Популярні новини

Планові відключення світла на Херсонщині

  • 07:30 18.04.2018
  • Переглядів: 902

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Каховський РЕЗ і ЕМГорностаївка [КТП - 257 Горностаевка]: Квітковад.45 - 70, Садова д.5, Осіння д.126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 - 140, 142 - 219ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКостянтинівка [ТП - 136 Л - 1 Горностаевка]: Заводська, РобітничаТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКрасне [311]: Партизанська, ФрунзеТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛопатки [311]: Московська, ШевченкаТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМОльгіне [311]Плановые работы08.30-10.00
Каховський РЕЗ і ЕМ170 років Жовтня, Леніна д.1 - 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40оперативні перемикання5.00-16.30:
Каховський РЕЗ і ЕМЧервоноблагодатне [311]: Мілько, Першотравнева, Шкільна, Середня, Дружби народівТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЯсна Поляна [311]: ХачкалянаТО08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМКатеринівка [ТП - 133 Л - 2]: Жовтнева д.1 - 16, 18, 20, 24, Пушкіна д.4 - 18технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМКнязе - Григорівка [КТП - 36]: Таврійська*Фрунзе* д.48, 71, 73 - 73А, 75, 77, 79, 81 - 81А, 83А - 111, 115, 117, 130 - 218, Шевченкокапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМКнязе - Григорівка [КТП - 37]: Козацька*Парижської Комуни* д.53 - 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67 - 114, Набережна, Приморська д.0, 11, 13 - 15, 24, 28 - 34, 36, 38 - 46, 48, 49 - 123, Соборна*Червонопрапорна* д.57капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМАсканія - Нова [ЗТП - 222]: СоборнаТ.О08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМАсканія - Нова [ЗТП - 223]: Іванова, Соборна, Центральна, ШкільнаТ.О08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМБалтазарівка [ТП - 90 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Шкільна, Нова, Північна, Космонавтів, Франка І, Кудрі, СадоваТ.О.08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМПітомник [ЗТП - 263]: Будівельна, Центральна, КосмічнаТ.О.08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМПітомник [КТП - 300]: КудріІ, АсфальтнаТ.О.08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ТП - 13 Л - 1]: КаланчацькаТ.О.08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСухий Ставок [КТП - 206 Олександрівка]: Сухий Ставок, Польоватехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМТрифонівка [ТП - 134 Л - 1 Олександрівка]: Мирукапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаїри [КТП - 3 Горностаевка]: Лікарняна д.1 - 26, Садова, 40 років Перемоги, Шкільна, Степова д.6, 10, 12, 14, 18 - 18Б, 20, 77 - 87, Горностаївська д.6 - 10, Калініна д.82, 84, 86, 90 - 121КР08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМВасилівка [283]: Фрунзе д.0, 11, 18 - 19, 25 - 29, 32 - 33, 36, 38, Гагарінатехнічне обслуговування08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЄлизаветівка [283]: Садова, Димитрова, Без назвитехнічне обслуговування08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМНова Благовіщенка [283]: Шевченка, Гагаріна, Ленінатехнічне обслуговування08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМСлавне [281]: Леніна, Щорса, Степова, Світанок, Молодіжна, Миратехнічне обслуговування08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМСофіївка [281]: Шевченка, Без назвитехнічне обслуговування08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМРайське - 2 09.00 - 16.30: [ТП - 250 Л - 1]: Магістральна д.29 - 49, Паркова д.4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 - 32 *Підключення споживача*, Таврійськ [ТП - 38 Л - 4]: УкраїнкиЛ д.1 - 27, 29 - 35, 37, 39, Прибережна, Сагайдачного д.2 - 10, 12, 15 - 20, Тіньова, Дорошенко д.4 - 12, 41 - 45, Котляревського д.2А, 40, Портова д.2, 4Підключення споживача09.