Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 582

Планові відключення світла на Херсонщині 5 липня

  • 07:00 05.07.2018
  • Переглядів: 518
Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Скадовський РЕЗ і ЕМГостроподолянське [ТП - 125 Л - 2]: Леніна д.1, 3, 5, 7, 9, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, Таврійська *Радянська*Капітальний ремонт ВЛ07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЗміївка [КТП - 100 Берислав]: Робоча д.55, 57ТО09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКостирка [КТП - 218 Берислав]: Молодіжна, 1 - го Травня д.1 - 4, Дружби д.1 - 48, Миру д.1 - 31ТО13.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЛьвово [1063]: 1 - го Травня, Перемоги, Панова, Карачинівська, Мисливська, 8 Березня, Жовтнева, Слобідська, Одеська, Молодіжна, Набережна д.1 - 4, 6 - 65, 68 - 75, 78 - 88, 96, 102, Вишневий д.10, Шосейна, Степова, Магістральна, Херсонська д.1 - 26, Придніпровська, Східна, Продольна, Миру д.1 - 19, Північна, Садова, Південна , Нова, Соборна , Робоча, Кустарна, Червонобургунська, ЛікарнянаТО09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЧервонийМаяк [ТП - 413 Л - 1, Л - 2 Берислав]: Водонапорна д.8 - 9, Маяковського д.3, 1 - 2, 4 - 21, Центральна д.16 - 20, КоцюбинськогоТО08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЗміївка [1052]: Дніпровська, Молодіжна, Старошведська, Шевченка, Шкільна, Булата, Робоча д.1 - 54, 56ввод в работу реклоузера13.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМФедорівка [ТП - 197 Л - 1]: Кірова, МаяковськогоТО08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМНижні Сірогози [ТП - 198 Л - 2 Н.Сірогози]: ПетровськогоТО09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМБлагодатне [1514]: Гагаринатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМБратське [1514]: Шевченка, Ленінатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМЗаградівка [КТП - 227]: Шкільна д.2 - 22, 24 - 25, Жовтнева д.39, 53 - 101, Кузнечна д.1 - 8технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМЗарічне [1514]: Шевченка, Першотравнева, Макаренка, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМІванівка [1514]: Перемоги д.1 - 74, Нова, Молодiжна, Рибальська, Садова, Суворова, Українська, Радянськатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕММар`яне [1514]: Мирутехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНаталине [1514]: Інгулецька, Шкільнатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМОрлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162технічне обслуговування08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМне [ТП - 523 Л - 1Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 2]: Радянська д.1 - 50, 51Б - 66, 70 - 75, 92 - 96, 98, 100 - 102, Стара д.1 - 7, 13 - 57ТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЗелена Рубанівка [ТП - 225 Л - 1]: Челюскінців, МарксаК, ОсипенкоТО09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМа [ЗТП - 43 1ТПлановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ2Т]: Жовтнева д.1, 3, 5, 9, Мира д.2, 6, Європейська д.5ТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМа [ТП - 34 Л - 1Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНова Каховка [ТП - 9 Л - 4]: Новоселівська д.7, Горького д.8, Героїв Українид.24, 26, 28 - 28Б, 30, 32, Історичнад.19, 21, 23, 25ТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 4]: СковородиГд.1 - 40, 44 - 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 - 60, Велика Куликовська д.1 - 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 - 43, Кобзарськад.2 - 2А, 5 - 40, 42, 44, 46, 48 - 48А, 50 - 50А, ГрушевськогоМд.1 - 1А, 3 - 3А, 5, 7 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, Шевченка д.2А - 9, П.Орлика д.5, Слобідськад.2Д), Пушкіна д.46, 48, 50А, 52, 54, 56, 58
