Популярні новини

Второй российский Беслан

• 26/03/18
  • переглядів:5 320

17-РІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЛЕГКОАТЛЕТ З НАЙКРАЩИМ СВІТОВИМ ДОСЯГНЕННЯМ В ІСТОРІЇ ПЕРЕМІГ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

• 10:00 09.07.2018
  • Переглядів: 101

Український легкоатлет Михайло Кохан став чемпіоном Європи серед юнаків з метання молота з новим найкращим досягненням світу в історії. Кохан переміг з результатом 87,82 м. У срібного призера, болгарина Валентина Андрєєва - 81,41 м. Попереднє найкраще юнацьке досягнення світу з метання молота належало угорцю Бенце Халасу - 87,16 м.

Додамо, що юнаки у віковій категорії до 18 років метають 5-кілограмовий молот. Також зазначимо, що у віковій категорії до 18 років фіксують не світові рекорди, а найкращі досягнення.

"Золото" Кохана стало другим для України на чемпіонаті Європи U18. Напередодні, 5 липня, Валерія Іваненко перемогла з метання молота серед дівчат. А незабаром після Кохана "срібло" до скарбнички української команди приніс Олег Дорощук. Олег став другим став зі стрибків у висоту – 2,13 м.

Після трьох днів чемпіонату у української команди три нагороди – два "золота" молотобойців та "срібло" Дорощука – і п’яте місце у медальній таблиці.