Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 614

Народні прикмети на 5 липня - День Євсевія

  • 07:31 05.07.2018
  • Переглядів: 350
Кажуть, що це день зцілення душі і тіла. Вранці на Русі саме 5 липня вирушали в ліс для того, щоб зібрати цілющих трав і заготовити трохи віників для лазні. Зазвичай віники намагалися 5 липня в'язати про запас. За традицією, в той же вечір і вирушали паритися в лазні, використовуючи свіжі віники - це, за прикметами, обіцяло міцне здоров'я на весь рік.

У православній церкві 5 липня почитали пам'ять Євсевія, єпископа Самосатського, який жив у IV столітті і прославився як захисник прихильників православної віри, затвердженої в Нікеї на першому Вселенському соборі. Одного разу місцевому правителю Констанцію стало відомо, що у Євсевія мається акт, який був підписаний на вищевказаному зборах. Він зажадав віддати йому цей документ.


Однак Євсевій сказав, що, швидше, дозволить відрубати собі руки, ніж зробить це. Після смерті імператора Констанція на престол зійшов правитель на ім'я Юліан Відступник, який займався переслідуванням християн. Проте навіть тоді Євсевій не припинив проповідування Божого Закону. Він переодягнувся в наряд воїна і пройшов всю Фінікію, Палестину і Сирію, звертаючи людей до Господа. Також він займався навчанням священиків, які перебували в порожніх церквах, міг висвячувати єпископів.

Після смерті Юліана Відступника пост імператора зайняв благочестивий Іовіан, і в цей період особливих гонінь на прихильників християнства не спостерігалося. Євсевій же звертається до архієпископа Мелетія з проханням організувати Помісний собор в Антіохії. Саме він підтвердив православне віровчення Вселенського собору. Що стосується смерті Євсевія, то загинув він від рук жінки. Мешканки міста Доліхіни запитала черепицю з даху прямо на єпископа, який помер від отриманої травми.

5 липня селяни могли повторно сіяти редис. Відзначали, що у ранньої картоплі з'являються квітки. Також можна 5 липня промити пагони флоксів і троянд.


Якщо людина народилася 5 липня, то йому протегує сосна, ялиця і ялина. Вважається, що у важку хвилину потрібно прийти в ліс і обійняти дерево-покровитель, попросивши у нього допомоги - скоро вдасться знайти душевний спокій.

Народні прикмети на 5 липня
  1. Дощ іде вдень - чекай доброго врожаю
  2. Жаркий день на Євсевія, 5 липня, - у грудні вдарять морози
  3. Місяць яскраво мерехтить на вечірньому небі - прикмета того, що вдасться зібрати багатий урожай
Залишити коментар


Создай свою клиентскую базу емайлов и номеров телефонов потенцильаных клиентов с минимальными вложениями! Продажа программы Simple audience для сбора РЕАЛЬНЫХ емайлов и номера телефонов из Facebook. Сбор можно производить по ключевым словам, а так же по списку групп. Информация на выходе: Имя, Фамилия, пол, страна, емайл, телефон. Привязка на один аккаунт - 2000р.(дальше цена будет выше). Так же предоствляем услуги по сбору любых баз - как юридических лиц так и физических! Пишите что Вам нужно- соберём не дорого! Для связи только - simpleaudience@mail.ru
Календар новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
^ Вгору ^