Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 324

Планові відключення світла на 6 квітня для Херсонської області

  • 07:45 06.04.2018
  • Переглядів: 423

Планові відключення електропостачання відбудеться за адресами

6.4.2018
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Строганівка [821]: Петренко, Благодатна
Т.О.
08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Чаплинка [748]: Лермонтова, Шкільна, Чорноморська, Хліборобів, Франка, Пушкіна, Преображенська, Партизанська, Корольова, Декабристів, Грушевського, Горького
Т.О.
08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Чаплинка [КТП - 17]: Чкалова, Меліораторів, Островського, Белінського, Гагаріна, Гвардійська, Каланчацька
КР.
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Білозерка [501]: Київська*Жовтнева* д.61, Європейська*Радянська*, Західний, Лікарняний д.21 - 33, Мирний, Молодіжна, Поштова д.14, 16, 18, 20, 22 - 24, Пушкіна д.24 - 258, Свободи*МарксаК* д.41, 43 - 43А, 45, 47, 49 - 51, 53 - 84, 190, 19419, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214 - 218, 220, 222 - 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246 - 250, Станіславське д.3 - 17, територія Білозерської селищної ради, Торгівельний д.33 - 47, Трояндовий*Колгоспний* д.27 - 3733, Українська*Свердлова*, Фестивальна д.47, 51 - 57, Харченка д.34 - 55, Херсонська, Ценковського д.39, 54 - 56, Чаленко д.1, Шевченка, 30років Перемоги, Будівельний, Вінницька, 1040 Полку д.3, 5 - 28
ТО
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Білозерка [652]: Свободи*МарксаК* д.9, 91 - 189, 191 - 193, 195, 197, 199, 201, 203 - 205, 207, 209, 211, 213, 219, 221, 225, 227, 229 - 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, Гагаріна, Суворова, Ювілейна, ФранкаІ д.10, 12, 14 - 14А, 16, 18, 20, 22, 24 - 24А, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, Торгівельний д.11А - 28А, Трояндовий*Колгоспний* д.15 - 24, Лікарняний д.3 - 17, Михайлевського*Кооперативна* д.108 - 108А, 112, 116, 118, 124А - 295, Набережна д.1, 3, 5 - 5А, 11, 13, 34, 52 - 130А, ДмитраЯворницького*ВдовиченкаР* д.98 - 232
ТО
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Білозерка [ЗТП - 33 1Т Білозерка]: Молодіжна, Свободи*МарксаК* д.190, 19419, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214 - 218, 220, 222 - 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246 - 250, Пушкіна д.135 - 149, 151 - 258, Лікарняний д.21, Трояндовий*Колгоспний* д.31, територія Білозерської селищної ради
ТО
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Олександрівка [ТП - 787 Л - 1 Білозерка]: Центральна*Комсомольська* д.88 - 89, 91, Поперечна д.31 - 33, Князєва д.53, 55 - 99
ТО
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Олександрівка [ТП - 787 Л - 2 Білозерка]: Мельнична д.35 - 80, Нова д.51 - 97
ТО
07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Чарівне [КТП - 103 Олександрівка]: Берези *Ворошилова* д.49 - 51, 53 - 100
технічне обслуговування
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Антонівка [КТП - 347]: Дубасова
ТО
08.00-15.30
Херсонське МВЕ
Антонівка [ТП - 778 Л - 1]: Залізнична д.1 - 10, 11 - 30, Шевченка д.1 - 20, 22 - 22А, 24 - 36
ТО
08.00-15.30
Херсонське МВЕ
Антонівка [Ф - 2302]: Таврійський, Ватутіна д.32, 34, 38, 40, 42, 51 - 107, Благодатний*Куйбишева*, Лазурнй*ЛазоС* д.1А - 4, 6 - 16, 18 - 24, Колодязна д.23, 25, 27, 29, 31 - 74, Козацька д.10, Мирна д.9, Дубасова, Джона Горварда*Фрунзе* д.25, 29, Миколаєва д.1, 2Б, Вишнева*Кірова* д.1 - 6, 7, 9 - 79, Польова д.3
ТО
08.00-15.30
Херсонське МВЕ
Благовіщенське*Петровського* [3608]: Заозерна, Причальна д.5, 10
РМ
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Комишани [3608]: ШИЕНКО, Крилова д.21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 - 58, 62 - 68, Пестеля, 9Січня
