Важливе за добу
Популярні новини

Второй российский Беслан


  • 26/03/18
  • переглядів:5 183

Планові відключення світла на Херсонщині

  • 07:30 13.04.2018
  • Переглядів: 1 302

Список вулиць і населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [КТП - 26]: Чапаєва д.1, 2, Чкалова д.17, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 78А, 80, 82, 84 - 98технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [КТП - 49]: Будьоного д.106 - 108, Мельнична, Набережна д.63 - 114, Народна *Комінтерна* д.1А - 1Б, 3 - 59А, 64, 68, Незалежності*Тельмана* д.37 - 37А, 39 - 39А, 41, 43, 45 - 47, 48А - 72А, 74, 76, 80, 82, 84, 86, Хмельницького *Леніна* д.109А, 111, 113 - 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 136А - 158, 162 - 162А, 164, 168, 170технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [КТП - 8 А]: Енгельса д.69, 81технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМКатеринівка [ТП - 132 Л - 3]: Комсомольська, Шевченко д.33 - 35технічне обслуговування07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМВорошилово, Новонаталівка [ПС 3510 Шевченко]:ТО09.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМШевченка [ПС 3510 Шевченко]: Шевченко, КудріІ, Степова, ШкільнаТО09.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМГригорівка [754]: Кутузова, Таврійська, Чехова, Камінського, Кузнечна, Ушакова, НовіковаТ.О08.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМКучерявоволодимирівка [ТП - 332 Л - 1, Л - 2]: ШкільнаТ.О.08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМЗелений Гай [ТП - 216 Л - 1 Олександрівка]: Зелений Гай д.19, 21 - 55технічне обслуговування08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМПятихатки [КТП - 125 Олександрівка]: Жовтнева, Ювілейна, Молодіжна *Радянська*, Першотравневатехнічне обслуговування08.30-15.30
Херсонське МВЕБілозерка [651]: Степова, ФранкаІ д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 63ТО07.30-15.30
Херсонське МВЕДніпровське [651]: Будівельників, Янтарна, Центральна, Степова, Спортивна, Садова, Радгоспна, Набережна, Молодіжна, Золотухіна, Горіхова, Глинище, Вишнева, Виноградна, БілозерськеТО07.30-15.30
Херсонське МВЕДніпровське [КТП - 52 Білозерка]: Будівельників, Янтарна д.3, 5, 7, 9, 11, Білозерське д.1, 3, 7А, Радгоспна д.1, 7, 9, 11, 13, 15 - 48, Молодіжна д.3 - 21, Горіхова, Степова, СпортивнаТО07.30-15.30
Херсонське МВЕОлександрівка [ТП - 787 Л - 1 Білозерка]: Князєва д.53, 55 - 99, Поперечна д.31 - 33, Центральна*Комсомольська* д.88 - 89, 91КР07.30-15.30
Херсонське МВЕОлександрівка [ТП - 787 Л - 2 Білозерка]: Мельнична д.35 - 80, Нова д.51 - 97КР07.30-15.30
Херсонське МВЕПетрівка [ТП - 845 Л - 3]: Садова д.39ТО07.30-15.30
Херсонське МВЕРомашкове [651]: Фестивальна, Піонерський, Степова, Виноградна, Молодіжна, Абрикосова, Садова, Квіткова, Горіхова, ЦентральнаТО07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
по договору приєднання. смт.Л
Генічеський РЕЗ і ЕМОзеряні [ТП - 414 Л - 1]: ШевченкоТО08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПавлiвка [КТП - 576 та ТП - 564 Л - 2]: Шкільний, Шевченко, Кiрова, Молодіжна, РадянськаТО08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЧонгар [ТП - 34 А Л - 1 та Л - 4]: Ворошилова, Вчительська, Легунова Г.А.*40 років Перемоги*, Миру, МиколаївкаТО08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 48 Л - 7]: МирногоП д.34, 35 - 66, Козацька д.70, Партизанська д.11, 13, Молодіжна д.28, ЛевицькогоН д.21 - 21а, 23, 25, 27, 27г, 29 - 42, 44, 46 - 462, 48, 52, 54, 56, 58, 60кап.ремонт09.00-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕММалаКардашинка [КТП - 105]: Берегова д.5, 7 - 15, 17 - 30, Георгієвська д.15, 42, 44, 48, Копаньська д.1, 3 - 34, Лісна д.16, 23, Сонячна, Шкільна д.25, 27 - 40, 44, 54 - 64ТО07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЧулаківка [56]: ГенералаЗабілого д.44, 50, 53 - 55, Дзержинського д.1 - 17, 20, 22, 24 - 37, Дорожна д.3 - 8 - А, Жовтнева д.1 - 17, ЗаїкиВ, МарксаК д.1Б - 3, 5 - 46, Мельнична д.1 - 12, 14 - 23, Суворова д.1, 3, 5, ЧапаєваКР07.30-15.