Популярні новини

Планові відключення світла у Херсонській області

  • 07:00 26.04.2018
  • Переглядів: 809
Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [1643]: Лiсний, Крупської, Криничний, Чабанський, Крутенька*Радянська*капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДудчани [КТП - 158 Воронцовка]: Чабанський, Крутенька*Радянська*, Лiсний, Крупської, Криничнийкапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 1 Воронцовка]: Новомосковська д.2, 4 - 6, 10, 14капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 2 Воронцовка]: Новомосковська д.20, 24, 26, 28, 30 - 34, 38 - 40, 42, 44, 46капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 3 Воронцовка]: Новомосковська д.17 - 19, 25, 27, 29, 35 - 37, 41, 43, 45, 47 - 67капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [ТП - 349 Л - 4 Воронцовка]: Новомосковська д.1, 3, 7 - 9, 11 - 13, 15, 21капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 494]: РазінаС д.8, Тираспольська д.60Б, КуликаІ д.12 - 20, 22 - 26, 30, 32А, 34, 36 - 56, РазінаСтепана д.1 - 2, 4, 6, 8, 10, 66, 70 - 72А, 74 - 74А, 87, 93, Кременчуцька д.156А, Котельний, Кооперативна, КиївськаКуликаІ, Київська д.57 - 57А, 61 - 61А, 63 - 82, Пугачова д.7, 9, 11 - 52, 54, 56 - 62, 64 - 64Б, 66ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 503]: ПоповичаУніверситетська, 40років Жовтня д.138 - 138Г, 140 - 140А, 142, 148 - 148В, 185В, 187А, 197 - 201, Панфілова, Говорова, Поповича д.4 - 13, 17, Перекопська д.197 - 1972, 199, Пархоменка, Залізняка Партизана*Теплоенергетиків* д.2 - 4, 10, 12, 14ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 505]: Західна8, Західна7 д.3 - 4757, Західна4 д.124 - 18, Махарадзе *С Параджанова* д.31, 3320, 3519 - 3920, 4119, 43, 4520, 49 - 51, 53 - 64, Робоча д.126 - 142А, 144 - 144А, 146, 148, 150, Західна6, Західна5 д.1 - 23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, Донцова Дмитра*Тельмана* д.4340 - 6136, СтадіоннаТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМДубівка [КТП - 198 Горностаевка]: Шкільна д.1 - 32, Степова д.2 - 16, 18, Комсомольська д.1 - 38, 47ТО08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗапоріжжя [ТП - 146 Л - 1]: Основікова, Поштова д.8технічне обслуговування07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКрасне [311]: Фрунзе, ПартизанськаТО08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [КТП - 112]: Белінського д.3 - 5, Декабристів, Жовтнева д.6 - 10, 12, 18 - 20А, 78, Партизанська д.1 - 14, 18, Ульянова д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, Шуменська д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23 - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 51, 53капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛопатки [311]: Шевченка, МосковськаТО08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [КТП - 407]: Комсомолська, Садова д.2 - 6, Ульянова д.7, 9, 11, 13 - 36, 40, 42, Шуменська д.10, 12, 14, 16, 18, 20 - 22, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 - 46, 48, 50, 52капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМОльгіне [311]Плановые работы08.30-10.00
Каховський РЕЗ і ЕМ1Леніна д.1 - 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 70 років Жовтняоперативні перемикання5.00-16.30:
