Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 182

Планові відключення світла на Херсонщині 12 червня

  • 07:00 12.06.2018
  • Переглядів: 148

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.


Каховський РЕЗ і ЕМКаїри [261]: 40 років Перемоги, Шкільна, Набережна, Калініна, Лікарняна, Садова, Горностаївська, Чапаєва д.1 - 10, 12, 14, 16 - 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 55, 57, Весела, Леніна д.2 - 2Б, Комсомольська, Березня8, Піщана д.2, Жовтнева, СтеповаТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМОльгіне [КТП - 75 Горностаевка]: 40 років Перемоги д.1 - 16, Леніна д.23, 25, 27, 29 - 29А, 31, 35, 37, 39, 42 - 128, МолодіжнийТО08.30-16.30
Херсонське МВЕКізомис [КТП - 114 Білозерка]: Горького д.43, 45, 47, 51 - 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 98 - 164, Маячна, Касперівська *Радянська* д.200, 202 - 204, 206, 208, 210, 212, 215 - 253, Шкільна д.7, 9, 13 - 15, 17 - 19, 21, 23, 25 - 27, 29, 31, 33 - 112, Собка д.1 - 16, Робоча д.22 - 56, Набережна д.64 - 67, 71 - 106ТО10.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМЗаградівка [ТП - 227 Л - 1]: Шкільна д.2 - 22, 24 - 25технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМІванівка [КТП - 152]: Сувороватехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМІванівка [КТП - 153]: Українськатехнічне обслуговування08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМРайське - 2 [КТП - 250]: Магістральна, ПарковаТО09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМРайське - 2 [КТП - 290]:Садова, Південна, Червнева, РадгоспнаТО13.00-16.30
Херсонське МВЕБудівельник - С садівниче товариство [ТП - 570 Л - 2 Білозерка]: Будівельниківприєднання07.30-16.30
Херсонське МВЕІнгулець [ТП - 548 Л - 1 Білозерка]: Піонерська, Гагаріна д.1 - 35ТО08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМГаврилiвка [1622]: Робоча, Вчителiв, Дніпровська *Ленiна* д.65, 67, 69, 75 - 212, Молодіжна*Комсомольська* д.55 - 193а, Підстепна, Приморська д.34 - 76технічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕСадове [ТП - 570 Л - 2 Білозерка]: Українська д.9, Садівська селищна рада, Будівельник - С садівниче товариствоприєднання07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМГаврилiвка [КТП - 132 Воронцовка]: Підстепна д.1 - 24, 51, Вчителiвтехнічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕср Садівська [ТП - 570 Л - 2 Білозерка]: Будівельників, Будівельник - С садівниче товариствоприєднання07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМГаврилiвка [КТП - 139 Воронцовка]: Дніпровська *Ленiна* д.147 - 149а, 151, 153, 155, 159 - 159А, 161, 163 - 163а, 165, 169, 177 - 212, Молодіжна*Комсомольська* д.152а, 154, 156, 158, 160, 162 - 164, 166, 168 - 193атехнічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕУльянівка [ТП - 481 Л - 3 Білозерка]: Братів ПлохотниківТО11.00-13.00
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 104 Л - 1 Воронцовка]: Дружби*МарксаК* д.105, 106 - 133технічне обслуговування08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [ ВЛ - 10 - 1001 до Р - 80]: Шалімова, Центральна д.109А - 161, Козачий, 1 Травня д.119 - 135, ХмельницькогоБ, Мех.бригади4 д.26А - 66, ГригоріяСковороди д.21, 23, 27 - 27А, 28А - 64А, Будівельний, Скіфська, Січових стрільців, Робоча, Київська д.2 - 8, Пархоменко д.1 - 71, Зоряна, Шкільна д.15 - 47, Губайдуліна д.27 - 28, 80 - 90, Зелений, МихайлаГоріккера, КомароваТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКуйбишево, Чайкіно [1013]: повністюТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕММилове [1034]: повністюТО09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМВ.