Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 341

Планові відключення світла на Херсонщині 9 липня

  • 07:01 09.07.2018
  • Переглядів: 695
Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 1071 Л - 5]: Пушкінський д.15 - 23, 27 - 35, Пушкінська д.6, 14, Чехова д.9 - 9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21 - 23Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [2417]: Жуковського д.1 - 1Б109А, 3 - 3А, 9, 14104 - 18103, 22, 28, 31, 39 - 40, Приміський, ХетагуроваК д.1А34 - 17, Антипенка д.8135 - 104, 106, 10838, Бучми д.2127 - 25, 37, 49 - 532, Вишнева*Блюхера * д.83 - 105, 111, Нестерова д.2 - 2Б, 4 - 4А, 8 - 9, 12А, Кольцова д.48 - 50, 54 - 62, НекрасоваЖуковського, Макаренка д.7 - 38, Некрасова д.29 - 31, 33 - 7718, 79 - 83А, 85, 87, 89 - 1268, 130, 132, 134, 136, 138, 140 - 140А, 142, 144, 150 - 152, 221, Литвинова д.81 - 106, 10730, Дровникова д.133 - 54, 81, 83 - 106, 10820, Зрошувальний д.18, МакаренкаДровникова, Королюка д.8123 - 10826, Бойка д.127 - 5626, 77 - 77А, 79, 81А - 100, 102, Польова1 д.115 - 101, 103, 105, 107, 109А, Польова2, ЦіолковськогоКоролюка, Польова3, Польова4 д.1 - 78, 82 - 102, Ціолковського д.2 - 21, 27, 30 - 39, Польова5, Польова6ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 241]: Дровникова д.5530 - 80, 8219, ХетагуроваК д.22 - 5557, Вишнева*Блюхера * д.59 - 79, Ціолковського д.24, 28, 4181 - 42, 46, Антипенка д.31 - 8045, Литвинова д.2945 - 8040, Макаренка д.3929 - 43, 4730 - 4828, 50 - 5125, 55, Королюка д.3041, 32, 34 - 59, 61, 63 - 80, Бойка д.57 - 76, 78, 8022, Некрасова д.78, 84, 86, 88 - 88АПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 166 Л - 1]: МакаренкаДровникова, ХетагуроваК д.2А, 4, 6, Макаренка д.7, 13 - 14, 25А, 28, 3530 - 3628, Дровникова д.15, 42А, Некрасова д.60, 62, 64, 69, 71, 73, Бучми д.25, 37, 49 - 532, Польова5 д.4, 65, Польова4 д.1 - 9, 10 - 14, 15А - 16, 18, 20 - 22, 24 - 24А, 26, 32, Польова3 д.27, 29 - 54, 56 - 562, Польова2 д.19, 4, 299 - 568, Польова1 д.22, 2716, 2915 - 5512, Бойка д.19, 25, 36, 56Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 166 Л - 2]: Польова1 д.2818, МакаренкаДровникова, Макаренка д.2927 - 31, 37, Некрасова д.5322 - 59, 61, 63, 65 - 68, 70, 72, 74 - 7718, Дровникова д.28 - 42, 43 - 54, Бойка д.31 - 35, 37 - 54, 5626Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 354 Л - 5]: Нафтовиків д.56А - 56Б, 58 - 60, 62, 64, 66, 68, 70 - 78Приєднання08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕММиколаївка [1073]: Комарова, Виноградна д.16 - 31, 35, 39ТО09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНовийБерислав [КТП - 357 Берислав]: Набережна д.1 - 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31ТО13.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМОдрадокамянка [1073]: повністюТО09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЧервонийМаяк [ТП - 420 Л - 2 Берислав]: Придніпровська, Куца балка д.28 - 111, Набережна д.38, 103 - 110ТО09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМБратське [ТП - 244 Л - 1 Н.Сірогози]: ДружбиТО09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМБлагодатне [1514]: Гагаринатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМБратське [1514]: Шевченка, Ленінатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМЗарічне [1514]: Макаренка, Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Шевченка, Першотравневатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМІванівка [1514]: Перемоги д.1 - 74, Суворова, Садова, Рибальська, Радянська, Нова, Українська, Молодiжнатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕММар`яне [1514]: Мирутехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНаталине [1514]: