Популярні новини

Планові відключення світла на Херсонщині 22 травня

  • 07:00 22.05.2018
  • Переглядів: 669

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.


Херсонське МВЕГеологів [ЗТП - 746 А]: Молодіжна д.1 - 2, 5 - 25, Теплична1 д.4 - 20, Славянська д.8 - 18, 36, Дружби, Геологів д.1 - 8, 10 - 17АРМ08.00-16.30
Херсонське МВЕГеологів [КТП - 882]: Теплична2, Славянська д.1 - 2, 26 - 30, 46 - 72, Теплична3 д.1 - 23, 28, Теплична4, Теплична1 д.2, Селянська д.2 - 18, 25 - 33, Славянський, Геологів д.9РМ08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ЗТП - 746 А]: Шкільна д.8РМ08.00-16.30
Херсонське МВЕЗимівник*Куйбишеве, Геологів* [ЗТП - 746 А]: Дружби, Аграрний, Слов’янська д.2А - 22, 24, Теплична д.2А, 2Ж - 3, 4А, 30, Геологів д.6 - 11, Теплична1 д.2З, Молодіжна д.1 - 21, Грушевського д.3, 19РМ08.00-16.30
Херсонське МВЕЗимівник*Куйбишеве, Геологів* [КТП - 882]: Незалежності д.1 - 22, 32, Теплична1 д.2И - 6, 42 - 72, Теплична2, Селянська д.35, Грушевського д.1 - 2А, 5 - 18, 25 - 33, Теплична д.1 - 2, 2Г, 4, 8 - 28, 32 - 76, Слов’янська д.23А, 32 - 38А, Північна д.13, 17, 23, Теплична4, Теплична3РМ08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 29]: Тарана *Медова* д.35, Айвазовського д.8, 12, Тарана *Медова*БєдногоД *Тягинська*, Азовський, Кременчуцька д.38 - 44, 46 - 61А, Тягинська*БєдногоД* д.2 - 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 - 5040, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, Артилерійський, Офіцерська *Шмідта* д.37, 41 - 59, 62, Перекопська д.14 - 1851, 24 - 28, Артилерійська, Тягинська *БєдногоД*Фабрична, Шмідта *Старшинський* д.2, Фабрична д.9, 34А - 49Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 29 Л - 2]: Тарана *Медова*БєдногоД *Тягинська*, Тарана *Медова* д.35, Офіцерська *Шмідта* д.37, 41 - 59, 62, Тягинська*БєдногоД* д.2 - 3, 5 - 7, 11, 13, 15 - 16, 17 - 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 - 5040, 52, 54, 56, 58, 60 - 62, Тягинська *БєдногоД*Фабрична, Азовський д.2 - 6, 8 - 121, Айвазовського д.8, 12, Фабрична д.34А - 46, Кременчуцька д.38 - 44, 46 - 61АПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 374 1Т Л - 7]: Йосипа Пачоського *Спартаківський* д.30 - 3024, 32 - 39, Пилипа Орлика*Січня9* д.22 - 26, 28приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [ТП - 16 Л - 3]: Ріца садівниче товариство д.100 - 101ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 799 Л - 1]: Українського прапора*Червонопрапорна* д.2, 2Б - 5, 8, 10 - 59, Лісна, Східний, Робоча, Південний, Фрунзе д.1 - 1А, 4 - 5, 8 - 9А, 11 - 18, 9Січня д.7 - 9А, 10А - 17ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 2]: Космонавтів д.1 - 7, Польова д.18, 68 - 146, Садова д.1 - 3, 4А - 7А, 9А - 53, 56Б - 56В, 65, Центральна*Радянська* д.25, 27, 29, 29Б, 32 - 32Б, 40, Мирний д.13 - 13А, 15 - 16, Мостовий д.1 - 2І, 4А, Східний д.2 - 3А, 5, 7ТО08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [362]: Горького, Жовтнева, Леніна, Набережна, Степовакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 3]: Садова д.54 - 56А, 57 - 64, 67, 69, 71, Мирний д.1 - 12, 14ТО08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [Ф - 362 від Р - 41]: Горького, Степовакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕСонячне [4107]: Дзержинського, Шкільна, Центральна, Стадіонна, Садова, Робоча, Молодіжна, Івасюка Володимира *Піонерська*, ЮностіТО08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 98 РОГАЧИК]: Ювілейна д.62 - 68, 87, 89, 93 - 133А, 135технічне обслуговування13.00-16.30
