Популярні новини

Планові відключення світла на Херсонщині 16 травня

  • 07:00 16.05.2018
  • Переглядів: 1 244
Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла. 
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [362]: Горького, Жовтнева, Леніна, Набережна, Степовакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕММихайлівка [362]: МарксаК, Приморськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМНова Знамянка [362]: Комсомольськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМУшкалка [КТП - 192 РОГАЧИК]: Гагаріна д.89 - 90, 95, 97, 99, 102 - 148, Набережна д.111 - 139, Пушкіна, Резніченка д.107А - 109, 113, 115 - 117, 121, 123, 125, 137 - 139А, 158 - 192, Чкалова, Щорсатехнічне обслуговування07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЧистопілля [КТП - 27 РОГАЧИК]: Гоголятехнічне обслуговування07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМВ.Копані [1942]: Жовтнева, Степова, Степовий, Соборна, Робоча, Східна, Радянська, Радгоспний, Радгоспна, Українська, Пушкіна, Пролетарська, Прикордонна, Червоноармійська, Піонерська, Чкалова, Північна, Шкільна, Олексія Болдирєва, Маяк пров, Лінійна, Костіна, Карбишева, Дачний, Бібліотечна, Артилерійська, 50 років Перемогикр08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМВиноградове [71]: Миколаєва, Соценка, Тітовакр08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМК.Лагері [КТП - 574] 08.00 - 16.30: Чернишевського, Дружби, Шкільна, Покровська *кр*, Щасливе [ТП - 139 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна , Садова, Таврійськакр09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕММихайлівка [1674]: Анастасiївська, 130 Таганрогської дивізії, Дiмiтрова, Садовий, Молодіжний, Леонтiївська д.51 - 148, Зелений д.3 - 13, Журавинськатехнічне обслуговування08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ТП - 023 Л - 3]: 78 Укріпрайона, 2Північна *3Північна*, 4Північна, 5 Північнаприс.09.00-16.00
Херсонське МВЕЧорнобаївка [ТП - 888 Л - 2 Білозерка]: Чорнобаївська д.37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 - 64, 66, 68, Фестивальна д.5, 8, 12, 20, Стадіонна д.48а - 49, 59А, 109Б - 125, 129, Першотравнева д.30, 53 - 53Б, 60 - 66, 68 - 741приєднання08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМБорозенське [КТП - 158 Олександрівка]: Садова д.1 - 41, Молодіжна д.3 - 53, 57, 59, 61 - 63, Степова, Пролетарськатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМКрасносільське [1311]: Садова, Слобітськатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНова Кубань [1311]: Шкільна, Гагаріна д.75 - 99технічне обслуговування08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСергіївка [КТП - 225]: Пушкіна, КолгоспнаТО отп. ЛР-6908.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНововоскресенське [1311]: Торгова д.60технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМЧарівне [1311]: Перемоги, Берези *Ворошилова*, Миру, Молодіжнатехнічне обслуговування08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМБехтери [864]: Ворошилова, Кірова д.1 - 92, 94, 96, 98, Леніна д.1 - 1Б, 2 - 7, 10, Радянська д.19, Радянський д.4, 7 - 16ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЗалізнийПорт [КТП - 868]: Миру д.53 - 54, 57 - 62, 63 - 104, 111, Садова д.14 - Е, 43Д - 44Б, 44 - З - 45, 46, 47 - 62, Шкільна д.1, 2д - 2Л, 50Е, 55 - 553, 557, 55З8, 62 - 62АТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ; Збур’ївка, Коммуна, Облої [864]07.30 - 16.30: *ТО*; Кохани [КТП - 201]: Лісна д.1 - 15, 19 - 25, Миру, Молодіжна д.01 - 23, Торговий д.2 - 20 *ТО*; Круглоозерка [962]:ПР07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [КТП - 29]: Дзержинського д.1 - 31, 37 - 54, Куйбишева д.4 - 13, Лермонтова д.7, 9, Пушкіна д.1 - 17т.о.