883105Після літнього затишшя в Україні відчутно пожвавилися соціологічні служби. Із відставанням у 2-3 дні відразу три соціологічні контори оприлюднили свіжі рейтинги – як політичних партій, так і персон, що вважаються кандидатами у Президенти України.

Так, заданими Центру Разумкова, лідером у президентській гонці є чинний глава держави Петро Порошенко, його рейтинг – 14%. На другому місці – Юлія Тимошенко із 8,4%, далі – Анатолій Гриценко (7,2%), Юрій Бойко (6,8%) та Святослав Вакарчук (6,6%), пише 24 канал.

У "Соцісу" картина дещо інакша. Там на друге місце несподівано виривається фронтмен "Океану Ельзи" з результатом у 14,8%. Хоча лідер перегонів той самий – Петро Порошенко (16,9%). На третьому місці – Юлія Тимошенко (13,5%), на четвертому – Олег Ляшко (9,5%), на п'ятому – Анатолій Гриценко (9,3%).

 

А от у центру соціальних досліджень "Софія" "золото" у виборчій боротьбі дістається Юлії Тимошенко (12,9%). За нею йде Петро Порошенко (9,9%), Юрій Бойко (9,5%) та Анатолій Гриценко (6,3%). Що ж стосується Вакарчука, то відомий співак опиняється у дослідженнях "Софії" аж на 8-му місці з рівнем підтримки у 2,7%, пропускаючи вперед (окрім вище названих політиків) також Олега Ляшка (5,3%), Вадима Рабіновича (5,2%) та Андрія Садового (4,9%).

 

Як бачимо, коло основних претендентів окреслене. Щоправда, є один нюанс: не всі зі згаданих вище осіб зголосилися помірятися силами в битві за крісло №1. Це, передусім, стосується Святослава Вакарчука. Та й, власне, Бойко з Рабіновичем або Садовий із Гриценком відповідних заяв не робили також. Мабуть, просто не встигли і своє ще наверстають.

 

Список усіх кандидатів, які оголосили про свої наміри боротися за крісло очільника країни, виглядає наступним чином:

  1. Білецький Андрій
  2. Бойко Юрій
  3. Каплін Сергій
  4. Кива Ілля
  5. Ляшко Олег
  6. Савченко Надія
  7. Тимошенко Юлія

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

>