Популярні новини

Планові відключення світла у Херсонській області

  • 07:00 24.04.2018
  • Переглядів: 1 130

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 4 Воронцовка]: Новомосковська д.1, 3, 7 - 9, 11 - 13, 15, 21капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Херсонське МВЕКізомис [ЗТП - 114]: Набережна д.69ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 114]: Текстильників д.3 - 3А, 5А, Перекопська д.151 - 153А, 155 - 155АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 480 1Т]: Торпедний д.1ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 480 2Т]: Фабрична д.1 - 8, 10 - 11, ДніпропетровськаТорпедний, Батарейний, Торпедний д.2 - 10А, 12, Ісмаїла Гаспринського*Червоноповстанська* д.9 - 28, 30 - 3213, Річковий, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.1, 5ТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМГорностаївка [271]Плановые работы08.30-10.00
Каховський РЕЗ і ЕМ1Перемоги д.1 - 65, 67, 69, 71, Дружби д.1 - 24, 26, 28оперативні перемикання5.00-16.30:
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗапоріжжя [ТП - 146 Л - 2]: Поштова д.1 - 7, 9 - 33технічне обслуговування07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЗаводівка [271]: Чкалова, Леніна, Кірова, Шкільна, Набережна, ЮвілейнаТО08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМКостянтинівка [ТП - 20 Л - 1]: Дзержинського, Леніна д.10, Миру д.20 - 38, Центральна *Маяковського* д.0 - 22капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМБілогірка [КТП - 209 Олександрівка]: Колгоспна, Шевченка, Мирутехнічне обслуговування08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМГригорівка [КТП - 487]: Новікова, Молодіжна, ГорькогоТ.О08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСтаросілля [КТП - 40 Олександрівка]: Сільгоспвиробничакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕММагдалинівка [ТП - 654 Л - 1, Л - 2]: Дружби, МічурінаТ.О08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМТрифонівка [ТП - 134 Л - 1 Олександрівка]: Мирукапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМПавлівка [КТП - 439]: Терешкової, Першотравнева, НоваТ.О.08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ВЛ - 10 Л - 746, ТП - 36 Л - 1, Л - 2, Л - 3 ]: Чорноморська, Корольова, Миру, Молодіжна, Хмельницького, Матросова, Спортивна, Преображенська, ПушкінаТ.О08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНова Каховка [ТП - 10 Л - 4]: Андріївська д.49 - 642, Гідробудівників д.63, Дружби д.46, 48, 50 - 52, 54, 56, 58, 60, Соборна д.13приєднання09.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [1741]: Армійська, Гагаріна, Дружби*Радянська* д.97А - 123, Западна д.92, 98, Морська, НабережнаШевченка д.бн, Незалежна, Приозерна, Сонячна, Українська д.95, Шевченка, ЮвілейнаПо договору приєднання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [КТП - 815]: Армійська, Западна д.92, Приозерна, Українська д.95По договору приєднання07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНова Каховка [ЗТП - 31 ]: Першотравнева д.33, М.Букіна д.44 - 44А, 32, 40ТО11.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМАзовське *Фрунзе* [706]: Шкільна, Морська, Фрунзе, БольшакТО08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНова Каховка [ЗТП - 4]: Історична д.44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, Новоселівська д.2, 4, 6, Соборнад.1, 3, 5, Дніпровський д.39 - 49, 51, 55ТО11.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 2]: Молодiжна, ПлавськаКР08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 48 Л - 7]: ЛевицькогоН д.21 - 21а, 23, 25, 27, 27г, 29 - 42, 44, 46 - 462, 48, 52, 54, 56, 58, 60, Партизанська д.11, 13, Молодіжна д.28, МирногоП д.34, 35 - 66, Козацька д.70кап.ремонт09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ЗТП - 069 1Т, 2Т та Л - 13]: Парижської Комуни, Квіткова*Островського*, Вадія Гака *Крупської*, Ковпака *КР*, Соборна*Воровського*, Невського, Степна, Світлий *Щорса*, Сонячна, пров.