Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 605

Планові відключення світла на Херсонщині 10 липня

  • 07:02 10.07.2018
  • Переглядів: 539
Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Херсонське МВЕБлаговіщенське*Петровського* [3608]: Заозерна, Причальна д.5, 10РМ08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [1025]: МиколиЛисенка*Дем’янаБ*, Щорса, Шкільна д.1А - 7А, 9 - 29Б, Шевченка д.3, 5 - 6, 8 - 13, 15, 17 - 27, 29, 33 - 48, 51 - 52, 54 - 65, 67 - 71, Чапаєва, ХмельницькогоБ, Тупиковий, Таврійська, Студентська, Новий д.2 - 20, Молодіжна, Лугова, МирногоПанаса, Луговий, Луначарського, Маяковського, Березня8, Разіна Степана д.1, 3, 5 - 15, Прикордонний, Польовий, ВірьовчинаБалка, Гагаріна д.4, 8, 11 - 12, 14 - 15, Польова, Пархоменка, Парковий, ІванаМазепи*Кірова*, Нова, НевськогоО д.5 - 21, 36 - 45Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ЗТП - 553]: Молодіжна, Луговий, Чапаєва, Парковий, Щорса д.10А, ІванаМазепи*Кірова* д.2 - 46, 48, Таврійська д.2 - 82, ЛуговаПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [3608]: Крилова д.21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 - 58, 62 - 68, Пестеля, 9Січня, ШИЕНКОРМ08.00-16.30
Херсонське МВЕПриозерне [3608]: Славутич, Степова, Терешкової, Тітова, Українська, Центральна Садиба, Шаталова, Шиєнка Івана, 40років Перемоги, Абрикосова, Берегова д.3, Білозерська, Братська, Виноградна, Вишнева, Гагаріна, Дружби народів д.1 - 11, 12 - 47, Заозерна, Західна, Комарова, Лиманна, Миру, Мічуріна д.1 - 4, 7 - 67, Молодіжна, Монастирська д.5 - 7, Пестеля, Південно - Західне, Річкова, Садова, СвободиРМ08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [1025]: ХмельницькогоБ д.4, 6, 10 - 16, 19 - 29, 32 - 41, Офіцерська*Шмідта* д.17130, Новий д.8 - 21, 23, Пархоменка д.4, 6, 8, 10, 12, 16Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [3021]: Зрошувальний д.2 - 17, 19 - 33, Паровозний, Кольцова д.141, 28 - 44, 46, 47А, Бучми д.7, 200 - річчя Херсона д.3 - 7:1, Полковника Кедровського*Будьоного* д.14ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 103]: Старообрядницька*Комсомольська* д.15ТО08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [КТП - 4 Берислав]: Центральна д.109А - 112, МихайлаГоріккера д.1 - 18, 25 - 29, Зелений, Пархоменко д.32 - 34ТО09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМвка, Кірово[ПС 3510 Кіровська 1Т, 2Т) 08.00 - 16.30: повністю

Н.Каховський РЕЗ і ЕММиколаївка [1073]: Комарова, Виноградна д.16 - 31, 35, 39ТО09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНовокаїри [ТП - 124 Л - 1 Берислав]: Бархутова д.48, 50 - 52, 54 - 59, 61Б - 75ТО08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМОдрадокамянка [1073]:повністюТО09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМДмитрівка [ТП - 204 Л - 1]: ГорькогоТО08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМБратське [ТП - 244 Л - 1 Н.Сірогози]: ДружбиТО09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМБлакитне [1511]: Залізничнатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНовопетрівка [1511]: Попова, Калініна, Тихоноватехнічне обслуговування08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМДніпряни [ТП - 220 Л - 1, Л - 4] 09.00 - 16.30: Молодіжний, Мижевича д.9 - 63, Степова д.2, Тихий, Козацький, Виноградна д.48, Новомаячковська д.54а, Новоодеська, Пушкіна д.14 *ТО* Райське, Тополівка [81]повністюТО09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [ТП - 33 Л - 1 Рогачик]: Аеродромнатехнічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [ТП - 33 Л - 3 Рогачик]: Кірова д.185, 187 - 187А, 189 - 189А, 191, 193, 195, 200А, 204, 206, 208, 210, 212 - 212Атехнічне обслуговування07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЖвка [ТП - 527 Л - 1Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМКожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова, Шевченко, 60 років Жовтня, ГагарінаКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМПервомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Портовий, Уральський, Будьоного, Гагаріна, Горького, Дніпровський *Комсомольський*, Жовтнева, Леніна, Лікарняний, МарксаК, Молодіжна, Набережна, Першотравневий, Піонерський, Степова, Терешкової, Ювілейний, Шкільний, ШевченкоКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 3]: Молодіжна д.2 - 88, Поштова д.3 - 4, 13 - 16, 20, 22 - 71, 80 - 83, Центральна д.6 - 16, 19, 21 - 42, 57, 62), Гагаріна, Шкільний, Шкільна д.3, 7, 13 - 14, 22, 34 - 49, 86 - 89
09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМПролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Чапаєва, Шевченко, Щорса, Комунарів, ЧкаловаКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМВолинське [224]:ТО09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМс.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: СувороваКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 24]: ГетьманаСагайдачногод.83 - 83А, 87, 89, 91, 93 - 93А, 95 - 95А, 97, 99, 101, 103, 105, ВасиляХоменкод.62 - 62А, 64, 89 - 891, Золіна д.1 - 3В, 5 - 5Б, 7А, 7В - 7Г, 9 - 9Г, 11 - 11Г, 13 - 13В, 15 - 20, 22 - 222, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, Чкалова д.2 - 6А, 8 - 8А, 10, 12, 14А, 16, 18, 20, 22КР09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЧистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Чапаєва, Суворова, Гоголя, Леніна, МолодіжнаКапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ТП - 27 1Т Л - 1]: Партизанська д.1 - 20, 22, 24, 26 - 28, ФаїниГаєнкод.1, 1В, 3 - 5, 7 - 13, Пушкіна д.94 - 94А, 96, 98, 100 - 100А, 102, 104 - 108А, Велика Куликовська д.77А - 81А, 85ТО08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЖщенкаПлановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМвкаПлановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЗаозерне [616]:КР09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 407 Л - 1]: СадоваТО08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЧкалово [585]: Зелена, Центральна, МатросоваКР09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМН.Маячка [ТП - 113 Л - 1, Л - 2] Січня9, Мар’ївський, Білоцерковськийкр07.30-16.30:
Цюрупинський РЕЗ і ЕМПідстепне, Піщанівка [1976]:ТО09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ТП - 091 Л - 3]: Молодiжна, КолективнаТО08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМАсканія - Нова [765]: БудівельнаТ.О.08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМВеселе - 2 [765]: ВеселеТ.О.08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМІллінка [ЗТП - 244]: Садовий провулок, Лугова, Жовтнева, Миру *Фрунзе*, Степова, ГагарінаТ.О.08.00-16,00