08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [ТП - 147 Л - 2 Рогачик]: Українська д.119, 121, 123 - 161, 165 - 171технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМУшкалка [ТП - 201 Л - 2 Рогачик]: Кіроватехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЛиманське [ТП - 666 Л - 2]: Суворова д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 - 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33 - 35, 39, 45, 47, 49 - 51, 53 - 57технічне обслуговування ВЛ07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММихайлівка [ТП - 586 Л - 1]: Шульги д.108, Урожайна д.77 - 111технічне обслуговування ВЛ07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМНоворосійське [КТП - 72]: Гагаріна, Миру *Будьонного*технічне обслуговування ел.виміри.07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 407 Л - 1]: СадоваТО08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМШироке [ТП - 293 Л - 1]: Бордунова д.57 - 111технічне обслуговування ВЛ07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМо [КТП - 315Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ605]: Гагаріна, П - Морозова, Чкалова , Першотравнева, Залізнична, Південа, ЛінійнаТО09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЯсна Поляна [535]: Польового пров, Хмельницького Богдана, Садова, ПушкінаТО09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМКозачі Лагері [ТП - 557 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Черемхова, Пролетарська, ЗеленийТО08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМН.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2] Січня9, Мар’ївський, Білоцерковськийкр07.30-16.30:
Херсонське МВЕАнтонівка [КТП - 1005 А]: Шляховик д.180 - 189ТО08.30-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 204 Л - 1]: Високосний д.1 - 3, 7 - 10, 12, Тарний д.1 - 6, Високосна д.21А, Зелена д.18, 22 - 22А, Нахімова д.34 - 36, 52ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 785 Л - 2]: Зелена, Дніпровська д.4, 8, 11 - 15Б, Лермонтова д.5 - 6, 19 - 20, Овочева д.1, 17, 20, Вишнева д.3, 15, Каштанова д.6, 22 - 25, 29 - 32, 50, Абрикосова д.39, 43 - 45, 51, Парникова д.1 - 21, СковородиГ*Свердлова* д.4 - 8, 16, Гагаріна д.2ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 260]: Суворова д.5117, Грецька, Леніна д.11 - 11А, 13, 15, 23, 25, 29, 31, 33 - 37, 40, 42, 44, 46, 48 - 50, 52 - 58, *Гецька*, Санаторний д.9РМ08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 518 1Т]: 200 - річчя Херсона д.37, 39, Карбишева д.24ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 518 2Т]: 200 - річчя Херсона д.37ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 42]: Комарова д.16, Котляревського д.42, 44, 46, 48 - 76, Єврейська*Войкова * д.27 - 51, 54, Пушкінська д.21А - 30, 31, 33А, 36 - 42, 44 - 44А, 46 - 47А, 51, Яружна*Овражна* д.19 - 23, 25, 27, 29, 31, 36, 38 - 38А, 40, 42 - 42А, 44, 46 - 46А, 4875, Комкова д.27, 35 - 37, 39 - 41, 45 - 47, 4921, 5120, 53, 59, 61, 63, 69, 72, Войкова*Єврейська*КотляревськогоТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 405 Л - 4]: Космічна д.2А - 3, 9, 1342, 15, 1749, Польова8 д.3 - 9, 11 - 13А, 21, 25А - 27, Фонвізіна д.51 - 61, 63 - 67, 69, Огарьова д.427 - 62, Лісова*Лісна* д.15, 23, 25, 27, 39, 43 - 43Б, Польова7, Ракетна д.2А, 4, 10, 12, 21РМ08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ТП - 091 Л - 4]: Прихненкa, ШуменськаТО08.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 411 2Т Л - 14]: Антипенка д.155 - 155А, 157, 159, 161 - 162, 164 - 167, 169 - 192, Вишнева*Блюхера * д.135 - 201, Миколи Гринька*Бегми* д.72155РМ08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [ТП - 805 Л - 1]: Курортна, Степова, ПолинаТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМНовоолексіївка [ТП - 86 Л - 1, Л - 2]: Залізнична, Садова, ЛитвiноваТО08.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [ТП - 24 Л - 1 Білозерка]: Соняшна д.4 - 8, 12, УкраїнкиЛ д.2 - 22, 4, Калинова*Калініна*КР07.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [ТП - 24 Л - 2 Білозерка]: УкраїнкиЛ д.6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 53КР07.