Інгулецька, Шкільнатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМОрлове [1514]: 60 років Жовтня д.1 - 43, 45 - 58, Карла Маркса д.1, 5, 7 - 9, 19, 21, 27, 31 - 31а, 33, 35, 39, 41, 43 - 55, 57, 59 - 59а, 114 - 120, 122, 126, 132 - 162технічне обслуговування08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМДніпряни [ТП - 220 Л - 2, Л - 3]: Виноградна д.36 - 46, 52 - 68, Пушкіна, Степова д.1, 3 - 16ТО09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ЗТП - 44 1Т]: Гайдара д.2 - 4, 6, 8 - 10, 12, 14, 16 - 40, Чкалова д.1 - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39ТО09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [ТП - 154 Л - 3 Рогачик]: Поштовий д.3 - 6, Корбута д.172А, 174 - 176, 178, 180, 184, 201 - 221технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [ТП - 154 Л - 4 Рогачик]: Владичанського д.7, Корбута д.132 - 132А, 134, 136, 140, 142, 144, 150, 154, 156, 157А, 158 - 171, 173, 177, 179, 181 - 183, 185 - 197технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМКожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Шевченко, Суворова, Гагаріна, 60 років ЖовтняКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЖвка [ТП - 527 Л - 1Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМПервомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Будьоного, Піонерський, Портовий, Степова, Шевченко, Гагаріна, Шкільний, Горького, Ювілейний, Терешкової, Дніпровський *Комсомольський*, Жовтнева, Леніна, Лікарняний, МарксаК, Молодіжна, Уральський, Набережна, ПершотравневийКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМПролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Щорса, Комунарів, Шевченко, Чапаєва, ЧкаловаКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 3]: Молодіжна д.2 - 88, Поштова д.3 - 4, 13 - 16, 20, 22 - 71, 80 - 83, Центральна д.6 - 16, 19, 21 - 42, 57, 62), Гагаріна, Шкільний, Шкільна д.3, 7, 13 - 14, 22, 34 - 49, 86 - 89
09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМс.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: СувороваКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМВолинське [224]: 8 Березня, Гагаріна, Денисова, Леніна, ЛюксембургР, 35 років ПеремогиТО09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМУшкалка [ТП - 201 Л - 2 Рогачик]: Кіроватехнічне обслуговування07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМа [ТП - 27 1Т Л - 1Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЧистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Молодіжна, Гоголя, Суворова, Леніна, ЧапаєваКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ2Т Л - 2]: Пушкіна д.94 - 94А, 96, 98, 100 - 100А, 102, 104 - 108А, Партизанська д.1 - 20, 22, 24, 26 - 28, Велика Куликовська д.77А - 81А, 85, 106, ФаїниГаєнкод.1, 1А, 1В, 2 - 13ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕММалокаховка [КТП - 619]: Фрунзе д.2, 6 - 10, 12 - 13, 16 - 23, 26 - 27, 30, 33, 37, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 23, 34 - 36, Вишневад.56, Водопровідна д.6, Водопровідний д.23, 30, 33 - 39, Дніпровська д.16 - 19, 38 - 91, Каховська д.4, 10 - 88, Лісна д.29, Молодіжна д.12 - 84, Морський д.46, Шкільна д.65, Центральний д.19, 37, Піщана д.7 - 34, 46 - зем.