Каховський РЕЗ і ЕМСтара Лук’янівка [294 от Р - 47]: Перемоги, ЗоряТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЧервоноблагодатне [311]: Середня, Дружби народів, Мілько, Першотравнева, ШкільнаТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЯсна Поляна [311]: ХачкалянаТО08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДовгово [1375]: 40 років Перемогикапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМБалтазарівка [КТП - 144]: Каштанова, Шевченко, ПушкінаТ.О08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНоводмитрівка [1375]: Шевченка д.13 - 16, 18, 50 років Гвардійської Дивізїї, Шкільна *Леніна* д.44, 46 - 48, 50, 52, 54, 56, 59 - 100, Кірова, Набережнакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕММагдалинівка [ТП - 654 Л - 1, Л - 2]: Дружби, МічурінаТ.О08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСтаросілля [1375]: Жовтнева, Гагаріна, Садова, Сільгоспвиробнича, Одеська, Молодіжна, Транспортна, Флотська, Миру, Колгоспна, Зірковий, Південна, Першотравнева, Робочакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМПреображенка [КТП - 67]: Чаплинський провулок, Комсомольська, Мира, Першотравнева, Херсонський провулок, РадянськаК.Р.08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМСтаросілля [КТП - 40 Олександрівка]: Сільгоспвиробничакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМСкадовка [КТП - 113]: Першотравнева, Пушкіна, Урожайна, Піонерська, ДружбиК.Р.08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМТрифонівка [ТП - 134 Л - 1 Олександрівка]: Мирукапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЗвка *1812* 07.30 - 15.30 - повністюкапітальний ремонт обладнання
Н.Каховський РЕЗ і ЕМНова Каховка [ТП - 17 Л - 5]: Гагаріна, Затишна д.15, 15Г, 17Приєднання09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [748, ТП - 45 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Декабристів, Хліборобів, Грушевського, Горького, Шкільна, Партизанська, Пушкіна, Чорноморська, Преображенська, Лермонтова, Корольова, ФранкаТ.О08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМШестаково [1375]: Дружби, Шестаковакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
технічне обслуговування
Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [1741]: Армійська, Гагаріна, Дружби*Радянська* д.97А - 123, Западна д.92, 98, Морська, НабережнаШевченка д.бн, Незалежна, Приозерна, Сонячна, Українська д.95, Шевченка, ЮвілейнаПо договору приєднання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 796 Л - 1]: Козацька, Скіфська, Словянська, ХмельницькогоБ, ЧумацькаПо договору приєднання07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМОлешки [ТП - 12 Л - 4]: Мельничний, Крилова, ЧернишевськогоРМ09.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМОлешки [ТП - 23 Л - 2]: Військовий, Першотравнева, Івана Мазепи, Маркуцин берег, Березня8ТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ЗТП - 48]: Партизанська д.11, 13, МирногоП д.34 - 66, Козацька д.37, 39, 41 - 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99, Коцюбинського д.30, 32 - 55, ЛевицькогоН д.21 - 21а, 23, 25, 27, 27г, 29 - 42, 44, 46 - 462, 48, 52, 54, 56, 58, 60, Молодіжна д.18, 20, 26, 28, 30, 32ТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 48 Л - 7]: Молодіжна д.28, Партизанська д.11, 13, Козацька д.70, ЛевицькогоН д.21 - 21а, 23, 25, 27, 27г, 29 - 42, 44, 46 - 462, 48, 52, 54, 56, 58, 60, МирногоП д.34, 35 - 66кап.ремонт09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМАзовське *Фрунзе* [706]: Морська, Шкільна, Фрунзе, БольшакТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 2]: Плавська, МолодiжнаКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ЗТП - 069 1Т, 2Т та Л - 13]: Квіткова*Островського*, Парижської Комуни, Вадія Гака *Крупської*, Ковпака, пров.