DSCN0135.JPGРятувальники Корабельного району  спільно з представниками Нацполіції та журналістами провели профілактичні відпрацювання з метою попередження трагічних наслідків у період опалювального сезону.

Як запевнили самі рятувальники, такі заходи є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі, на яких щодня гинуть та травмуються наші громадяни.

Під час відпрацювання співробітники Служби порятунку вкотре обговорили з громадянами норми і правила пожежної безпеки при використанні обігрівачів, електропобутових приладів, а також користування пічним опаленням.

Особливу увагу було приділено особам, які належать до підвищеної «групи ризику»,та людей,  які за певних причин опинилися у складних життєвих обставинах.

Рятувальники зазначили, що найчастіше у ході обігріву пожежі в житловому секторі виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перенавантаження електромережі. Тому під час зустрічей з людьми в їх оселях рятувальники здебільшого рекомендували, що варто відремонтувати чи замінити, щоб очевидно не наражати себе на небезпеку.

Приміром, в одній із квартир і гріються відкритою електроплиткою і тут же на ній готують. Проводка ледь «жива» - дроти скручені з різних матеріалів – алюмінію та міді. А це нерідко призводить до замикання. А про те, у якому стані знаходяться розетки та електроподовжувачі, не варто навіть і говорити. Це ж «класика жанру»: обгорілі, не прикручені до стіни, вони тягнуться просто по дерев’яній долівці чи доріжках, порушуючи усі норми та правила пожежної безпеки.

DSCN0124.JPGDSCN0127.JPG

Тож, Служба порятунку закликає громадян бути обережнішими та завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною невтішної статистики

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
>