РМ
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Комишани [ТП - 723 Л - 1]: Горького д.1А, 5, 8 - 12, Центральна*Радянська* д.28А - 28В, 30, 53, 55 - 55Б, 57 - 64, 66 - 67, 68А, 70 - 70А, 72, 73А - 74Б, 76, 80А, 82, 84, Шкільна д.1А, 2 - 2Г, 4, 4Б, 6, 8А, 10, 14, 16В, Кошовий д.2Д, Надозерний д.1 - 2, 3 - 11, Першотравнева д.1 - 1А, Шкільний д.1В, 4А - 9В, 10Г - 11, 15 - 16А, Добровольців *Комсомольська* д.1 - 1А, 10 - 10В, 12, Зарічна *Піонерська* д.1Б - 12Б, 14 - 14А, 16 - 16В, 26 - 26Б
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Приозерне [3608]: Свободи, Садова, Абрикосова, Миру, Терешкової, Річкова, Гагаріна, Степова, 40років Перемоги, Комарова, Славутич, Берегова д.3, Південно - Західне, Білозерська, Тітова, Мічуріна д.1 - 4, 7 - 67, Пестеля, Братська, Лиманна, Виноградна, Шиєнка Івана, Шаталова, Центральна Садиба, Українська, Монастирська д.5 - 7, Вишнева, Західна, Молодіжна, Заозерна, Дружби народів д.1 - 11, 12 - 47
РМ
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Приозерне [КТП - 864]: Західна д.33, Миру, Молодіжна, Гагаріна, Тітова, Українська д.14, Терешкової, Пестеля д.5 - 8, Братська, Білозерська д.2ж, Свободи
РМ
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 335 1Т]: Котляревського д.94, Пролетарська*Весела* д.10
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 335 2Т]: Комкова д.83 - 87:1
ТО
08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Генічеськ [Ф - 641. уч. ЗТП039 - 040 отп. ЛР - 04 та КТП - 055]: Козацька *Куйбишева*, Шевченкa, Центральна*Ленiна*, 993 Стрілкового полку, пров.Казковий*Чапаєва*, Відродження *Петровського*, Лазурна*МарксаК*
КР
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 337 2Т]: Смольна д.99, 101, 103 - 103А, 105, 107, 110, 11837, 120, 124, 126, 128 - 12841, Пролетарська*Весела* д.23 - 38, 40, 42, 44, 46, 5097, 97, 99, 105, 107А, 109, Цюрупинська*Олешківська* д.25 - 35, 37, 39, Фрітаун д.8, 23, 7428:2, 78:1 - 78:2, 80:1 - 80:2, 100, 119 - 131, 133 - 149, Тимірязєва д.43, 54 - 62, Василя Стуса *Енгельса * д.26 - 34, 36 - 38, 40, ЛюксембургР *Стрітенська* д.2874, 46, 48, 50, 52, 52А, 54 - 54А, 56, 58, 60, 66 - 68, 70 - 70А, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 88, 90, 94, 96, ЛюксембургР *Капітана Ванденка * д.31, 42 - 44, 48
ТО
08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Гордієнківці *Шлях Незаможника* [ФК - 11]: Шевченко, РуставелліШ
КР
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 343]: Чорноморська д.53, СуботиМ д.65, 67, 72 - 75, 77 - 84А12, Кримська д.34А - 36, 40, 42, 47 - 67, 71, 75, 77, 7919, 86, Молодіжний, Молодіжна д.53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 7173, 73 - 79, 81, 8584 - 97, 99 - 106, 108 - 110, 114 - 116, Видригана д.14Б, 14Д, Новий д.14, 16 - 30, Ладичука д.75, 77, 86, 8834, 90, 92, 94 - 96, 98, 1022, Українська д.105 - 105А
ТО
08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Новий Мир [ФК - 11]: Центральна, Нова
КР
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 540]: Видригана д.1А, 3, 8 - 9, 11, 13 - 13А, 15 - 1868, 40років Жовтня д.44 - 56, 58 - 652, 67, 69, Університетська, 40років Жовтня *Інженера Корсакова* д.432, Українська д.97 - 97А, 99, 101, 103, 109, 111, 142, 148 - 148А, 152 - 156, Чорноморська д.95, СуботиМСтаростіна*Церковна*, СуботиМ д.50 - 64, 66, 68142А, Стрілецький д.3 - 6, Сакко і Ванцетті *Миколи Садовського* д.64, 69 - 76, Новий д.2 - 13, 15, Міліцейський д.3 - 6, 9, МатроськаЛиварна, Матроська д.8, 46, 48, 50, 61 - 65, Гагаріна д.131 - 143, Гончарна *Котовського* д.130, 132 - 161Б, ЛиварнаМіліцейська д.534, Ливарна д.327, 34, 36, 40 - 40А, 46 - 46А, 48 - 4844, 50, 51 - 515, 53 - 55, 57 - 5770, 61 - 636, 67 - 6746, 69
ТО