Сонячний, Бірючанська *Урицького*, Невського, Затишна *Птахова*, Степна, Соборна*Воровського*, пров.Світлий *Щорса*, СонячнаКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПавлiвка [ТП - 564 Л - 2]: РадянськаКР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПетрiвка [КТП - 623]: Чапаєва, Гладишева, ПівнічнаТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПривiльне [КТП - 600]: Гагаріна, Шкільна, УкраїнкиЛТО08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГеройське [ПС 3510 Геройськ]:КР07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЗалізнийПорт [КТП - 1327]: Маячна д.7А - 7Б, 7ВТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЗалізнийПорт [КТП - 1328]: Кооперативна , Степова д.1 - 3, 5, 7 - 26, 28 - 31, 33ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМРибальче [КТП - 268]: Вяземський, Лісний д.1, 4, Набережна д.29 - а, 35 - 38, 53, 54А, 58, 62А - 64, 67 - 82, 84 - 133А, 204, Петренко д.62 - 81, Придніпровська, Степова д.59 - 60, Торгова, Шкільний д.2аКР07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМПершотравневе, Дружбівка. [ПС 3510 Дружбівська 09.00 - 15.00:*кр* Любимівка [483]:Тимоофіівка.то08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [1СШ - 10 пс Счастливцево]: Садовa, Азовська, Виноградна, ДериглазоваГ, Нова, Озерна, пров.СадовийРМ12.00-16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМЩасливцеве [1СШ - 10 пс Счастливцево]:РМ12.00-16:30
Генічеський РЕЗ і ЕМСтрiлкове [722]: ЧерепковаВ, Азовська, 50роківПеремоги, Берегова, Новий, Морський, Світла, Молодіжна, Леніна, Ковильна, Зелена, Центральна, Приморська, Гагарина, Садова, Сивашська, СхіднаТО08.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЩасливцеве [КТП - 731]: Морська, Гагаріна, Комарова, Набережна, Миру*Леніна*ТО07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 417 Л - 1 - 2 - 3]: Миру, Пушкіна, Гвардійська, провулок Дружби, Стадіонна, Белінського, Вишнева, УкраїнськаТО08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСофіївка [ТП - 453 Л - 1]: МируТО09.00-15.00
Скадовський РЕЗ і ЕМ
технічне обслуговування
Каховський РЕЗ і ЕМВільна Україна [НС - 3 по МК 1Т]: Каховська, Центральна, ПершотравневаТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЅовка [ТП - 619 Л - 1Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМГорностаївка [КТП - 53 Горностаевка]: Садова д.1 - 3, 8 Березня, Вільна, Квітковад.1 - 43, Молодіжна д.11А - 60, Партизанська д.98 - 100, 102, 104, 106А, 110 - 112, 114, 116 - 125, 129, 133, 135, 137, 139 - 141, 143, Шевченка д.175, 177 - 206, 208ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 4]: Дніпровська д.16 - 19, 30, 38 - 91, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 23, 34 - 36, Водопровідна д.6, Фрунзе д.2, 6, 8 - 10, 12 - 13, 16 - 18, 20 - 21, 23, 26 - 27, 30, 33, 35, 37, 40, 45, 56, Лісна д.22, 29, Молодіжна д.2 - 9, 12 - 20, 22 - 28, 34 - 42, 48, 57 - 84, Каховська д.4, 7 - 10, 13 - 88, Вишневий, Центральний д.18, 19, 34, 37, 38, 43 - 63, Водопровідний д.23, 27, 30 - 33, 39, Піщана д.7 - 17, 28 - 32, 34, 36 - 42, 46, 49А - 59, 62, 67, 70 - зем.діл.4, Садовий д.6, 21 - 28, 30 - 33, 37 - 38, Морський д.18, 46, Шкільна д.65ТО08.00-16:00
Каховський РЕЗ і ЕМНовокам’янка [908]:ТО08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМСергіївка, Цукури [242]:ТО09.00-16.00