Херсонське МВЕСонячне [КТП - 851]: Садова д.37, Івасюка Володимира *Піонерська* д.24, 35 - 35А, Робоча д.27АТО08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМВеликі Копані [1942] 08.00 - 16.30: Червоноармійська, Карбишева, Робоча, Прикордонна, Соборна, Пролетарська, Маяк пров, Бібліотечна, Піонерська, Степова, Дачний, Костіна, Степовий, Пушкіна, Радгоспна, Чкалова, Лінійна, Олексія Болдирєва, Радгоспний, 50 років Перемоги, Радянська, Східна, Артилерійська, Українська, Шкільна, Північна, Жовтнева *кр*, Козачі Лагері [ПС 3510 К.Лагери 1Т]: Черемхова, Аптечний, Березня8, Виноградна, Гагаріна, Горького, Горького пров, Дружби, Зелений, Каховська, Квіткова, Козацький, Кошовий, Кримська, Кримський, Кринківський, Лікарський, Лісна, Лісовий, Матросова, Маяковського, Миру, Мічуріна, Молодіжний, Набережна, ОлегаГребінського, ОлександраКостини, Олешківська, Панфілова, Першотравнева, Покровська, Пролетарська, Пушкіна, Робоча, Садова, Сілевозний, Спортивний, Тітова, Український, ФедораЛозенка, Хутір Кудасово, Червоноармійський, Чернишевського, Шевченка, Шкільна, ЯрославаСінькакр09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМШевченкiвка [КТП - 83 Воронцовка]: Маслюка д.1 - 14, 17, 22 - 52, Чапаєвакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕММихайлівка [362]: МарксаК, Приморськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 241]: Некрасова д.78, 84, 86, 88 - 88А, Вишнева*Блюхера * д.59 - 79, Литвинова д.2945 - 8040, Дровникова д.5530 - 80, 8219, ХетагуроваК д.22 - 5557, Макаренка д.3929 - 43, 4730 - 4828, 50 - 5125, 55, Королюка д.3041, 32, 34 - 59, 61, 63 - 80, Бойка д.57 - 76, 78, 8022, Ціолковського д.24, 28, 4181 - 42, 46, Антипенка д.31 - 8045РМ07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМОлешки [ТП - 2 Л - 1]: Паркова, Гвардійська, Крилова, Поштова, Самарця, Казарменийкр09.00-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМНова Знамянка [362]: Комсомольськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 318]: Старообрядницька*Комсомольська* д.10 - 23, 25, Жовтневої революції *Рішельєвська* д.12, Леніна д.28, 30, 32, Суворова д.28 - 30, Театральна*Горького* д.11, 13, 19 - корп.прим.2, 22 - 24, 26, Торгова*Січня21* д.18ТО08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМЩасливе [ТП - 139 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна , Садова, Таврійськакр09.00-16.00
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 475]: Східна25 д.29 - 5610, Джанкойський д.3 - 14, 16, Джанкойська д.3А, Східна22 д.34 - 58, Східна23, Східна24 д.2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30 - 594ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 655]: Польова2 д.57 - 64, 66, 69, 71 - 79, Польова6 д.4, 12, 16, Польова4 д.17, 19 - 19А, 40, 42, 48, Ціолковського д.2, 6, 8А, 12, Польова1 д.56 - 73, 75, 798, ХетагуроваК д.1А34, 3 - 3А, 5А, 758 - 15, 17, Польова5 д.1 - 2, 5 - 9, 11А - 15, 19 - 20, 22, Некрасова д.79 - 83А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, Польова3 д.555, 57 - 78, 82ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 3]: Учбовий д.366, 62, 64, Лугова д.1 - 20, Нижня*УльяноваД* д.49, 57, 66, Олександрівська*Червонопрапорна* д.36, 55 - 57, 59, 61, 63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73 - 75, 77, Колодязна д.91БТО08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМАзовське*Фрунзе* [702]: Більшовик, Леніна, Комарова, Приципіловкаприс.09.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 5]: Котляревського д.12 - 19, Олександрівська*Червонопрапорна* д.50, 52 - 54, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70, 72, 83, 85 - 85А, 87, 89, 91, 93, 95 - 9516, Учбовий д.6, 40, 42, 44, 46 - 48, 51, 54, 56 - 58, 60 - 61, 63 - 67, 69, 71 - 71Б, 736 - 75, Комкова д.4 - 7, 850 - 23, Нижня*УльяноваД* д.51, 53, 55, 59 - 59А10, 63, 65, 67, 69 - 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 88А, 90, 92, 94, 96 - 9610, Колодязна д.97ТО08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПридорожне [702]:прис.09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [685]: Азовська, ВинограднаТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСтрiлкове [722]: Східна, Світла, Садова, Приморська, Новий, Морський, Молодіжна, Леніна, Ковильна, Зелена, Гагарина, Берегова, Азовська, 50роківПеремоги, Центральна, ЧерепковаВ, СивашськаТО08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСергіївка [КТП - 225]: Колгоспна, ПушкінаТО отп. ЛР-6908.