, Філатова д.7 - 12, 1325 - 1423, Нижня*УльяноваД* д.2 - 4, 6 - 16, 18, 20, 22, 24ТО08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [КТП - 210 РОГАЧИК]: Горькогокапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [Ф - 362 від Р - 41]: Горького, Степовакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМСамійлівка [КТП - 139 РОГАЧИК]: 35 років Перемоги д.3 - 24, Кооперативна д.1 - 22, Ювілейна д.3 - 11технічне обслуговування07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМКозачі Лагері [КТП - 574]: Дружби, Чернишевського, Шкільна, Покровськакр08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМШевченкiвка [1652]: Чапаєва, Маслюка, Жовтневакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМПривільне [ТП - 169 Л - 1] 08.00 - 16.30: Молодіжна *то*, Олешки [ТП - 2 Л - 1]: Паркова, Гвардійська, Крилова, Поштова, Самарця, Казарменийкр09.00-15.20
Високопільський РЕЗ і ЕМШевченкiвка [КТП - 83 Воронцовка]: Маслюка д.1 - 14, 17, 22 - 52, Чапаєвакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [685]: Виноградна, АзовськаТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСергіївка [КТП - 225]: Пушкіна, КолгоспнаТО отп. ЛР-6908.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМБілогірка [Р - 83 *1393*]: Миру, Колгоспна, Шевченкакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДавидів Брід [КТП - 52 Олександрівка]: Набережна, Леніна д.100, Миру д.48, 50 - 124капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДавидів Брід [Р - 83 *1393*]: Миру д.48, 50 - 124, Набережна, Леніна д.100капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСадок [ТП - 377 Л - 1 Олександрівка]: Пролетарська д.1 - 30, 32технічне обслуговування08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМБехтери [864]: Ворошилова, Кірова д.1 - 92, 94, 96, 98, Леніна д.1 - 1Б, 2 - 7, 10, Радянська д.19, Радянський д.4, 7 - 16ТО07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСадок [ТП - 377 Л - 2 Олександрівка]: Гагаріна, Нижнятехнічне обслуговування08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГола Пристань [ТП - 734 Л - 2]: Ларіонова д.95, 99, 130 - аТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЗбур’ївка, Коммуна, Облої [864]:ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМКруглоозерка, Приморське*Більшовик* [ПС 3510 Більшовик] [КТП - 352]:ПР07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМРайське - 2 [ТП - 250 Л - 1]: Магістральна д.29 - 49, Паркова д.4, 6, 8, 10, 12, 14, 18 - 32приеднання07.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ПС 3510 Порт 1Т]: Портова д.42, 50 - 54, Незалежності д.11 - 21, Гайдара д.5 - 5В, 7, 11, 13, 15, Будівельна, Вишнева, Молодіжна д.33, Франка д.13 - 15, 17 - 27А, Крушельницької*Фрунзе*КР09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ПС 3510 Порт 2Т]: Українська, Каховська, Зелена, Південна, Північна, Польова, Солодухіна, Локомативна, Портова д.1, 3, 5, 7, 42а - 42А, Ювілейна, Сонячна, Шептицького, 40 років Перемоги, Центральна, ХмельницькогоБ, Амосова, Франка д.1а - 11Б, 15А, Березня8, Богдана Ступки, Незалежностід.1 - 9, Виноградна, Перекопська, Таврічеська, Космодем`янської З, Вокзальна, Путейная, Східна, Квіткова, Станціонний, Вернадського*Воровського*, Веселкова, УрожайнаКР09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 38 Л - 4]: Прибережна, Котляревського д.2А, 40 - 402, Дорошенко д.4 - 12, 41 - 45, Тіньова, Портова д.2, 4, Сагайдачного д.2 - 10, 12, 15 - 20, УкраїнкиЛ д.1 - 27, 29 - 35, 37, 39Приєднання09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМДмитрівка [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: Дзержинського, Комарова, Попова, Торговап.р.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕММала Лепетиха [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: 200 років М.Лепетисі, 60 років Жовтня, Гагаріна, Гречихіна, Декабристів, Забалка, Калашнікова, Кірова, Комунарів, Маяковського, Набережна, Нова, Одеська, Приморська, Пролетарська, Пушкіна, Садова, Стадіонна, Степова, Суворова, Ушакова, Червонофлотська, Чернишевського, Чкалова, Шевченко, Шкільнап.