діл.4, Садовий д.6, 21 - 38КР09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 407 Л - 1]: СадоваТО08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЧумацький Шлях [КТП - 164]: Братів Польченко, КомароваТО09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМНова Маячка [КТП - 885], [ТП - 885 Л - 1], [КТП - 89], [КТП - 95]: Одеська, Петровського, Робочий, Шевченка, Соборна, Мельнична, Червона,то07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМПоди [ТП - 324 Л - 1]: Малокопанська, Лісна, Поди ПравіТО08.20-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ТП - 034 Л - 1 та Л - 3]: Космонавтів, Лермонтова, Лазурна, КолективнаТО08.30-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 204 Л - 2]: Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45, Лугова д.39 - 55, Торпедний, Кутузова д.1 - 25, 27 - 63ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 785 Л - 2]: СковородиГ*Свердлова* д.4 - 8, 16, Абрикосова д.39, 43 - 45, 51, Гагаріна д.2, Вишнева д.3, 15, Зелена, Каштанова д.6, 22 - 25, 29 - 32, 50, Лермонтова д.5 - 6, 19 - 20, Овочева д.1, 17, 20, Дніпровська д.4, 8, 11 - 15Б, Парникова д.1 - 21ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 196]: Маяковського д.5 - 7, Свободи д.3, 5, 71, Ушакова д.301 - 32ТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМІванівка [КТП - 571]: Космонавтів, Миру *Леніна*Т.О.08.00-16.00
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 350 2Т]: Молодіжна д.56РМ08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМСтроганівка [КТП - 521]: ОлінчукаТ.О.08.00-16.00
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 86]: Перекопська д.164ГТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 120]: Каховська д.1 - 15, Залізнична д.22 - 24, Залізничників д.1 - 10, 11 - 12, 14 - 18, 20, 22 - 26, 28 - 40, Залізняка Партизана*Теплоенергетиків* д.35, 39, 41, 43 - 43А, 45, 47, 52 - 72, Консервний д.13, 151, 19, 25 - 50, Новозаводська д.1 - 12, 14, Польовий, Промисловий д.12 - 24, Селищна*Поселковая* д.2 - 30, 32 - 46, Склотарна2 д.2А - 2Б, 6, 8, 10 - 10А, Склотарний д.3, Танкістів д.1 - 29, 40, 43, 48, Щорса*ВиговськогоІ* д.129 - 22, 24 - 24А, 26ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 62]: Сухарна д.4 - 7, Фрітаун д.64, 67, 69 - 73, 75 - 77, 79, 81 - 83, 85, 87, 89, 91, 93 - 99, 101 - 115, Тимірязєва д.1 - 42, 44 - 5027, 64, Смольна д.71А - 73, 75, 77, 79, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, Капітана Ванденка*ЛюксембургР * д.27, Стрітенська*ЛюксембургР* д.25, 29А, 35АТО08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМРiвне [ТП - 237 Л - 1]: Шрома, Робоча, ТаврійськаТО08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЩорсiвка [ТП - 878 Л - 1]: Інтернаціональна, Плавська, ЧкаловаТО08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМОлексіївка [ВЛ - 10кВ Ф - 8651 от Р - 119]: Поштова, Комсомольська, Шевченко, Шкільна д.10, 13, 15, 17, 19 - 20, 29 - 30, 32, 35 - 36Т.О.09.00-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМКрасне [ТП - 232 Л - 1]: Октябрьська д.88А, Садовий провулок д.3, 5 - 9, Сонячна*Красіна* д.24 - 24А, 26, 28, 30, 35 - 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59Атехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМКрасне [ТП - 232 Л - 2]: Сонячна*Красіна* д.44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60 - 117технічне обслуговування07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМОсокорівка [1682]: Приклубна, Карєрна, Вершинна, Щорса, Набережнатехнічне обслуговування08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММиколаївка [ТП - 169 Л - 1]: Чапаєва д.1 - 24технічне обслуговування ВЛ07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММиколаївка [ТП - 769 Л - 2]: Молодіжнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМНовосілка [КТП - 113]: Миру, Новосілкатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПетрівка [ТП - 126 Л - 1]: 70 років Жовтня д.1 - 12, Мира д.1 - 9, 11 - 13, 15, 17, 19, 21, Петровського д.1 - 13, Степна д.1 - 18технічне обслуговування ВЛ07.30-16.30
Херсонське МВЕКізомис [ТП - 114 Л - 1 Білозерка]: Робоча д.22 - 56, Шкільна д.36, Горького д.43, 45, 47, 51 - 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 98 - 126А, Маячна, Касперівська *Радянська* д.200, 202 - 204, 206, 208, 210, 212, 215 - 230, 236 - 236 - а, 242КР07.30-16.30