07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Чонгар [ТП - 33 А Л - 1 та Л - 2]: Гагарина, Леніна, Чхаидзе, Першетравнева, Молодіжна, 50 років СРСР, Садова
ТО
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 54]: Матроська2 д.3, 8, Січових стрільців*Калініна * д.56 - 73, 8319, Матроська д.1 - 1А, 3, Донський д.1 - 42, ХмельницькогоБ д.65, 67, 74 - 76, Авіаційний д.9 - 9А, 16 - 17, Сакко і Ванцетті *Миколи Садовського* д.53А2, Ливарна д.50 - 507, 52, 56, 65, 6844, 70А - 719, 73 - 79А, 81, 83, 85 - 85А, 89, 93 - 9370, Видригана д.2, 4 - 6А, 10, 12, 14 - 14А, 14В - 14Г, Чорноморська д.49 - 49А, 51, 55, 57, 63, 69, Кримський, Житомирський д.3 - 25, 40років Жовтня *Інженера Корсакова* д.51, Чорноморська2, Уманський д.3 - 16, 17 - 19, 21, 23, Кримська д.70, 72 - 74, 76, 78, 80 - 85, 86А - 113, 117 - 119, Кременчуцька д.69, Перекопська д.98, 128, 40років Жовтня д.5665, 66, 68, 70 - 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 - 99, 101 - 107, 109, 111 - 111Д, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127 - 127А, 129, 131 - 131Б, 133 - 137А, 139, 141, 143, Чорноморський д.1 - 3, 6А, 8 - 14, 16
ТО
08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Щасливцеве [ТП - 599 Л - 2, ТП - 750 Л - 1 та Л - 2 ]: КузнєцоваР, Миру*Леніна*, Гагаріна, УкраїнкиЛ
ТО
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Херсон [КТП - 347]: Джанкойська д.61, Інтернаціональна д.42 - 74, Східна33 д.1 - 51, 53 - 64, Східна32 д.1 - 32, 34 - 62, 64, ГрінченкаБ д.53, 65, Крайня д.5 - 15А, 17А - 25, 29 - 51, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 6434, Східна34
ТО
08.00-15.30
Херсонське МВЕ
Херсон [КТП - 986 А]: Видригана д.21
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ТП - 411 2Т Л - 14]: Вишнева*Блюхера * д.143, 147, 151, 161, 167 - 169, 175А, 187, 191, 195, Миколи Гринька*Бегми* д.72155, Антипенка д.155, 161 - 162, 164, 166, 17067 - 172, 173А, 175А, 179, 184, 188
РМ
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ТП - 498 Л - 3]: Текстильна8 д.29, Текстильна10 д.27, Текстильна12 д.28 - 28А, 32, Текстильна13 д.54, Текстильна9 д.32
КР
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [Ф - 2302]: Затишний*сел.Янтарний*, 183 КМ, Автомобілістів, АвтомобілістівЕнергетиків, Антонівська, Вишневий*сел.Янтарний*, Волошкова, ГрінченкаБ, Джанкойська д.61, Джерельний, Дніпрової Чайки д.2 - 19, 21 - 31, 35 - 57, Дніпрової ЧайкиЯворницького, Енергетиків, Затишний д.16 - 22, Згоди, Інтернаціональна, Каскадна, Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 11045, Крайня, Кришталевий, Миколаїва, Мирна д.516, 13, 43 - 58, НаливайкаС, Олешківська, РОДНИКОВАЯ, Січовий, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 6434, Східна32 д.1 - 32, 34 - 62, 64, Східна33 д.1 - 51, 53 - 64, Східна34, ЧернявськогоМ, Яворницького, Цюрупинська*Олешківська* д.12, Чарівна д.5, 12 - 57
ТО
08.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
Виноградне, Забарино, Рибальче [875]:
ТО
07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
Геройське [875]: Дубинди д.ПиратеРыбальче
ТО
07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
Гола Пристань [803] [КТП - 29]: Квіткова, Козацька, Московська д.19 - 27, Радужна, Соснова, Яковенко *ТО*, 200 років Голій Пристані д.4, 6, 8, 10а, 12 - 18, 20, 22, 25 - 26, 28 - 33, 37, 39 - 41, 43, 45, 49, 51, 91, БрагиМ, Ворошилова д.99, 101, 103, 105 - 126, Каховська, Коцюбинського д.1, 3 - 23, Кошового, Ларіонова д.126, Херсонська
ТО
07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ
Нова Каховка [КТП - 307]: ХмельницькогоБ д.73 - 132, Сагайдачного д.77 - 85, Князя Володимира д.79 - 125, Запорожців д.100 - 128
ТО
09.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
