Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 614

Лазурне вразило яскравим святом Івана Купала

  • 08:00 09.07.2018
  • Переглядів: 515


Віночки, сплетені з трав і квітів, багаття на піску та шум прибою. Так атмосферно свято Івана Купала відзначили у Лазурному. Вечірню феєрію не лише юним вихованцям, а й відпочивальникам Чорноморського узбережжя, які в цей момент виявилися поряд, подарував оздоровчий центр «Прибрежний». Щоліта у закладі, розташованому на першій лінії моря у Лазурному, відбувається маса свят, Івана Купала – одне з найулюбленіших серед дітей.

-Ми намагаємося щоб самі діти творили собі свято, а не дорослі, ми розвиваємо в кожній дитині талант, який може бути прихований, і хлопчик чи дівчинка десь вагається його проявити. Завдання педагогів розкрити цей талант, знайти в кожній дитині зірочку. У нас починають співати, танцювати і їдуть додому щасливими, - зазначив директор ТОВ «Прибрежний» Ігор Панфьоров.Розвивати таланти вихованцям «Прибрежного» допомагають ініціативні вожаті, є тут і керівник гуртка хореографії, який робить постановки і вчить дітей танцювати. Педагогічний колектив оздоровчого центру налічує понад 70 осіб, які працюють більш, ніж зі 600-ма дітьми, це 31 загін! Яскраве свято Івана Купала у «Прибрежному» підготували всього за три дні. Одним із основних ідейних натхненників заходу виступила старший вихователь-культорганізатор Вікторія Степанчук. Дівчина навчається у Переяслав-Хмельницькому, а мешкає на лінії розмежування на Луганщині. У «Прибрежному» Вікторія працює вже четвертий рік, сама вона дуже патріотична, тому у програмі того чи іншого свята завжди передбачає українські пісні і танці.

-У нас дуже гарний педагогічний колектив, який всією душею працює для дітей. Кожного року ми робимо це свято, обов’язково тут, на пляжі, так задумано, бо не лише українські традиції, а й море, надають особливої атмосфери Дню Івана Купала, - розповіла старший вихователь-культорганізатор Вікторія Степанчук.


Морське свята Івана Купала відбувалося за всіма законами жанру – дівочі танці у вишиванках і з віночками, народні пісні. Згадали навіть усіх присутніх Іванів, кожному дістався символічний подаруночок. Ну, а яскравим апогеєм свята, звісно ж, стало запалювання багаття. За істинно купальським ритуалом малеча спостерігала на безпечній відстані і водночас такій, що дозволяє зробити незабутнє селфі.
Івана Купала у «Прибрежному» запам’ятається надовго! Сама малеча не приховує – такі свята об’єднують. Взагалі, «Прибрежний» за останні роки перетворюється на багатофункціональний оздоровчий центр. Тут багато уваги приділяють розвитку творчих здібностей дитини, а завдяки наявності спортивної інфраструктури є можливість тренуватись та проводити збори представникам різних спортивних напрямків. Остання визначна подія - відкриття 23 червня сучасного футбольного поля, побудованого за кошти інвестора - «Механічного заводу». Голова правління підприємства Андрій Путілов прагне створити на базі «Прибрежного» Центр олімпійських видів спорту, розширивши спектр надаваємих послуг та збільшивши термін роботи оздоровчого закладу.
Залишити коментар


Календар новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
^ Вгору ^