1415996184 9999Учора херсонські соцмережі вибухнули обговореннями інцинденту між нардепом Олександром Співаковським та поліцейськими.

На своїй сторінці у Фейсбуці Співаковський поскаржився на працівників поліції, які «накинулися» на нього за паркування на місці для людей з інвалідністю.

«Чесно скажу - тільки що пожалів, що голосував за «реформу» нацполіціі. Приїхали з родиною о 17:30 до Херсонського Єпіцентру. Потрібно купити багато чого для маленької онучки. Не вспів перепаркуватися, як на мене одночасно накинулися аж вісім поліцейських. Почали штовхати від машини. Я представився. Послали на... Я згадав часи лихих дев’яностих. Підійшов їх старший і відігнав стаю, сказавши: «Дядько не несить дурню». Навіть не розумію що він мав на увазі. Єдине що почув, що є більш цікава робота. Ще прибігло сім поліцейських. Такого я ще не бачив. Та старі кадри дійсно були виховані і розуміли пояснення. Це просто нові бандити…».

Нардепа настільки обурила ситуація, що він вирішив поскаржитися Голові Нацполіції Авакову. Він пообіцяв при тому, що якщо той проігнорує звернення, Співаковський робитиме все, «щоб така "поліція" замість того щоб ходити на шопінг займалась порядком та захистом людей».

2 785

Херсонці швидко відреагували на заяву депутата. Дехто з містян нарікав на знак «місце для людей з інвалідністю», який у вечірній час доби важко помітити, та ще й на переповненій парковці. Проте, більшість обурювалися його заявою, адже закон один для всіх.

На звинувачення підопічних відреагував начальник патрульної поліції Херсона Максим Єрмаков. У коментарях до посту Співаковського він виклад свій варіант перебігу події :

5a4d160489a8b

Співаковського вразив такий ажіотаж навколо його конфлікту із поліцією, тому він оприлюднив іще одне звернення:

« Шановні друзі. Щодо попередньої публікації, до якої, нажаль, або і ні, долучилось більш половини ботів скажу-:»Незважаючи на те, що частина дискусії звелась до примітивних претензій к «знахабнілому» нардепу, який «припаркувався» на місце для людей з особливими потребами, є і позитив про домовленості з Максим Князевим щодо продовження розмови з його підлеглими в форматі face to face”. І це добре. Бо головне – знайти формулу, яка б дозволила цивілізовано вирішувати такі проблеми. Де б Закон був єдиним для всіх. Де б ті, хто захищає закон, змогли би почути, що важливо бачити де є порушення, а де є профілактична робота. І зрозуміти, що коли представляються це не означає вимагання неправомірних преференцій. І що блокування автомобіля при перепаркуванні водієм на 56 секунді маневру є не зовсім гарним інструментом впливу. Є над чим подумати та зробити висновки. Але вважаю, що така жорстка дискусія, де я навіть не був субьектом паркування , дасть можливість всім бути ще обережнішим, навіть потенційно порушуючи права людей, яким ми повинні всі допомагати!!!».

Після таких поширених пояснень (чи то виправдань) Олександр Співаковський видалив обидва пости зі своєї сторінки у Фейсбуці.

 


Згідно з чинним законом, штраф за паркування автотранспорту на місцях, призначених для інвалідів, становить 1700 грн.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
>