Сонячний, Бірючанська *Урицького*, Затишна *Птахова*КР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПавлiвка [ТП - 564 Л - 2]: РадянськаКР08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЗалізнийПорт [КТП - 1266]: Шкільна д.10, 12 - 12Б, 14 - 15, 15А, 16 - 17, 17б - 18А, 19 - 26, 27 - 39А, 41 - 43ГТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМРибальче [КТП - 268]: Вяземський, Лісний д.1, 4, Набережна д.29 - а, 35 - 38, 53, 54А, 58, 62А - 64, 67 - 82, 84 - 133А, 204, Петренко д.62 - 81, Придніпровська, Степова д.59 - 60, Торгова, Шкільний д.2аКР07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеська Гірка, Щасливцеве, Стрiлкове, Приозерне [пс Генгірка СМВ - 35, 691, КТП - 731, ТП - 599 Л - 1 та Л - 2 ]:ТО08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМПригір`я [1522]: Леніна, 40 років Перемоги, Кіроватехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМРозівка [1522]: Лопаткінатехнічне обслуговування08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМДвійне [КТП - 305]: Вишнева, Космонавтів, 40 Років перемоги, РобочаКР09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 417 Л - 1 - 2 - 3]: Миру , Пушкіна, провулок Дружби, Гвардійська, Вишнева , Белінського, Стадіонна , УкраїнськаТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 4]: Садова д.1 - 2, 6 - 9, 11, 17, 19, 25, 29 - 31, 34, 37, 39, 41 - 42, 44, 49, 52, 62, 72, 139 - 150, Українська д.1 - 5, 10 - 19, 22 - 32, 35 - 45, 48, 51, 55, Радянська д.4 - 6, 12 - 13, 21 - 36, 42, 74, 80 - 84, 130ТО08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [КТП - 18]: Айвазовськогод.1, 3 - 9, 13, 15 - 18, 19 - 70, 72, ГромовоїУ, Мелітопольська д.48, 50 - 50А, Чернишевського, Герцена, Невського д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 29, Тюленіна д.5 - 26, Берегова д.5 - 27, Лермонтова, Олександра Довженка, КосмодемянськоїЗ д.33, 35, 37 - 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51 - 54, 56 - 561, 58 - 70, Радіщева д.72, 74, 76, 78, 80, 83 - 84, 86 - 108, Земнухова д.5 - 14, КосмонавтівТО09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 4]: Дніпровська д.16 - 19, 30, 38 - 91, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 23, 34 - 36, Водопровідна д.6, Фрунзе д.2, 6, 8 - 10, 12 - 13, 16 - 18, 20 - 21, 23, 26 - 27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56, Лісна д.22, 29, Молодіжна д.2 - 9, 12 - 20, 22 - 28, 34 - 42, 48, 57 - 84, Каховська д.4, 7 - 10, 13 - 88, Вишневий, Центральний д.18, 19, 34, 37, 38, 43 - 63, Водопровідний д.23, 27, 30 - 33, 39, Піщана д.7 - 17, 28 - 32, 34, 36 - 42, 46, 49А - 59, 62, 67, 70 - зем.діл.4, Садовий д.6, 21 - 28, 30 - 33, 37 - 38, Морський д.18, 46, Шкільна д.65ТО07.30-16:30
Каховський РЕЗ і ЕМСофіївка [201]:ТО09.00-16.00
Херсонське МВЕАнтонівка [КТП - 208]: Крутий*Крупської*, Севастопольська д.1 - 16, 17, Степова д.1 - 9А, 11, 13, 15 - 152, 17, Смоленський, Польова д.1А, 3А - 5, 7 - 7А, 9 - 13А, 15 - 25, 29 - 31А, 35, Травня1 д.48 - 48А, 49Б - 63, Квіткова*Фурманова* д.29А, 31, 33, 35, 37 - 37А, 39, 41, 43, 47, 49, 51 - 53, 55, 57, 68 - 72, 78 - 84, Молодіжна д.35 - 44, 45 - 55, ГлухийКР08.00-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 206 1Т Л - 8]: Вишнева*Кірова* д.8, Яружний, Херсонська д.101, 103, 105, 107 - 109, 111 - 111А, 113, 115 - 115А, 117, 119 - 121, 123, 125, Колодязна д.1 - 22, 24, 26, 28, 30, Зарічна*Комсомольська* д.2 - 25, 27, 29, 31, 33 - 33А, 35, 37, 39 - 39А, 41, Овражний, Єсеніна д.20ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 723 Л - 3]: Зарічна *Піонерська* д.13 - 13В, 15А - 15Б, 17 - 25Б, 27 - 31А, Тупиковий д.2А, 6, Кошовий д.1А - 2Г, 2Ж - 17, Першотравнева д.2 - 5, Надозерний д.2А - 2ВТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 723 Л - 3]: Кошовий д.1А - 2Г, 2Ж - 17, Тупиковий д.2А, 6, Першотравнева д.2 - 5, Надозерний д.2А - 2В, Зарічна *Піонерська* д.13 - 13В, 15А - 15Б, 17 - 25Б, 27 - 31АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 316]: Української Армії*Червоноармійська* д.1 - 25, Партизанська д.1 - 3, 5А, 7 - 8, 10 - 19А, Яружний *Овражний* д.2 - 3, 5, 8, 14 - 14А, Нафтовиків д.84 - 112ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 608 1Т]: КуликаІ д.131, 133, 133В - 135КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 608 2Т]: КуликаІ д.133БКР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [КТП - 208]: Східна30 д.1 - 2830, 56, Східна29 д.1 - 28, Східна25 д.1 - 2810, Східна27 д.1 - 28, Східна24 д.1 - 32, Східна28 д.1 - 3222, Східна26 д.1 - 28КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 694]: Української Армії*Червоноармійська*, Західна8, Західна7 д.3 - 4757, Західна6, Західна5 д.1 - 23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, Західна4 д.124 - 18, Донцова Дмитра*Тельмана* д.4340 - 6136, Стадіонна, Газова, Махарадзе *С Параджанова* д.31, 3320, 3519 - 3920, 4119, 43, 4520, 49 - 51, 53 - 64, Робоча д.126 - 142А, 144 - 144А, 146, 148, 150, Баку, Нафтовиків д.562 - 60, 62, 66, 68, 72 - 76, 84 - 138, Яружний *Овражний* д.2 - 3, 5, 8, 14 - 14А, Партизанська д.1 - 3, 5А, 7 - 8, 10 - 45АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 75 Л - 7]: КуликаІ д.60121, Смоленський д.69, 110, 11457, Севастопольська д.23 - 40, 46 - 56, 58, 591 - 592, 65, Ладичука д.3 - 29, 31 - 35, 37 - 37А, 39, 152 - 158, ШовкуненкаО д.43ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон, Садове [ЗТП - 316]: Партизанська д.12 - 17А, ЯружнийТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон, Садове [ТП - 694]: Яружний, ПартизанськаТО08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМВеликаандронівка [1843]: Колгоспнакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [652]: Торгівельний д.11А - 28А, Трояндовий*Колгоспний* д.15 - 24, Суворова, Свободи*МарксаК* д.9, 91 - 189, 191 - 193, 195, 197, 199, 201, 203 - 205, 207, 209, 211, 213, 219, 221, 225, 227, 229 - 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, Набережна д.1, 3, 5 - 5А, 11, 13, 34, 52 - 130А, ФранкаІ д.10, 12, 14 - 14А, 16, 18, 20, 22, 24 - 24А, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, Ювілейна, Михайлевського*Кооперативна* д.108 - 108А, 112, 116, 118, 124А - 295, Лікарняний д.3 - 17, ДмитраЯворницького*ВдовиченкаР* д.98 - 232, ГагарінаТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМГостроподолянське [1843]: Леніна, Пролетарська, Радянськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [КТП - 17 Білозерка]: Михайлевського*Кооперативна* д.172 - 172А, 174, 176, 178, 180 - 182, 186, 190, 192 - 295, Лікарняний д.3 - 6, Набережна д.70 - 130А, ФранкаІ д.10, 12, 14 - 14А, 16, 18, 20, 22, 24 - 24А, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, ДмитраЯворницького*ВдовиченкаР* д.192, 194, 196 - 198, 200, 203 - 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 222 - 224, 226, 230 - 232ТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММалаандронівка [1843]: Колгоспнакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕКрутий Яр [635]: Погарська, Донецька, Крутоярська, Шкільна, Колгоспна, ЗапорізькаТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММиколаївка [1812]: Жовтнева, Молодіжна, Степова, Чапаєвакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕОлександрівка [ТП - 787 Л - 1 Білозерка]: Поперечна д.31 - 33, Князєва д.53, 55 - 99, Центральна*Комсомольська* д.88 - 89, 91КР07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМОлександрівка *Птахівка* [1812]: Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Центральна *Кожущенка*, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейнакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 155 РОГАЧИК]: Владичанського д.0, 15 - 17, 19 - 19Бкапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕОлександрівка [ТП - 787 Л - 2 Білозерка]: Нова д.51 - 97, Мельнична д.35 - 80КР07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПетрівка [1843]: 70 років Жовтня, Мира, Петровського, Степнакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗелене [ТП - 76 Л - 4 Рогачик]: Корбута д.34, 47 - 49технічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕПетрівка [ТП - 845 Л - 1]: Садова д.1 - 38, 40 - 55, Шкільна, КомсомольськаТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПриморське [Ф - 1722 до Р - 322]: Гагаріна д.11, 13, 15, 17, 19, 21 - 70, Зарічна, Комсомольська д.64 - 71, Морська *Червонофлотська*, Піонерська д.50, 52 - А, Поштова д.6, 8, 10 - 11, 13 - 19, Радянська, Соборна *Леніна* д.37 - 39, 49, 55, 57, 64 - 70капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМУшкалка [363]: Гагаріна д.0, 27 - 29, 33, 37 - 148, Набережна д.73, 78 - 139, Пушкіна, Резніченка д.79 - 81, 89, 91, 93, 95 - 97, 102 - 192, Чкалова, Щорса, Ювілейнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Херсонське МВЕТомина Балка [511]: 40років Перемоги, Шевченка*Леніна*, Степова, Садова, Робоча, Молодіжна, Миру, Зелена, ГагарінаКР07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМШевченко [1843]: 40 років Перемоги, Гірського, Молодіжна, Нова, Пролетарськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМШироке [1843]: Бордунова д.57 - 111капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМНова Маячка [1918]: Ринкова, Білоцерковський, Гоголя, Громадянська, Дніпровська, Жовтнева, Квітуча, Клімака, Кримський, Мар’ївський, Молодіжна, Монастирська, Одеська, Перекопська, Перекопський, Південний, Реміснича, Ремісничий, Алеєва, Садова, Свободи, Січня9, Соборна, Соняшний, Степова, Телеграфна, Толстого, Травня1, УкраїнськийТО09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [КТП - 158 Воронцовка]: Криничний, Лiсний, Чабанський, Крупської, Крутенька*Радянська*капітальний ремонт обладнання08.30-16.30


Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
^ Вгору ^