Олександрівка [КТП - 58 Олександрівка]: Лікарняна д.2 - 2А, 4 - 5, Молодіжний, Садова д.35, 37, 39, 41, 43 - 43А, 51, 53 - 53Б, 55, 57, 59, 61, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 - 88, 90, 92, 94 - 96, 98, 100 - 138технічне обслуговування08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМАнтонівка [ТП - 630 Л - 1]: Перемоги д.28 - 31, 33 - 53технічне обслуговування ВЛ.07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМАнтонівка [ТП - 630 Л - 4]: Молодіжна, Українки Л д.33 - 52технічне обслуговування ВЛ.07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММихайлівка [ТП - 382 Л - 1]: Шкільна *Леніна* д.77, 79 - 119, Шульги д.77, 79 - 81, 83, 87, 89 - 107, 109 - 118технічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМТаврія [ТП - 310 Л - 1]: Молодіжна д.13 - 38, 40 - 42, 44 - 46, 48, 50технічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМТаврія [ТП - 310 Л - 3]: Гагаріна д.4 - 16, Квіткова *Енгельса*, Молодіжна д.8, 10технічне обслуговування07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМН Дмитрівка[ТП - 198 Л - 1]: Фрунзето08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМПартизани [ТП - 133 Л - 2 Н.Сірогози]: Масловихто09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМДіброво, Дмитрівка, Зелена Рубанівка, Зелений Під , Калинівка, Подівка[ПС 3510 Червоний перекоп 1Т, 2Т] 09.00 - 16.30: Каховка [ЗТП - 480 2Т]: Мелітопольська д.182А, 184, 186ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ[Ф - 85 до ТП - 8, без ТП - 3]ТО: Мелі
Каховський РЕЗ і ЕМСолідарне, Тавричанка [154]: Шевченка, Солідарне, СтеповаТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМна, Новоселів д.13, Степова, Дніпровська, Матросова, Молодіжна, Соборна д.23, 25, 27, 29 - 39, 41 - 47, 40 років Перемоги д.1, ГатилоТО
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5зРМ07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМПам`ятне [КТП - 259]: Жовтнева, Леніна д.14, 18, 20 - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 - 68, Лютого, Шкільний д.4ТО07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 77 РОГАЧИК]: Успенська*Комсомольська*технічне обслуговування07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЅайлівка [КТП - 445Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ460]: Центральна, Відродження, ТаврійськаТО09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 421 Л - 1 - 2 - 3]: Українська , Робітнича, Березня8, Серьогіна, Миру , Мічуріна, Березня8, УкраїнськаКР08.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОРтехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕБогданівка [602]: Українська *Радянська*, Толстого Льва, Гагаріна, Радянська, Садовий, Соборності *60років Жовтня*ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗнам’янка [504]: Незалежності, Незалежна, не визначено, Східнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕГеологів [3121]: Південна, Селянська, Славянська, Славянський, Теплична1, Теплична2, Теплична3 д.1 - 23, 28, Теплична4, Геологів, Урожайна, Колодязний, Молодіжна, ДружбиПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕЗорівка [504]: Новоселів, Українська*Радянська*, Пролетарська, Українська, Східна, Комунарівтехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕГеологів [ЗТП - 694 А]: Урожайна, Південна, Молодіжна д.3, 29А - 38, Селянська д.18 - 23, 37, КолодязнийПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕМузиківка [786]: Польова д.2 - 16, Травня1 д.25, 29, 41 - 76, Київська д.5, Смішка, Стадіонна, Лікарняна д.0 - 4, 6 - 39, 40років Перемоги, Мира, Магазинна, Березня8технічне обслуговування07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНова Каховка [84]: Дніпровський д.1742 - 174а, 180ТО РП-10 винзавод10.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [3121]: Шкільна д.8Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕМузиківка [КТП - 842 Білозерка]: Лікарняна д.0 - 4, 6 - 39, Стадіонна д.1 - 6, 9 - 20, 40років Перемоги д.54А, 65 - 70, 72 - 74, Березня8 д.0 - 1, 2 - 19, 21 - 22, 30, 42, Польова д.2 - 16, Травня1 д.44технічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕЗимівник*Куйбишеве, Геологів* [3121]: Аграрний, Теплична1, Теплична, Степова д.5, 37, 57, 62 - 64, 66, 67, 68 - 69, 71, 73, 77, Слов’янська, Селянська, Північна, Південна, Персикова д.54В - 66, Олімпійська, Незалежності, Молодіжна, Лугова д.45, 57, 61, 65 - 66, 70, 72 - 74, 80 - 86, Колодязний, Дружби, Грушевського, Геологів д.6 - 11, Центральна д.1А - 5, 7 - 11, 13, 15 - 16, 18 - 19, 23, 26 - 28, 30, 34 - 37, 38А - 72, Урожайна, Теплична4, Теплична3, Теплична2Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕНадеждівка [504]: Вінницька, Центральна, Степова, Новоселів, Нова, Набережна, Молодіжна, Миру, Вишневатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕЗимівник*Куйбишеве, Геологів* [ЗТП - 694 А]: Північна д.28, 30 - 32, 35 - 42, Грушевського д.31 - 33, Колодязний, Молодіжна д.22 - 32, Незалежності д.30, Олімпійська, Південна, Селянська д.11 - 20, Теплична1 д.30, УрожайнаПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕНова Зоря [ТП - 221 Л - 2 Білозерка]: 3, Саакяна д.4, ГригорянаК д.2 - 10, 14 - 15, Шамардаяна, 2технічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [3121]: Махарадзе *С Параджанова* д.31, 3320, 3519 - 3920, 4119, 43, 4520, 49 - 64, Нафтовиків д.562 - 56А, 56В - 56Г, 84 - 138, Партизанська д.1 - 8, 10 - 45А, Робоча д.126 - 142А, 144 - 144А, 146, 148, 150, Західна9 д.10Б, Західна8, Західна7, Західна6, Західна5 д.1 - 23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, Західна4 д.124 - 18, Стадіонна, Донцова Дмитра*Тельмана* д.4340 - 6136, Газова, Української Армії*Червоноармійська*, Баку, Яружний *Овражний* д.2А - 6, 8 - 10А, 12А - 16Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕПетрівка [602]: Шкільна, Садова, КомсомольськаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 318 Л - 14]: Театральна*Горького* д.11, 13, 19 - корп.прим.2, 22 - 24, 26, Старообрядницька*Комсомольська* д.10, 14 - 16Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕПравдине [621]: Вишнева*Радянська*, Висоцької, Голинського, Зелений*Жовтневий* д.7 - 12, Новий, Садоватехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон, Садове [3121]: Яружний, ПартизанськаПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕПравдине [КТП - 202 Білозерка]: Зелений*Жовтневий* д.7 - 12, Вишнева*Радянська* д.4 - 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, Голинського д.2 - 37, Новий, Висоцької д.2 - 9, 14, 16 - 20, 24, 30, 34 - 34А, 36 - 38, 40, 42 - 46технічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕЧерешеньки [504]: Вінницька, Польова, Садова, Центральнатехнічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [ТП - 48 Л - 4]: Набережна д.5 - 7, 13, Островського д.0 - 4, Січня9 д.15, Хмельницького *Леніна* д.4 - 29, 30, 34, 36 - 38, 40, 42 - 42Б, 44то07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 120 Л - 1]: Чапаєвато07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНовонаталівка [ТП - 343 Л - 2]: МолодіжнаРМ07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНовонаталівка [ТП - 344 Л - 1]: МираРМ07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ВЛ - 10кВ Л - 746]: Базарний пров, Лисенка, Кудрі, ГрушевськогоТ.О08.30-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 216 Л - 2]: Пирогова д.1 - 18, 20 - 21, 23, 29 - 34ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 1064]: БогунаІвана*Ілліча * д.3, Нафтовиків д.61, 63, 65, 67, 69, Фестивальна д.210, Фонтанна д.3 - 8, МорозоваП*Антона Головатого*ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 218 1Т]: Чорноморська д.27, 35, 37 - 37А, 41, 43, 47, Старостіна*Церковна* д.65, 69, 7141, 104 - 110, ХмельницькогоБ д.65 - 76, Січових стрільців*Калініна * д.37 - 53, Оксани Петрусенко*ЛібкнехтаК*, 40років Жовтня д.84, 86, 88, 90 - 90А, 92, 9445, Ливарна д.56 - 5661, 60, 64, 66 - 6649, 6844, 70, 72, 80 - 802, 82, 8437 - 8437А, 89 - 91, 95 - 121КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 218 2Т]: Чорноморська д.25, 29КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 285 1Т]: Тиха д.4 - 46, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.176, 178, 182, 184, 186, 188А - 188Б, 192, 198А, 247 - 301КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 285 2Т]: Слободка1 д.3 - 8Б, 10, 13 - 13А, 19 - 21, 23, 25А - 27, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.8726, 9915, 307, Слободка2 д.1, 7, 19 - 22, 27А, 30А - 31, 33, 35, 39 - 180, Тиха д.48 - 78КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 390 1Т]: Уварова д.6ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 390 2Т]: Уварова д.4, 8, Філатова д.26 - 28ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 54]: Матроська2 д.3, 8, Січових