Херсонське МВЕКізомис [ТП - 114 Л - 2 Білозерка]: Набережна д.64 - 67, 71 - 78, 82, 83, 85, Касперівська *Радянська* д.235, 237 - 241, 243, Шкільна д.7, 9, 13 - 15, 17 - 19, 21, 23, 25 - 27, 29, 31, 33 - 34, 40, 44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 60А, 62 - 78КР07.30-16.30
Херсонське МВЕКізомис [ТП - 114 Л - 3 Білозерка]: Собка д.1 - 16, Касперівська *Радянська* д.245 - 253, Набережна д.78А, 82А, 84 - 84А, 86 - 106, Горького д.144 - 164, Шевченка д.203, Шкільна д.35, 39 - 39Б, 41 - 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 80 - 112КР07.30-16.30
Херсонське МВЕМузиківка [ТП - 851 Л - 1 Білозерка]: 40років Перемоги д.13, 21ТО07.30-16.30
Херсонське МВЕЧорнобаївка [542]: Білі Акації д.12 - 12А, 14 - 15, 17 - 19А, 21, Дружби д.1 - 18, 24, 28 - 30, 34, Спартаківський, Стадіонна д.70 - 72, 75, 77, 79 - 82, 84 - 88, 90 - 94, 97, 107 - 109, 129, Шкільний, Механічна д.20, 22, 24, 26, 28, Мостова, Набережна, Степовий, Чорнобаївська д.123, 125 - 127, 129 - 131, 133, 135, 164 - 172, Партизанська, Світлий, Червонопрапорна*Троїцька* д.20 - 20А, 22 - 24, 26 - 29, 31А, 33, 40 - 57А, Партизанський, Таврійська*Червонофлотська* д.1 - 5, 7 - 9А, 55 - 57, 59 - 64, 66 - 67, 70 - 71, 73, 75 - 80, 83 - 87А, 90, 92 - 95, 103 - 105, 107 - 125, Врожайна, Таврійська д.2, Піонерський д.1 - 17, 79, Херсонська д.51, 53, 54А, 56 - 91, Покровська*Комсомольська* д.40, 42 - 122, Урожайна д.52, 54 - 59, 66 - 66А, 68, 70 - 81, Січня9 д.1 - 8, 9А, 10А, 14, Виноградна, Ярова д.5, 9, Визволення д.5 - 8, 41, 43 - 70, Якірний д.2 - 15, Закопна, Українська*Радянська* д.41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, Зелена роща, Робоча д.3А, 40, Ковальський, Консервна д.1, 10, Галицька д.1 - 2, 7 - 12, 14, 18, 22 - 22А, 24 - 28, 30 - 46ТО07.30-16.30
Херсонське МВЕЧорнобаївка [КТП - 804 Білозерка]: Світлий, Покровська*Комсомольська* д.97, 101 - 103, 105 - 122, Робоча д.3А, Спартаківський, Січня9 д.1 - 8, 9А, 10А, 14, Якірний д.2 - 15, Чорнобаївська д.123, 125 - 127, 129 - 131, 133, 135, 164 - 172, Набережна д.2, 4 - 4А, 6, 8, 10, 12 - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 - 63, 65, 67 - 72ТО07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМВелика Благовіщенка [ТП - 110 Л - 1 Горностаевка]: Іванівського д.43ТО08.30-16.30
Херсонське МВЕЧорнобаївка [ТП - 917 Л - 4 Білозерка]: Гусаківська д.1 - 3, 25, 35, Першотравнева д.36, 38ТО07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКостянтинівка [КТП - 173 Горностаевка]: Молодіжна, Шевченка д.59, 61 - 74, 77 - 96ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМОлешки [ТП - 110 Л - 1 Горностаевка]: Комсомольська д.3 - 10, 58 - 66ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМСтара Лук’янівка [ТП - 143 Л - 3 Горностаевка]: Перемоги д.1 - 5, 10 - 36, 41, 45 - 52ТО08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [КТП - 13]: Маяковського д.38, 40 - 40А, 41А - 81, Суворовато07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [КТП - 32]: Шевченко д.11А - 14Б, 16 - 23, Травня1 д.16Б, 18, Чапаєва д.1Б, 3 - 26А, 28 - 36А, Коцюбинського д.3А, 5 - 7, 9А, 12А, 14, 16 - 18, 20, Соборна д.27 - 29, 31 - 31А, 33, 44 - 44А, 46, 48, 50, 52, 58А - 67кр07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Калініна д.0 - 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А - 53, 55кр07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 105 Л - 2]: Калініна д.12, 14 - 38, 40, 42, 44, 46, 50 - 52то07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНова Кубань [КТП - 99 Олександрівка]: Шкільна, Гагаріна д.75 - 99технічне обслуговування08.30-16.30
Залишити коментар


Календар новин
«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
^ Наверх