03112017 48Нагадаємо, на минулому тижні Херсон отримав 4 нових тролейбуси. Сьогодні стало відомо коли орієнтовно вони вийдуть на лінії.

Видання Буква поцікавилося у директора ДКП «Херсонелектротранс», депутата Херсонської міськради Єгора Устинова, коли херсонці побачать нові машини в роботі.

«У четвер мають приїхати представники заводу-виробника, які будуть займатися технічною частиною, тобто навчанням слюсарного складу - тих людей, які будуть обслуговувати ці тролейбуси. А на наступному тижні в понеділок приїжджають фахівці для навчання водіїв », - розповів Єгор Устинов.

Введення в експлуатацію, навчання - займе не більше тижня. Потім новенькі машини будуть проходити обкатку водіями на нашій контактної мережі - на це піде ще близько тижня.

За словами директора ДКП, самої об'ємною часткою для підготовки запуску тролейбусів є підготовка контактної мережі.

«Нові машини досить високі, у нас таких немає. Тому на окремих ділянках контактну мережу потрібно підняти. Ось ми і вирішили - нові машини поки ставити на один маршрут, на №1. Тому що на одному маршруті буде набагато швидше провести роботи, ніж відразу на чотирьох. Наші контактники над цим вже працюють з учорашнього дня », - пояснив Єгор Устинов.

Він додав, що потім з низькою підлогою тролейбуси будуть розподілені і за іншими маршрутами.

«Але для того, щоб нам їх зараз запустити, ми повинні хоча б один маршрут відпрацювати, напрацювати, водії повинні набити руку. На одній машині працюють 2 водія. Нам потрібно підготувати на чотири машини 8 водіїв », - додав директор підприємства.

Також він розповів, що на інших маршрутах буде збільшено кількість тролейбусів.

«Як тільки нові машини підуть в роботу, то на маршруті №4 з'явиться ще один тролейбус, всього буде 3. Одна машина піде на 12-й маршрут, там буде працювати 6 машин. І одна машина піде на «трійку», таким чином там буде працювати 7 машин. А на «першому» ми збільшимо на одну, там буде 12 тролейбусів », - сказав Єгор Устинов.

На нові тролейбуси встановлять GPS-трекери, щоб можна було відстежувати машини онлайн.

«Зараз ми працюємо і над тим, щоб там зробити безкоштовний Wi-Fi», - додав Устинов.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Февраль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
>