МалаКардашинка [803]: НоваЗбур’ївка [КТП - 1168]: Військова д.1 - 29, 31, Дніпрова *Червонофлотська* д.1 - 2, 4, КосмодемянськоїЗ д.4 - 8, 11 - 13, 17, 19, 21, Пшенична *Кірова* д.12а, 16, 20, 24 - 63, 65, 69, 71, 73, 89, Центральна *Леніна* д.96
ТО
07.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ
Таврійськ [42, ТП - 52 Л - 1, Л - 2]: Молодіжна д.33, Незалежностід.11 - 21, Гайдара д.5 - 5В, 7, 11, 13, 15, Портова д.42, 50 - 54, Крушельницької, Франка д.13 - 15, 17 - 27А, 21, Будівельна, Вишнева
ТО
09.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
; Садово [954]: Зелений, Леніна, Миру, Молодіжна д.1 - 32, Радянська, Суботи, Травня1, Украінська, Урожайна, Херсонська, Шкільний
ТО
07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Заозерне [Ф - 191 до Р - 57]: Пахомова, Миру, Лугова, Київська, Гагаріна, Набережна, Пархоменка, Радянська, Шкільна, Стара, Степовий
ТО
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Херсон [КТП - 262]: Вузький, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.2 - 4, 6 - 8, 10 - 23, 25, 27, 28А - 29, 31, 35, 37 - 39А, Дніпрової Чайки д.20, 33, Офіцерська *Шмідта* д.1 - 36, 38 - 40, 52, Південний, ПівденнийТорпедний, Шмідта *Старшинський* д.4 - 17, Проїзний д.2, Фабрична д.12 - 34А, 4039, Кулеметний, Тягинська*БєдногоД* д.14, Торпедний д.11, 13 - 22, Ісмаїла Гаспринського*Червоноповстанська* д.2911, Дніпропетровська *Героїв Крут*Фабрична, Водопровідний1
ТО
08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Каховка [КТП - 18]: Радіщева д.72, 74, 76, 78, 80, 83 - 84, 86 - 108, Земнухова д.5 - 14, Герцена, ГромовоїУ, Чернишевського, Тюленіна д.5 - 26, Олександра Довженка, Невського д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 29, Мелітопольська д.48, 50 - 50А, Лермонтова, Космонавтів, КосмодемянськоїЗ д.33, 35, 37 - 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51 - 54, 56 - 561, 58 - 70, Айвазовськогод.1, 3 - 9, 13, 15 - 18, 19 - 70, 72, Берегова д.5 - 27
ТО
09.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ
вка [ТП - 343 Л - 1
Плановые работы

Каховський РЕЗ і ЕМ

Плановые работы

Каховський РЕЗ і ЕМ

Плановые работы

Іванівський РЕЗ і ЕМ
Воскресенка [КТП - 110]: Жовтнева
то
13.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ
Л - 4]: Крупської д.1 - 6, 8 - 38А, 40 - 67, 68А, 69 - 105, Фрунзе д.2, Софіївська, Котовського д.1 - 32
ТО
08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ
с. Агаймани ТП - 192 Л - 1Л - 2]: Південна, Чкалова
кр
08.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ
Ольговка [Ф - 191 до Р - 57]: Мелітопольська, Гагаріна, Леніна, Центральна, Тракторна, Садова, Молодіжна, Мічуріна
ТО
08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Сергіївка, Цукури [242]:
ТО
09.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ
Громівка [ТП - 99 Л - 1]: Шкільна , Шевченка
ТО
08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ
Сиваське [ТП - 417 Л - 1 - 2 - 3]: Миру , Гвардійська, провулок Дружби , Пушкіна , Стадіонна, Вишнева , Белінського , Українська ,
ТО
08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ
Чкалово [ЗТП - 322]: Поштова,
ТО
09.00-15.00
Херсонське МВЕ
Білозерка [ТП - 19 Л - 2 Білозерка]: Михайлевського*Кооперативна* д.108 - 108А, 112, 116, 118, 124А - 171, 173, 175, 177, 179, 183 - 185, 187 - 189, 191, Ювілейна, Набережна д.1, 3, 5 - 5А, 11, 13, 34, 52 - 68, ДмитраЯворницького*ВдовиченкаР* д.155
ТО
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Білозерка [ТП - 89 Л - 2 Білозерка]: Горіхова, ХмельницькогоБ, Миру д.1 - 3, 5 - 42, Дружби д.2А - 48, 54
Приєднання
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [778]: Паркова*Кірова* д.бн, Молодіжна д.1, 3, 5, 7, Північна д.1А, 2А, Північна2
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [ТП - 115 Л - 1 Білозерка]: Шевченка д.67
