Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 324

Де на Херсонщині сьогодні вимкнуть світло

  • 08:30 26.03.2018
  • Переглядів: 923
Список населених пунктів та вулиць Херсонщини, де сьогодні планово вимкнуть світло.






Іванівський РЕЗ і ЕМАнатолівка [431]: Догмаровка . Новопетрівка Гагаріна, Галенко, МарксаК, Молодіжна, Садова, Степовато09.00-15.00

Генічеський РЕЗ і ЕМНовоолексіївка [КТП - 162 та КТП - 165]: Соборний *40 років Жовтня*, Центральна *Петровського*, Свято - Покровська *40 років Жовтня*, Дружби народів *Червоноармійська*, Олiмпiйська , Шевченко, Футбольний, пров.Абрикосовий *Фрунзе*, Горіхова *Фрунзе*, Інтернаціональна, Пушкiна, ПолеваТО08.30-16.30

Іванівський РЕЗ і ЕМВерхні Сірогози [КТП - 56 Н.Сірогози]: КороткихІ, Поштовато08.00-12.00

Іванівський РЕЗ і ЕМВерхні Сірогози [КТП - 57 Н.Сірогози]: Поштовато13.00-16.00

Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [691 та 692]: Озерна, Азовська, Виноградна, ДериглазоваГ, Нова, Садовa, Садовийприєдн.09.00-16.30

Генічеський РЕЗ і ЕМЩасливцеве [691 та 692]: Комарова, Миру*Леніна*, КузнєцоваР, Сонячний, 50 років Перемоги, Набережна, Арабатська, Гагаріна, Морська, УкраїнкиЛ, Водна, Амбулаторнаприєдн.09.00-16.30

Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [Ф - 641. уч - ок от пс до ЗТП - 039]: Заправка БарановаТО09.00-16.30

Каховський РЕЗ і ЕМВелика Благовіщенка [КТП - 110 Горностаевка]: Іванівського д.43ТО08.30-16.30

Каховський РЕЗ і ЕМДубівка [ТП - 198 Л - 2 Горностаевка]: Степова д.2 - 16, 18ТО08.30-16.30

Каховський РЕЗ і ЕММаринське, Червоноармійське [276]:ТО08.30-16.30

Каховський РЕЗ і ЕМОлешки [КТП - 110 Горностаевка]: Мира, КомсомольськаТО08.30-16.30

Чаплинський РЕЗ і ЕМХорли [КТП - 327 Каланчак]: Леніна д.8, Прикордонна д.4 - 10, 12, 14А, 16, НабережнаПриеднання07.30-16.00

Чаплинський РЕЗ і ЕМДолинське, Надеждівка, Хрестівка [ПС 3510 Хрестівка]:КР09.00-16.30

Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [КТП - 20]: Попова, Каланчацька, Дружби, МеліораторівКР08.30-16.30

Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [КТП - 381]: КримськаКР08.30-16.30

Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [КТП - 707]: Сонячна, Меліораторів, Куліша, 50 років перемоги, ГлінкиКР08.30-16.30

Чаплинський РЕЗ і ЕМЧервоний Яр [КТП - 3]:ТО08.30-16.30

Н.Каховський РЕЗ і ЕМНова Каховка [РП - 1]: Миколи Букіна д.28а, 32а, 38, 42ТО09.00-16.30

Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Молодіжна д.28, 30, 32, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99КР09.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ТП - 11 Л - 8]: Потьомкінська*МарксаК * д.42АПриєднання08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ТП - 306 2Т Л - 15]: Махарадзе *С Параджанова* д.1А, 2А - 6, Молочна балка*Бородіна* д.2 - 16, 18 - 18А, 21, 24 - 36, 38 - 50, Богуна Івана*Ілліча * д.15, 17, 19, 23, 25, 27, 29 - 31, 33, 40 - 43, 45 - 47, 49, 51, 53, 55, 57, Фонтанна д.16 - 18, 20, 22, 24, 26, 32 - 36, 42 - 52А, 56 - 58, 62 - 64, Робоча д.84, 86, 88, 199, Фестивальна д.112, Донцова Дмитра*Тельмана* д.1 - 3Приєднання08.00-16.30

Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5зТО07.30-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ТП - 333 1Т Л - 16]: Пилипа Орлика*Січня9* д.10, 14 - 16, Театральна*Горького* д.1 - 6, 10А, 12, 14 - 14АПриєднання08.00-16.30

Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЖовтневе [КТП - 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 - а - 2, 2 - аТО07.30-16.30

Г.Пристанський РЕЗ і ЕМСадово [КТП - 206]: Леніна, Миру, Молодіжна д.1 - 32, Радянська, Суботи, Херсонська, ШкільнийКР07.30-16.30