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [ТП - 24 Л - 3 Білозерка]: БондарчукаС, Медвєдєва*Георгія Скадовського*, Приозерна, Соняшна д.2А, 10КР07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [1642]: Щорса, Шульги, Шевченка, Приморська, Горького, Гоголя, Бериславськатехнічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕГеологів [632]: Теплична3 д.25ТО07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [КТП - 176 Воронцовка]: Приморська, Горького, Бериславська, Шевченка д.3, Гоголятехнічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕЧорнобаївка [632]: Першотравнева д.1 - 29, 31 - 46, 49А, 51 - 52, 55 - 55А, 58 - 59А, Паркова, Ярова д.1 - 4, 6 - 8, 11 - 17, ОТМИРАЮЩАЯ ЗОНА, Олімпійська, Озерний, Овражна *Яружна*, Миколаївська д.1 - 72, 76 - 86, Матроська, Лугова, Лісова, Лейтенантська, Кривий, Космонавтів, Колодязна, Колгоспна д.5 - 9, Козацький, Козацька, Квіткова, Зоряна, Західна, Дружби д.20 - 22, 26, 32, Гусаківська, Горіховий, Військовий, Вишнева, Будівельна, Аерофлотська, 200років Чорнобаївки, Соборна, Соборна*Жовтнева* д.1А - 8, 10, 12 - 16, 18, 20 - 26, 28, 30 - 36, 38, 40, 50 - 54, 58 - 60, 68, 72 - 82, Соколина, Сонячна, Спортивна, Спусковий, Стадіонна д.1 - 47, 50 - 51А, 100, 103 - 105, Тиха, Тихий, Українська*Радянська* д.1 - 12, 14 - 24, 26, 28, 34 - 34А, 36 - 38, 40 - 40А, 42, 44, 46, 48, Урожайна д.1 - 51, 53, 60 - 65А, 67 - 67А, 69, Фестивальна д.0, 4, 6 - 7, 9 - 11, 13 - 19, 21 - 30, Херсонська д.1 - 42, 44 - 48, 50, 52, 54, 54Б - 54В, Чорнобаївська д.2 - 36, 38 - 42, 44, 46, 48 - 48А, 50, 52, 54, 85, 93, 95, 97, 99, 116, 118 - 119, Ювілейний д.4, Явірна, Польова, Рибальська д.1 - 9, 13 - 27, Покровська*Комсомольська* д.0 - 31, 33 - 33Б, 39, ПівденнаТО07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМБабенківка1, Гаврилівка, Олександрівка, Олексіївка, Приморське [ПС 3510 Ключева 2Т]:Т.О.07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [КТП - 348 Воронцовка]: Губайдулiна д.6 - 9, Калiнiна д.2 - 34, 36, 38, Дружби д.1 - 4, Перемоги д.18, 20, 24, 33, 35 - 39технічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕЧорнобаївка [КТП - 816 Білозерка]: Херсонська д.2, 2Б, 4, 10, 12, 14, 31, 35, 37 - 39А, 41, 45, 47, Сонячна, Соборна*Жовтнева* д.1А - 2, 4 - 8, 10, 12 - 16, 18, 20 - 26, 28, 30 - 36, 38, 40, 50 - 54, 58 - 60, 68, 72 - 82, Паркова, Південна д.54, Соборна, Вишнева, Першотравнева д.31, 33, 35, 37, 39, 40А - 46, 49А, 51 - 52, 55 - 55А, 59 - 59А, Гусаківська д.3 - 24, 26 - 33, 36 - 53, Колгоспна д.5 - 9, Колодязна, Урожайна д.1 - 4, 8 - 15, 17, 19 - 21, 23 - 51, 53, 60 - 65А, 67 - 67А, 69ТО07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМБабенківка2, Вербове, Максима Горького, Південне, Привілля, Рибачий, Роздольне, Хорли [ПС 3510 Привілля] 09.00 - 16.00: *Т.О.*Каланчак [НС РИС 12 А 1Т]: автодорога Херсон - Сімферополь *М24* 83 кмТ.О.07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 100 Л - 1 Воронцовка]: Шевченка д.59, 61 - 128технічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕЧорнобаївка [ТП - 917 Л - 3 Білозерка]: Херсонська д.16, 18, 20 - 20Б, 22, 24 - 24 - Б, 26, 28, 30, 32 - 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54Б - 54В, Першотравнева д.27, 29, 39АТО07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМГорностаївка [ТП - 60 А Л - 1 Горностаевка]: Партизанська д.126 - 128, 130, 134 - А, 136 - 136 - А, 138, 142, 144 - 201А, Південна д.1 - 6, 8ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаїри [КТП - 15 Горностаевка]: Першотравнева д.33 - 87, Приморська, ЩорсаТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМСтара Лук’янівка [ТП - 143 Л - 2 Горностаевка]: Перемоги д.2, 9, 38, 42 - 44, 59 - 67ТО08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 192 Л - 2]: Калініна д.1 - 11, 13, Шевченко д.3 - 32то07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 192 Л - 3]: Жовтнева д.23, 25то07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕММала Олександрівка [КТП - 77 Олександрівка]: Садоватехнічне обслуговування08.30-16.30
Залишити коментар


Календар новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
^ Наверх