1517921909 6756У Харкові вперше в судовій залі зустрілися підозрювані у справі про страшну ДТП на Сумській 20-річна Олена Зайцева та 49-річний Геннадій Дронов. Підготовче засідання тривало більше чотирьох годин, ідеться в сюжеті ТСН.

Як вдалося з’ясувати, в обвинувальному акті слідство вважає винними обох учасників ДТП. За висновком слідчого, Зайцева на швидкості, вище дозволеної, виїхала на перехрестя вже на жовтий сигнал світлофору. Дронову також інкримінується виїзд на жовтий і те, що він не помітив авто Зайцевої. При цьому в обвинувальному акті немає згадок про опіати, які виявили в організмі Зайцевої після аварії. У прокуратурі підтвердили, що наркотичне сп'яніння вони довести не змогли.

Водіїв позашляховиків привезли до зали в наручниках, із пресою обоє спілкуватися відмовилися. У суд прийшли потерпілі та їхні представники – шестеро родичів загиблих і стільки ж тих, хто вижив і зазнав травм. Вони пояснили, що хочуть справедливого рішення, а щонайменше три родини, які втратили у аварії рідних, збираються вимагати компенсацій у мільйон гривень кожному.

"Так, ми будемо подавати цивільний позов", - повідомила родичка загиблої Тіна Шевцова.

 "Це резонансна ДТП. Сподіваюся, що все буде справедливо", - сказав батько загиблої Микола Пономаренко.

На засіданні суд розглядав клопотання сторін: адвокати Зайцевої не заперечують проти того, щоб нарешті почати слухати справу по суті, а от захист Дронова вважає, що починати передчасно.

"Позиція Зайцевої не змінилася – вона визнає повністю провину", - запевнила Юлія Козир.

"Вважаємо, що на даний час це питання передчасне, адже захист має низку клопотань, тобто право оскаржити дії та бездіяльність слідчого прокурора", - пояснив Сергій Перепелиця.

Після з’ясування позицій сторін суддя пішов до нарадчої кімнати, де має вирішити, чи почати розгляд справи по суті або ж повернути обвинувальний акт у прокуратуру. Також йому слід визначити, чи залишити під вартою обох підозрюваних. Своє рішення суддя оголосить у середу о 14:00 годині. 

Джерело: ТСН

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Февраль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
>