Популярні новини

Голова ХОДА відзвітував про роботу в 2017 році

  • 14:28 28.03.2018
  • Переглядів: 870

Сьогодні у Херсонському кіноконцертному залі «Ювілейний» голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв публічно відзвітував про результати своєї роботи в 2017 році. У заході взили участь представники з усіх районів Херсонщини, громадські активісти, учасники бойових дій у зоні АТО, журналісти місцевих і всеукраїнських ЗМІ.

Виступ голови Херсонської областної адміністрації розпочав із питань соціальної сфери. Серед досягнень медичної сфери керівник області відзначив те, що на Херсонщині розпочали втілювати обласну програму «Електронна медицина» та Урядову програму «Доступні ліки». Також за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2017 році реалізовувався проект «Екстрена медична допомога», в рамках якого придбано 2 сучасні спеціалізовані санітарні автомобілі класу В CITROEN Jumper, оснащені новітнім діагностично-лікувальним обладнанням, загальною вартістю 4,4 млн грн.

Особливою категорією пацієнтів в області є військовослужбовці. Саме тому постала потреба у створенні сучасного реабілітаційного центру з надання медичної, фізичної та високоспеціалізованої реабілітаційної допомоги учасникам АТО, членам їх родин на базі обласної лікарні відновного лікування. Урочисте відкриття зазначеного центру відбулося 26 березня цього року. Говорячи про основні досягнення в освіті, Гордєєв прозвітував, як вирішував проблему з дефіцитом кадрів на селі завдяки програмі «Розвиток людського капіталу Херсонщини».

Це унікальна можливість для абітурієнтів із сільської місцевості здобути вищу освіту за рахунок обласного та місцевих бюджетів за умови, що по завершенні навчання вони працевлаштуються за місцем проживання. Учасниками згаданої програми можуть стати і соціально незахищені верстви населення, а також демобілізовані військовослужбовці, які проходили службу в зоні проведення АТО. «Головна мета обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонщини» – зменшення міграції молоді до інших областей України та розв’язання проблеми дефіциту кадрів на селі. Її учасниками під час вступної кампанії 2017/18 навчального року стали майже 400 абітурієнтів.

Також до херсонських університетів зараховано понад 70 студентів з Криму та Донбасу», – відзначив очільник області. Команда Андрія Гордєєва робила й надалі робитиме все, щоб діти Херсонщини були здоровими. Тому в 2017-му масштабно реалізовувався проект з «футболізації» області. Відбулися обласні змагання «Шкіряний м’яч», в якому взяли участь понад 7,5 тис. юних футболістів. Будували сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям для міні-футболу.

Так, у минулому році за рахунок співфінансування з бюджетів різних рівнів збудовано 11 полів, на цей рік заплановано ще мінімум 16. Крім того, у 2017 році за рахунок коштів меценатів розпочали добудову об’єкта на території комплексної спортивної школи у Таврійському мікрорайоні Херсона, який не використовувався близько 20 років. Введення цієї будівлі в експлуатацію дозволить створити обласний будинок футболу – найкращий на півдні України!
Залишити коментар


Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor browser для windows на русском он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. тор браузер для виндовс https://tor-browser-vpn.ru/
Популярні новини
Календар новин
«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
^ Вгору ^