р.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 163 Л - 1]: Леніна, Ульянова д.93 - 99, Фрунзет.о.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМСергіївка [ПС 3510 М.Лепетиха 2Т]: Сергіївкап.р.07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [ТП - 83 Л - 2 Берислав]: 1 Травня д.400 - 402, 406, Соловїнад.1 - 8, 10, 14, Шевченка д.123А, 125 - 127, 129, 131, 133, 137 - 170, 172ТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЛьвово [КТП - 239 Берислав]: Карачинівська д.1 - 10, 12 - 39, Набережна д.7, 78 - 88, 96, Придніпровська, Робоча, Магістральна д.79, 94, 99 - 111, 114 - 149, Червонобургунська, Кустарнакапітальний ремонт обладнання09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМШляхове [КТП - 10 Берислав]: Будівельників д.3, 5 - 6, Бериславська д.3, 10 - 19, 21, 23, 29, 31, 33, Степовий д.4 - 5, 7 - 12, Гагаріна д.1, 3 - 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25 - 27, Пушкіна д.1 - 23, 25, 27, 29, Центральна д.2 - 24, 45ТО09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМШляхове [КТП - 7 Берислав]: Степовий д.1 - 3, 6, Бериславська д.7, 9, Будівельників д.1 - 2, 4, Чкалова, НоваТО13.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМКаланчак [ТП - 18 Л - 1 Каланчак]: Лисенко д.5, Дніпровського д.11, 15, 18 - 24, 30, З. Космодемянської д.16, 28, 30, Крупської д.5, 7, 9 - 21, 23, 25КР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ТП - 011 Л - 11]: Миру, Відродження *Петровського*ТО09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМАндріївка, Кудряве, Кучерявоволодимирівка, Магдалинівка, Новий Гай, Червона Поляна, Чорна Долина [ф.35 К.Володимирівка]:ПР08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМБалтазарівка [ТП - 87 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Таврійська, , Мира, Степова, Українська, Торгова, Гагаріна, КримськаТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМІванівка [КТП - 489]: Українськ, Садова, ТаврійськаТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНововолодимирівка, Павлівка [752]:ТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ТП - 17 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Островського, Белінського, Меліораторів, Гагаріна, Чкалова, КаланчацькаТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМШевченка [ТП - 207 Л - 1, Л - 2]: СтеповаТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМДудчине [КТП - 168]: Нова д.1 - 32, 34 - 107, Українська д.91 - 93, Радянська д.1, 9, 68 - 70, 78ТО08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМЗаозерне, Ольговка [ПС 3510 Заозерне]:ТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [818]: Перекопський1Плановые работы08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМВерхні Сірогози [КТП - 48 Н.Сірогози]: РадянськаТО08.00-12.00
Каховський РЕЗ і ЕМ2Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ3опська, Соборностід.73 - 101, Степова, Степовий1Плановые работы, Перек
Каховський РЕЗ і ЕМ2йська д.5 - 44йський1Плановые работы, Таврі
Каховський РЕЗ і ЕМ2Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ3Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ4ий1Плановые работы, Лугов
Каховський РЕЗ і ЕМ2а, Чкалова д.11, 21, 23, 29, 37, 39, Каштановий, Каштанова, Зелений1Плановые работы, Лугов
Каховський РЕЗ і ЕМ2а, Абрикосова, Абрикосовий д.11, 15КР, Зелен
Чаплинський РЕЗ і ЕМСтроганівка [КТП - 460]: ШкільнаКР08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [КТП - 11]: Садовий, Південний, Південна, Спендіарова д.85, 87, 89, 91, 93 - 108, Золіна д.141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 292 - 328, 417Стрілецькоїдівізії д.24, 31, 33, 35 - 36, МудрогоЯд.73 - 73А, 75, 77, 79 - 114, 117, 119, МиколиКулішад.33 - 38, Новий, УкраїнкиЛ д.7, 9, 11 - 11А, 13, 15, 17, 19, 21 - 23, 26 - 44, Свободний, Фоміна д.8, 10 - 27, Березня8 д.19, 21, 23, 28, 30, 32, 34, Осетрова д.49, 51, 53, 55, 57, 62 - 68ТО09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ТП - 19 Л - 2]: ГетьманаСагайдачногод.1 - 1А, 3, 5 - 5А, 7 - 7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 - 