Генічеський РЕЗ і ЕМВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 1]: ПершетравневаТО08.30-15.30

Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [Ф643 уч - ок ЗТП - 046 - 047 та ЗТП - 011, ЗТП - 018 А, ЗТП - 047]: Відродження *Петровського*, Дружби народів *Махарадзе*, Міська *Червоноармійська*, Миру, Московський, Вокзальна *Володарського*, Медичний *Червоноармійський*, Центральна *Ленiна*, Соборна *Воровського*, МорськаУльянова Д08.30-16.30

Цюрупинський РЕЗ і ЕМПодо - Калинівка [КТП - 205]: Лісна, Миру, УкраїнкиЛ, Самойловаприєднання07.30-16.30

Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка, Приозерне, Стрiлкове, Щасливцеве [ПС 3510 Генгорка, Щасливцеве, Стрелкове ]:кр08.30-16.30

Генічеський РЕЗ і ЕММоскаленко [ТП - 258 Л - 2]: Гагарина, ШевченкоКР08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 809 1Т, 2Т]: Фонтанна д.19:1, 19:2 - 19:3ТО08.00-16.30

Н.Каховський РЕЗ і ЕМКірово [КТП - 446 Берислав]: Травня1 д.31 - 33, 36 - 41, 45, 47, 60 - 64, 70, 76 - 80, Білоруська, Степова д.39 - 60технічне обслуговування08.30-16.00

Н.Каховський РЕЗ і ЕМНоворайськ [ЗТП - 106 Берислав]: Херсонська, Гардемана д.69, 72, Південна, 1 - го Травня д.14, Сонячна д.1 - 5, 7 - 16, Комароватехнічне обслуговування08.30-16.00

Н.Каховський РЕЗ і ЕМНоворайськ [ЗТП - 147 Берислав]: 1 - го Травня д.12, 16 - 20А, Дружби, Гардемана д.1 - 7, 11 - 26, 29 - 67, 70технічне обслуговування08.30-16.00

Н.Каховський РЕЗ і ЕМШляхове [ТП - 351 Л - 2 Берислав]: Бериславська д.2 - 8, 20 - 34, Пушкіна д.24 - 30технічне обслуговування08.30-16.00

Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовотроїцьке [ТП - 510 Л - 2]: Миру, ОлімпійськаРМ08.30-16.00

Високопільський РЕЗ і ЕМАрхангельське [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Суворова д.35, 37, 41 - 43капітальний ремонт обладнання08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМБлакитне [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Залізничнакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМВисокопілля [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Пушкіна д.54, 56 - 73, Визволителів *Червоноармійська* д.148капітальний ремонт обладнання08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМІванівка [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Перемоги д.76 - 95акапітальний ремонт обладнання08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕММиколаївка [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Південа, Зарічна д.1 - 14, 17 - 31, Миру, Садова, Соловїна, Шаганкакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМНовопетрівка [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Попова, Тихонова, Калінінакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМОльгине [ПС - 3510 кВ Архангельська 1Т]: Будьоного, Південа, Східна, Тараса Шевченка, Степовакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30

Херсонське МВЕБогданівка, Загорянівка, Петрівка, Шкуринівка, [ПС 3510 Восточная 1Т]:ТО07.30-15.30

Херсонське МВЕМузиківка [ТП - 851 Л - 1, Л - 2 Білозерка]: Стадіонна д.8, Березня8 д.1А, 40років Перемоги д.1 - 64, Київська д.5, Мира д.17ТО07.30-16.30

Херсонське МВЕОлександрівка [573] [КТП - 797 Білозерка]0: Банний, Нова, Колгоспний, Молодіжна, Перемоги, Центральна*Комсомольська*, Степова, Робоча, Шевченко, Мельнична, Князєва д.4 - 99, Приозерна, Поперечна, ХарькоД д.3 - 67, 40 - 96, Шкільна, Садова, Гагаріна д.1 - 78КР07.30-16.3

Херсонське МВЕОлександрівка [ТП - 634 Л - 1, Л - 2 Білозерка]: Миру*Леніна*, Гомана д.3 - 6, 8 - 28, Кооперативна, Гагаріна д.45 - 66, Князєва д.39, ХарькоД д.39 - 53, 58 - 82Спортивний д.3, 4, 6, ЛиманськаТО07.30-16.30

Херсонське МВЕПонятівка [КТП - 447 Білозерка]: Набережна д.1 - 16, КооперативнаКР07.30-16.30

Херсонське МВЕСхідне [ПС 3510 Восточная 1Т]: Молодіжна, Ювілейна д.1 - 12, Південна, Русова Балка, Східна, Українська*Жовтнева*, Будівельників, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.3 - 25ТО07.30-15.30

