Популярні новини

Планові відключення світла у Херсонській області

  • 07:00 25.04.2018
  • Переглядів: 737
Список вулиць і населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [КТП - 158 Воронцовка]: Лiсний, Чабанський, Крутенька*Радянська*, Крупської, Криничнийкапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 4 Воронцовка]: Новомосковська д.1, 3, 7 - 9, 11 - 13, 15, 21капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 295]: Перекопська д.181, 185 - 187, 189 - 193, 195, Залаегерсег д.12А - 12Б, 40років Жовтня д.126, 128 - 128б, 130, 132Б, 185, 187, 189 - 195ТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМГорностаївка [274]: Ювілейна, Першотравнева д.75, 77, 79, 81 - 81 - А, 83 - 194, Сонячна, Об’їздна д.1 - 17, Молодіжна д.11А - 60, Крайній, Колгоспний, Південна, Покровськад.206, 210 - 305, Садова, Козацькад.24, Квіткова, Вільна, Піщана д.4 - А, 6, 8 - 16, 8 Березня, УкраїнкиЛ, Партизанська д.98 - 100, 102, 104, 106А, 110 - 112, 114, 116 - 235, Українськад.22 - 24, Торгова д.16 - 162, Шевченка д.175, 177 - 286, Осінняд.126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 - 140, 142 - 219, Перемоги д.76, 78 - 78 - А, 80, 82, 84, 86 - 185оперативні перемикання08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗапоріжжя [ТП - 146 Л - 2]: Поштова д.1 - 7, 9 - 33технічне обслуговування07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКостянтинівка [ТП - 136 Л - 1 Горностаевка]: Робітнича, ЗаводськаТО08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [КТП - 407]: Комсомолська, Садова д.2 - 6, Ульянова д.7, 9, 11, 13 - 36, 40, 42, Шуменська д.10, 12, 14, 16, 18, 20 - 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 - 46, 48, 50, 52капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДовгово [1375]: 40 років Перемогикапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНоводмитрівка [1375]: Шевченка д.13 - 16, 18, Набережна, 50 років Гвардійської Дивізїї, Кірова, Шкільна *Леніна* д.44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 59 - 100капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕММагдалинівка [ТП - 654 Л - 1, Л - 2]: Дружби, МічурінаТ.О08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСтаросілля [1375]: Південна, Гагаріна, Жовтнева, Зірковий, Колгоспна, Миру, Молодіжна, Одеська, Першотравнева, Робоча, Садова, Сільгоспвиробнича, Транспортна, Флотськакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНадеждівка [КТП - 97]: МартинцяГ, 8 березня, Таврійська, КорольоваК.Р08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМТрифонівка [ТП - 134 Л - 1 Олександрівка]: Мирукапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМХрестівка [КТП - 157]: Центральна, Першотравнева, Гагаріна, Асканійська, Хлібодарівська, Степова, РобочаТ.О08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМШестаково [1375]: Шестакова, Дружбикапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ТП - 36 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Корольова, Молодіжна, Преображенська, Хмельницького, Чорноморська, ПушкінаТ.О08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
технічне обслуговування. с.Нов
Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [1741]: Армійська, Гагаріна, Дружби*Радянська* д.97А - 123, Западна д.92, 98, Морська, НабережнаШевченка д.бн, Незалежна, Приозерна, Сонячна, Українська д.95, Шевченка, ЮвілейнаПо договору приєднання07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМОлешки [ТП - 12 Л - 4]: Чернишевського, Крилова, МельничнийРМ09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКорсунка [ЗТП - 143]: Суворова д.55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 72 - 86, Шкільна, Комінтерна д.65 - 85, БудівельнаТО11.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 48 Л - 7]: МирногоП д.34, 35 - 66, Молодіжна д.28, ЛевицькогоН д.21 - 21а, 23, 25, 27, 27г, 29 - 42, 44, 46 - 462, 48, 52, 54, 56, 58, 60, Партизанська д.11, 13, Козацькад.70кап.