Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 583

Народні прикмети на 4 квітня - День Василя Сонячного

  • 07:30 04.04.2018
  • Переглядів: 513

У старовину 4 квітня називали днем Василя Сонячного, Василя Сонячника, Василя Теплого, Василя Парника. Всі прізвиська Василя були пов'язані з тим, що у ці дні наставало довгоочікуване тепло, і встановлювалася хороша погода. Селяни намагалися саме 4 квітня дивитися, куди течуть струмки від капелі, щоб на цьому місці не будувати будинків - вважали, що саме там будівництво підмиє. Казали: «Прокладений хід у водиці в земну глибінь».


Дівчата 4 квітня ворожили на світанку, дивлячись на сонце. Якщо воно оточене червоним світлом - хороший врожай буде. Калачі випікали, які символізували сонце. Були і прикмети, за якими спостерігали.

Теплим цей день називався тому, що саме 4 квітня бриніла крапель, і настала справжня весна.

У православної церкви 4 квітня вшановується пам'ять мученика Василя, який відомий як пресвітер в Анкарі Галатійській. В той час активно поширювалася аріанська єресь, і Василь закликав свою паству дотримуватися православ'я, за що був підданий мукам і переслідуванням. Коли імператор Юліан прибув в місто, то Василь звинуватив його у віровідступництві, а той, у свою чергу, наказав зрізати з живого Василя шкіру і побити його. З молитвою він віддав душу Богові.

Селяни вірили в те, що Василь-капельник допомагає зробити полотна чистіше і міцніше. Виносили їх на сніг і підставляли під промені весняного сонця. Також 4 квітня аналізували погодні явища і намагалися передбачити, якими будуть найближчі дні і місяці.

Народні прикмети на 4 квітня

1.Якщо на небі сині хмари - буде теплий дощ

2.Сніг 4 квітня зійшов, і на цьому місці почала укладатися павутинка - швидше за все, потрібно чекати перешкод у врожаї, він буде небагатим

3.Сніг на мурашнику зійшов з північної сторони - чекай теплої і довгої літа. Якщо ж сніг 4 квітня розтанув з південної сторони мурашника - прикмета до того, що літо буде прохолодним.


Залишити коментар


Dr Clive Spratt, a research scientist from the University of Bath, has been involved in the research and development of nutrient delivery by oral sprays, and says: 'A spray provides the struggling dieter with instant relief. 'It puts a taste into the mouth that immediately satisfies the taste buds as well as delivering nutrients into the bloodstream that may help curb the craving. 'Food cravings are a combination of biological needs and psychological associations. 'If you can take something that is both a distraction from the psychological trigger for a food craving and a helpful nutritional "injection" at the same time, then it's bound to help. 'The only way to lose weight is to eat less and to choose more healthy food - anything that can help you do that without being detrimental to your wellbeing is probably a good thing. http://whiteproduct.com/slovak/moj-nazor-a-revizie-o-forte-love-za-pole-damske.
html
Эти натуральные компоненты безопасны и полезны. Как утверждают производители Бактефорт, капли не вызывают побочных реакций, аллергии и могут применяться без докторского рецепта. Не содержат алкоголя. Применяются капли от паразитов Бактефорт очень просто — добавляются в жидкость, которую вы привыкли употреблять (вода, морковный или свекольный сок), и выпивается. При этом процедура может происходить в любом удобном месте. Полезная статья: Вечерние привычки, что мешают похудеть - 13 вредных привычек Как похудеть на 20 кг - реальные отзывы о Guarchibao. Состав капель Бактефорт. Богатый растительный состав эффективно борется с паразитами в организме. whiteproduct.com Franziska z White

Календар новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
^ Наверх