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМДавидів Брід [КТП - 52 Олександрівка]: Леніна д.100, Миру д.48, 50 - 124, Набережнакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМТрифонівка [ТП - 134 Л - 1 Олександрівка]: Мирукапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМБехтери [864]: Ворошилова, Кірова д.1 - 92, 94, 96, 98, Леніна д.1 - 1Б, 2 - 7, 10, Радянська д.19, Радянський д.4, 7 - 16ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГладківка [КТП - 92]: Гагаріна д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Леніна д.188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 206, 210 - 239, 243, 245, 249, 251, 253, 255, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273 - 277, 279 - 289, Миру *Жовтнева* д.169А, 171 - 180, 182 - 196, 199 - 243, Садова д.2КР07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГола Пристань [ТП - 734 Л - 2]: Ларіонова д.95, 99, 130 - аТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЗбур’ївка, Коммуна, Облої [864]ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМНовософіївка [КТП - 205]: Леніна д.31 - 55, Молодіжна д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Покришева, Степова, Фрунзе д.2 - 22ТО07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКорсунка [54]: Лісна, Шкільна, Hабережна, Будівельна, Гоголя, Комінтерна, Кузнечний, Суворова, Садовий, Солодухіна, Соснова, СтеповаКР09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [КТП - 105]: Калініна д.12, 14 - 38, 40, 42, 44, 46, 50 - 52к.р.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 167 Л - 1]: Жовтнева д.46, Льва Толстого д.4 - 6, Поштова д.11, 26 - 43, ТолстогоЛт.о.07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [ТП - 83 Л - 3 Берислав]: Котляревського д.17 - 38, Центральна д.388 - 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402 - 404, 406 - 408, 412 - 418, 420, 422, 424 - 426, 428, 430, 432, 434, Покровський д.1 - 32ТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМВеселе [ПС 3510 Козацька 2Т]: повністюкапітальний ремонт обладнання09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЗміївка [КТП - 14 Берислав]: Робоча д.1 - 54, 56, Шевченка д.2 - 34ТО09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЗміївка [КТП - 199 Берислав]: Інтернаціональний д.8 - 10, Набережна д.30А, 50, 52, 54, 56 - 57, 58 - 58А, 60А, 62 - 77, 80, 82, 84, 86, 88, 30 років Перемоги д.42ТО13.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКозацьке [ПС 3510 Козацька 2Т]: Садова, Березня8, Видригана д.3 - 6, 8, 11 - 14, 16 - 83, Степовий, сщрада Козацька, Соборна, Вишнева, Гагаріна, Українська, Північний д.3 - 7, Першотравнева, Каховська, Садовий, Нова, Травня1, Степова, Миру д.1 - 5, 41 - 73, Маяковського, Свободи, Чкалова д.15 - 37, Комарова, Козацький д.21, 30, 40капітальний ремонт обладнання09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЛьвово [КТП - 239 Берислав]: Магістральна д.79, 94, 99 - 111, 114 - 149, Набережна д.7, 78 - 88, 96, Кустарна, Придніпровська, Червонобургунська, Карачинівська д.1 - 10, 12 - 39, Робочакапітальний ремонт обладнання09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМКаланчак [ТП - 18 Л - 1 Каланчак]: Крупської д.5, 7, 9 - 21, 23, 25, З. Космодемянської д.16, 28, 30, Лисенко д.5, Дніпровського д.11, 15, 18 - 24, 30КР08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [Ф647. уч. ЗТП - 042 - 045]: Міська*Червоноармійська*, Арабатський, пров.Спортивний, Спортивна, Відродження *Петровського*, пров.