Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 461

Юні спортсмени Херсонщини змагаються на "Дитячій олімпіаді - 2018" (фото)

  • 14:32 13.06.2018
  • Переглядів: 165

На Херсонщині на базі дитячого оздоровчого табору «Прибережний» в смт Лазурне Скадовського району продовжуються спортивні змагання з олімпійських видів спорту за програмою «Дитяча Олімпіада Херсонщини - 2018».

Вже 16-й рік чорноморське узбережжя Лазурного зустрічає команди кращих юних спортсменів Херсонщини. Діти і підлітки мають можливість не лише показати свої фізичні можливості, і  відпочити за звичайною програмою дитячого оздоровчого табору. 

Цього року до програми «Дитячої Олімпіади Херсонщини» входять змагання з футболу серед юнаків, волейболу серед дівочих команд, баскетболу 3×3 (команди хлопців та дівчат) та настільного тенісу (змішана команда), повідомляють на сайті Центрального спортивного порталу Херсонської області.

У спортивних змаганнях з олімпійських видів спорту беруть участь 360 юних спортсменів 2005-2007 років народження із 13 районів області (Бериславський, Великоолександрівській, Великолепетиський, Верхньорогачинський, Генічеський, Голопристанський,  Іванівський, Каховський, Олешківський, Скадовський, Нижньосірогозький, Нововоронцовський, Новотроїцький), двох об’єднаних територіальних громад (Горностаївська, Каланчацька), міст Каховка, Нова Каховка та Херсона. 

У змаганнях  з настільного тенісу у командному заліку місця розподілилися наступним чином: 

1  місце  -  команда міста Херсона (Світельский Артем, Жакун Богдан,Коваленко Ольга);

2  місце  -  команда Олешківського району (Трушко Ігор, Богачук Іван, Лукашова Катерина); 

3  місце  -  команда Великоолександрівського району (Діденко Віктор, Михальченко Богдан,Кумпете Вікторія, Коваленко Ольга).

Переможці з настільного тенісу в особистому заліку

-  серед дівчат:  1  місце -  Лукашова Катерина (Олешківський район), 2 місце -  Коваленко Ольга (м. Херсон),  3 місце -  Лінник Світлана (Новотроїцький район); 

-  серед юнаків: 1  місце  - Трушко Ігор (Олешківський район),  2 місце  -  Жакун Богдан (м.Херсон), 3  місце -  Мороз Артур (Скадовський район)

За результатами  змагань з баскетболу 3 х 3  переможцями стали:

-  серед дівчат: 

І місце - команда  Верхньорогачицький району (Куценко Валерія,  Передерій Юлія, Ничик Валерія, Бедюх Кіра),  

ІІ  місце -  команда Великоолександрівського району (Огли Карина, Кумпете Вікторія, Девляшова Уляна. Компанець Дар’я). 

III місце -  команда Олешківського району (Козлова Єлизавета, Злигостєва Аліна, Жураковська Світлана).

 Серед юнаків:  

I місце -  м. Каховка ( Коваль Даниїл, Бутенко Ілля, Чумак Кирило, Котов Дмитро),  

ІI місце - м. Нова Каховка (Герасименко Микита, Чайковський Дмитро, Іщенко Даниїл),  

III місце -  м. Херсон (Печуричка Сергій, Голинько Дмитро, Шаболдін Кирило, Тригуб Гліб). 

Нагадаємо, Дитяча Олімпіада Херсонщини-2018 проходить з 2 по 16 червня 2018 року у смт Лазурне (Скадовський район)  на базі ДОТ «Прибрежний».
Організація та керівництво змаганнями здійснюється управлінням з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, комунальною установою «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради. 


Залишити коментар


Календар новин
«    Серпень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
^ Наверх