Картинки по запросу лычильник електроенергыъПідвищення вартості комунальних послуг, цін на газ, воду та електроенергію змушує херсонців відкривати для себе нову, майже незвідану сферу, - енергоефективність. 

 

Ще 5 років тому про економію електрики у нас в країні і думати не хотіли. Але часи змінилися, і зараз потрібно або віддавати усю зарплатню за комуналку, або ж шукати способи зменшити споживання електроенергії. Найкращий спосіб це зробити – комплексно впроваджувати у себе вдома енергоефективні технології.

Завдяки цьому можна заощадити до 50% сімейних витрат на електроенергію. Для економії коштів необхідно використовувати двозонний лічильник електроенергії, LED-лампи та “розумні” розетки з таймерами.

Двозонний лічильник дозволяє платити в 2 рази менше за електроенергію з 23:00 до 07:00. LED-лампи до 9 разів економічніші за старі лампи розжарювання. А “розумні” розетки дозволяють запрограмувати автоматичне вмикання і вимикання електроприладів у найбільш зручний і вигідний час. Також рекомендується використовувати електроприлади з високим класом енергоефективності.

Щоб швидко порахувати, скільки ж коштів сім’я може заощадити на електроенергії за місяць або рік, можна скористатися онлайн-калькулятором енергоефективності на сайті ДТЕК ЕСКО за адресою: https://dtek-esco.com/calc.

У калькуляторі достатньо вибрати електроприлади, які ви використовуєте вдома, за необхідності уточнити їх потужність і час використання. А внизу відразу з’являється результат: скільки ви витрачаєте на електроенергію зараз і скільки можете економити при комплексному підході за місяць, за рік, через 5 і 10 років.

“Ми хочемо зробити енергозбереження доступним для більшої кількості людей. Починати потрібно з простого підрахунку, скільки ми споживаємо і витрачаємо на енергію, і скільки можемо заощадити”, – розповів директор ДТЕК ЕСКО Євген Бушма.

Такий підрахунок дозволить визначити, наскільки вигідно купувати двозонний лічильник, LED-лампи та розетки з таймерами, і як швидко вони окупляться.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
>