Картинки по запросу зноНа вулиці вже весна, а це означає, що незабаром одинадцятикласники Херсонщини, та й усієї України, будуть здавати випускні іспити.

В цьому році, як і в минулому, вони проходитимуть у вигляді ЗНО, від чого у більшості учнів старшої школи зявляється невпевненість і страх перед неминучим.

Однак чи настільки страшне ЗНО, яким намагаються його зобразити? Звісно, що ні.

Воно існує вже майже 15 років, і його пройшли, напевно, вже мільйони випускників. І усі вони, так чи інакше, пройшли тестування. Хтось краще, хтось гірше, але все ж таки пройшли. І цьогорічні випускники також його пройдуть. Але, щоб забезпечити собі гарний результат і зменшити кількість помилок, готуватися до іспитів варто почати вже зараз. Крім того, слід підготуватися до ЗНО і морально, а також ознайомитись з типовими помилками екс-учасників ЗНО, щоб не наступити на «граблі».

 

Ось основні з них:

№1. Невміння справлятись з тестами.

Одних лише знань замало для успішного складання ЗНО. Адже в повсякденному житті учням рідко коли доводиться давати блискавично швидкі відповіді на хитромудрі запитання, до того ж у стані, м’яко кажучи, стресовому. Вчіться проходити тести, знайомтесь з десятками схожих завдань і вибирайте свою стратегію їх вирішення.

 

№2. Неправильно прочитане завдання

Відчуття не встигнути все зробити може настільки полонити, що захочеться якомога швидше прочитати завдання. Потрібно уважно, краще двічі, прочитати завдання, щоб дійсно зрозуміти суть, вловити ключові слова і спокійно переходити до пошуку відповіді. Часто непомічена кома чи частка «не» виявляються ворогами вашому балу.

 

№3. Брак часу

Не знаєте відповіді, не згадується формула, невідоме значення слова – ПРОПУСТІТЬ це завдання, переходьте до наступного. Не витрачайте дорогоцінні хвилини на надто складні завдання. Головне - відмітьте їх якось: галочкою, мінусом, хрестиком, як завгодно (у своєму робочому зошиті можна робити замітки). Якщо вони все-таки залишаться в кінці, тоді повернетесь і, можливо, прийде осяяння з правильною відповіддю. Або ж просто вгадаєте.

 

№4. Вибір неправильної відповіді

Через неуважне читання завдання, тексту або варіантів відповіді. Дуже уважно читайте всі варіанти відповіді. Як правило, два з чотирьох повинні відпасти одразу, а далі шукайте з-поміж двох, що лишились, найбільш ймовірно правильну.

 

№5. Відсутність правильної відповіді

Бувають такі випадки, коли правильної відповіді ніби й немає. Справа в тому, що розробники тестування іноді беруть інформацію з довідників або завдання базується на якомусь винятку чи дуже тонкому нюансі теми. Несправедливо, скажете ви. Хіба так знання перевіряються? Це ЗНО... Будемо сподіватись, що таких завдань або не буде, або одиниці. Побороти їх зможе вгадування або логіка. В будь-якому разі, панікувати і скаржитись, що це не нечесно, безглуздо. Треба «їхати» далі.

 

№6. Неуважність через втому

Спробуйте налаштуватись на відведений для кожного тестування час так, щоб навіть не думати про «не зможу», «не знаю», бо втомився. Повірте, час пролетить дуже швидко. Втома прийде десь через годину, але треба її заглушити роботою. Напередодні відпочиньте, нічого не зубріть і похапцем не повторюйте. 

Декілька технічних помилок.

 

№7. Документи!!!

Не полінуйтесь двічі, тричі перевіритийі зібрати всі необхідні документи, за якими пропускають до пункту тестування.

 

№8. Технічні засоби

Ніяких телефонів, навушників та інших пристроїв. Про це вже стільки говорили й писали, однак все одно є випадки таких грубих порушень правил проходження ЗНО. (Зверніть увагу! Вимкнений (навіть взагалі) телефон у кишені - це порушення, через яке можуть не дозволити продожувати роботу над тестами). Тому зайвий раз і нагадуємо. 

 

Успіхів вам!

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
>