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 778 Л - 1]: Залізнична д.1 - 10, 11 - 30, Шевченка д.1 - 20, 22 - 22А, 24 - 36ТО08.00-15.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 723 Л - 1]: Добровольців *Комсомольська* д.1 - 1А, 10 - 10В, 12, Шкільна д.1А, 2 - 2Г, 4, 4Б, 6, 8А, 10, 14, 16В, Горького д.1А, 5, 8 - 12, Шкільний д.1В, 4А - 9В, 10Г - 11, 15 - 16А, Надозерний д.1 - 2, 3 - 11, Зарічна *Піонерська* д.1Б - 12Б, 14 - 14А, 16 - 16В, 26 - 26Б, Центральна*Радянська* д.28А - 28В, 30, 53, 55 - 55Б, 57 - 64, 66 - 67, 68А, 70 - 70А, 72, 73А - 74Б, 76, 80А, 82, 84, Кошовий д.2Д, Першотравнева д.1 - 1АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 723 Л - 2]: Добровольців *Комсомольська* д.2 - 4Б, 6 - 9А, 11 - 11А, 13А, Горького д.2 - 2А, 7, Центральна*Радянська* д.31 - 31А, 33 - 39, 40А, 43А - 44, 46 - 49А, 50А - 52А, 54, 56, 64А, 68, 71, 80 - 80Б, 84А, Шкільна д.12Б, Чкалова, Зарічна *Піонерська* д.1А - 1БТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 13]: Торгова*Січня21* д.42А - 49, 56 - 64, Бєлінського д.16 - 25, 27, Робоча д.9, 13 - 16, 20 - 22, 26, Полякова *Канатна* д.4 - 12, Пилипа Орлика*Січня9* д.41, МозолевськогоБ*Фрунзе* д.43, Маяковського д.17, 19, 2158 - 3260, 36 - 4424, Жовтневої революції *Рішельєвська* д.5715, 59, 615 - 61А, Ілька Борщака*Артема * д.3 - 7Б, 9 - 22, 24, 26ТО07.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 142 А 1Т]: Нафтогавань *пос.* д.1 - 6ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 532 1Т]: Сенявіна Адмірала д.146, 148:2, 49Гвардійської Херсонської дивізії д.3, 5, 7:1 - 7:2, 11 - 11АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 532 2Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.7:3, Сенявіна Адмірала д.148:1, 150ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 920]: Дачна, Суднобудівна1 д.14, ім. Татарченко Л.В, Стеблієвська д.1, 5, 13А - 13В, 15 - 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43А, 46 - 47, 49, 51 - 122А, Рибацький д.діл.1, Фортус Марії д.134 - 134136, 144ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [Л - 5]: Богородицька*Червонофлотська* д.97, Фортус Марії д.86 - 884, 902 - 922, 96, 982, 102 - 102А, 104, 106, 108 - 110, 112, 114Б, 116, 118, 122, 124 - 124А, 126, 128, 134 - 134136, 144, 197 - 265, Суднобудівна1, Суднобудівна2, Рибацький д.діл.1, Рибна1, Нафтогавань *пос.* д.7 - 8, Молодіжна д.1А, Суднобудівна3, Рибна2, ім. Татарченко Л.В, Рибна3, Дачна, СтеблієвськаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 498 Л - 3]: Текстильна9 д.32, Текстильна13 д.54, Текстильна12 д.28 - 28А, 32, Текстильна8 д.29, Текстильна10 д.27КР08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМАгайманы [ТП - 376 Л - 1]: Калініна, Тельманато08.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМШотівка [КТП - 14]: Горького, Садова, Урицькогото08.00-12.00
Херсонське МВЕХерсон [РП - Подпольный Л - 2]: Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.35, Бєлінського д.32 - 36, 47 - 51, ТолстогоЛ д.20, 22, 24, 26, 31 - 43, Колодязна д.74 - 74А, 76А, 81, 96, Котляревського д.2, 5 - 6, Учбовий д.68, 72, Чкалова д.3, Підпільна *Кузнецька* д.34, 36, 38, 41 - 41А, 43 - 47, 49 - 51, Шолом Алейхема д.23, 25, 27, 29, 36 - 36Априєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 25 Л - 3]: Олександрівська*Червонопрапорна* д.118, 120, 122 - 124, 126, 128, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152 - 159, 1604 - 179А, Сорокіна *Качельна* д.7, 9, 13, 35116, ЗапорожчукаА д.11, Запорізька д.1 - 1А, 4, 7 - 10, 17 - 26А, Чайковського