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 109 Л - 1 Білозерка]: Горького д.2, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, Шевченка д.31 - 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65А, 67, 69, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 - 90А, 92, 96, 98 - 100, 102, 104, 106, 108 - 114, 116 - 118, Касперівська *Радянська* д.52, 64
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 109 Л - 2 Білозерка]: Горького д.4, 14, 30, Касперівська *Радянська* д.52А, 70, 72, 74, 78, 94, 96
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 112 Л - 1 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.53, 55, 59, 61 - 63, 65, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, Набережна д.1 - 15, 21А
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Високопілля [ТП - 99 Л - 1]: Визволителів *Червоноармійська* д.118 - 140, Молодіжна, Садова д.1 - 2, Банкова *Леніна* д.3 - 3а, Піонерська д.1 - 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
технічне обслуговування
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 112 Л - 2 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.100, 102, 104 - 106, 108 - 112, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134 - 136, 138, 142, 144, 146, 148 - 148А, 150, 152 - 154, Набережна д.19Б - 21, 22 - 41
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Зарічне [КТП - 158]: Леніна д.1 - 43, 52, 70 - 72, 80, 82, 104, Шевченка д.4 - 26, 28 - 43, Макаренка
технічне обслуговування
08.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 113 Л - 1 Білозерка]: Горького д.1, 3, 5 - 7, 9, 11 - 11А, 13, 15, 17 - 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 - 42, 44, 46, 48 - 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 - 64А, 66, 68 - 96А, Касперівська *Радянська* д.169, 176, 178, 180, 182 - 182А, 186 - 188, 190, 192 - 194, 196, 198 - 198А
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 113 Л - 2 Білозерка]: Шевченка д.81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 - 95А, 97, 101, 103, 105, 107, 115, 140 - 206, Касперівська *Радянська* д.36, 38, 40, 48А, 50, 54, 56 - 58, 60, 68, 76 - 76А, 80 - 82, 84, 86 - 88, 90, 92, 98
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 113 Л - 3 Білозерка]: Шевченка д.73, 75 - 75А, 77 - 77В, 79, 103А, 120 - 136А, Робоча д.1 - 19
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 113 Л - 4 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.117, 119, 121, 123, 125 - 127, 129, 131, 133, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155 - 168, 170 - 175, 177Б, 179, 181, 183 - 185, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, Набережна д.45 - 63, Шкільна д.1 - 6, 8 - 10, 16, 20, 22, 24, 28, 30, 32
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 114 Л - 1 Білозерка]: Маячна, Горького д.43, 45, 47, 51 - 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 98 - 126А, Касперівська *Радянська* д.200, 202 - 204, 206, 208, 210, 212, 215 - 230, 236 - 236 - а, 242, Робоча д.22 - 56, Шкільна д.36
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Великаандронівка [ТП - 120 Л - 1]: Гірського д.1 - 8, Тельмана д.1 - 11, 13
технічне обслуговування
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 114 Л - 2 Білозерка]: Шкільна д.7, 13 - 15, 17 - 19, 21, 23, 25 - 27, 29, 31, 33 - 34, 40, 44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 60А, 62 - 78, Касперівська *Радянська* д.235, 237 - 241, 243, Набережна д.64 - 67, 71 - 78, 82, 83, 85
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Великаандронівка [ТП - 120 Л - 3]: Гірського д.10 - 97, Степова, Тельмана д.12, 14 - ...25
технічне обслуговування
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 114 Л - 3 Білозерка]: Собка д.1 - 16, Касперівська *Радянська* д.245 - 253, Набережна д.78А, 82А, 84 - 84А, 86 - 106, Горького д.144 - 164, Шкільна д.35, 39 - 39Б, 41 - 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 80 - 112