ремонт09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМАзовське *Фрунзе* [706 та КТП - 274]: Фрунзе, Шкільна, Морська, Большак, Приципіловка, БільшовикКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 2]: Плавська, МолодiжнаКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ЗТП - 069 1Т, 2Т та Л - 13]: Ковпака, Вадія Гака *Крупської*, Парижської Комуни, Невського, пров.Світлий *Щорса*, Квіткова*Островського*, Степна, Затишна *Птахова*, Соборна*Воровського*, Бірючанська *Урицького*, Сонячна, пров.СонячнийКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПавлiвка [ТП - 564 Л - 2]: РадянськаКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСтрiлкове [721, 722, 723]:КР08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГеройське [ПС 3510 Геройськ]:КР07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЗалізнийПорт [КТП - 1319]: Морська д.25ЖТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЗалізнийПорт [КТП - 1325]: Кооперативна д.270, Травня1 д.46, 75, 77, 79, 81, 83 - 101, 110 - 127, 135АТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМРибальче [КТП - 268]: Вяземський, Лісний д.1, 4, Набережна д.29 - а, 35 - 38, 53, 54А, 58, 62А - 64, 67 - 82, 84 - 133А, 204, Петренко д.62 - 81, Придніпровська, Степова д.59 - 60, Торгова, Шкільний д.2аКР07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [691 та КТП - 731]: АзовськаТО08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЩасливцеве [691, КТП - 731 та КТП - 833]: Арабатська, Морська, Комарова, КузнєцоваР, Сонячний, Миру*Леніна*, Набережна, Гагаріна, УкраїнкиЛ, АмбулаторнаТО08.30-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМВерхні Сірогози [428]: *то* Сірогози [428]: Молодіжна, Дружбито08.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСофіївка [ТП - 453 Л - 1]: МируТО09.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМВасилівка [203]: Херсонська, 40 років Перемоги, Радянська, Свердлова, Спеціалістів, Суворова, Східна, УкраїнкиЛ, Ушакова, Фрунзе д.4 - 18, 20 - 32, 34, 37 - 105, Жовтнева, Шкільна, Ювілейна, Ювілейний, Жовтневий, МарксаК, Мічуріна, Молодіжна, Молодіжний, НабережнаТО09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [253]: Нафтовиків, Земнухова, Невського д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 29, Некрасова, Олександра Довженка, КосмодемянськоїЗ д.1 - 49, 51 - 54, 56 - 561, 58 - 70, Гірників д.2 - 6, 8, Космонавтів, Радіщева, Рилеєва, Тюленіна, Лермонтова, ГромовоїУ, Дунаєвського, Айвазовського д.1, 3 - 70, 72, Чайковського, Герцена, Берегова д.1 - 27, БорисаКенджієва, Шкільна, Чернишевського, Гагаріна, Геологів, Шостаковича, Мелітопольська д.2А - 16А, 18А - 26А, 28 - 28А, 30 - 30Б, 34 - 34А, 36, 40, 42 - 44, 46, 48 - 48А, 50 - 50А, Комароваоперативні перемикання08.30-09.00
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ Ф - 253 от Р - 24]: Геологів, БорисаКенджієва, Берегова д.1 - 27, Чайковського, Айвазовського д.1, 3 - 70, 72, Тюленіна, Рилеєва, Гірників д.2 - 6, 8, Радіщева, Олександра Довженка, КосмодемянськоїЗ д.1 - 49, 51 - 54, 56 - 561, 58 - 70, Невського д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 29, Нафтовиків, Мелітопольська д.7, 9 - 9А, 34 - 34А, 36, 40, 42 - 44, 46, 48 - 48А, 50 - 50А, Дунаєвського, Лермонтова, ГромовоїУ, Земнухова, Космонавтів, Комарова, Чернишевського, Шкільнаї, Герцена, Шостаковича, ГагарінаТО09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМЛюбимівка [253]Плановые работы08.30-09.00
Каховський РЕЗ і ЕМ1Каховська, Дніпровська, Пролетарська д.68, 70, 72 - 141, Ворошилова д.1 - 4, 6 - 18, Будівельників, Сонячний, Пушкіна д.22 - 42, Блюхера, Мелітопольська д.17, 18А, 104 - 170, Морська, Космонавтів, Сонячна, Новаоперативні перемикання6.00-16.30:
