Світлина від Eugenia Virlich.Херсонцы делятся в соцсетях впечатлениями о третьем дне весны. В частности горожане обсуждают во что превратились улицы после того, как растаял снег.

Виктор Кулигин:
«Останні снігові циклони ще раз показали, що найгірше стихійне лихо в Херсоні - це міська влада. Більш страшними і руйнівними для міста, мабуть, можуть бути тільки активні бойові дії чи сильний землетрус. Так чистили дороги, що коли їдеш на машині, здається на льодових гулях всі кишки витрусиш. Перекопська жахлива, біля мерії на "Адміралі" цензурних слів не підбереш. На Белінського біля "Укртелекому" можна знімати фільми про Сусаніна. І на тему, про комунальники чистили (до них питань менше, як могли і чим дозволили), мій пасажир з іншого міста, якого підвіз по дорозі, постійно питав: а вони тут в Херсоні що, ніколи дороги не чистять? Виявляється, в людей з інших міст інші уявлення про чищення доріг.
І, коли розтане сніг, радість буде недовгою, на нас знов чекають нові глибокі ями на дорогах, вони вже проступають після такого "чищення"».

раження

 

Маргарита Мацюк: 

сніг розта

 

Евгения Вирлич:

«І це не просто Херсон, а дві хвилини від центру. Снігу реально по литки! Перейти неможливо: там, де він прибраний з дороги, він скинутий на тротуар, що блокує перехід людей через перехід. Там же, де неприбрано, просто жесть: не менше 10 см. І так в усьому центрі: на Соборній я просто йшла у воді.

А тим часом ДЕБІЛИ З МІСЬКОЇ РАДИ рекомендують сидіти вдома і тріскати чай з печеньками! Супер, правда? Міська рада так і робить - дупи повід'їдали. Я сьогодні передала ліки, які в силу певних обставин можу передати ТІЛЬКИ Я. Причому ліки, які фактично рятують життя. Хай би вмирали дитина із матір'ю - у мене чай з печеньками? Хай не виходять продавці крамниць, аптек, лікарі? Їм теж якось до роботи треба добиратись. І далеко не всіх возять. Я розумію, виконкомівських шавок, які рекомендують сидіти вдома, возять у машині для відлову тварин (це правда), але не всім так "пощастило".

Давайте разом подумаємо, що робити із таким знущанням........

До речі, ввечері обіцяють до -11.»

Світлина від Eugenia Virlich.

 

Андрей Петренко:

«Пешеходный переход. ул.49 Гвардейской Дивизии. "Таврия В"... Венеция, нервно курит в стороне)))».

Світлина від Андрея Петренка.

Світлина від Андрея Петренка.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
>