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [КТП - 31]: Лазо д.24т.о.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВелика Лепетиха [ТП - 358 Л - 3]: Кірова д.144 - 144А, 146, 148, 150, 152 - 152А, 156 - 156А, 158, 160, 162, 164 - 182, Котовського д.2, 4т.о.07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМПлодове [ТП - 185 Л - 2]: Громової, Лісна д.1, Червонопрапорна д.2, 4 - 46ТО09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 154 Л - 4]: Льва Толстого д.2 - 4, Поштова д.1 - 9, 12 - 25, Радянська д.9 - 18, 21, 23 - 38, Шевченко д.2т.о.07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [ТП - 72 Л - 1 Берислав]: Центральна д.242, БалкаКизи - Кермен д.2 - 4А, 8 - 14, 17 - 18, 20 - 47, Чумацька д.2 - 4, 6 - 15, Горний д.4 - 6ТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМВеселе [ПС 3510 Козацька 2Т]:повністюкапітальний ремонт обладнання09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКозацьке [ПС 3510 Козацька 2Т]: Українська, сщрада Козацька, Травня1, Березня8, Видригана д.3 - 6, 8, 11 - 14, 16 - 83, Вишнева, Гагаріна, Каховська, Козацький д.21, 30, 40, Комарова, Маяковського, Миру д.1 - 5, 41 - 73, Нова, Першотравнева, Північний д.3 - 7, Садова, Садовий, Свободи, Чкалова д.15 - 37, Соборна, Степова, Степовийкапітальний ремонт обладнання09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКуйбишево [1013]: Злагоди, ЦентральнаТО09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЧайкіно [1013]: Центральна, Молодіжна, КаховськаТО09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМБалтазарівка [ТП - 86 Л - 1, Л - 2]: Черноморська, Кудрі, Садова, ТаврійськаТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНовонаталівка [КТП - 470]: МолодіжнаТО07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМБабенківка1, Гаврилівка [8653]:ТО08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМХрестівка [ТП - 151 Л - 1, Л - 2]: Зелена, ЦентральнаТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ТП - 17 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Островського, Белінського, Меліораторів, Гагаріна, Чкалова, КаланчацькаТО08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [Ф647. уч. ЗТП - 02 - 050 - 097]: Курортна*Кiрова*, Набережна *Свердлова*, Суворова, Гагаріна, Горького, Дружби народів *Махарадзе*, пров.Першетравневий, Північна5, Монастирська*Червоного Жовтня*, Приморська, Азовська, Миру, Першетравнева, Монастирський узвіз *Пролетарський узвіз*ТО09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМШевченка [КТП - 207]: СтеповаТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКалинівка, Подівка [ПС 3510 Червоний перекоп 2Т]:ТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМа [ЗТП - 46 1ТПлановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ2Т]: Будівельників д.4, 6, Мира д.8ТО08.30-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМвка [ТП - 477 Л - 1Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 2]: Рівенська д.1 - 10А, 12 - 33, 40 років Перемоги д.1, 9, Мелітопольська д.1Я, 2, 4, 6, 7А, 9А, 14, 16, 18А, Стахановська, Південна д.1 - 47, Південний, Олімпійська д.11, Фрунзе д.62, 64, 40 років Перемоги д.2 - 5ТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМСкворцовка [Ф - 151 от Р - 152]: Мелітопольська, СкворцовкаТО09.00-15.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМПідстепне [ТП - 864 Л - 1]: Західна, Західний, Першотравневакр09.00-16.20
Іванівський РЕЗ і ЕМСтепне [КТП - 161 Н.Сірогози]: Гагаріна, Перемоги, ПершотравневаТО08.00-12.00
Херсонське МВЕБілозерка [до Р - 100]: Степова, ФранкаІ д.1 - 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43 - 63ТО07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМСтепне [КТП - 170 Н.Сірогози]: 60 років Жовтня, Перемоги, ПершотравневаТО13.00-16.00