Скадовський РЕЗ і ЕМКомунарівка [1814]: Кобзаря *Радянська*, Коротка, Молодіжна *Комунарів*технічне обслуговування07.30-16.30

Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [1742]: 60 років Перемоги, Весняна*Комсомольська* д.1 - 77, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби*Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 115, 116 - 130, Квіткова, Квітневий, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна*Леніна* д.1 - 91, .42, Чорноморськатехнічне обслуговування07.30-16.30

В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 90 РОГАЧИК]: Невського д.2, 10, 12, 18, 36 - 62технічне обслуговування07.30-12.00

Скадовський РЕЗ і ЕМНовомиколаївка [ТП - 147 Л - 1]: Дружби д.36 - 53, Кооперативна д.64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88Реконструкція і модернізація07.30-16.30

В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 9 РОГАЧИК]: Корбута д.2 - 41, 43, 45, 49технічне обслуговування13.00-16.30

Скадовський РЕЗ і ЕМНовомиколаївка [ТП - 147 Л - 2]: Кірова провулок д.21 - 27, Кооперативна д.71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 - 124, ПарковаРеконструкція і модернізація07.30-16.30

В.Лепетиський РЕЗ і ЕМНижній Рогачик [КТП - 199 РОГАЧИК]: Радянська д.26, 28, 30, 32, 38 - 67, 40 років Перемоги д.0 - 59капітальний ремонт обладнання07.30-16.30

Скадовський РЕЗ і ЕМНовоукраїнка [ТП - 444 Л - 1]: Козацька д.52, Чорноморська д.34, 44технічне обслуговування07.30-16.30

Скадовський РЕЗ і ЕМПетропавлівка *Комсомольське* [1814]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Бтехнічне обслуговування07.30-16.30

Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 115]: Белінського, Айвазовськогод.71, 74, Берегова д.37 - 39, Декабристів, КосмодемянськоїЗ д.55, 57, 72 - 76, Кутузова, Невського д.1 - 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18ТО13.00-16.30

Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 30]: Європейськад.22, МиколиКулішад.43, Золіна д.175, 177, Осетрова д.90, УкраїнкиЛ д.25, 46 - 58, 417Стрілецькоїдівізії д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 37 - 47, 49, 51 - 53, 55, 57, 59, 61, Мічуріна д.25А, 27 - 27А, 29, 31 - 50, Фоміна д.29ТО09.00-15.00

Чаплинський РЕЗ і ЕМКаланчак [ТП - 18 Л - 3 Каланчак]:З. Космодемянської д.3, Горького д.2, 4, 6 - 59, Дніпровського д.4 - 4А, 8, 10Т.О.09.00-16.00

Каховський РЕЗ і ЕМКостогризове [НС - 6 по Р - 1 - 1 1Т]: Мічуріна, Гагаріна, Чкалова, Шевченка, ЖитомирськаТО09.00-16.30

Каховський РЕЗ і ЕМвка [ТП - 212 Л - 1Плановые работы

Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 2]: Колгоспна д.12, 14 - 20Б, Леніна д.31, 54, 59 - 71, Червоноармійська д.47, Шевченка д.5, Мелітопольська д.10, 12, 18, 3Плановые работы08.00-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМНововоронцовка [КТП - 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29капітальний ремонт обладнання08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМОсокорівка [ТП - 36 Л - 1 Воронцовка]: Вершинна д.51 - 85, Набережна д.1 - 26, Карєрнатехнічне обслуговування08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМОсокорівка [ТП - 36 Л - 2 Воронцовка]: Вершинна д.38, 40 - 50технічне обслуговування08.30-16.30

Цюрупинський РЕЗ і ЕМАбрикосівка [ПС 3510 Подокалинівка 2Т], [ЗТП - 212], [КТП - 438]: Східна, Садова, Центральна, Полтавська, Вінницька ХмельницькогоБ, Фермерська, Гагаріна, Західна, Казацька, СущаП, Молодіжна, Північна, Південна, Львівська, Олешківська, Кооперативна, Центральна *то*,ТР08.30-16.30

Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 844 Л - 2]: Українська*Радянська* д.43ТО08.00-16.30

Цюрупинський РЕЗ і ЕМВиноградове [КТП - 781]: Павлівська, Лермонтова, Ларіонова, Українська, Центральна, Таврійська, Соборна, Покровськакр07:30-16:30