41А, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 - 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, Кобзарська д.85, 92КР08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ТП - 24 Л - 1]: Золіна д.15 - 15Г, 17 - 17В, 110А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, ВасиляХоменко д.62 - 62А, 64, 89 - 891, Чкалова д.2 - 6А, 8 - 8А, 10, 12, 14А, 16, 18, 20, 22, ГетьманаСагайдачногод.83 - 83А, 87, 89, 91, 93 - 93А, 95 - 95А, 97, 99, 101, 103, 105КР08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛюбимопавлівка [КТП - 188]: Веселий, Хмельницька, Зелена, ПершотравневаТО08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМВеликаандронівка [78]: Гірського, Сонячна, Степова, Тельманакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕДніпровське [Р - 100]: Янтарна, Центральна, Білозерське д.1, 3, 7 - 7А, 9, 11, 30, 34 - 36, 40 - 44, 48, 52, Садова, Набережна, Вишнева, Степова, Виноградна, Горіхова, Радгоспна, Золотухіна, Молодіжна, Спортивна, БудівельниківТО07.30-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [561]: Таврійська*Піонерська*, Голобородька, Спортивна, Аптечний, Свободи*Леніна* д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Вишнева, Шкільний, Лікарняний, Базарна, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Вишневий, Ювілейна, Яружна, Соборна*Жовтневої революції* д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Рибальчий, Сітова, Комунальна, Карпоухова, Культурна, Григор’єва, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Балкова, Лиманська, Торговий, Пляжна, Театральна, ПушкінаКР07.30-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [КТП - 622 Білозерка]: Спортивна д.52 - 66, Григор’єва д.3 - 6, Стадіонна д.1Є - 8, 19, 25 - 29, 200років Станіславу д.1 - 4, 10, Рибальчий, ПляжнаКР07.30-16.30
Херсонське МВЕСтепанівка [638]: Інгулецька д.1 - 3, 7 - 9, 11, 13 - 59, Джона Говарда д.6, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 56 - 58, 60, 62 - 118, Селянська д.1 - 8, 9 - 10Б, 12 - 90, Ягідний, Христича д.2, 2Б, 16, 24, 40А, 44А - 46А, 52, Літній д.4 - 11, 18 - 20, Кільцева, Квіткова, Тихий, Кар’єрний, Українська, Запорізька д.1 - 5, Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 181, Зарічна д.12 - 13, 27, 37, 69 - 89, Весела *Радянської Армії*, Піщаний, Виноградна д.1, 4 - 5, 9 - 13, 17, 20 - 33, МирнийТО07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМНовосеменівка [КТП - 168]: ЧапаєваКР08.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМКатеринівка [551]: Жовтнева, ЦентральнаТО09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовопокровка [КТП - 594]: Хмельницького Богдана, Шевченко, ЦентральнаТО09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовотроїцьке [611]: Горіховий, Мира, Матросова, Космонавтів, Квітнева, Польова, Пролетарська, Каштанова, Гоголя, Калинова, Сквозний, Соборна, Сонячна, Виноградна, Безроднього, Шевченко, Меліораторів, Степова, Затишна, 40 Років Перемоги, 60РоківПеремоги, Суворова, Залізнична, ГрушевськогоКР09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ[ТП - 358 Л - 1]: Миру, Гоголя, КалиноваТО08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 421 Л - 1 - 2 - 3]: Українська , Серьогіна, Миру , Березня8, Робітнича, УкраїнськаТО08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 429 Л - 1]: Декабристів, Березня8ТО08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЧумацький Шлях [551]: Братів Польченко, Садова, Перемоги, Молодіжна, Лукьянова, Миру , Комарова, Гагаріна, БудьоногоТО09.00-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМСтроганівка [КТП - 460]: ШкільнаКР08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМНовогригорівка [КТП - 312]: Гаращенко, ТолстогоКР08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 138 1Т]: Велика Куликовська д.116 - 118КР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМНовоєфремiвка [КТП - 383]: КвітковаКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМНовоолексіївка [ТП - 86 Л - 1, Л - 2 та Л - 3]: Залізнична, Садова, Литвiнова, Нова, ПарижськоїКомуникр08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСтокопанi [ТП - 325 Л - 2]: Новоселовaто08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаїри [261]: Чапаєва д.1 - 10, 12, 14, 16 - 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 55, 57, Степова, Садова, Піщана д.2, Набережна, Лікарняна, Леніна д.2 - 2Б, 40 років Перемоги, Комсомольська, Березня8, Калініна, Жовтнева, Весела, Горностаївська, ШкільнаТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКостянтинівка [Ф - 292 от Р - 58]: Молодіжна, Шевченка д.59, 61 - 96, ТітаренкоТО08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМВолодимирівка [ПС 3510 Новоросійська 2Т]: Затишна *Пролетарська*, Зелена *Маркса К*, Лазурна, Лозова *Лазо С*, Таврійська*Червоноармійська*, Центральна *Радянська*, Шкільна *Леніна*капітальний ремонт обладнання09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМАрхангельське [КТП - 111]: Пушкіна, Гайдара, Суворова д.1 - 32, 36, 38, Піонерський д.1 - 8, 11 - 17, 30 - 36, Леніна д.41, 43, 45, 55, 59технічне обслуговування08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМКрасне [КТП - 47]: Гагаріна д.2, 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 99, Горького д.52, 54, 56 - 58, 60 - 117, Октябрьский провулок д.9 - 14заміна трансформатора08.30-16.30
Херсонське МВЕГеологів [ЗТП - 746 А]: Геологів д.1 - 8, 10 - 17А, Теплична1 д.4 - 20, Славянська д.8 - 18, 36, Молодіжна д.1 - 2, 5 - 25, ДружбиРМ08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМАрхангельське [КТП - 120]: Садова д.19 - 34, 36, 40, 42 - 58, Радянська, Чапаєва, Жовтневатехнічне обслуговування08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЛиманське [ПС 3510 Новоросійська 2Т]: Мороз В, Степова *Чапаєва*, Суворовакапітальний ремонт обладнання09.00-16.30
Херсонське МВЕГеологів [КТП - 882]: Славянський, Теплична4, Теплична3 д.1 - 23, 28, Славянська д.1 - 2, 26 - 30, 46 - 72, Селянська д.2 - 18, 25 - 33, Геологів д.9, Теплична2, Теплична1 д.2РМ08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМВисокопілля [ТП - 30 Л - 1]: Визволителів *Червоноармійська* д.1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17а, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 37, 39, Українська, Комсомольськакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММихайлівка [ТП - 157 Л - 2]: Степова д.1 - 7, 11, 13, Таврійська *Комсомольська* д.1 - 15, 19, 21капітальний ремонт07.30-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ЗТП - 746 А]: Шкільна д.8РМ08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМНоворосійське [ПС 3510 Новоросійська 2Т]: Гагаріна, Миру *Будьонного*, Молодіжна, Чкалова, Чорноморськакапітальний ремонт обладнання09.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 810 Л - 1]: Маяковського, ІванаМазепи*Кірова* д.103, 127, 129, 137, 139, 143, 145 - 146, 150, 157, 167, 169, Пархоменка, Шевченка д.13, 26, 34 - 52, 54 - 75, Таврійська д.134 - 196, 233, НевськогоО д.5 - 21, 36 - 45, Прикордонний, ХмельницькогоБ д.7, 9, 11 - 16, 19 - 42Приєднання08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [КТП - 41]: ВіталіяБєлікова*Котовського* д.2А - 22, 24, Джарилгацька*Комсомольська* д.42, Єлизаветівська*Кірова* д.66 - 66А, 68, 70, 74 - 76, 78, 82, 86, 88 - 88А, 90А, 92 - 139, Затишна*МарксаК* д.0 - 21, КіроваПасічника, Курортна*ЛібкнехтаК* д.22, Лазурна*ЛюксембургР* д.105 - 139, Пасічника д.4 - 6, 10, 12, 14, 16 - 18, 24 - 44, Покровська*Колгоспна* д.94, 126 - 128, Святоюріївська*Будьонного* д.42А, 44 - 44А, 46технічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 810 Л - 2]: ХмельницькогоБ д.2 - 2К, 4 - 4А, 6, 8 - 8Б, 10Приєднання08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 695 Л - 2]: Гагаріна д.103, 105, 107, 109, 113 - 117, 119, 121, 128, 130, 132 - 134, 136, 140, 142, 144 - 148А, 150, ГагарінаСкадовької авіагрупи, Скадовської авіагрупи*ЧервоноїЗірки* д.3 - 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22технічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕЗимівник*Куйбишеве, Геологів* [ЗТП - 746 А]: Аграрний, Геологів д.6 - 11, Грушевського д.3, 19, Дружби, Молодіжна