179a4acb69775a34ed1e2555dcf310f2Працівники Херсонської ТЕЦ так поспішали перед початком опалювального сезону провести ремонт і заміну аварійних комунікацій біля залізничного вокзалу, що забули привести після себе в порядок робочу територію.

Чи то не вважали за потрібне навіть зарити величезну яму триметрової глибини, яка простягається безпосередньо біля торгових точок привокзального ринку. Ділянка не тільки створює незручності, але і становить небезпеку для продавців і покупців. Зрозуміло, що краї ями поступово обвалюються, і останнім часом земля почала осідати прямо під кіосками.

За даними адміністрації торгового містечка, ще на початку жовтня поточного року Херсонська ТЕЦ письмово повідомила про проведення капітального ремонту на даній ділянці. Територія була вчасно звільнена і підготовлена ​​до приїзду комунальників. Працівники ринку очікували, що всі неполадки оперативно усунуть, і вони продовжать роботу в звичайному режимі. Але не так сталося, як гадалося.  Котлован вирито вже більше двох місяців і  він продовжує рости в ширину. На сьогоднішній день під загрозою обвалу виявився майже весь торговий ряд. Керівництво та працівники ринку зверталися зі скаргами в різні інстанції, в тому числі і в саму ТЕЦ. Але все закінчилося тільки обіцянками виправити ситуацію найближчим часом.

За словами фахівців ТЕЦ, яма була засипана через те, що там довгий час не могли усунути протікання, та й людей на проведення всіх ремонтних робіт не вистачає, адже по місту на сьогоднішній день налічується більше 30 аварійних розриттів.

На питання про терміни ліквідації безладу відповідають, що орієнтовно на наступному тижні, і то, якщо до того часу не виникне нових форс-мажорних обставин. Зокрема вони повинні не тільки засипати котлован, а й заасфальтувати всю ділянку.

У той же час, у разі порушення встановлених термінів, відповідальні за дані роботи повинні бути притягнуті до дисциплінарної або адміністративної відповідальності.

Джерело: "Херсон Daily"

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
>