Херсонське МВЕАнтонівка [КТП - 211]: Благодатний*Куйбишева*, Вишнева*Кірова* д.1 - 6, 7, 9 - 79, Таврійський, Ватутіна д.32, 34, 38, 40, 42, 51 - 107, Колодязна д.15, 17, 19 - 19А, 21 - 21Б, 23, 25, 27, 29, 31 - 74, Джона Горварда*Фрунзе* д.25, 29, Лазурнй*ЛазоС* д.1А - 4, 6, 8 - 16, 18 - 24ТО07.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМКамиш [765] [ВЛ - 10кВ Л - 765 откл. Р - 139]: Червоноармійська *Леніна*, Зелена, Степова, Лугова *Червоноармійська*, РобочаТ.О.08.00-16.00
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 204 Л - 2]: Лугова д.39 - 55, Кутузова д.1 - 25, 27 - 63, Торпедний, Квіткова*Фурманова* д.1 - 6, 8 - 10А, 45ТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕММолочне [765]: Гагаріна, Шевченка *Першотравнева*, Зелена, Уральська, Лесі Українки *Жовтнева*, Тваринників, Молодіжна, Степна, Дмитра Жарука *Леніна*, Спортивна, Миру, Польова *Комсомольська*, Нова, МаяковськогоТ.О.08.00-16.00
Херсонське МВЕАнтонівка [Ф - 2302]: Джона Горварда*Фрунзе* д.25, 29, Ватутіна д.32, 34, 38, 40, 42, 51 - 107, Вишнева*Кірова* д.1 - 6, 7, 9 - 79, Дубасова, Колодязна д.15, 17, 19 - 19А, 21 - 21Б, 23, 25, 27, 29, 31 - 74, Крайня, Лазурнй*ЛазоС* д.1А - 4, 6, 8 - 16, 18 - 24, Благодатний*Куйбишева*, Миколаєва д.2Б, Мирна д.516, 9, 13, 43 - 58, Польова д.3, ТаврійськийТО07.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМХлібодарівка [765]: Кудрі, Миру *Фрунзе*, Шкільна, Горького, Українська *Радянська*, Паркова, Степова, Полева, Молодіжна, Вишнева *Леніна*, Виноградна *Комсомольська*Т.О.08.00-16.00
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 785 Л - 2]: Вишнева д.3, 15, СковородиГ*Свердлова* д.4 - 8, 16, Парникова д.1 - 21, Овочева д.1, 17, 20, Лермонтова д.5 - 6, 19 - 20, Каштанова д.6, 22 - 25, 29 - 32, 50, Зелена, Дніпровська д.4, 8, 11 - 15Б, Гагаріна д.2, Абрикосова д.39, 43 - 45, 51ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 211]: ВолошковаТО07.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 744]: Партизанська д.20 - 45А, Нафтовиків д.112 - 130, 132 - 138, Української Армії*Червоноармійська* д.27 - 109ТО08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМРiвне [ТП - 237 Л - 1]: Таврійська, Робоча, ШромаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [Ф - 2302]: АвтомобілістівЕнергетиків, Східна34, Східна33, Східна32, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 6434, Інтернаціональна, Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 11045, РОДНИКОВАЯ, Миколаїва, 183 КМ, Автомобілістів, Антонівська, Чарівна д.5, 12 - 57, Дніпрової Чайки д.2 - 19, 21 - 31, 35 - 57, НаливайкаС, ЧернявськогоМ, Волошкова, Кришталевий, Яворницького, Джанкойська д.61, Вишневий д.12, Джерельний, Вишневий*сел.Янтарний*, Олешківська, Олешківська січ*Цюрупинська* д.12, Каскадна, Енергетиків, Затишний д.16 - 22, ГрінченкаБ, Січовий, Затишний*сел.Янтарний*, Згоди, Дніпрової ЧайкиЯворницькогоТО07.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЩорсiвка [ТП - 878 Л - 2]: Чкалова, Плавська, Інтернаціональна, ШевченкаТО08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоронцовка [1605]: Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, Енгельса, Енергетиків, ГероївУкраїни*Червоноармійська*, Кiрпiчний, Квiткова, Кутузова, Ломоносова, Мiчурiна, Маяковського, Промислова, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Днiпровська, Уренгойська, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоронцовка [КТП - 141 Воронцовка]: Бериславська д.17, 19, 21технічне обслуговування08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМБіленьке [ТП - 115 Л - 1]: Піонерська, Шкільнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМКрасне [ТП - 232 Л - 3]: Жовтнева д.32 - 35, 41, 45, 47, 49, 51, 53 - 55, 57, 59 - 63, 65, 67 - 69, 71А, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, Октябрьский провулок д.3 - 8, Октябрьська д.29, Сонячна*Красіна* д.42технічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММиколаївка [ТП - 769 Л - 1]: Чапаєва д.25 - 59технічне обслуговування ВЛ07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 200 Л - 1]: Корнійчука д.34, 37, Мендуса д.38 - 40, Степова, Токарєва д.34, Шостаковича д.31, Ювілейнатехнічне обслуговування ВЛ07.30-16.30
Херсонське МВЕДар’ївка [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Набережний, Інгулецька д.14 - 16, 22 - 23, Набережна, Меліораторів д.1 - 8, 12 - 22, Вишнева, Полтавська д.73, 75, 79, 84 - 98, Річна, Вишневий д.2 - 3, 5РМ07.30-16.30
Херсонське МВЕДар’ївка [ПС 3510 Дарївка 2Т]: Українська, Полтавська д.1 - 72, 74, 76 - 78, 80 - 82, 100 - 106, Херсонська, ОБЩЕЖИТИЯ ПМК, Вишневий д.4, Гагаріна, Першотравнева, Новий, Миру, Безіменний, Паркова, Молодіжна, Інгулецька д.0 - 12, 17 - 20, Садова, Зелений, Соборна*Жовтнева*, Сонячна д.1, Робоча, ОБЩЕЖИТИЯ БОЛЬНИЦЫ, Агропромівська, Степова, ТорговийРМ07.30-16.30
Херсонське МВЕКізомис [ТП - 114 Л - 1 Білозерка]: Маячна, Горького д.43, 45, 47, 51 - 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 98 - 126А, Робоча д.22 - 56, Шкільна д.36, Касперівська *Радянська* д.200, 202 - 204, 206, 208, 210, 212, 215 - 230, 236 - 236 - а, 242КР07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМГорностаївка [КТП - 230 Горностаевка]: ЕнергетиківТО08.30-16.30
Херсонське МВЕКізомис [ТП - 114 Л - 2 Білозерка]: Набережна д.64 - 67, 71 - 78, 82, 83, 85, Касперівська *Радянська* д.235, 237 - 241, 243, Шкільна д.7, 9, 13 - 15, 17 - 19, 21, 23, 25 - 27, 29, 31, 33 - 34, 40, 44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 60А, 62 - 78КР07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМОлешки [ТП - 110 Л - 2 Горностаевка]: Комсомольська д.11 - 29, 73 - 74, МираТО08.30-16.30
Херсонське МВЕКізомис [ТП - 114 Л - 3 Білозерка]: Собка д.1 - 16, Шкільна д.35, 39 - 39Б, 41 - 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 80 - 112, Горького д.144 - 164, Касперівська *Радянська* д.245 - 253, Набережна д.78А, 82А, 84 - 84А, 86 - 106, Шевченка д.203КР07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМСтара Лук’янівка [ТП - 143 Л - 1 Горностаевка]: ЗоряТО08.30-16.30
Херсонське МВЕМикільське [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Івана Франка*Ворошилова*, Черкаська, МалюгиС, Степова, Херсонська, Микільський, Футбольна*Піонерська*, Мирний, Першотравнева, Вишнева*Тельмана*, Українського козацтва*Чапаєва*, Миру, Українська, Молодіжна, 40років Перемоги, Тепличний, Підпільна, Гагаріна, Словянська*Комсомольська*, Новий, Профспілкова, Слобідська*Леніна*, Суворова, Героїв Плахотників*Радянська*, Затишна*Петровського*, Одеса - Мелітополь, 121км, СТ ОВОЩЕВИК, Прогресивна*Фрунзе*, Партизанська, Свято - Троїцька*Ленінградська*, Репринська*50років Жовтня*, ЧкаловаРМ07.30-16.30
Херсонське МВЕМірошниківка [ТП - 859 Л - 1 Білозерка]: Мірошниківська, МазепиГ д.2, Сонячна, Центральна, Шахтна д.11КР07.30-16.30
Херсонське МВЕМузиківка [ТП - 859 Л - 1 Білозерка]: Кар’єрна д.7, Мірошниківська д.65, МеханічнаКР07.30-16.30
