Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 583

Планові відключення світла для Херсонської області

  • 07:45 03.04.2018
  • Переглядів: 431

Планові відключення електропостачання на Херсонщині відбудеться цього разу за списком:


3.4.2018
Херсонське МВЕ
Антонівка [КТП - 617]: Польова д.3
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Антонівка [Ф - 2302]: Таврійський, Благодатний*Куйбишева*, Польова д.3, Вишнева*Кірова* д.1 - 6, 7, 9 - 79, Колодязна д.23, 25, 27, 29, 31 - 74, Лазурнй*ЛазоС* д.1А - 4, 6 - 16, 18 - 24, Ватутіна д.32, 34, 38, 40, 42, 51 - 107, Дубасова, Козацька д.10, Миколаєва д.1, 2Б, Мирна д.9, Джона Горварда*Фрунзе* д.25, 29
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Олександрівка [ТП - 787 Л - 1 Білозерка]: Поперечна д.31 - 33, Князєва д.53, 55 - 99, Центральна*Комсомольська* д.88 - 89, 91
ТО
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Комишани [ТП - 723 Л - 1]: Шкільний д.1В, 4А - 9В, 10Г - 11, 15 - 16А, Надозерний д.1 - 2, 3 - 11, Кошовий д.2Д, Центральна*Радянська* д.28А - 28В, 30, 53, 55 - 55Б, 57 - 64, 66 - 67, 68А, 70 - 70А, 72, 73А - 74Б, 76, 80А, 82, 84, Зарічна *Піонерська* д.1Б - 12Б, 14 - 14А, 16 - 16В, 26 - 26Б, Шкільна д.1А, 2 - 2Г, 4, 4Б, 6, 8А, 10, 14, 16В, Добровольців *Комсомольська* д.1 - 1А, 10 - 10В, 12, Горького д.1А, 5, 8 - 12, Першотравнева д.1 - 1А
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Олександрівка [ТП - 787 Л - 2 Білозерка]: Нова д.51 - 97, Мельнична д.35 - 80
ТО
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 10 1Т]: Преображенська*Декабристів * д.58, 60, 62, 71 - 75, ШкільнийОрджонікідзе *Поштова*, Шкільний д.3 - 17, Тягинська*БєдногоД* д.113А, ТолстогоЛ д.3 - 15, 17, Театральна*Горького* д.43, 56 - 70, Волгоградська д.47А, Суворова д.57, Попова д.3 - 5, Пилипа Орлика*Січня9* д.53А - 55, 57, 59 - 72, Орджонікідзе *Поштова* д.1 - 9, 16, 18 - 20, Економічний д.4, Лікарняний д.3 - 5, 7 - 9, Леніна д.39, 41, 43 - 43А, 45, 47, 51, 62 - 74
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 10 2Т]: Підпільна *Кузнецька* д.1 - 3, 5 - 17А, 19, Новопобутовий д.3 - 3Б, 5 - 6, Колодязна д.5 - 4083, 42 - 45, 48, 52 - 53, 54А - 61, 66, 69, 71 - 711, 75, 83, 86 - 91А, 92 - 95, 99 - 102, 109 - 117, Економічний д.4А - 14, ТолстогоЛ д.1, Шкільний д.22 - 30
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 306 1Т]: Молочна балка*Бородіна* д.17, 22 - 231, Робоча д.82а, 86А, 161А, 1692, 187, 191А, Богуна Івана*Ілліча * д.375
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 306 2Т]: Донцова Дмитра*Тельмана* д.147 - 3, Фестивальна д.112, Робоча д.84, 86, 88, 90, 143, 145, 147, 149, 151 - 161, 163 - 169, 171 - 185, 189, 1932 - 199, Фонтанна д.16 - 18, 20, 22, 24, 26, 28 - 28А, 32 - 36, 40 - 52А, 56 - 58, 62 - 64, Макіївський, Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А - 6, Богуна Івана*Ілліча * д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 39 - 43, 45 - 47, 49, 51, 53, 55, 57, Островського д.59А, Молочна балка*Бородіна* д.2 - 16, 18 - 21, 24 - 50
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 411 2Т]: Антипенка д.155, 161 - 162, 164, 166, 17067 - 172, 173А, 175А, 179, 184, 188, Миколи Гринька*Бегми* д.72155, Вишнева*Блюхера * д.58, 143, 147, 151, 161, 167 - 169, 175А, 187, 191, 195
РМ
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 842 1Т]: Фонтанна д.122, Бурзи д.130, Комкова д.140А, Лавреньова д.2
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 842 2Т]: Фінансистів д.2 - 5, 8 - 15А, 17 - 55, Фонтанна д.30, 38, 60, 78 - 118, Богуна Івана*Ілліча * д.91 - 93, Комкова д.130Б - 132Б, Бурзи д.112 - 122Б
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 843 1Т]: Богуна Івана*Ілліча * д.103