Херсонське МВЕДніпровське [до Р - 100]: Білозерське д.2, 4 - 6, 8, 10, 12 - 28, 32, 38, 46, 50, ГлинищеТО07.30-16.30
Херсонське МВЕНадеждівка [ТП - 314 Л - 2 Білозерка]: Набережна д.1А - 33, 40, 49, Новоселів, МируТО07.30-16.30
Херсонське МВЕРомашкове [до Р - 100]: Фестивальна, Горіхова, Виноградна, Степова, Піонерський, Центральна, Молодіжна, Абрикосова, Квіткова, СадоваТО07.30-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [561]: Ювілейна, Соборна*Жовтневої революції* д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Театральна, Культурна, Таврійська*Піонерська*, Лиманська, Торговий, Карпоухова, Сітова, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Лікарняний, Пляжна, Рибальчий, Григор’єва, Пушкіна, Шкільний, Спортивна, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Яружна, Вишневий, Аптечний, Голобородька, Свободи*Леніна* д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Вишнева, Балкова, Базарна, КомунальнаКР07.30-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [КТП - 620 Білозерка]: Базарна, Вишневий, Голобородька д.2 - 24, Торговий, ВишневаКР07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМІванівка [КТП - 330]: Іванофранківська, ТаврійськаТО08.00-12.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМГромівка [КТП - 23]: Шевченка, Шкільна , Молодіжна , ГоголяТО09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМКатеринівка [551]: Центральна, ЖовтневаТО09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМоїцьке [КТП - 414Плановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ358]: Каштанова, Суворова, ШевченкоКР09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ
ТО
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 421 Л - 1 - 2 - 3]: Українська, Серьогіна, Березня8, Робітнича, Миру , Мічуріна, УкраїнськаТО08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЧумацький Шлях [551]: Братів Польченко, Лукьянова, Садова, Миру , Гагаріна, Будьоного, Молодіжна, Комарова, ПеремогиТО09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЯсна Поляна [535]: Пушкіна, Польового пров, Хмельницького Богдана, СадоваТО09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ЗТП - 051]: Соборна*Воровського*, ВокзальнаВолодарського08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [684 та 692]: Виноградна, 50р.Перемоги, Придорожна, 993стрілецькогоПолку, Полина, Степова, Набережна, Азовська, Курортна, Дорожня, 50р.Жовтня, Озерна, пров.Садовий, Нова, ДериглазоваГ, СадовaТО08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМДарівка [ТП - 453 Л - 1]: Лугова, Шевченкотехнічне обслуговування ПЛ07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМНовоолексіївка [ТП - 86 Л - 1, Л - 2 та Л - 3]: Залізнична, Садова, Литвiнова, Нова, ПарижськоїКомуникр08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМДарівка [ТП - 454 Л - 1]: Миру, Молодіжнатехнічне обслуговування ПЛ07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПриозерне [684]:ТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСтокопанi [ТП - 325 Л - 1]: Виноградна, Паркова *60 років Жовтня*то08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСтрiлкове [692]: 50роківПеремогиТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЩасливцеве [692]: Арабатська, Амбулаторна, Водна, УкраїнкиЛ, Гагаріна, Миру*Леніна*ТО08.30-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [2302]: Херсонська д.129 - 130Б, 134 - 148, Васильковський*Свердлова*, Ватутіна, Вишнева*Кірова* д.1 - 6, 7, 9 - 79, Горького д.2 - 17, 19, 21, 23, 25, 27 - 27А, 29, 31 - 33, 35, 37 - 37А, 39, 41А, 43, Джона Горварда*Фрунзе*, Дубасова, Колодязна д.15, 17, 19 - 19А, 21 - 21Б, 23, 25, 27, 29, 31 - 74, Крайня, Лазарева, Лазурнй*ЛазоС* д.1А - 4, 6 - 16, 18 - 24, Лермонтова д.1, Миколаєва, Мирна, Мирний д.2А - 18, 20 - 34, Мостовий, Пляжний, Польова д.3, Сонячний, Таврійський, ТерешковаВ, Титова, Тітова, Український, Благодатний*Куйбишева*, Центральна*Будьонного* д.75А, 77 - 77В, 79, Шляховик, ЯрославаМудрого*Леніна*приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [2302]: Чарівна д.5, 12 - 57, Яворницького, Кришталевий, Джерельний, Джанкойська д.61, ГрінченкаБ, Волошкова, Східна33, Східна32, Миколаїва, Східна31 д.1 - 28, 30, 32, 55, 6434, Мирна д.1 - 22, 26 - 30, 34 - 58, Січовий, НаливайкаС, Вишневий*сел.