Популярні новини

"Істинне каяття Зайцевої": мертвих вже не повернути

  • 16:00 19.09.2018
  • Переглядів: 787

Вчора в залі суду захисником Зайцевої були сказані страшні на мій погляд слова, але які дають підстави розуміти істинне "каяття" обвинуваченої.

Слова звелися приблизно до такого - Ну що поробиш, життя загиблим вже не повернути, події не виправити, навіщо мучити дівчину, невже її утримання під вартою допоможе потерпілим?

Крім того знову ми чули "вона сильно хвора", "утримання під вартою протипоказано" та "залишимо під вартою - можемо зробити інвалідом". Ну і ще цілу PR-лекцію про те яка Олена хороша людина і що адвокат ніколи не взявся за її захист не вірячи в її щирість.

Ніхто з потерпілих, яких я представляю не вірять в каяття Е. Зайцевой. У ту що хоче врятувати себе і зменшити термін - каяття немає. Не вірю і я. Тому що слова сказані сьогодні її адвокатом - ну що хлопці, пар випустили, поговорили, пора і закінчувати. Нам дуже шкода!

До слова я не бачив жодного висновку від офіційних осіб установи де міститься Олена що вона настільки хвора що медична допомога вкрай необхідна поза територією. Більш того, Лариса Матвеєва як завжди влучно привела саме офіційні дані де здоров'я обвинуваченої оцінюється як нормальне. Ну а звичайно будь-який лікар завжди скаже що лікування в лікарні краще ніж за гратами. Але хіба це привід закрити очі на смерть і горе?

Спочатку процесу сторона Зайцевої зайняла, на мій погляд, єдину вірну тактику - визнання за все і скромну згоду перебувати під вартою розуміючи жах скоєного.

Але хлопці осміліли та вирішили "зуби" показати. Ми звичайно все визнаємо і каємося - але бути за гратами нам не можна, а #Вивсебрешете і ніякого огляду не було, ось так от. Та й взагалі що зроблено то зроблено, потрібно жити майбутнім, та не будьте невдахами які живуть вчорашнім днем!

Справедливості заради, пан Дронов теж думає тільки про себе і свою сім'ю. Не проявляючи ніякого інтересу до проблем і турбот потерпілим. Навіть нікому не пропонуючи жодної допомоги.

Нарколог Федірко і далі "в розшуку", який зводиться до того що до неї за адресою реєстрації рідко приходить дядько в погонах і дзвонить в дзвоник.
З потерпілих кого я представляю на суді вже ніхто не ходить. Головна причина біль і страждання. Але все одно, я впевнений що ми ні на мить не відступимо від своєї позиції та доб'ємося справедливого вироку.

To be continued ...
Джерело
Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
^ Вгору ^