DSC 0509У Херсоні, 3 листопада, пройшло робоче засідання Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

Питання безпеки пасажирських перевезень та взаємодії структур обговорювали керівник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух з представниками патрульної поліції, начальницею управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку Херсонської міськради Мариною Віркун і міськими перевізниками.

Ігор Пастух акцентував увагу на те, що місті та області почастішали випадки ДТП. Одне з них - смертельне ДТП в Миколаївській області за участю рейсового автобуса «Херсон-Київ» 26 жовтня. Інше ДТП сталося у центрі міста, коли маршрутка з пасажирами врізалася в електроопору.

Ігор Пастух попередив, що буде приймати рішучі заходи, якщо дізнається про ДТП із постраждалими не від перевізників, а із ЗМІ чи соцмереж.

DSC 0518

Заступник начальника відділу держконтролю Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезопасності Юрій Гагарін нагадав перевізникам, через що у них можуть анулювати ліцензії. Наприклад, такі кардинальні заходи можуть мати місце, якщо на підприємстві не працевлаштовують водіїв, стоянка транспортних засобів знаходиться за межами стоянки та ін.

Також на засіданні особливо звернули увагу на те, що всі міські перевізники не дотримуються режиму роботи і відпочинку водіїв.

Перевізники погодились, але підкреслили, що катастрофічно не вистачає кваліфікованих водіїв.

«Після прийняття тарифу я вважаю, що у вас вже з'являються ресурси для того, щоб ви оформляли водіїв і не одного, а двох, як годиться», - відповів Пастух.

DSC 0506

У кінці зустрічі керівник Чорноморського управління Укртрансбезпеки запропонував робити такі обговорення регулярними. Для того, щоб обговорювати результати роботи та вносити пропозиції щодо її покращення,  присутні погодились зустрічатися в останній четвер кожного місяця.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
>