Янтарний*, Вишневий д.12, Олешківська, Олешківська січ*Цюрупинська* д.12, РОДНИКОВАЯ, 183 КМ, Автомобілістів, Антонівська, Затишний д.16 - 22, Затишний*сел.Янтарний*, Згоди, Інтернаціональна, Каскадна, Козацька д.10 - 15, 21, 27 - 11045, ЧернявськогоМ, АвтомобілістівЕнергетиків, Східна34, Енергетиків, Дніпрової ЧайкиЯворницького, Дніпрової Чайки д.2 - 19, 21 - 31, 35 - 57приєднання08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЎбівка [ТП - 134 Л - 1Плановые работы
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 1035 Л - 3]: Вишневий д.12, Січовий д.3 - 24, Мирна д.44 - 58, Затишний д.16, Затишний*сел.Янтарний* д.3, НаливайкаС д.1 - 8, 11 - 20, Вишневий*сел.Янтарний* д.7 - 12, 16, 23 - 27приєднання08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 228 Л - 2]: Бойка д.101, 103 - 14444, Королюка д.111 - 120, 122 - 123, 127, 129 - 130, 137 - 139А, 143, 145, 147, 149А, 151А, 153, Дровникова д.107, 109 - 114, 118, 119 - 120А, 122, 127 - 144, 146, 148, Вишнева*Блюхера * д.131А, Польова1 д.102 - 1021, 104, 106, 108 - 127, 131 - 131А, Жуковського д.2 - 2Б, 4 - 4А, 11 - 14, 19110 - 21, 23109, 29, 34 - 37, 41109, 10336, Некрасова д.129, 131, 133, 135, 137 - 137А, 139, 141 - 141А, 143, 145 - 1496, 15437, 156, 158, 160, 162, 164, 166 - 166А, 168, 170, 172, 174, 17638, Литвинова д.108, 110 - 119Б, 121 - 125, 127 - 133, 135 - 137А, 139, 141, 145, Польова4 д.80, Нестерова д.10, 132 - 15, 192, 21 - 27, 33 - 34, 39, 45 - 47125, 53133, Польова5 д.47А, Антипенка д.107, Миколи Гринька*Бегми* д.22, 40, 48приєднання08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 4 Горностаевка]: Піонерська, Ударна д.3 - 53, 55 - 100ТО08.30-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [3408]: Коцюбинського, Антонівська*Червоноармійська*, Будівельна, Спортивна, Центральна*Будьонного* д.2 - 64, 65А - 75, 76, 78А, 80 - 82, Комарова, Космодем’янськоїЗ, Українська*Радянська*, КошовогоО, Залізнична, Довженка*Червонофлотська*, Кримська, Дніпровський, Лермонтова д.2 - 75, Дніпровська, Горького д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38 - 38А, 40, 42, 44 - 103, Мересьєва, Воронцовська, Молодіжна д.44А, УкраїнкиЛ, Некрасова, Бєлінського д.1 - 8, Ювілейна, Вишні Остапа, Олімпійська, Пирогова, Прикордонна, Прикордонний, Ак.Вернадського*МорозоваП*, Садова, Шевченка, Сергія Параджанова*Мікояна*, Шахтарська, БудівельниківТО07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЧервоноблагодатне [ТП - 179 Л - 1 Горностаевка]: Шкільна д.1 - 31, 36, Дружби народівТО08.30-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ЗТП - 206 1Т]: Олеся Гончара*Щорса* д.17 - 18, Колодязна д.1 - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, Київський, Затишна*Піонерська* д.12, 14, Зарічна*Комсомольська* д.2 - 25, 27, 29, 31, 33 - 33А, 35, 37, 39 - 39А, 41, Лазурнй*ЛазоС* д.5, Яружний, Овражний, Поштовий д.1 - 1А, Вишнева*Кірова* д.6А, 8, Шкільний д.1, Херсонська д.69 - 69А, 82 - 128, 131, Єсеніна д.20ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [КТП - 207]: Новий д.2Б - 3, 6 - 28, Олеся Гончара*Щорса* д.19, Степова д.10, 12, 14, 16 - 16А, 18 - 55, 5635 - 578, 61 - 62, Травнева*Орджонікідзе* д.1 - 53, 55 - 57, 59, Поліський*Пархоменка*, Гвардійська д.7, 9, 11, 13 - 13Б, 15 - 42, 44 - 44А, Горіхова*Січня21*, Калинова*Котовського*, Севастопольська д.58, 60, 62 - 75, 79 - 98ТО08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНова Шестірня *Петровське* [1523]: Леніна, Сонячнатехнічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [КТП - 410]: Будівельників д.13, Коцюбинського д.1 - 36, Вишні Остапа д.2, 8 - 16, 34 - з.