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 843 2Т]: Штурвальна д.22 - 25, СєроваШтурвальна, Сєрова, Полтавська д.110, Бурзи д.42 - 42А, 44А, 4619, 56, 60, 64102, Богуна Івана*Ілліча * д.103, Танкерний д.3 - 7, 9 - 20
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [КТП - 617]: Антонівська д.3740, 46 - 131, ЧернявськогоМ, Яворницького, ГрінченкаБ д.6 - 49, 59 - 63, Крайня д.1 - 3, 17, 27, Дніпрової Чайки д.2 - 19, 21 - 31, 35 - 57, 183 КМ, Інтернаціональна д.61 - 30, Дніпрової ЧайкиЯворницького, Каскадна, Чарівна д.12 - 57
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ТП - 224 Л - 1]: Гридасова д.6160, 8190, ЛевицькогоТ д.36 - 36А, 66, 87 - 88, 90, 9384, Північна11 д.45 - 47, 49 - 84, 86, 88, 90 - 91, 92 - 93А, 106, Північна12 д.4777 - 92, Миколи Гринька*Бегми* д.70, 103 - 104, 106, 10996 - 111, 113, Генерала Алмазова*Безродного* д.4849, 52, 64, 7050 - 7279, 94, Північна12Нестерова, Північна13 д.49 - 91, 93 - 95114, 113 - 115, Північна14 д.49 - 76, 78, 82, Віннера д.31 - 31А, 35, 45 - 60, 49Гвардійської Херсонської дивізії д.59, 61, 63 - 69, Нестерова д.63, 65125 - 6661, 68 - 8670, 88 - 8963, 9563 - 11971, Жуковського д.50 - 51, 55, 57 - 6041, 64 - 69, 7143, 7948 - 89
Приєднання
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ТП - 411 2Т Л - 14]: Вишнева*Блюхера * д.143, 147, 151, 161, 167 - 169, 175А, 187, 191, 195, Антипенка д.155, 161 - 162, 164, 166, 17067 - 172, 173А, 175А, 179, 184, 188, Миколи Гринька*Бегми* д.72155
РМ
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ТП - 498 Л - 1]: Текстильна7 д.19 - 36, 38 - 64, Урицького *Дмитра Марковича* д.32Б, 36, Текстильна9 д.21 - 31, 36 - 61, Текстильна8 д.1938 - 28, 30 - 60, Текстильна13 д.56, Текстильна12 д.26, 33 - 34, 37 - 69, Текстильна11 д.34 - 52, Текстильна10 д.21 - 63, Луначарського *Івана Карпенко - Карого* д.3645А - 45, АлексеєваП *Андрія Грабенка * д.55
КР
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ТП - 700 Л - 2]: Мідний, Озерна, Фортус Марії д.44Б, 54А
Приєднання
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [Ф - 2302]: Східна34, Волошкова, Вишневий*сел.Янтарний*, Цюрупинська*Олешківська* д.12, Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 11045, Каскадна, Крайня, Інтернаціональна, Кришталевий, Згоди, Миколаїва, Мирна д.516, 13, 43 - 58, Затишний*сел.Янтарний*, НаливайкаС, Затишний д.16 - 22, Енергетиків, Олешківська, Дніпрової ЧайкиЯворницького, РОДНИКОВАЯ, Січовий, Дніпрової Чайки д.2 - 19, 21 - 31, 35 - 57, Джерельний, Джанкойська д.61, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 6434, ГрінченкаБ, Східна32 д.1 - 32, 34 - 62, 64, Східна33 д.1 - 51, 53 - 64, Антонівська, Чарівна д.5, 12 - 57, ЧернявськогоМ, Яворницького, 183 КМ, АвтомобілістівЕнергетиків, Автомобілістів
ТО
08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Брускінське [КТП - 171 Олександрівка]: Першотравнева, Горького, Садова
технічне обслуговування
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Мала Олександрівка [КТП - 269 Олександрівка]: Шевченка д.10, 12, 34 - 56, Миру *Леніна* д.73 - 133
технічне обслуговування
08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Новогригорівка [ТП - 424 Л - 1]: 40 років Жовтня, Дровникова
ТО
08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Рiвне [ТП - 237 Л - 1]: Шрома, Робоча, Таврійська
КР
08.30-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 104 Л - 1 Білозерка]: Шкільна*30років Жовтня* д.0 - 1, 4 - 11, Паркова*Кірова* д.1 - 12, Центральна*Радянська* д.5, 7, 9, 11 - 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, УкраїнкиЛ*Леніна*, МамкіноїШ д.8 - 10, 15 - 17, 19, 23, 32, Дніпровська*МарксаК* д.2 - 10, 12 - 14, 17, 28, Зелена
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 104 Л - 2 Білозерка]: МамкіноїШ д.12, 14, Шкільна*30років Жовтня* д.3
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