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 1]: ПершетравневаКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМДрагоманiвка, Нова Праця, Чубарiвка [665]:КР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕММиколаївка [ТП - 62 А Л - 1 та Л - 3]: 50 років Жовтня, Шкiльна, КомсомольськаТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМНовогригорівка [665 та КТП - 422]: Ленiна, БідногоД, Пушкiна, Воровського, Свердлова, Поштова, Нова, Тельмана, ЧапаеваКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПавлiвка [ТП - 564 Л - 2]: РадянськаКР08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Молодіжна д.28, 30, 32, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Грушевськогод.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49приєднання09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 48 Л - 5]: МирногоП д.34А, Коцюбинського д.30, 32 - 55, Молодіжна д.18, 20, Козацька д.37, 39, 41 - 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84кап.ремонт09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМБілогрудове [ПС 3510 Б.Острів]:КР07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГладківка [КТП - 92]: Гагаріна д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Леніна д.188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 206, 210 - 239, 243, 245, 249, 251, 253, 255, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273 - 277, 279 - 289, Миру *Жовтнева* д.169А, 171 - 180, 182 - 196, 199 - 243, Садова д.2ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГола Пристань [ПС 3510 Б.Острів]: 24ГвардійськойДивізії д.5 - 21, Берегова д.2 - 66а, 66Б - 177, Гагаріна д.9 - 19, 21 - 21А, 23, 25, 27, Гончарова д.35 - 35Д, 56, 58, 60, 62, 64, 66 - 66а, 68 - 70, 72 - 83, Горького д.46, 48 - 642, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, Депутатська д.46 - 61а, Дружби д.15, Курортний д.11, Лісна, МарксаК д.6А, 122, 1242 - 126, МорозоваП. д.9 - 9а, 12 - 27, Набережна д.1 - 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56 - 58, 60, 62, 64, 67 - 68, 70, 74 - 75, 77 - 78, 81 - 82, 83а, 85, 116, 138, 154а - 208, 210а, 264, 284а - 298, Нафтовий д.3 - 19, Покришева д.2 - 9, 12, 62, 64, 67 - 68, 70 - 71, 74, 77а, 81, 83 - 108, 110 - 110 - А, 112, 114, 116 - 116а, 12234, 124 - 124а, 164а, 171, 173 - 173а, 175 - 184, Портовий, Поштовий д.4 - 6, 7Б, 10, Прибережна, Прикордонний, Співдружності, Суботи д.1 - 24, 25 - 27, Таврійська, Травня1 д.7 - 9, 23, 25, Тургенєва, ФранкаІКР07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМПриморське *Більшовик* [963]: Дачна, Миру, Невідома, Приморська, СтеповаТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМРибальче [КТП - 268]: Вяземський, Лісний д.1, 4, Набережна д.29 - а, 35 - 38, 53, 54А, 58, 62А - 64, 67 - 82, 84 - 133А, 204, Петренко д.62 - 81, Придніпровська, Степова д.59 - 60, Торгова, Шкільний д.2аКР07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ
КР
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 778 Л - 2]: Залізнична д.10АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [ЗТП - 16]: Ріца садівниче товариство д.100 - 101ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [от ПС до Р - 55]: Красіна, Північний, Лавреньова, Чехова, Радгоспна д.13Б, 20А, Нижня1 д.34 - 39, Пушкінський, Першотравнева д.1 - 4, 6 - 13, 15 - 19, 21 - 62, Зарічна, Комунарів, Торговий, Підпільна д.1 - 6, 8 - 10, 12 - 43, Дунайський, 40років Перемоги, Радгоспний д.2, 4, 18 - 19, Пушкінська д.2, 14, Старостіна, ТухачевськогоКР08.30-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 723 Л - 2]: Горького д.2 - 2А, 7, Добровольців *Комсомольська* д.2 - 4Б, 6 - 9А, 11 - 11А, 13А, Шкільна д.12Б, Чкалова, Центральна*Радянська* д.31 - 31А, 33 - 39, 40А, 43А - 44, 46 - 49А, 50А - 52А, 54, 56, 64А, 68, 71, 80 - 80Б, 84А, Зарічна *Піонерська* д.1А - 1БТО08.00-16.30
Херсонське МВЕПриозерне [ЗТП - 915 1Т]: Дружби народів д.11аТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 165 А 1Т]: Торгова*Січня21* д.3134, 3347ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 16]: Котляревського д.1, 2А - 4, 6 - 19, Нижня*УльяноваД* д.49, 51, 53, 55, 57 - 59А10, 61, 63, 65 - 67, 69 - 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 88А, 90, 92, 94, 96 - 9610, 98 - 9813, Олександрівська*Червонопрапорна* д.36, 50, 52 - 75, 77, 83, 85 - 85А, 87, 89, 91, 93, 95 - 9516, 97 - 9721, 99А, Лугова д.1 - 18, Комкова д.4 - 23, Колодязна д.91Б, 94, 97, Учбовий д.366, 40, 42, 44, 46 - 48, 56, 60 - 67, 69 - 71Б, 736 - 75ТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМДіброво, Дмитрівка [143]:ТО09.00-16.00
