Популярні новини

Херсонські депутати всіляко намагаються «заховатися» від своїх виборців

  • 19:32 18.04.2018
  • Переглядів: 457

Очевидно, присутність міських активістів дуже заважає роботі, тому народні обранці вирішили обмежити вільний вхід на сесію міської ради. За це рішення проголосували 30 із 42 депутатів.

Список можновладців, які не проти поділити херсонців на «бажаних» та «небажаних» гостей сесії очолив міський голова Володимир Миколаенко.

У коментарі редакції «Набережної» політолог Дементій Бєлий розказав детальніше хто голосував «за» та висловив свою думку щодо вигадки депутатів.

То які ж «зміни та доповнення» внесли і затвердили депутати рішенням № 1279 від 30.03.2018 року у Регламент Херсонської міської ради?

Як потрапити до зали сесійних засідань?

Херсонець повинен не пізніше ніж за три дні подати письмову «заявку для включення до списку присутніх». Якщо вашу кандидатуру затвердять, відповідальна особа за відбір «гостей» випише дозвіл.

На його підставі складуть «остаточний список присутніх на пленарному засіданні». Допустять охочих херсонців у сесійну залу якщо прізвище буде у остаточному списку і за умови наявності вільних сидячих місць.

Для того, щоб бути присутніми при затвердженнях рішень херсонських депутатів журналістам доведеться подавати заявку до відділу громадських зв'язків.


Місця для осіб «блакитної крові»

Регламент вводить поняття «персональних місць», які буде заборонено займати. Крім депутатських, у перелік входять місця для помічників, радників, керівників структурних підрозділів, інших чиновників.

Крім персональних місць вводяться й інші місця, які також буде заборонено займати, навіть якщо вони будуть вільними. У список претендентів на «зарезервовані» місця не потрапили навіть журналісти.


Депутати передбачили список проступків, за вчинення яких порушник повинен буде покинути сесійну залу:

1. Вчинив хуліганські дії.

2. Не пустив когось до сесійної зали

3. Під час реєстрації або в ході засідання допустив виступи та репліки без дозволу голови.

4. «…або (особа) здійснила інші дії, які грубо порушують вимоги цього Регламенту».

5. «…під час проведення пленарного засідання міської ради забороняється використання предметів, що можуть створювати перешкоди у проведенні пленарного засідання міської ради». 6. «…заважати будь-яким іншим чином роботі депутатів міської ради».

При цьому, аби вивести порушників депутати повинні проголосувати більшістю складу. У Регламенті уточняється: «У разі відмови порушника покинути пленарне засідання міської ради він може бути примусово виведений із сесійного залу та адміністративного будинку. У разі виникнення порушення громадського порядку, головуючий звертається до правоохоронних органів щодо припинення правопорушення та зупиняє проведення сесії до його усунення».

Зміни до Регламенту викликають багато запитань і виглядають недопрацьованими. Тому що не вказано чітко, які «інші дії» херсонців можна розцінити як порушення роботи сесії.

Не зрозуміло також які предмети (телефони, відеокамери, плакати?) можна вважати такими, «що можуть створювати перешкоди у проведенні пленарного засідання міської ради».

За матеріалами
Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
^ Вгору ^