Вишневий*Комсомольський*, Вишнева*Комсомольська*, Виноградна*ЛібкнихтаК*, Соборна*Воровського*, Жовтнева, Колективна*Колгоспна*, Коцюбинського, Мiчурина, Шабовти, Дружби народів*Махарадзе*, Парижської Комуни, Таврічеський, БiдногоД, ГоголяТО09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМАндріївка, Кудряве, Кучерявоволодимирівка, Магдалинівка, Новий Гай, Червона Поляна, Чорна Долина [ПС 3510 К.Володимирівка 2Т]:ПР08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ТП - 17 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Островського, Белінського, Меліораторів, Гагаріна, Чкалова, КаланчацькаТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМШевченка [ТП - 207 Л - 1, Л - 2]: СтеповаТО08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМНовопетрівка [КТП - 231 Н.Сірогози]: МарксаК, Молодіжна, СадоваКР08.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМБалтазарівка [КТП - 575]: Кулика, Північна, СадоваКР08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМАрхангельська Слобода [КТП - 349]: Урицького д.40 - 49, 55 - 69, Молодіжна д.37, 41, КрупськоїТО08.30-16.00
Скадовський РЕЗ і ЕМВеликаандронівка [78]: Гірського, Сонячна, Степова, Тельманакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМАрхангельська Слобода [КТП - 354]: Блюхера д.2 - 14, Степова, Урицького д.1 - 39, Молодіжна д.2 - 35, 65, Карбишева д.10 - 18ТО08.30-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ Ф - 253 от Р - 24]: Космонавтів, Шкільна, Комарова, Чернишевського, Чайковського, Тюленіна, Шостаковича, КосмодемянськоїЗ д.1 - 49, 51 - 54, 56 - 561, 58 - 70, Лермонтова, Мелітопольська д.7, 9 - 9А, 34 - 34А, 36, 40, 42 - 44, 46, 48 - 48А, 50 - 50А, Земнухова, Рилеєва, Радіщева, Айвазовського д.1, 3 - 70, 72, Берегова д.1 - 27, БорисаКенджієва, Гагаріна, Геологів, Герцена, Олександра Довженка, Гірників д.2 - 6, 8, ГромовоїУ, Невського д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 - 29, Нафтовиків, ДунаєвськогоКР09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЅовка [ТП - 619 Л - 1Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
Каховський РЕЗ і ЕМ
Плановые работы
Херсонське МВЕБарвінок [ПС 3510 Киселівка]: Садова, 2, Молодіжна, 1ТО07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЛ - 5]: Вишневий, Піщана д.7 - 17, 28 - 32, 34, 46, 49А - 59, 62, 67, 70 - зем.діл.4, Садовий д.6, 21 - 33, 37 - 38, Фрунзе д.2, 6, 8 - 10, 12 - 13, 16 - 18, 20 - 21, 23, 26 - 27, 30, 33, 37, 56, Центральний д.19, 37, Водопровідний д.23, 30 - 33, 39, Каховська д.4, 10, 13 - 88, Дніпровська д.16 - 19, 38 - 91, Лісна д.29, Молодіжна д.12 - 20, 22 - 28, 34 - 42, 48, 57 - 84, Морський д.46, Виноградний д.1А, 3, 5 - 9, 15, 23, 34 - 36, Водопровідна д.6 , Шкільна д.65КР08.00-16.30
Херсонське МВЕДніпровське [Р - 100]: Набережна, Виноградна, Спортивна, Центральна, Янтарна, Будівельників, Степова, Молодіжна, Золотухіна, Горіхова, Садова, Білозерське д.1, 3, 7 - 7А, 9, 11, 30, 34 - 36, 40 - 44, 48, 52, Вишнева, РадгоспнаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕЗеленийГай [ПС 3510 Киселівка]: Зелена, Виноградна, Нижня, Верхня, не визначеноТО07.30-16.30
Херсонське МВЕКиселівка [ПС 3510 Киселівка]: Новоселів, Набережна, Молодогвардійська, Молодіжна, Південна, Шкільна, Шевченко, Херсонська, Українська*Фрунзе*, Тюленіна, Таврійська, Степова, Сонячна, Садова, Пушкіна, Поштова*Леніна*, Польова, Перемоги, Освітянська*Радянська*, Миру, Маяковського, Маргелова, Лугова, Курилівська*Жовтнева*, Комарова, Козацька*Кірова*, Залізнична, Гуменюка, Гагаріна, Виноградна, АмосоваТО07.30-16.30
