Пов’язане зображенняІноземці розуміють, що українські порти – це стабільний бізнес. Тому зараз тривають переговори з компаніями, які працюють у морських портах на орендних засадах, зокрема, з найбільшими світовими гігантами «Hutchison Ports» і «DP World».

Про це говорив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«В Україні є тринадцять морських портів, а також минулого року вдалося повернути частину нашої В’єтнамської гавані, яку свого часу просто розпродали. Хоча на ній цілком можна було заробляти гроші. І станом на зараз вдалося відновити право власності  держави щодо цього порту і вже навіть ведуться переговори, аби компенсувати втрачені гроші», – сказав Омелян.

Він вважає, Україні є що пропонувати інвесторам і вони дуже зацікавлені в українських портах.

«Іноземці розуміють, що українські порти – це стабільний бізнес. Наразі ведуться переговори з низкою великих компаній, які працюють у морських портах на орендних засадах. І мета України зробити так, щоб вони перейшли в концесію. Таким чином два найбільші світові гіганти «Hutchison Ports» і «DP World» зможуть зайти в морську портову інфраструктуру України. Навіть «Hutchison Ports» вже подав свою заявку на оренду порту «Чорноморськ». А також є надія, що переговори з «DP World» теж будуть успішними», – прокоментував гість.

Якщо це станеться, то, за його словами, Україна зможе повноцінно працювати у світовій морській інфраструктурі.

Також він говорив щодо закону про внутрішній водний транспорт в Україні, яким, буцім, хочуть звільнити іноземців від сплати грошових зборів, зокрема, лоцманського керування.

«Така класична брехня розповсюджується з однією метою, щоб взагалі не було ухвалено закон про внутрішній водний транспорт. І таким лобізмом займається наразі одна компанія, назву, якої я поки не буду оголошувати. Бо розпочалася конструктивна розмова і я сподіваюся, що ми зможемо порозумітися із народними обранцями у парламенті», – розповів Омелян.

Він зазначив, що лише через те, що досі не ухвалений зазначений закон, Україна втрачає величезні кошти.

Джерело:ZIK

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
>