Гола Пристань [805] [КТП - 8]0: 200 років Голій Пристані д.3 - 87А, 89, 91 - 93, 95, 97, 99 - 99А, 105, 107, 109 - 113, 113Б - 115А, 119 - 127, БрагиМ, Будівельників д.1а - 1А, , Ворошилова д.2 - 25, 27 - 29, 31 - 126, Дніпрова, Довженко, Дружби д.1 - 14, 18 - 75, Зарічна, Зелена д.2 - 2а, Каховська, Київська, Коцюбинського, Кошового, КрупськоїН, КуликаІ, Ларіонова д.1 - 21, 25 - 160, Леніна д.9, 11, 13, 15 - 19, 21, 23, 25 - 25а, 27, 29, 31, 33 - 47, 49 - 69, Лермонтова, Лугова, Макаренко, Матросова д.2, Миру, Молодіжна, Надії д.1 - 14, 17 - 35, Новоселів, Перемоги д.5 - 65, 79 - 81, Пушкіна д.1 - 3, 5 - 5з, Садова, Степна, Тельмана д.1 - 38, 40 - 72А, Фрунзе д.3 - 64А, Херсонська
ТО
07.30-16.3
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 105 Л - 1 Білозерка]: МамкіноїШ д.20 - 22, 23А, Центральна*Радянська* д.27, 31, 35, 37, 39 - 39А, 41, 43, 45, 47, 49, Корольова, Виноградна д.3, 5А, 7, 9, 13 - 15, 17, 19, 21 - 23, 25, 27, 29 - 31, 33 - 33А, 35, 37, 39
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 105 Л - 2 Білозерка]: Виноградна д.2, 4, 6, 8, 10 - 12, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 42 - 52, Центральна*Радянська* д.51, 53, 57, 78, 82 - 84, 104
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 107 Л - 2 Білозерка]: Північна д.2, 3 - 11, 50, Степова д.2, 4, 8, 12, 14, 16, 18, 20 - 22, Шевченка д.4, 6, 8 - 23, 25 - 27, 29 - 31, Центральна*Радянська* д.14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Горького, Вишнева
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ
Райське, Тополівка [81]: повністю
ТО
09.00-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 107 Л - 3 Білозерка]: Молодіжна д.2, 4, 6, 8 - 14, Мирна*Комсомольська*, Центральна*Радянська* д.2, 4, 6, 8, 10, Північна д.1, Шевченка д.1 - 3, 5, 7
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 108 Л - 1 Білозерка]: Центральна*Радянська* д.32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 - 56, 58 - 70, 110, Степова д.3, 5 - 7, 9 - 11, 13, 15, 17, 19, Північна д.17А, Шевченка д.24, 28, 32 - 66, 69 - 77
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 108 Л - 2 Білозерка]: Північна д.12 - 17, 18 - 28
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 115 Л - 1 Білозерка]: Шевченка д.67
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 109 Л - 1 Білозерка]: Шевченка д.31 - 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65А, 67, 69, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 - 90А, 92, 96, 98 - 100, 102, 104, 106, 108 - 114, 116 - 118, Горького д.2, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, Касперівська *Радянська* д.52, 64
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 109 Л - 2 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.52А, 70, 72, 74, 78, 94, 96, Горького д.4, 14, 30
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 112 Л - 1 Білозерка]: Набережна д.1 - 15, 21А, Касперівська *Радянська* д.53, 55, 59, 61 - 63, 65, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 112 Л - 2 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.100, 102, 104 - 106, 108 - 112, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134 - 136, 138, 142, 144, 146, 148 - 148А, 150, 152 - 154, Набережна д.19Б - 21, 22 - 41
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 113 Л - 1 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.169, 176, 178, 180, 182 - 182А, 186 - 188, 190, 192 - 194, 196, 198 - 198А, Горького д.1, 3, 5 - 7, 9, 11 - 11А, 13, 15, 17 - 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 - 42, 44, 46, 48 - 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 64А, 66, 68 - 96А
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 113 Л - 2 Білозерка]: Шевченка д.81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 - 95А, 97, 101, 103, 105, 107, 115, 140 - 206, Касперівська *Радянська* д.36, 38, 40, 48А, 50, 54, 56 - 58, 60, 68, 76 - 76А, 80 - 82, 84, 86 - 88, 90, 92, 98
