Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 182

Планові відключення світла на Херсонщині 11 червня

  • 07:00 11.06.2018
  • Переглядів: 136

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.


Херсонське МВЕКізомис [КТП - 114 Білозерка]: Набережна д.64 - 67, 71 - 106, Касперівська *Радянська* д.200, 202 - 204, 206, 208, 210, 212, 215 - 253, Робоча д.22 - 56, Шкільна д.7, 9, 13 - 15, 17 - 19, 21, 23, 25 - 27, 29, 31, 33 - 112, Горького д.43, 45, 47, 51 - 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 98 - 164, Маячна, Собка д.1 - 16ТО08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМВисокопілля [ТП - 4 Л - 2]: Кобзаря *Радянська*, Щорса д.1 - 38, 46а, Нова д.21 - 22, 24, 26, 28атехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕММала Шестірня [КТП - 11]: Ленінатехнічне обслуговування08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМАтамань, Нова Праця, Попiвка [ФР - 12]:ТО смежного РЭС11.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСиваш [ФР - 14]:ТО смежного РЭС11.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМДніпряни [ВЛ - 35 Днепряны]: Новолагерська, Мижевича, Молодіжний, Набережна, Виноградна д.36 - 68, Наддніпрянська д.149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 212 - 232, Гната Шила, Новомаячковська д.1 - 10, 12, 14, 16 - 18а, 20, 22, 24, 54а, Новоодеська, Пушкіна, Степова, Тихий, Шевченка д.190, Ярошенко, Козацький, КорсунськаТО ВМ-35 Днепряны09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКорсунка, НовіЛагері, Пісчане [ВЛ - 35 Днепряны]:повністюТО ВМ-35 Днепряны09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМОбривка [ТП - 167 Л - 1]: ПівденнаТО12.00-15.30
Херсонське МВЕНадеждівка [ТП - 314 Л - 1 Білозерка]: Вінницька д.1 - 46, 50 - 53, 55приєднання07.30-16.30
Херсонське МВЕНадеждівка [ТП - 367 Л - 2 Білозерка]: Нова д.14 - 33приєднання07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [КТП - 100 Воронцовка]: Шевченка д.59, 61 - 128технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [КТП - 102 Воронцовка]: Дружби*МарксаК* д.59, 63 - 101технічне обслуговування08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [1001]: Центральна д.109А - 161, 1 Травня д.119 - 166, 170, Будівельний, ГригоріяСковороди, Губайдуліна д.27 - 28, 80 - 90, Дніпровський, Зелений, Зоряна, Київська д.2 - 8, Козачий, Комарова, Кримська д.1 - 44, 46 - 48, Мех.бригади4, МихайлаГоріккера, Одеська д.69, 71, 73, 80 - 94, Олеся Гончара, Островського, Пархоменко д.1 - 71, Північна д.33, 35 - 42, 43 - 48, Приморська, Робоча, Січових стрільців, Скіфська, Слобідська д.21 - 70, Слободський проїзд д.2:3, Смеричинського д.2 - 7, 8Б - 9, 36 - 37, Франка д.1 - 9, 13, 15, ХмельницькогоБ, Шалімова, Шкільна д.15 - 47, 51 - 59, 77ТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКірово [1093]: Степова д.22, 24 - 60, Садовий, Зелений, Травня1 д.2 - 4А, 6, 10, 14, 18 - 80, Брянська, Шкільна, Студентська, Набережна, Ніни Токар, БілоруськаТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕММилове [1034]: повністюТО09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМЗелене [КТП - 399]: Гагаріна, Молодіжна д.1, 2 - 60технічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМКомунарівка [КТП - 311]: Кобзаря *Радянська*, Коротка, Молодіжна *Комунарів*Вимірювання параметрів Тр-ра.07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМКомунарівка [КТП - 311]: Кобзаря *Радянська*, Коротка, Молодіжна *Комунарів*технічне обслуговування .07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММихайлівка [ТП - 382 Л - 1]: Шкільна *Леніна* д.77, 79 - 119, Шульги д.77, 79 - 81, 83, 87, 89 - 107, 109 - 118По договору приєднання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММихайлівка [ТП - 382 Л - 1]: Шкільна *Леніна* д.77, 79 - 119, Шульги д.77, 79 - 81, 83, 87, 89 - 107, 109 - 118технічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПриморське [ТП - 700 Л - 1]: Морська *Червонофлотська* д.33 - 69По договору приєднання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМУлянівка [ТП - 198 Л - 2]: Нова, Радгоспна д.2 - 47технічне обслуговування ВЛ.07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМАгаймани [ТП - 189 Л - 1]: Миру. Українськато08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМПартизани [ТП - 133 Л - 1 Н.Сірогози]: Маслових, Новосільнато09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМДіброво, Дмитрівка , Зелена Рубанівка, Петропавлівка , Зелений Під, Калинівка, Подівка[ПС 3510 Червоний перекоп 1Т]Плановые работы09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 2 1Т]: Велика Куликовська д.160ТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ[ЗТП - 2 2Т]ТО: Панк