Херсонське МВЕср Микільська [ПС 3510 Дарївка 1Т]: *за межами населеного пункту*РМ07.30-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [543]: Гагаріна д.5ТО07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [КТП - 61]: МарксаК д.9 - 19, Червоногвардійська д.3А, 7, 9 - 19, Незалежності*Тельмана* д.1 - 36, 38, 40, 42, 44, 48, Енгельса д.1 - 8, 10, Народна *Комінтерна* д.1Б - 2А, 4, Крупської д.1 - 7кр07.30-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [КТП - 819 Білозерка]: Гагаріна д.5ТО07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [ТП - 74 Л - 3]: Свердлова д.3А, 43А - 53, 55, Калініна д.0 - 42А, 44кр07.30-16.30
Херсонське МВЕУльянівка [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Братів Плохотників, Шкільна д.1 - 1А, 1Д - 52, Сонячна, Вінницька, Вишнева*Жовтнева*, Роздольна, КомароваРМ07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 105 Л - 2]: Калініна д.12, 14 - 38, 40, 42, 44, 46, 50 - 52то07.30-16.30
Херсонське МВЕФедорівка [ПС 3510 Дарївка 1Т]: Проїздний, Гагаріна, Терешкової, Молодіжна, Прохідний, СТ Заріччя, Гастелло, 40років Перемоги, Нова, Інгулецька, Садова, Набережна, Вінницька, ПершотравневаРМ07.30-16.30
Херсонське МВЕЧорнобаївка [543]: Піонерський д.18 - 20а, Стадіонна д.48а - 49, 52 - 69, 74, 76, 78, 83, 89, 95, 99, 101, 109Б - 127, Східна, Соборна*Жовтнева* д.9, 11, 17 - 17А, 19, 27, 29, 37 - 37а, 39, 41 - 50, 56, 62 - 66, 70, Таврійська д.19А, Січня9 д.9, 10, 11 - 12, 15 - 22, Таврійська*Червонофлотська* д.6, 10 - 54, 58, 65 - 66, 68 - 69, 72, 74, 81 - 82, 89, 91, 96 - 102А, 106, Садовий, Трудова, Робоча д.1 - 3, 4 - 38, 42, Рибальська д.11, Українська*Радянська* д.13, 25, 27, 29 - 33, 35 - 35А, 39 - 39А, 43, 44А, 50, 52, 54, 56 - 66, Покровська*Комсомольська* д.32, 34 - 37, 41 - 41А, Фестивальна д.1 - 3, 5, 8, 12, 20, Херсонська д.43, 47, 49, Північна, Першотравнева д.30, 46А - 49, 50, 53 - 54, 56 - 58, 60 - 75, Червонопрапорна*Троїцька* д.1 - 19, 21 - 21А, 25, 30 - 31, 32, 34 - 39, Чорнобаївська д.37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 - 84, 86 - 92, 94, 96, 98, 100 - 115, 117, 120 - 122, 124, 128, 132, 134, 136 - 162, Овочева, Нова, Нижня, Молодіжна, Миколаївська д.74, Механічна д.1 - 19, 21, 23, 25, 27, 28А - 103, Чорноморська, Крайня, Консервна д.2 - 9, 11 - 14, Колгоспна д.1 - 4, 10 - 19, Шуменська, Калинова, Інтернатський, Ювілейний д.2, Зворотній, Зарічна, Якірний д.1, Березня8, Білі Акації д.1 - 11, 13 - 13А, 16, 20, 25, Бульварна, Визволення д.1 - 4, 9 - 42, Гаражний, Галицька д.3 - 6, 13, 15 - 17, 20 - 20А, 23, 29, 47 - 160ТО07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕММала Олександрівка [КТП - 79 Олександрівка]: Пролетарська д.1 - 6, 29Б, Миру*Леніна* д.3, 8, 10 - 16, 18, 24 - 25, 34 - 72, Рибнатехнічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕЧорнобаївка [КТП - 819 Білозерка]: Якірний д.1, Піонерський д.18 - 20а, Березня8, Визволення д.1 - 4, 9 - 42, Колгоспна д.1 - 4, 10 - 19, Січня9 д.9, 10, 11 - 12, 15 - 22, Бульварна, Чорноморська, Білі Акації д.1 - 11, 13 - 13А, 16, 20, 25, Нижня, Східна, Північна д.2К, Робоча д.1 - 3, 4 - 38, 42, Чорнобаївська д.83А, 87, 89, 101, 111 - 111А, 117, 122, 128, 136, 154, Червонопрапорна*Троїцька* д.1 - 19, 21 - 21А, 25, 30 - 31, 32, 34 - 39ТО07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕММала Олександрівка [КТП - 82 Олександрівка]: Чапаєва, Набережна д.21 - 50, Степова, Сувороватехнічне обслуговування08.30-16.30
Залишити коментар


Календар новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
^ Наверх