Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 605

Відтепер держава буде оплачувати послуги приватних лікарів

  • 14:58 30.06.2018
  • Переглядів: 208

Міністерство охорони здоров’я буде оплачувати послуги не тільки державних, але і приватних лікарів.

Про це у Фейсбуці повідомила Уляна Супрун.

«Чи ви знали, що можете обрати свого лікаря в приватних клініках? 

Таку можливість ми закладали від самого початку трансформації системи охорони здоров’я і нарешті можемо оголосити офіційно: у рамках першої хвилі НСЗУ уклала договори з 12-ма приватними клініками та лікарями ФОПами з різних регіонів України!

Це означає, що кожен може обрати там свого лікаря так само, як у комунальній амбулаторії чи поліклініці, та лікуватися безоплатно.

Завдяки трансформації системи охорони здоров’я держава вперше починає спрямовувати фінансування і до приватних медзакладів. Це приклад роботи принципу “гроші за пацієнтом”, коли держава дає можливість пацієнту обирати, де лікуватися, та оплачує його вибір.

12 приватних клінік та лікарів-ФОПи, з якими уклала з ними договори, отримуватимуть фінансування за такими ж тарифами, як і комунальні амбулаторії і поліклініки.

Всі пацієнти, які підписали там декларації з лікарями, отримуватимуть послуги первинної медичної допомоги безоплатно, адже за них заплатить Національна служба здоров’я.

Список цих клінік та лікарів-ФОПів можна подивитися на сайті МОЗ України: (https://goo.gl/xcfbdZ)

Це лікарні обласних центрах, невеликих містах та навіть одному селі.

Декларацію можна підписати з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром у приватних клініках Києва, Харкова, Житомира та Дніпра.

Серед невеликих міст - Нова Каховка (Херсонська обл.), Кролевець (Сумська обл.), Мирноград (Донецька обл.), Світловодськ (Кіровоградська обл.), Христинівка (Черкаська обл.), Бершадь (Вінницька обл.).

І також у селі Слобідка, Львівської області.

Незалежно від того, чи ви оберете лікаря у приватному, чи комунальному медзакладі, ви можете отримувати однаковий безоплатний спектр послуг (детальніше тут: https://goo.gl/PKnRqE). Вимоги і до комунальних, і до приватних медзакладів також однакові - всі мають відповідати стандартам НСЗУ щодо ліцензій, спеціалістів, оснащення та надання сервісу і послуг.

Обирайте своїх лікарів та вірте у зміни!
», - повідомляє міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Залишити коментар


Календар новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
^ Наверх