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Лазурне [ТП - 266 Л - 1]: 60 років Перемоги, Жовтнева д.60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86 - 86А, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108 - 108А, 110, 112, 114, 116 - 130
технічне обслуговування
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 115 Л - 1 Білозерка]: Шевченка д.1 - 30, 34, 36, 38, 40 - 42, 44 - 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70 - 72, Касперівська *Радянська* д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 - 20, 22, 24
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 115 Л - 2 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 - 13А, 15, 17, 21, 23, 25 - 35, 37, 39, 41 - 47, 49, 51 - 51А
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 115 Л - 2 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 - 13А, 15, 17, 21, 23, 25 - 35, 37, 39, 41 - 47, 49, 51 - 51А
ТО
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 116 Л - 1 Білозерка]: Касперівська *Радянська* д.256 - 285, Горького д.166, Набережна д.112 - 120, Чехова, Зелений, Зелена, Собка д.21
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Кізомис [ТП - 116 Л - 2 Білозерка]: Набережна д.107 - 111
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
срада Кізомиська [ТП - 112 Л - 2 Білозерка]: кадастровий номер
Реконструкція і модернізація
07.30-15.30
Херсонське МВЕ
Станіслав [ТП - 616 Л - 1 Білозерка]: Шевченка д.1А - 12, Стадіонна д.23, 35 - 39, Берегова д.3 - 30, 33 - 57, Соборна*Жовтневої революції* д.111 - 111А, 115
ТО
07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Любимівка [КТП - 355 Воронцовка]: Нова д.48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, 64, 73, 75 - 77, 80 - 83, 85 - 87, 89
технічне обслуговування
08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14
капітальний ремонт обладнання
08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46
капітальний ремонт обладнання
08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67
капітальний ремонт обладнання
08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Верхній Рогачик [КТП - 74 РОГАЧИК]: Калініна д.77 - 92, Кірова д.261А - 263, 269, 300 - 318
технічне обслуговування
07.30-12.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоскресенське [ТП - 349 Л - 4 Воронцовка]: Новомосковська д.1, 3, 7 - 9, 11 - 13, 15, 21
капітальний ремонт обладнання
08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Нова Знамянка [ТП - 189 Л - 1 Рогачик]: Комсомольська д.5А - 58, 64, 66, 74
технічне обслуговування
07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Горностаївка [КТП - 261 Горностаевка]: Об’їздна д.4
ТО
08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Каїри [263]: Мирного, Леніна д.31, 33, 35, 37, 39, 43 - 45, 47, 49, 51, 53 - 55, 57, 59, 61, 63 - 98, Приморська, Чапаєва д.31В, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 - 47А, 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65 - 104, Будьоного, Щорса, Шевченка, Партизанська д.14 - 24, Першотравнева
ТО
08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Костянтинівка [ТП - 136 Л - 1 Горностаевка]: Робітнича, Заводська
ТО
08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Славне [ТП - 105 Л - 2 Горностаевка]: Щорса д.10, Леніна д.2 - 23
ТО
08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Катеринівка [ТП - 132 Л - 2]: Горького д.2 - 3, Суворова, Чкалова, Шевченко д.1 - 29
технічне обслуговування
07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Сергіївка [ТП - 206 Л - 1]: Сергіївка
технічне обслуговування
07.30-16.30
Залишити коментар


Календар новин
«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
^ Наверх