д.1 - 21, Слов’янська д.2А - 22, 24, Теплична д.2А, 2Ж - 3, 4А, 30, Теплична1 д.2ЗРМ08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 705 Л - 1]: Затишна*МарксаК* д.27, 29, 31, 33, 35 - 35А, 41, 43, 45, 47, 49, 53 - 55, 57, 59, 61, 63, 65, Курортна*ЛібкнехтаК* д.124, 126, 128, 130, 132, 137, 139, 141, 143, 145, СергіяСкадовського*Червоноармійська* д.135, 137 - 137А, 139, 141 - 141А, 143 - 148, 150 - 150А, 154 - 154А, 156, Чкалова д.123, 125 - 125 - А, 127 - 140, 142технічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕЗимівник*Куйбишеве, Геологів* [КТП - 882]: Теплична4, Грушевського д.1 - 2А, 5 - 18, 25 - 33, Слов’янська д.23А, 32 - 38А, Північна д.13, 17, 23, Теплична д.1 - 2, 2Г, 4, 8 - 28, 32 - 76, Теплична1 д.2И - 6, 42 - 72, Теплична2, Теплична3, Незалежності д.1 - 22, 32, Селянська д.35РМ08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 705 Л - 2]: ВіталіяБєлікова*Котовського* д.23, 25 - 36а, Пасічника д.48 - 72, СергіяСкадовського*Червоноармійська* д.149, 151 - 153, 155, 157, 159, 161 - 161А, 162А - 180, ЧервоноармійськаКотовського 149, Чкалова д.141, 143 - 158, ЧкаловаКотовськоготехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 722 Л - 5]: Крилова д.5В, Бєлінського д.1Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕПриозерне [3735]: Дружби народів д.11аТО08.00-08.30
Херсонське МВЕПриозерне [3735]: Дружби народів д.11аТО16.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [3710]: Дорофєєва д.21.23, 28, 38, 65, 69 - 79, Шенгелія д.3, 13:1, Стапельна, ВітрильнаТО08.00-08.30
Херсонське МВЕХерсон [3710]: Дорофєєва д.21.23, 28, 38, 65, 69 - 79, Шенгелія д.3, 13:1, Вітрильна, СтапельнаТО16.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [3722]: ім. Татарченко Л.В, Фортус Марії, Дачна, Нафтогавань *пос.* д.7 - 8, Острівське, Проточний, П’ятихатська, Рибацький д.діл.1, Рибна1, Рибна2, Рибна3, Стеблієвська, Суднобудівна1, Суднобудівна2, Суднобудівна3ТО08.00-08.30
Херсонське МВЕХерсон [3722]: Суднобудівна3, Острівське, Фортус Марії, Рибна2, Суднобудівна2, Суднобудівна1, Проточний, Стеблієвська, Нафтогавань *пос.* д.7 - 8, ім. Татарченко Л.В, П’ятихатська, Рибацький д.діл.1, Дачна, Рибна1, Рибна3ТО16.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [3730]: Мідний, Нафтогавань *пос.* д.1 - 6, ОзернаТО08.00-08.30
Херсонське МВЕХерсон [3730]: Озерна, Мідний, Нафтогавань *пос.* д.1 - 6ТО16.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [3732]: Шенгелія д.2, 4, 6 - 8, Дорофєєва д.8 - 14, 18 - 20А, 24 - 24а, 25А - 26, Береговий д.7 - 9, ПатонаЄ д.17 - 17АТО08.00-08.30
Херсонське МВЕХерсон [3732]: ПатонаЄ д.17 - 17А, Береговий д.7 - 9, Дорофєєва д.8 - 14, 18 - 20А, 24 - 24а, 25А - 26, Шенгелія д.2, 4, 6 - 8ТО16.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [3735]: ПатонаЄ д.25, Дорофєєва д.25, 27 - 37, 39 - 63, 67, Шенгелія д.1, 3, 5, 11:1 - 11:5, 13:2 - 13:3ТО08.00-08.30
Херсонське МВЕХерсон [3735]: Дорофєєва д.25, 27 - 37, 39 - 63, 67, ПатонаЄ д.25, Шенгелія д.1, 3, 5, 11:1 - 11:5, 13:2 - 13:3ТО16.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [3737]: Береговий д.5, Дорофєєва д.4А - 6, 10, 14 - 16, ПатонаЄ д.5 - 9ТО08.00-08.30
Херсонське МВЕХерсон [3737]: Дорофєєва д.4А - 6, 10, 14 - 16, Береговий д.5, ПатонаЄ д.5 - 9ТО16.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 1068 1Т]: Торгова*Січня21* д.50, КуликаІ д.31:1 - корп.7приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 1068 2Т]: КуликаІ д.31:2приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 13]: Ілька Борщака*Артема * д.3 - 22, 24, 26, Маяковського д.17, 19, 2158 - 25, 2642 - 3260, 36 - 4424, Бєлінського д.23, 25, 27, Полякова *Канатна* д.4 - 11, Робоча д.9 - 16, 20 - 22, 26, Торгова*Січня21* д.42А - 49, 56 - 64, МозолевськогоБ*Фрунзе* д.43, Жовтневої революції *Рішельєвська* д.5715, 59, 615 - 61АПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 13 Л - 6]: Бєлінського д.23, 25, 27, Робоча д.13, 15, Торгова*Січня21* д.42А - 49, 62Приєднання08.00-16.30


Залишити коментар


Календар новин
«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
^ Наверх