Каховський РЕЗ і ЕМЅовка [ТП - 619 Л - 1Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 4]: Дніпровська д.16 - 19, 30, 38 - 91, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 23, 34 - 36, Водопровідна д.6, Фрунзе д.2, 6, 8 - 10, 12 - 13, 16 - 18, 20 - 21, 23, 26 - 27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56, Лісна д.22, 29, Молодіжна д.2 - 9, 12 - 20, 22 - 28, 34 - 42, 48, 57 - 84, Каховська д.4, 7 - 10, 13 - 88, Вишневий, Центральний д.18, 19, 34, 37, 38, 43 - 63, Водопровідний д.23, 27, 30 - 33, 39, Піщана д.7 - 17, 28 - 32, 34, 36 - 42, 46, 49А - 59, 62, 67, 70 - зем.діл.4, Садовий д.6, 21 - 28, 30 - 33, 37 - 38, Морський д.18, 46, Шкільна д.65ТО08.00-16:30
Каховський РЕЗ і ЕМНовокам’янка [908]:ТО08.30-16.00
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 206 1Т Л - 12]: Херсонська д.69 - 69А, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 - 96А, 98, 100, 102, 104, 106А, 128, Поштовий д.1 - 1В, Шкільний д.1, Затишна*Піонерська* д.12, 14ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 206 1Т Л - 6]: Херсонська д.82, 85, 87, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124 - 124а, 1261А - 126А, 131ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [від Р - 55]: Українського прапора*Червонопрапорна*, Лермонтова, Сонячна, Радгоспний д.1, 2А - 16, 19 - 25, Першотравнева д.1, 5, 14, 20, Південний, Київська, Овочева, Крива, Солідарності *Радянська*, Виноградний, Каштанова, 9Січня, Нижня2, Зелена, Степова, Абрикосова, Українки Лесі, Набережна1, Довженка, Підпільна д.7, 11, Робоча, Спортивний, Нижня1 д.1 - 33А, Дніпровська, Дальній, Некрасова, Східний, Лісна, Гагаріна д.1 - 10, 13, Надії, Світла, СковородиГ*Свердлова*, Вузький, Прикордонний, Миру, Херсонський, Набережна2, Пушкінська д.7, Радгоспна д.14 - 17, Парникова, Вишнева, Олімпійська, Фрунзе, ДружбиКР08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 723 Л - 3]: Надозерний д.2А - 2В, Зарічна *Піонерська* д.13 - 13В, 15А - 15Б, 17 - 25Б, 27 - 31А, Кошовий д.1А - 2Г, 2Ж - 17, Першотравнева д.2 - 5, Тупиковий д.2А, 6ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕСтепанівка [ЗТП - 834 2Т]: Інгулецька д.9АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [від Р - 55]: Некрасова д.8, 13 - 135, 156, 17, 21, 24, 27А, 32, 35 - 36КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 38]: Козацький д.19 - 21, Ушакова д.79, 81, Потьомкінська*МарксаК * д.100ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 608 1Т]: КуликаІ д.131, 133, 133В - 135КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 608 2Т]: КуликаІ д.133БКР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 833 1Т]: КулішаМ д.15 - 15Б, Лавреньова д.25 - 25А, 27 - 27А, 29 - 29АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 834 1Т]: Лавреньова д.21ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 834 2Т]: Святих Кирила та Мефодія*ДимитроваГ* д.23, Лавреньова д.23АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 840 1Т]: Лавреньова д.16, 20, 22, 24, 26, 28ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 840 2Т]: Лавреньова д.18, 26ТО08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [ЗТП - 7 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.0 - 3, 5, Чапаєва площ д.2А, 4, 6, 8, 10 - 12, 14 - 20, 24, 27Б - 80, Шевченко д.113, Ювілейна д.37 - 39, 41 - 59, 73, 75, 77 - 79капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [501]: Трояндовий*Колгоспний* д.27 - 3733, Мирний, 1040 Полку д.3, 5 - 28, Київська*Жовтнева* д.61, Фестивальна д.47, 51 - 57, Поштова д.14, 16, 18, 20, 22 - 24, Свободи*МарксаК* д.41, 43 - 43А, 45, 47, 49 - 51, 53 - 84, 190, 19419, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214 - 218, 220, 222 - 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246 - 250, Херсонська, 30років Перемоги, Українська*Свердлова*, Будівельний, Торгівельний д.33 - 47, Ценковського д.39, 54 - 56, Вінницька, Чаленко д.1, Молодіжна, Станіславське д.3 - 17, Європейська*Радянська*, Західний, Лікарняний д.21 - 33, територія Білозерської селищної ради, Шевченка, Харченка д.34 - 55, Пушкіна д.24 - 258ТО07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [ЗТП - 91 2Т РОГАЧИК]: Владичанського д.18, Леніна д.60, 62капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [КТП - 49 Білозерка]: Фестивальна д.47, 51 - 57, Вінницька д.98, 100, 102 - 127, 129 - 137, Київська*Жовтнева* д.61, Херсонська д.87А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 - 207ТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМВеликаандронівка [1843]: Колгоспнакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [ЗТП - 96 РОГАЧИК]: Леніна д.72 - 78, 83, 89А, 91, 93, 101, Лікарняний д.14, Поштовий д.0 - 2капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕКрутий Яр [РеК - 1 Ф - 635]: Запорізька, Донецька, Крутоярська, Колгоспна, Шкільна, ПогарськаТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМВолодимирівка [ТП - 65 Л - 1]: Лозова *Лазо С*технічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 106 РОГАЧИК]: Чапаєва площ д.21 - 23А, 25 - 27Акапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕПетрівка [ТП - 845 Л - 1]: Садова д.1 - 38, 40 - 55, Шкільна, КомсомольськаТО07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМГостроподолянське [1843]: Леніна, Пролетарська, Радянськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 6 РОГАЧИК]: Лікарняний д.1 - 12, Чапаєва площ д.1, 3, 5, 7, 9, 13, Ювілейна д.0, 81, 85капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕТомина Балка [511]: Робоча, 40років Перемоги, Гагаріна, Зелена, Миру, Молодіжна, Садова, Степова, Шевченка*Леніна*КР07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММалаандронівка [1843]: Колгоспнакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 94 РОГАЧИК]: Владичанського д.4, 6капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММиколаївка [1812]: Жовтнева, Молодіжна, Степова, Чапаєвакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 98 РОГАЧИК]: Ювілейна д.62 - 68, 87, 89, 93 - 133А, 135капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМОлександрівка *Птахівка* [1812]: Молодіжна, Нова, провулок Самійлівський, Радянська, Центральна *Кожущенка*, Червоноармійська, Шкільний провулок, Ювілейнакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗелене [ТП - 76 Л - 3 Рогачик]: Корбута д.46, 52технічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПетрівка [1843]: 70 років Жовтня, Мира, Петровського, Степнакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗелене [ТП - 76 Л - 4 Рогачик]: Корбута д.34, 47 - 49технічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМПриморське [КТП - 700]: Гагаріна д.25А - 27, 29, 31, 33, 35, 50 - 70, Зарічна, Морська *Червонофлотська*, Поштова д.6, 8, 10 - 11, 13 - 19капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМУшкалка [363]: Гагаріна д.0, 27 - 29, 33, 37 - 148, Набережна д.73, 78 - 139, Пушкіна, Резніченка д.79 - 81, 89, 91, 93, 95 - 97, 102 - 192, Чкалова, Щорса, Ювілейнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМШевченко [1843]: 40 років Перемоги, Гірського, Молодіжна, Нова, Пролетарськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМШироке [1843]: Бордунова д.57 - 111капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [1001]: Зелений, Приморська, Михайла Горіккера, Робоча, Мех.бригади4, Кримськад.1 - 44, 46 - 48, Січових стрільців, Скіфська , Слобідська д.21, 23, 25, 27 - 27А, 29, 31, 33А, 35 - 70, Комарова, Козачий, Слободський проїзд д.2:3, Київська д.2 - 8, Смеричинського д.2 - 7, 8Б - 9, 36 - 37, Франка д.1 - 9, 13, 15, ХмельницькогоБ, Центральнад.109А - 161, Зоряна, Шалімова, Шкільнад.15 - 17, 19 - 37, 39, 41, 43, 45 - 47, 51 - 59, 77, Дніпровський, Губайдуліна д.27 - 28, 80 - 90, Григорія Сковороди, Будівельний, 1 Травня д.119, 121, 123 - 166, 170, Островського, Пархоменко д.1 - 71, Північна д.33, 35 - 42, 43 - 48, Олеся Гончара, Одеська д.69, 71, 73, 80 - 94ТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМСуханове [ПС 3510 Суханівська 1Т]: повністюТО10.00-15.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЧервонийЯр [ПС 3510 Суханівська 1Т]: повністюТО10.00-15.00


Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
^ Вгору ^