Херсонське МВЕПриозерне [ТП - 864 Л - 2]: Молодіжна д.3, 8, 10ТО08.00-16.30

Цюрупинський РЕЗ і ЕМОлешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9] 08.30 - 16.30: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І.Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ пр, Глиняний, Л.Балашова *кр*, Подо - Калинівка [КТП - 204], [ПС 3510 Подокалинівка 2Т]0: Миру, Лісна, Центральна, Вишнева, Жовтнева, Миру, Молодіжний, Островського, Польова, Самойлова, Свободи пров, Соняшна, Степова, Східна, Труда, УкраїнкиЛ, Хліборобів, Шкільна *ТР*,то08.30-16.3

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 29]: Артилерійська, Перекопська д.14 - 18, 24 - 28, Фабрична д.9, 39 - 40, 40А - 49, Офіцерська *Шмідта* д.37 - 51, 53 - 56, 58 - 62, Тягинська*БєдногоД* д.2 - 62, Азовський, Айвазовського д.8, 12, Артилерійський, Шмідта *Старшинський* д.2, Кременчуцька д.38 - 44, 46 - 61А, Тарана *Медова* д.35ТО08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 514 1Т, 2Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.31, 33, 37КР08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 585]: 40років Жовтня д.157, Миру д.15, 17 - 19ТО08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 760 1Т, 2Т]: Дорофєєва д.13А, 20, 24, 24а, 25А, 26, Шенгелія д.2ТО08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 761 2Т]: ПатонаЄ д.17ТО08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 762 1Т, 2Т]: Дорофєєва д.12 - 12А, 14 - 16, 18ТО08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 763 2Т]: ПатонаЄ д.13ТО08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 764 1Т, 2Т]: Дорофєєва д.4А - 6, 8 - 10ТО08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 766 1Т, 2Т]: ПатонаЄ д.5 - 5А, 7 - 9ТО08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 770 1Т, 2Т]: Шенгелія д.6, 8 , ПатонаЄ д.17А,ТО08.00-16.30

Чаплинський РЕЗ і ЕМПершокостянтинівка [ТП - 427 Л - 1, Л - 2]: Садова, БудівельниківТ.О.08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 910 1Т]: Шенгелія д.4, Дорофєєва д.20АТО08.00-16.30

Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ТП - 20 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Попова, Меліораторів *Жовтнева*, Дружби, Каланчацька *60років Жовтня*Т.О.08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ТП - 406 2Т Л - 1]: Йосипа Пачоського *Спартаківський* д.87, 91, Гмирьова д.20, 29, Нижня*УльяноваД* д.2 - 24, Олександрівська*Червонопрапорна* д.3, 9, 11, 15, 17, 21, 23, Філатова д.7 - 12, 13ТО08.00-16.30

Херсонське МВЕХерсон [ТП - 429 Л - 4]: Урицького *Дмитра Марковича* д.39 - 59, Текстильна11 д.2 - 19А, 21А, Текстильна10 д.1 - 13А, 16ТО08.00-16.30

Іванівський РЕЗ і ЕМНовосеменівка [КТП - 170]: Леніна, Миколаївська, ЧапаєваТО08.00-12.00

Херсонське МВЕБерегове, Янтарне [776]:РМ08.00-16.30

Херсонське МВЕВелетенське [776]: Канальна, Набережна, МамкіноїШ д.13а, ПушкінаРМ08.00-16.30

Херсонське МВЕДніпровське [КТП - 52, КТП - 66, КТП - 73 Білозерка]: Будівельників, Янтарна д.3, 5, 7, 9, 11, 26 - 56, Горіхова, Молодіжна д.2 - 21, Степова, Спортивна, Радгоспна д.1 - 48, Білозерське д.1, 3, 7А, Золотухіна, Вишнева, Виноградна д.27 - 66, Садова, Центральна д.3 - 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37 - 37А, Набережна д.2, 6, 8 - 10, 12, 14 - 32АРМ08.00-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМБіла Криниця [1303]: УкраїнкиЛ, Залізнична, Миру, Гагаріна, Шевченка, МарксаК, Шкільна, Садова, Леніна, Дзержинського, Калініна, Садовий, Свердлова, Суворова, Нафтобазівський, Каховська, Щорса, Торгова, Привокзальна, Комарова, Горькоготехнічне обслуговування08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМВ.Олександрівка [1303]: Грибоєдова, Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 101, Лісна, Річна д.5, Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 140 - 228, Котовського, Набережна, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55технічне обслуговування08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМВ.Олександрівка [КТП - 7 Олександрівка]: ХмельницькогоБ д.20 - 20А, 22 - 24, 26, 28 - 35, Заводська д.3, 5, 13 - 13Б, 15, Суворова д.19, НасальськогоС д.7Атехнічне обслуговування08.30-16.30

Високопільський РЕЗ і ЕМДавидів Брід [1303]: Красна д.54технічне обслуговування08.30-16.30
Залишити коментар


Календар новин
«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
^ Наверх