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 206 1Т Л - 11]: Херсонська д.89, 91, 93, 95, 97, 99, Київський, Олеся Гончара*Щорса* д.17 - 18ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [від Р - 55]: Виноградний, Робоча, Світла, СковородиГ*Свердлова*, Солідарності *Радянська*, Сонячна, Спортивний, Степова, Східний, Пушкінська д.7, Українки Лесі, Українського прапора*Червонопрапорна*, Фрунзе, Херсонський, Прикордонний, Підпільна д.7, 11, Південний, Першотравнева д.1, 5, 14, 20, Парникова, Олімпійська, Овочева, Нижня2, Нижня1 д.1 - 33А, Некрасова, Надії, Набережна2, Набережна1, Миру, Лісна, Лермонтова, Крива, Київська, Каштанова, Зелена, Дружби, Довженка, Дніпровська, Дальній, Гагаріна д.1 - 10, 13, Вузький, Вишнева, Абрикосова, 9Січня, Радгоспна д.14 - 17, Радгоспний д.1, 2А - 16, 19 - 25КР08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 723 Л - 3]: Зарічна *Піонерська* д.13 - 13В, 15А - 15Б, 17 - 25Б, 27 - 31А, Надозерний д.2А - 2В, Кошовий д.1А - 2Г, 2Ж - 17, Першотравнева д.2 - 5, Тупиковий д.2А, 6ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [від Р - 55]: Некрасова д.8, 13 - 135, 156, 17, 21, 24, 27А, 32, 35 - 36КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 608 1Т]: КуликаІ д.131, 133, 133В - 135КР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 608 2Т]: КуликаІ д.133БКР08.00-16.30
Херсонське МВЕКрутий Яр [РеК - 1 Ф - 635]: Крутоярська, Колгоспна, Донецька, Погарська, Шкільна, ЗапорізькаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕПетрівка [ТП - 845 Л - 1]: Шкільна, Садова д.1 - 38, 40 - 55, КомсомольськаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕТомина Балка [511]: Зелена, Степова, Молодіжна, Садова, Миру, Гагаріна, 40років Перемоги, Робоча, Шевченка*Леніна*КР07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 106 РОГАЧИК]: Чапаєва площ д.21 - 23А, 25 - 27Акапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ЗТП - 4 1Т]: Мангубінська*Пролетарська* д.67, Незалежності*Чапаєва* д.127капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ЗТП - 4 2Т]: Мангубінська*Пролетарська* д.43, 53, 55, 61, 63 - 66, 68 - 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 90А, 92, 94, 96, 98 - 100, 102, 106 - 108, 112, 114, Софіївська*Ворошилова* д.128 - 128А, 130, 132, 134, 159 - 163, 165, 167капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [КТП - 18]: Єлизаветівська*Кірова* д.1 - 10, Лазурна*ЛюксембургР* д.2 - 6, 8 - 10, 12, 14, Маріїнська*Комунарів* д.2 - 22, 8, 10, 12 - 121, 14, 16, 20, 22, 24, 26 - 30, 38, 40 - 42, 44 - 44А, 46, 52, 54, 56 - 58, 60, Покровська*Колгоспна* д.3, 5 - 5А, 6А - 8, СергіяСкадовського*Червоноармійська* д.1 - 16, 18, 20, 22, 24, 26, Чкалова д.1 - 11, 13, 15капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 4 Л - 8]: Мангубінська*Пролетарська* д.53, 55, 61, 63 - 66, 68 - 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 90А, 92, 94, 96, 98 - 100, 102, 106 - 108, 112, 114, Софіївська*Ворошилова* д.128 - 128А, 130, 132, 134, 159 - 163, 165, 167технічне обслуговування07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [1001]: Зелений, Приморська, Михайла Горіккера, Робоча, Мех.бригади4, Кримськад.1 - 44, 46 - 48, Січових стрільців, Скіфська , Слобідська д.21, 23, 25, 27 - 27А, 29, 31, 33А, 35 - 70, Комарова, Козачий, Слободський проїзд д.2:3, Київська д.2 - 8, Смеричинського д.2 - 7, 8Б - 9, 36 - 37, Франка д.1 - 9, 13, 15, ХмельницькогоБ, Центральнад.109А - 161, Зоряна, Шалімова, Шкільнад.15 - 17, 19 - 37, 39, 41, 43, 45 - 47, 51 - 59, 77, Дніпровський, Губайдуліна д.27 - 28, 80 - 90, Григорія Сковороди, Будівельний, 1 Травня д.119, 121, 123 - 166, 170, Островського, Пархоменко д.1 - 71, Північна д.33, 35 - 42, 43 - 48, Олеся Гончара, Одеська д.69, 71, 73, 80 - 94ТО09.00-16.00


Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
^ Вгору ^