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 315]: Красіна *Староколодязна*, Полякова *Канатна* д.14 - 23, Робоча д.11, 17, 2346 - 25, 29 - 30, 33, 35, Маяковського д.21, 35, 46 - 54, Гірського д.71 - 73, Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.32, 34 - 53, Ілька Борщака*Артема * д.8, 23, 25, 27 - 38, МозолевськогоБ*Фрунзе* д.17, 22, 43, 50, 56 - 61А, 63, 65 - 6548, 70 - 802, Канатна Сагайдачного Гетьмана, Колодязна д.104, Полякова Георгія *Канатна*Нахімова, Підпільна *Кузнецька* д.4, 42, 48, 53 - 79ТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМе [ТП - 183 Л - 2Плановые работы
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 515 1Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.19, 27ТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 515 2Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.25ТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 4]: Садова д.1 - 2, 6 - 9, 11, 17, 19, 25, 29 - 31, 34, 37, 39, 41 - 42, 44, 49, 52, 62, 72, 139 - 150, Українська д.1 - 5, 10 - 19, 22 - 32, 35 - 45, 48, 51, 55, Радянська д.4 - 6, 12 - 13, 21 - 36, 42, 74, 80 - 84, 130ТО08.30-16.00
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 915 1Т]: Дорофєєва д.40, 51ТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 5 2Т]: МихайлаЖужад.1 - 24, 26, 28, 30 - 30Б, 32, 34, 42, Велика Куликовська д.65 - 69А, Гоголя д.2, 4, 6, 8 - 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 - 37А, Набережна д.13ТО09.00-16.00
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 915 2Т]: Дорофєєва д.38, 65, 69 - 79, Вітрильна, СтапельнаТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ТП - 115 Л - 1]: Невського д.1 - 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, Айвазовськогод.71, 74, Белінського, Берегова д.37 - 39, Декабристів д.1 - 19, КосмодемянськоїЗ д.72 - 76, Кутузовадля безопеки робіт по ПЛ-6кВ Ф-8508.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 21]: Тираспольська д.52, Тютюнова, Мостова*Доброхотова * д.2 - 4А, Степовий д.3, Смольна д.4, 7, Сибірський, Кавалерійський, Клубний, КлубнийТютюнова, Прибережний, Фрітаун д.1 - 52, 8 - 10, Чкалова д.5 - 28, Олександрівська*Червонопрапорна* д.99, 101, 103, 105, 107, 109 - 109А, 1117, 113, 115, 119, 121 - 121А, 125 - 1259, 127, 129 - 131, 133, 137, 139, 141, 143 - 143А, 145, 147, Оборонський, Новопобутовий д.2, 4, 7 - 10, Нижня*УльяноваД* д.79 - 79Б, 81, 83, 85, 87 - 872, 89, 91, 93, 95, 97, 99 - 1421, 144, 146, 148 - 148А, 150, 152, 154, 156 - 158ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [РП - Подпольный]: Колодязна д.414, 46 - 47, 49 - 50, 54 - 54А, 65, 68, 70 - 71, 72 - 74А, 76 - 76А, 81, 85, 8917, 96, 109, 113, Бєлінського д.32 - 36, 47 - 51, Котляревського д.2, 5 - 6, Кузнецька, Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.35, ОрджонікідзеДекабристів, Орджонікідзе *Поштова* д.15, 17 - 17А, 21, 23 - 34, Підпільна *Кузнецька* д.18, 20 - 41А, 43 - 47, 49 - 51, Попова д.6, 8 - 8А, Преображенська*Декабристів * д.50 - 5032, 52, 54, 56, 65А - 71, 81, Радянська *Ярослава Мудрого* д.41 - 43, 47 - 51, 57, 59, 64 - 76, Степовий д.4, ТолстогоЛ д.16, 18 - 27, 29 - 43, Учбовий д.68, 72, Чкалова д.3, Шолом Алейхема д.23, 25, 27, 29 - 36АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 75 Л - 3]: Смоленський д.65, 71 - 98, 102 - 108, 112ТО08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕММикільське [КТП - 193]: Шевченкатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНовопетрівка [ТП - 135 Л - 2]: Попова д.38, 58, 65, 69 - 130технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСвітлівка [КТП - 189]: Першотравневатехнічне обслуговування08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМГромівка [ТП - 99 Л - 2]: Комарова, 50 Років ПеремогиТО08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМКовильне [КТП - 293]: Миру, Південна, Квіткова, Торгова, Перемоги, Вишнева, Асканійська ,КР09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 417 Л - 1 - 2 - 3]: Гвардійська, Пушкіна, Миру , провулок Дружби , Белінського, Стадіонна, Вишнева , УкраїнськаТО08.