д.2, Нижня*УльяноваД* д.1452, 147, 149, 151, 155, 159, 163 - 164, 168, 170, 171А - 172, 173, 176, 178, 182 - 182А, 199 - 206приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 343 Л - 5]: Українська д.105 - 105А, Кримська д.34А - 34Б, 40, 47 - 48А, 50 - 57, 59 - 64А, 66 - 67, 71, 75, 77, 86, Молодіжна д.9335, Новий д.14, 16 - 16А, 21, 23, СуботиМ д.65, 67, 72 - 75, 781 - 84А12приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 411 2Т Л - 14]: Вишнева*Блюхера * д.143, 147, 151, 161, 167 - 169, 175А, 187, 191, 195, Антипенка д.155, 161 - 162, 164, 166, 17067 - 172, 173А, 175А, 179, 184, 188, Миколи Гринька*Бегми* д.72155РМ08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМЗаозерне [Ф - 191 до Р - 57]: Стара, Радянська, Лугова, Миру, Пахомова, Київська, Пархоменка, Набережна, Гагаріна, Степовий, ШкільнаТО08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 82 2Т]: Європейськад.11 - 18, 26, 417Стрілецькоїдівізії д.63ТО09.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМЛюбимівка [104]: Мелітопольська д.2АТО08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМОльговка [Ф - 191 до Р - 57]: Тракторна, Мічуріна, Молодіжна, Леніна, Гагаріна, Садова, Мелітопольська, ЦентральнаТО08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМСергіївка, Цукури [242]:ТО09.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМНижні Торгаї [ТП - 237 Л - 1 Н.Сірогози]ТО: Шевч
Високопільський РЕЗ і ЕМВисокопілля [КТП - 1]: Степова, Нова д.01 - 19, Щорса д.37, 39 - 46, 47 - 54, Лермонтоватехнічне обслуговування08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМВисокопілля [КТП - 2]: Парковатехнічне обслуговування08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМГромівка [ТП - 99 Л - 2]: 50 Років Перемоги, КомароваТО08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМВисокопілля [ТП - 30 Л - 2]: Першотравнева, Визволителів *Червоноармійська* д.45, 47, Горькоготехнічне обслуговування08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМКривий Ріг [593]: Молодіжна, Першотравнева, ЧкаловаТО09.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 417 Л - 1 - 2 - 3]: Пушкіна, Гвардійська, Миру, провулок Дружби , Стадіонна, Вишнева , Белінського , УкраїнськаТО08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМФедорівка [593]: Чкалова, Cадова, ШкільнаТО09.00-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЧумацький Шлях *Володимиро - Іллінка* [КТП - 165]: Братів Польченко, Будьоного, МолодіжнаКР09.00-15.00
Скадовський РЕЗ і ЕМЗелене [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Гагаріна, Квіткова *Пролетарська*, Молодіжнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМКомунарівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Кобзаря *Радянська*, Коротка, Молодіжна *Комунарів*технічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММиколаївка [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Жовтнева, Молодіжна, Степова, Чапаєватехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМНовомиколаївка [1711]: Гагаріна д.28 - 56А, Дружби д.36 - 53, Кірова провулок д.1 - 13, 21 - 31, Колгоспна д.31 - 118, Кооперативна д.64, 66, 68, 70 - 124, Космонавтів д.66А, 68 - 123, Котовського д.67, 69, 71 - 132, Паркова, Південна, Піонерська, Поштова д.61 - 124, Радянська д.55 - 80, Робітнича д.69, 71, 74 - 136, Ювілейнатехнічне обслуговування07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМОлександрівка *Птахівка* [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Центральна *Кожущенка*, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПетропавлівка *Комсомольське* [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Бтехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 98 А Л - 2]: Балтазарівська*Куйбишева* д.38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 63 - 63А, 65, 67 - 671, 69, 71 - 71А, 73, 75А, 77, Мангубінська*Пролетарська* д.62 - 628, Незалежності*Чапаєва* д.84, 88, 90, 92 - 94, 98, 100, 102, 104, 106 - 108, 114 - 126, 128 - 149, 151, 153, 155, 159 - 161, Скадовської авіагрупи*ЧервоноїЗірки* д.23 - 32, 34, ЧорноволаВ*ПаризькоїКомуни* д.29, 31, 33, 35 - 46, Шевченко д.64технічне обслуговування07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМШироке [КТП - 293]: Бордунова д.57 - 111технічне обслуговування07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗелене [КТП - 158 РОГАЧИК]: Космічна д.6 - 8, Партизанська, Східнатехнічне обслуговування13.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗелене [КТП - 62 РОГАЧИК]: Жовтнева д.16, 28 - 47, Західна, Низоватехнічне обслуговування07.30-12.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМНова Знамянка [ТП - 189 Л - 1 Рогачик]: Комсомольська д.5А - 58, 64, 66, 74технічне обслуговування07.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14капітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46капітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67капітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 4 Воронцовка]: Новомосковська д.1, 3, 7 - 9, 11 - 13, 15, 21капітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМХрещенiвка [КТП - 76 Воронцовка]: Кiрова, Комсомольськатехнічне обслуговування08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМКам’янка, Сергіївка, Цукури [ПС 3510 Камянка 1Т]:ТО Р-337 на ВЛ-35кВ Ф-Коробки.08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМШевченкiвка [1652]: Чапаєва, Жовтнева, Маслюкатехнічне обслуговування08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМШевченкiвка [КТП - 81 Воронцовка]: Жовтнева, Маслюка д.16, 18 - 21технічне обслуговування08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЧонгар [ТП - 34 А Л - 2 та Л - 3]: Вчительська, Легунова Г.А.*40 років Перемоги*, КалінінаТО08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМГорностаївка [271]Плановые работы08.30-10.00
Каховський РЕЗ і ЕМ1Перемоги д.1 - 65, 67, 69, 71, Дружби д.1 - 24, 26, 28оперативні перемикання5.00-15.30:
Каховський РЕЗ і ЕМЗаводівка [271]: Набережна, Ювілейна, Шкільна, Чкалова, Леніна, КіроваТО08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМКостянтинівка [ТП - 287 Л - 2 Горностаевка]: 40 років Перемоги д.1, 3, 13 - 15, 17 - 19, 21, 23, 25 - 42, Будинок вчителівТО08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [1110]: Бериславська д.1, 3, 5, 7, 9, 13 - 13А, 15 - 15А, 17 - 17А, 21, 25, 27, 29, 31, 33, Введенська д.77, 79, 81, 83 - 136, Вишнева д.17, 19 - 24, Володимирська д.1 - 30, Гагаріна д.23 - 25, 27, 29, 34 - 90А, Гетьманська д.21, 26 - 30, Грушевського д.14, 16 - 28, 30 - 38, Заводська д.4 - 86, Затишна , Каховський д.14, 28, Кості Гордієнка д.15, 18 - 66, Котляревського д.39 - 50, Леоніда Бикова , Лугова, Мирний д.1 - 40, Миру, Мисливський, Молодіжна, Незалежності д.8, Некрасова д.15 - 23, Новий, Овражна д.11, 13 - 13А, 15 - 68, Овражний, Павловського д.10, 12, 14, 16, 18 - 20, 22 - 24, 25А - 71, Польова, Радянська, Рибацький, Різдвяна д.16 - 63, Садовий, Соловїна д.23 - 25, 34 - 38, Сонячний, Степова, Херсонська д.72, 74, 80 - 82, 84, 86, 88, 90, 92 - 94, 96 - 110А, 112 - 286, Центральна д.1 - 15, 304 - 306, 308, 310, 312, 314 - 314А, 318 - 318А, 320, 322, 324, 325А, 330 - 387, 391, 393, 395, 397 - 397А, 399, 401, 405, 409 - 411, 419, 421, 423, 427, 429, 431 - 431, 433, 435 - 551, Шкільний д.2 - 18, Ярослава Мудрого д.19, 20, 21 - 55Для безпечного виконання робіт09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНовийБерислав [1110]: Виноградна , Гагаріна, Дніпровського, Комарова, НабережнаДля безпечного виконання робіт09.00-15.30



Залишити коментар


Календар новин
«    Червень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
^ Наверх