Каховський РЕЗ і ЕМ[ЗТП - 608]травнева д.36 - 78, Сонячна д.1 - 41, 43, Квіткова д.1 - 36, Соснова д.3 - 7, 9 - 19, 21 - 27, 29, 33, 37 - 39, 41 - 41А, 43ТО: Першо
Каховський РЕЗ і ЕМ[ТП - 19 Л - 2]ТО: Геть
Каховський РЕЗ і ЕМ[ТП - 24 Л - 1]ТО: Золі
Каховський РЕЗ і ЕМ[Ф - 818 до ТП - 418]ТО: Пере
Каховський РЕЗ і ЕМЛюбимопавлівка [ТП - 188 Л - 1]: ЗеленаТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ[ТП - 188 Л - 3]ТО: Весе
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГола Пристань [ЗТП - 1028 1Т]: Коцюбинського д.1 - А128, Ларіонова д.97 - 97Б, 120А - 124А, 128, Пушкіна д.1РМ07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМКалинівка [КТП - 207]: Молодіжна, СковородиГ.ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМКиївка [КТП - 178]: Гагаріна д.33ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМПам`ятне [КТП - 259]: Жовтнева, Леніна д.14, 18, 20 - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 - 68, Лютого, Шкільний д.4ТО07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЁенка [КТП - 15Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ66]: 30 Років Перемоги, Горького, Центральна, АнтипенкаТО08.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОРтехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕБогданівка [602]: Українська *Радянська*, Толстого Льва, Соборності *60років Жовтня*, Садовий, Радянська, ГагарінаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕБудівельник - С садівниче товариство [763]: Будівельниківтехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕБудівельник - С садівниче товариство [КТП - 570 Білозерка]: Будівельниківтехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕЗнам’янка [504]: не визначено, Незалежності, Східна, Незалежнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕЗорівка [504]: Комунарів, Пролетарська, Українська, Українська*Радянська*, Новоселів, Східнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕНадеждівка [504]: Набережна, Центральна, Миру, Молодіжна, Вишнева, Нова, Вінницька, Новоселів, Степоватехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕНова Зоря [ТП - 221 Л - 1 Білозерка]: 1, ГригорянаК д.11, 20, Саакяна, Шамардаяна д.12ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕПетрівка [602]: Шкільна, Садова, КомсомольськаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕСадове [763]: Козацька, КООПЕРАТИВ ПЕТРОВЕЦ, Південна, Садівська селищна рада, Будівельник - С садівниче товариство, Українська, Дніпровська д.3, 13, 24, 76, Зеленатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕСадове [КТП - 570 Білозерка]: Українська, Дніпровська д.3, 13, 24, Будівельник - С садівниче товариство, Південна, Садівська селищна рада, Зелена, Козацькатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕср Садівська [763]: Будівельників, Будівельник - С садівниче товариствотехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕср Садівська [КТП - 570 Білозерка]: Будівельників, Будівельник - С садівниче товариствотехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕтериторія Садівської ср [763]: СТ Петровецьтехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕЧерешеньки [504]: Садова, Польова, Центральна, Вінницькатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 13 Л - 9]: Жовтневої революції *Рішельєвська* д.5715, 59, 615 - 61А, Робоча д.21 - 22, 26, Маяковського д.17, 19, 2158 - 25, 2642 - 3260, 36, 40 - 44, Бєлінського д.27, Торгова*Січня21* д.56, 64, МозолевськогоБ*Фрунзе* д.43, Ілька Борщака*Артема * д.3 - 22, 24, 26Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 5]: Колодязна д.97, Учбовий д.40, 42, 44, 46 - 48, 51, 54, 56 - 58, 60 - 61, 63 - 67, 69, 71 - 71Б, 736 - 75, Котляревського д.12 - 19, Олександрівська*Червонопрапорна* д.50, 