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [651]: ФранкаІ д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 63, СтеповаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [КТП - 58 Білозерка]: ФранкаІ д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 63, СтеповаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕДніпровське [651]: Спортивна, Білозерське, Будівельників, Степова, Радгоспна, Виноградна, Центральна, Янтарна, Вишнева, Глинище, Набережна, Горіхова, Молодіжна, Золотухіна, СадоваТО07.30-16.30
Херсонське МВЕМиролюбівка*Радянське* [ТП - 274 Л - 2 Білозерка]: Зелена д.1, 3, 6 - 20, 22, 27 - 27А, 30, 32, 34 - 35, Степовий д.7, Бульварний, Лікарняний д.6 - 7, Будівельників д.7, 9ТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМВеликаандронівка [1843]: Колгоспнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕМиролюбівка*Радянське* [ТП - 274 Л - 3 Білозерка]: Молодіжна д.1 - 19, 21, Будівельників д.1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, Зелена д.2, Степовий, Робоча д.1 - 33ТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМВолодимирівка [ТП - 497 Л - 3]: Затишна *Пролетарська*, Таврійська*Червоноармійська*технічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕОлександрівка [ТП - 787 Л - 1 Білозерка]: Поперечна д.31 - 33, Центральна*Комсомольська* д.88 - 89, 91, Князєва д.53, 55 - 99КР07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМГостроподолянське [1843]: Леніна, Пролетарська, Радянськатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕОлександрівка [ТП - 787 Л - 2 Білозерка]: Нова д.51 - 97, Мельнична д.35 - 80КР07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЗелене [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Гагаріна, Квіткова *Пролетарська*, Молодіжнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕПетрівка [ТП - 845 Л - 1]: Комсомольська, Садова д.1 - 38, 40 - 55, ШкільнаТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМКомунарівка [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Кобзаря *Радянська*, Коротка, Молодіжна *Комунарів*технічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕРомашкове [651]: Степова, Квіткова, Садова, Центральна, Фестивальна, Виноградна, Молодіжна, Горіхова, Піонерський, АбрикосоваТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММалаандронівка [1843]: Колгоспнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММиколаївка [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Жовтнева, Молодіжна, Степова, Чапаєватехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМОлександрівка *Птахівка* [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Центральна *Кожущенка*, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПетрівка [1843]: 70 років Жовтня, Мира, Петровського, Степнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПетропавлівка *Комсомольське* [ф.35 Чаплинка - Птахівка в Скад РЕЗ]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Бтехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПриморське [КТП - 93]: Комсомольська д.1 - 16, 171 - 19, Піонерська д.1 - 35, 39, 43 - 45А, 65, Поштова д.12, Соборна *Леніна* д.1 - 36, 40 - 46, 50 - 54, 56, 58, Східна д.1 - 30, 32, 34, 36, 38 - 40, 42технічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПриморське [КТП - 95]: Гагаріна д.1 - 12, 14, 16, 18, 20, Комсомольська д.16А, 21 - 63, Нова, Піонерська д.38, 40, 47 - 49, 51 - 52, 53 - 55, Поштова д.1 - 5, 7, 9, .., Соборна *Леніна* д.58 - 62, 66, Східна д.31, 33, 35 - 35А, 37, 41, 43 - .39., Торгівельний провулок, Шкільнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМШевченко [1843]: 40 років Перемоги, Гірського, Молодіжна, Нова, Пролетарськатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМШироке [1843]: Бордунова д.57 - 111технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 36 РОГАЧИК]: Калініна д.35, 37 - 39А, 45, 47 - 76, Кірова д.17А, 241, 243, 245, 249 - 251, 253, 255, 257, 259 - 261, 274, 276 - 278, 282 - 296, Східнийкапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗелене [ТП - 132 Л - 1 Рогачик]: Корбута д.1 - 7, 9, 11, 13, 17 - 19, 23, 27 - 29, Космічна д.11 - 12технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗелене [ТП - 132 Л - 2 Рогачик]: Корбута д.8, 10, 12, 14 - 16, 20 - 22, 26, 30технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМУшкалка [363]: Гагаріна д.0, 27 - 29, 33, 37 - 148, Набережна д.73, 78 - 139, Пушкіна, Резніченка д.79 - 81, 89, 91, 93, 95 - 97, 102 - 192, Чкалова, Щорса, Ювілейнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [1643]: Криничний, Крупської, Крутенька*Радянська*, Лiсний, Чабанськийкапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [КТП - 158 Воронцовка]: Чабанський, Лiсний, Крутенька*Радянська*, Крупської, Криничнийкапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [КТП - 297 Воронцовка]: Червонофлотська д.131, 16 - 40технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [КТП - 309 Воронцовка]: Червонофлотська д.1 - 13, 14, Перемоги д.26 - 26а, 28, 30, 32, 34, 41 - 47, Кiрова, Мiчурiна, МарксаК д.1 - 17, 18, 20, 22, 24, 26 - 30технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 4 Воронцовка]: Новомосковська д.1, 3, 7 - 9, 11 - 13, 15, 21капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕММиколаївка [ТП - 62 А Л - 2]: Почтова, ЖовтневаТО08.30-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [1003] 09.00 - 16.00: Західна, Губайдуліна д.67 - 71, Північна д.3 - 32, 34, 42А, Севастопольська, Севастопольський, Центральна д.80 - 107А, Одеська д.52 - 68, 70, 72, 74 - 78, Слободський проїзд д.2:2, 2:5, 1 Травня д.105 - 117, 120, 122, пров. Слободський, Виноградна, Слобідська д.2 - 19, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Північний, Мостовий, Грушевий, Михайла Горіккера д.2, Бєлгородська *ТО *, Берислав [1110]: Бериславська д.1, 3, 5, 7, 9, 13 - 13А, 15 - 15А, 17 - 17А, 21, 25, 27, 29, 31, 33, Введенська д.77, 79, 81, 83 - 136, Вишнева д.17, 19 - 24, Володимирська д.1 - 30, Гагаріна д.23 - 25, 27, 29, 34 - 90А, Гетьманська д.21, 26 - 30, Грушевського д.14, 16 - 28, 30 - 38, Заводська д.4 - 86, Затишна , Каховський д.14, 28, Кості Гордієнка д.15, 18 - 66, Котляревського д.39 - 50, Леоніда Бикова , Лугова, Мирний д.1 - 40, Миру, Мисливський, Молодіжна, Незалежності д.8, Некрасова д.15 - 23, Новий, Овражна д.11, 13 - 13А, 15 - 68, Овражний, Павловського д.10, 12, 14, 16, 18 - 20, 22 - 24, 25А - 71, Польова, Радянська, Рибацький, Різдвяна д.16 - 63, Садовий, Соловїна д.23 - 25, 34 - 38, Сонячний, Степова, Херсонська д.72, 74, 80 - 82, 84, 86, 88, 90, 92 - 94, 96 - 110А, 112 - 286, Центральна д.1 - 15, 304 - 306, 308, 310, 312, 314 - 314А, 318 - 318А, 320, 322, 324, 325А, 330 - 387, 391, 393, 395, 397 - 397А, 399, 401, 405, 409 - 411, 419, 421, 423, 427, 429, 431 - 431, 433, 435 - 551, Шкільний д.2 - 18, Ярослава Мудрого д.19, 20, 21 - 55Для безпечного виконання робіт08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНовийБерислав [1110]: Виноградна , Гагаріна, Дніпровського, Комарова, НабережнаДля безпечного виконання робіт09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНовокаїри [КТП - 129 Берислав]: Гагаріна, Садова, Шевченка, СтеповаКР09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТягинка [1041, 1043]: Гагаріна, Вишнева, Гоголя, Горького, Калініна, Ломоносова, Мельничний, Поштова, Степова, Таврійська, Травня1, Бериславський, Козацький, Мостовий, Лікарняна, Мостова, Вавілкіна, Бериславська *ТО*, Шилова Балка 09.00 - 16.00ТО10.00-15.00
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 417 1Т]: Потьомкінська*МарксаК * д.48, 55, МозолевськогоБ*Фрунзе* д.2, 13, Гірського д.18, 21, 27 - 27А, Жовтневої революції *Рішельєвська* д.28 - 32, 45, 56, 64 - 66, 87 - 89АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 417 2Т]: Гірського д.18, 23, 29, Гоголя д.35А - 37, МозолевськогоБ*Фрунзе* д.16ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 411 2Т Л - 14]: Вишнева*Блюхера * д.143, 147, 151, 161, 167 - 169, 175А, 187, 191, 195, Миколи Гринька*Бегми* д.72155, Антипенка д.155, 161 - 162, 164, 166, 17067 - 172, 173А, 175А, 179, 184, 188РМ08.00-16.30




Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
^ Вгору ^