стрільців*Калініна * д.56 - 73, 8319, Видригана д.14 - 14А, 14В - 14Г, 40років Жовтня *Інженера Корсакова* д.51, 40років Жовтня д.5665, 66, 68, 70 - 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 - 99, 101 - 107, 109, 111 - 111Д, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 - 127А, 129, 131 - 131Б, 133 - 137А, 139, 141, 143, Кримський завулок, Чорноморська д.49 - 49А, 51, 55, 57, 63, 69, Ливарна д.52, 65, 70А, 73 - 79А, 81, 83, 85 - 85А, 93 - 9370, Кримська д.70, 72, 78, 8120 - 85, 86А - 92А, 94 - 113, 117, Донський д.1 - 42, Перекопська д.98, 128, Житомирський д.3 - 25, Сакко і Ванцетті *Миколи Садовського* д.53А2, Уманський д.3 - 16, 17 - 19, 21, 23, Чорноморська2, Кременчуцька д.69, Авіаційний д.9 - 9А, 16, 17, Чорноморський д.1 - 3, 6А, 8 - 14, 16КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 662 1Т]: Бучми д.16, 200 - річчя Херсона д.15, 17ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 86]: Перекопська д.164ГКР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 1105]: Кримська д.74, 76, 80, 93, 119КР08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [КТП - 0102, КТП - 021 та КТП - 021а]: Курасова, Коцюбинського, пров.Шкільний, Лободи, пров.Арабатський, Братів Коваленко, Азовська, Курортна, Суворова, Горького, Першетравнева, пров.Першетравневий, 5Північна, Приморська, Суворова, ГагарінаТО.08.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 230]: Придніпровська1, Парковий1, Придніпровська2, Придніпровський1, Придніпровський3, Придніпровський, Придніпровська3, Придніпровський2КР08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [КТП - 430]: Степова, ПридорожнаТО08.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [РП - Черноморский]: Офіцерська *Шмідта* д.173, 175, 177, 179, 181 - 208, Слободка1 д.2, 8Б - 9, 11 - 12А, 14 - 18Б, 22 - 22А, 24, 27 - 30, Тягинська*БєдногоД* д.147, 149 - 14915, 162, 180 - 184, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.126 - 126А, 128 - 128А, 130 - 130А, 132, 136 - 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156 - 156А, 158, 160, 164, 166, 168 - 168А, 170, 172, 174 - 174А, 181, 183, 185, 186А - 187, 189 - 191, 193 - 1984, 199 - 245А, Січових стрільців*Калініна * д.3 - 17, Слободка2 д.1А - 5, 8 - 18, 23 - 27, 28, 32, 34, 37 - 38, 68, Перекопська д.156, ХмельницькогоБ д.31, Чорноморський д.5, 7, 15, 17 - 34, Тягинська*Бєдного*Чорноморська, Чорноморська д.3 - 5, 11 - 11А, 17, 19КР08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМН - Григорівка [ТП - 342 Л - 2]: Ленiна, ВоровськогоТО08.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [РП - Черноморский Л - 1]: Січових стрільців*Калініна * д.17, Слободка1 д.2, 8Б - 9, 11 - 12А, 14 - 18Б, 22 - 22А, 24, 27 - 30, Чорноморський д.5, 18, 20, 22, 24 - 28, Офіцерська *Шмідта* д.185, 189А, 208, Слободка2 д.28, Тягинська*БєдногоД* д.147, 149 - 14915, 180 - 184, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.126 - 126А, 128 - 128А, 130 - 130А, 132, 136 - 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156 - 156А, 158, 164, 172, 174 - 174А, 181, 183, 185, 186А - 187, 189 - 191, 193 - 1984, 199 - 215, 245А, Перекопська д.156, Тягинська*Бєдного*Чорноморська, Чорноморська д.11 - 11А, 17, 19КР08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЯсная Поляна [ТП - 792 Л - 1]: ЮвілейнаКР08.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 409 Л - 1]: Жуковського д.3 - 3А, Кольцова д.62, Ціолковського д.15 - 15Б, Нестерова д.4 - 4А, Польова6 д.28 - 68, Польова4 д.23, 44, 52, Польова5 д.16, 24 - 25, 26 - 34, 36 - 59, 66 - 68, 76 - 81, 83ТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНовоолександрівка [8306]: ШевченкоТ.О09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНовопавлівка [8306]: Садова, Билова, Молодіжна, Жовтнева, Шкільна, ГагарінаТ.О09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМХорли [КТП - 142 Каланчак]: Прикордонна, Леніна, ШкільнаТ.О09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМЗапорізьке [Ф - 293 от Р - 51]: Леніна, Молодіжна, Північна, КиївськаТО08.30-16.30


Залишити коментар


Календар новин
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
^ Наверх