52 - 54, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70, 72, 83, 85 - 85А, 87, 89, 91, 93, 95 - 9516, Нижня*УльяноваД* д.51, 53, 55, 59 - 59А10, 63, 65, 67, 69 - 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 88А, 90, 92, 94, 96 - 9610, Комкова д.4 - 7, 850 - 23Приєднання08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМПлодове [ТП - 300 Л - 4]: Лугова д.1 - 6, 8, Садова д.2, 4 - 10присоединение09.00-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ЗТП - 614 А 1Т]: Виноградна4 д.7, 8ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ЗТП - 623 А]: Кобзаря, Оксамитова д.13, 17, 19 - 26, КозацькаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [ЗТП - 618 А 2Т]: Свободи*Леніна* д.14ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [2220]: Рєпіна д.3 - 4, 61 - 22, Сенявіна Адмірала д.302 - 40, КольцоваСенявіна, Баженова, Кольцова д.3 - 13, 15, 17 - 24, 48, Кутузова д.31 - 33, Вахтангова, 200 - річчя Херсона д.1, Крилова, Полковника Кедровського*Будьоного* д.2А - 6, 10ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 218 1Т]: Старостіна*Церковна* д.65, 69, 7141, 104 - 110, Січових стрільців*Калініна * д.37 - 53, 40років Жовтня д.84, 86, 88, 90 - 90А, 92, 9445, ХмельницькогоБ д.65 - 76, Ливарна д.56 - 5661, 60, 64, 66 - 6649, 6844, 70, 72, 80 - 802, 82, 8437 - 8437А, 89 - 91, 95 - 121, Оксани Петрусенко*ЛібкнехтаК*, Чорноморська д.27, 35, 37 - 37А, 41, 43, 47КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 218 2Т]: Чорноморська д.25, 29КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 285 1Т]: Тиха д.4 - 46, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.176, 178, 182, 184, 186, 188А - 188Б, 192, 198А, 247 - 301КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 285 2Т]: Тиха д.48 - 78, Слободка1 д.3 - 8Б, 10, 13 - 13А, 19 - 21, 23, 25А - 27, Слободка2 д.1, 7, 19 - 22, 27А, 30А - 31, 33, 35, 39 - 180, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.8726, 9915, 307КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 54]: Матроська2 д.3, 8, Чорноморський д.1 - 3, 6А, 8 - 14, 16, Ливарна д.52, 65, 70А, 73 - 79А, 81, 83, 85 - 85А, 93 - 9370, 40років Жовтня д.5665, 66, 68, 70 - 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 - 99, 101 - 107, 109, 111 - 111Д, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 - 127А, 129, 131 - 131Б, 133 - 137А, 139, 141, 143, 40років Жовтня *Інженера Корсакова* д.51, Кримський завулок, Кримська д.70, 72, 78, 8120 - 85, 86А - 92А, 94 - 113, 117, Перекопська д.98, 128, Кременчуцька д.69, Авіаційний д.9 - 9А, 16, 17, Сакко і Ванцетті *Миколи Садовського* д.53А2, Січових стрільців*Калініна * д.56 - 73, 8319, Житомирський д.3 - 25, Видригана д.14 - 14А, 14В - 14Г, Донський д.1 - 42, Уманський д.3 - 16, 17 - 19, 21, 23, Чорноморська д.49 - 49А, 51, 55, 57, 63, 69, Чорноморська2КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 613 1Т]: Східна10 д.5, 7 - 8, 11, 1320, 1521, 17, 1922, 23, 25 - 25А, Вячеслава Чорновола*Кіндійське* д.3А, 9 - 26, Нікольський2, Нікольський1 д.3, 9 - 13А, Нікольський4, Бордунова, Східна12 д.33, 36, 43, Східна11 д.3А, 19, Олени Казимирчак - Полонської*Дибенка*, Нікольський5 д.12, Кіндійська д.3 - 25А, 871ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 613 2Т]: Східна12 д.3 - 32, 34 - 35, 37 - 42, 44 - 46, Східна10 д.315 - 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20 - 22, 24, 26 - 34, Східна11 д.4 - 18, 20 - 44ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 614 А 1Т]: СікалкоТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 618 А 2Т]: Вячеслава Чорновола*Кіндійське* д.30ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 623 А]: Бурназяна, Козацька д.3 - 5, 14 - 18, 24, Нікольський5 д.4 - 10, 16 - 26ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 766 1Т]: ПатонаЄ д.7 - 9ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 766 2Т]: ПатонаЄ д.5 - 5АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 86]: Перекопська д.164ГКР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 1105]: Кримська д.74, 76, 80, 93, 119КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 230]: Парковий1, Придніпровська3, Придніпровський2, Придніпровський1, Придніпровський3, Придніпровська2, Придніпровський, Придніпровська1КР08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНадеждівка [ТП - 126 Л - 1, ТП - 176 Л - 1]: Молодіжна, Корольова, Степова, Миру, МартинцяГ, ГагарінаРМ07.