д104, Кримська д.1А - 28, 30, 31А - 32, 34 - 48, 51, 54, 60А, Воронцовська, Спортивна д.1В, 3 - 7, 9, 13 - 15А, 18 - 20, 28 - 114ТО07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМОльгине [КТП - 95]: Тараса Шевченка д.112А, Будьоноготехнічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [3408]: Дружби д.49ТО07.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМОрлове [1523]: Карла Маркса д.4, 6, 10 - 18, 20, 22 - 26, 28 - 30, 32, 34, 36 - 38, 40 - 40а, 42, 56, 58, 64 - 111, 121, 123 - 125, 129 - 130, Гагаріна, 60 років Жовтня д.44технічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [ТП - 16 Л - 3]: Ріца садівниче товариство д.100 - 101ТО08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМРівнопілля [1523]: Степоватехнічне обслуговування08.30-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 799 Л - 2]: 9Січня д.1, 10, Українського прапора*Червонопрапорна* д.9, Крива д.25, 29, 31, 36 - 42, Фрунзе д.2, 6, 10ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 2]: Мирний д.13 - 13А, 15 - 16, Центральна*Радянська* д.25, 27, 29, 29Б, 32 - 32Б, 40, Польова д.18, 68 - 146, Східний д.2 - 3А, 5, 7, Космонавтів д.1 - 7, Садова д.1 - 3, 4А - 7А, 9А - 53, 56Б - 56В, 65, Мостовий д.1 - 2І, 4АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕСонячне [4107]: Садова, Дзержинського, Івасюка Володимира *Піонерська*, Молодіжна, Робоча, Стадіонна, Центральна, Шкільна, ЮностіТО08.00-16.30
Херсонське МВЕТокарівка [ЗТП - 429]: Гагаріна д.2АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 127]: 40років Жовтня *Інженера Корсакова* д.29, Миру д.4 - 4А, 40років Жовтня д.112 - 114А, 114Д, 116, 118 - 118АТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 266 1Т]: Армії28 д.2А, 4, 4А, 40років Жовтня д.122ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 429]: Текстильна12 д.1 - 25, 27, 29 - 31, 33, 35, Текстильна11 д.1А - 33, Текстильна10 д.1 - 19, Нечуя - Левицького д.64, Урицького *Дмитра Марковича* д.3917 - 7845А, ТесленкаА2 д.66, Олександра Русова*Бабушкіна* д.58 - 68, Текстильна9 д.19 - 20, Текстильна16, Текстильна15, Текстильна14, Текстильна13 д.1 - 53, 55, 57 - 71ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 547 2Т]: Старостіна*Церковна* д.1ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 3]: Олександрівська*Червонопрапорна* д.36, 55 - 57, 59, 61, 63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73 - 75, 77, Колодязна д.91Б, Нижня*УльяноваД* д.49, 57, 66, Учбовий д.366, 62, 64, Лугова д.1 - 20ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 5]: Учбовий д.6, 40, 42, 44, 46 - 48, 51, 54, 56 - 58, 60 - 61, 63 - 67, 69, 71 - 71Б, 736 - 75, Нижня*УльяноваД* д.51, 53, 55, 59 - 59А10, 63, 65, 67, 69 - 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 88А, 90, 92, 94, 96 - 9610, Комкова д.4 - 7, 850 - 23, Котляревського д.12 - 19, Олександрівська*Червонопрапорна* д.50, 52 - 54, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70, 72, 83, 85 - 85А, 87, 89, 91, 93, 95 - 9516, Колодязна д.97ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 406 2Т Л - 1]: Нижня*УльяноваД* д.2 - 4, 6 - 16, 18, 20, 22, 24, Олександрівська*Червонопрапорна* д.3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 2314, Йосипа Пачоського *Спартаківський* д.87, 91, Гмирьова д.20 - 29, Філатова д.7 - 12, 1325 - 1423ТО08.00-16.30


Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
^ Вгору ^