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 113 Л - 3 Білозерка]: Робоча д.1 - 19, Шевченка д.73, 75 - 75А, 77 - 77В, 79, 103А, 120 - 136А
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 113 Л - 4 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.117, 119, 121, 123, 125 - 127, 129, 131, 133, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155 - 168, 170 - 175, 177Б, 179, 181, 183 - 185, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, Набережна д.45 - 63, Шкільна д.1 - 6, 8 - 10, 16, 20, 22, 24, 28, 30, 32
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 114 Л - 1 Білозерка]: Горького д.43, 45, 47, 51 - 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 98 - 126А, Маячна, Робоча д.22 - 56, Касперівська *Радянська* д.200, 202 - 204, 206, 208, 210, 212, 215 - 230, 236 - 236 - а, 242, Шкільна д.36
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 114 Л - 2 Білозерка]: Шкільна д.7, 13 - 15, 17 - 19, 21, 23, 25 - 27, 29, 31, 33 - 34, 40, 44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 60А, 62 - 78, Набережна д.64 - 67, 71 - 78, 82, 83, 85, Касперівська *Радянська* д.235, 237 - 241, 243
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 114 Л - 3 Білозерка]: Собка д.1 - 16, Шкільна д.35, 39 - 39Б, 41 - 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 80 - 112, Набережна д.78А, 82А, 84 - 84А, 86 - 106, Горького д.144 - 164, Касперівська *Радянська* д.245 - 253
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 115 Л - 1 Білозерка]: Шевченка д.1 - 30, 34, 36, 38, 40 - 42, 44 - 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70 - 72, Касперівська *Радянська* д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 20, 22, 24
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 115 Л - 2 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 - 13А, 15, 17, 21, 23, 25 - 35, 37, 39, 41 - 47, 49, 51 - 51А
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 116 Л - 1 Білозерка]: Зелена, Касперівська *Радянська* д.256 - 285, Зелений, Горького д.166, Набережна д.112 - 120, Собка д.21, Чехова
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 116 Л - 2 Білозерка]: Набережна д.107 - 111
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
срада Кізомиська [ТП - 112 Л - 2 Білозерка]: кадастровий номер
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Станіслав [ТП - 616 Л - 1 Білозерка]: Шевченка д.1А - 12, Соборна*Жовтневої революції* д.111 - 111А, 115, Берегова д.3 - 30, 33 - 57, Стадіонна д.23, 35 - 39
ТО
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Чорнобаївка [542]: Набережна, Мостова, Механічна д.20, 22, 24, 26, 28, Консервна д.1, 10, Ковальський, Ярова д.5, 9, Зелена роща, Якірний д.2 - 15, Січня9 д.1 - 8, 9А, 10А, 14, Шкільний, Світлий, Чорнобаївська д.123, 125, 127, 129 - 131, 133, 135, 164 - 172, Закопна, Червонопрапорна*Троїцька* д.20 - 20А, 22 - 24, 26 - 29, 31А, 33, 40 - 57А, Херсонська д.51, 53, 54А, 56 - 91, Дружби д.1 - 18, 24, 28 - 30, 34, Робоча д.3А, 40, Покровська*Комсомольська* д.40, 42 - 122, Урожайна д.52, 54 - 59, 66 - 66А, 68, 70 - 81, Українська*Радянська* д.41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, Піонерський д.1 - 17, 79, Таврійська*Червонофлотська* д.1 - 5, 7 - 9А, 55 - 57, 59 - 64, 66 - 67, 70 - 71, 73, 75 - 80, 83 - 90, 92 - 95, 103 - 105, 107 - 125, Галицька д.1 - 2, 7 - 12, 14, 18, 22 - 22А, 24 - 28, 30 - 46, Таврійська д.2, Партизанський, Степовий, Стадіонна д.70 - 72, 75, 77, 79 - 82, 84 - 88, 90 - 94, 97, 107 - 109, Спартаківський, Врожайна, Виноградна, Партизанська, Визволення д.5 - 8, 41, 43 - 70, Білі Акації д.12 - 12А, 14 - 15, 17 - 19А, 21
ТО
08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ
Громівка , Воскресенка, Вознесенка, Серіївка, Н - Покрівка, Н - Миколаївка, Василівка, Дружелюбівка, Ясна Поляна [ПС.Новотроїцька]:
ТО
08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ
Подове [552]: Пугача
КР
09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ
Сиваське [ТП - 417 Л - 1 - 2 - 3]: Пушкіна, Гвардійська, провулок Дружби , Миру Стадіонна, Вишнева , Белінського , Українська
ТО
08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ
Софіївка [552]: Миру , Східна, Робітнича, Молодіжна
КР
09.00-15.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Братське [КТП - 163]: Шевченка, Леніна
технічне обслуговування
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Новопетрівка [ТП - 134 Л - 1]: Тихонова д.2, 4 - 6, 8 - 9, 11 - 13, 15 - 17, 19 - 22, 24 - 28, 30 - 39, 41, 44, 48, 71 - 75
технічне обслуговування
08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Лазурне [ТП - 811 Л - 1]: Чорноморська д.99 - 99А, 101, 103, 105 - 115
технічне обслуговування
07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Лазурне [ТП - 811 Л - 2]: Степова д.97, Чорноморська д.88, 90, 92 - 94А, 96 - 96А, 98, 100, 102 - 102А, 104 - 104А
технічне обслуговування
07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Скадовськ [КТП - 1]: Курортна*ЛібкнехтаК* д.74, Незалежності*Чапаєва* д.111, Олександрівська*Володарського* д.36, 38 - 42, 44 - 50, 52 - 54, 56 - 58, 60 - 77, 81 - 83, 85, 89 - 89А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, Святоюріївська*Будьонного* д.115, 117 - 132, Софіївська*Ворошилова* д.114, 120, 143, 145 - 149, 151, 153
технічне обслуговування
07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Улянівка [ТП - 109 Л - 1]: Леніна
технічне обслуговування
07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Любимівка [КТП - 84 Воронцовка]: Центральна д.61, 63 - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77 - 116, Ленiна д.111, 113, 117 - 121, 125, 127 - 137, 139, 143, 145, 147, 149 - 186
технічне обслуговування
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Любимівка [КТП - 85 Воронцовка]: Молодiжна д.9, 11, 18 - 28, Нова д.79
технічне обслуговування
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14
капітальний ремонт обладнання
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46
капітальний ремонт обладнання
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67
капітальний ремонт обладнання
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 4 Воронцовка]: Новомосковська д.1, 3, 7 - 9, 11 - 13, 15, 21
капітальний ремонт обладнання
08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Первомаївка [ТП - 16 Л - 3 Рогачик]: Леніна д.1 - 5, 9, 11 - 13, 15, Лікарняний д.1 - 15, 19
технічне обслуговування
07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Азовське *Фрунзе* [704]: Українки, Балка, Прилиманна, Большак, Степна, Водяна, Городок, Горького
письмо потребителя
09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Катеринівка [ТП - 153 Л - 2]: Чапаєва д.1, 7, 9 - 13, 25 - 27, 29 - 47
технічне обслуговування
07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Князе - Григорівка [ТП - 313 Л - 2]: Таврійська*Фрунзе* д.1 - 18, 20, 22 - 31, 34, 36 - 38
технічне обслуговування
07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Молочне [ЗТП - 285]: Маяковського, Шевченка, Уральська, Тваринників, Степна, Нова, Зелена, Дмитра Жарука, Гагаріна
Т.О
08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Строганівка [ТП - 463 Л - 1, Л - 2]: Гагаріна, Олінчука
Т.О
08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Хрестівка [КТП - 157]: Гагаріна, Центральна, Асканійська, Хлібодарівська, Степова, Робоча, Першотравнева
Т.О
08.30-16.30
Залишити коментар


Календар новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
^ Наверх