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [РП - Черноморский]: Тягинська*Бєдного*Чорноморська, Слободка1 д.2, 8Б - 9, 11 - 12А, 14 - 18Б, 22 - 22А, 24, 27 - 30, Слободка2 д.1А - 5, 8 - 18, 23 - 27, 28, 32, 34, 37 - 38, 68, Чорноморський д.5, 7, 15, 17 - 34, Тягинська*БєдногоД* д.147, 149 - 14915, 162, 180 - 184, Перекопська д.156, ХмельницькогоБ д.31, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.126 - 126А, 128 - 128А, 130 - 130А, 132, 136 - 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156 - 156А, 158, 160, 164, 166, 168 - 168А, 170, 172, 174 - 174А, 181, 183, 185, 186А - 187, 189 - 191, 193 - 1984, 199 - 245А, Офіцерська *Шмідта* д.173, 175, 177, 179, 181 - 208, Чорноморська д.3 - 5, 11 - 11А, 17, 19, Січових стрільців*Калініна * д.3 - 17КР08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ВЛ - 10кВ Л - 746]: Лисенка, Базарний пров, Грушевського, КудріТ.О08.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [РП - Черноморский Л - 1]: Офіцерська *Шмідта* д.185, 189А, 208, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.126 - 126А, 128 - 128А, 130 - 130А, 132, 136 - 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156 - 156А, 158, 164, 172, 174 - 174А, 181, 183, 185, 186А - 187, 189 - 191, 193 - 1984, 199 - 215, 245А, Січових стрільців*Калініна * д.17, Слободка1 д.2, 8Б - 9, 11 - 12А, 14 - 18Б, 22 - 22А, 24, 27 - 30, Чорноморська д.11 - 11А, 17, 19, Тягинська*Бєдного*Чорноморська, Перекопська д.156, Чорноморський д.5, 18, 20, 22, 24 - 28, Тягинська*БєдногоД* д.147, 149 - 14915, 180 - 184, Слободка2 д.28КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 230 Л - 5]: Придніпровський1, Придніпровська1 д.3 - 3А, 5 - 7, 8, 9А - 16, 17 - 21А, 22 - 38, Придніпровський д.14ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 409 Л - 1]: Кольцова д.62, Жуковського д.3 - 3А, Нестерова д.4 - 4А, Польова4 д.23, 44, 52, Польова5 д.16, 24 - 25, 26 - 34, 36 - 59, 66 - 68, 76 - 81, 83, Польова6 д.28 - 68, Ціолковського д.15 - 15БТО08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ТП - 023 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: 13Північна, 12Північна, 6Північна, 78 Укріпрайона, КомбатаД, Північна, КривоносаД, 5Північна, 4Північна, Добичиних, 15Північна, Соборна, 3Північна, 14Північна, 7Північна, 2ПівнічнаТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [684]: Курортна, Азовська, Виноградна, 50р.Жовтня, Степова, 50р.Перемоги, Придорожна, 993стрілецькогоПолку, Полина, Набережна, ДорожняКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМН - Григорівка [ТП - 342 Л - 2]: Воровського, ЛенiнаТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПриозерне [684]:КР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЩасливцеве [КТП - 75 та КТП - 9181]: Радянська, Набережна, МорськаТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЯсная Поляна [ТП - 792 Л - 1]: ЮвілейнаКР08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМКаланчак [ВЛ - 10кВ Ф - 8303]: Радянська, ХмельницькогоБ, 8 Березня, Херсонський пров, Калініна, Теплична, УкраїнкиЛ, Херсонська , Північний пров, КосмодемянськоїЗ, Українська, Піонерська, Каховська, Шевченко, Щорса, МолодіжнаТ.О09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМНовоолександрівка [8306]: ШевченкоТ.О09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНовопавлівка [8306]: Садова, Шкільна, Молодіжна, Жовтнева, Гагаріна, БиловаТ.О09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМГорностаївка [ТП - 52 Л - 3 Горностаевка]: Гаражі, Колгоспний д.2 - 3, 6, Перемоги д.112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132 - 185, Першотравнева д.109ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЗапорізьке [ТП - 166 Л - 2 Горностаевка]: Північна, Леніна д.4 - 8, 10, 14, 16, 18, 22 - 24, 26 - 28, 30, 34, 36, 38, 40ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМОльгіне [КТП - 291 Горностаевка]: МираКР08.30-16.30


Залишити коментар


Календар новин
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
^ Наверх