Херсонське МВЕКлапая [ПС 3510 Киселівка]: Центральна, СтеповаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [561]: Базарна, Соборна*Жовтневої революції* д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Пушкіна, Пляжна, Спортивна, Лікарняний, Лиманська, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Культурна, Таврійська*Піонерська*, Комунальна, Театральна, Карпоухова, Григор’єва, Торговий, Голобородька, Шкільний, Вишневий, Ювілейна, Яружна, Вишнева, Балкова, Аптечний, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Свободи*Леніна* д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Сітова, РибальчийКР07.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМІванівка [464] Кірова, МарксаК, Степова, Чернишевського Новосеменівка, Українське, Червоний прапорКР08.00-16.00
Херсонське МВЕСтаніслав [КТП - 622 Білозерка]: 200років Станіславу д.1 - 4, 10, Спортивна д.52 - 66, Григор’єва д.3 - 6, Рибальчий, Пляжна, Стадіонна д.1Є - 8, 19, 25 - 29КР07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМГорностаївка [274]Плановые работы08.00-10.00
Каховський РЕЗ і ЕМ1Покровськад.206, 210 - 305, Осінняд.126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 - 140, 142 - 219, Вільна, Квіткова, Козацька д.24, Колгоспний, Крайній, Молодіжна д.11А - 60, Об’їздна д.1 - 17, 8 Березня, Партизанська д.98 - 100, 102, 104, 106А, 110 - 112, 114, 116 - 235, Перемоги д.76, 78 - 78 - А, 80, 82, 84, 86 - 185, Першотравнева д.75, 77, 79, 81 - 81 - А, 83 - 194, Південна, Піщана д.4 - А, 6, 8 - 16, Садова, Сонячна, Торгова д.16 - 162, УкраїнкиЛ, Українськад.22 - 24, Шевченка д.175, 177 - 286, ЮвілейнаОперативні перемикання5.00-17.00:
Каховський РЕЗ і ЕМКаїри [261]Плановые работы08.00-10.00
Каховський РЕЗ і ЕМ1Піщана д.2, Комсомольська, Степова, Калініна, Жовтнева, Чапаєва д.1 - 10, 12, 14, 16 - 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 55, 57, Горностаївська, Набережна, Весела, Садова, Лікарняна, Березня8, 40 років Перемоги, Леніна д.2 - 2Б, ШкільнаОперативні перемикання5.00-17.00:
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМГромівка [532]: Комарова, Шкільна , Гоголя, Молодіжна , Шевченка, Садова , Власенко С.Т, 50 Років Перемоги, Тетерятника В.К. , Степова, Миру , Таврійська , Березня8ТО09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМКатеринівка [551]:О09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовотроїцьке [КТП - 240]: Безроднього, Суворова, МатросоваКР09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ[ТП - 358 Л - 1]: Миру, Калинова ГоголяТО08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМвкаПлановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМОлександрівка [ПС. Отрадівка ]Плановые работы08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 421 Л - 1 - 2 - 3]: Українська Миру , Березня8, Робітнича, Серьогіна , Українська, Мічуріна,ТО08.30-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМБалтазарівка [КТП - 575]: Кулика, Північна, СадоваКР08.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 429 Л - 1]: Декабристів, Березня8ТО08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМЧумацький Шлях [551]: Лукьянова, Перемоги, Комарова, Братів Польченко, Будьоного, Миру , Молодіжна, Гагаріна, СадоваТО09.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМНовоолексіївка [ТП - 86 Л - 1, Л - 2 та Л - 3]: Залізнична, Садова, Литвiнова, Нова, ПарижськоїКомуникр08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМПетрiвка [КТП - 446 та КТП - 514]: Гагаріна, Леніна, Шевченко, Белікова, Безсмертного, Червона, КужеляКР08.30-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 513 1Т Л - 3]: ШовкуненкаО д.45 - 59, 61 - 65, 67 - 6730, 69, 71, 73, 75 - 75А, 79, 81, 83, 85, Смоленський д.53А, 67А - 67БТО07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМДубівка [ТП - 231 Л - 1 Горностаевка]: Шкільна д.33 - 58ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКрасне [ТП - 174 Л - 1 Горностаевка]: Партизанська д.1 - 15, 17 - 19, 29ТО08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМАрхангельське [КТП - 114]: Нова, Гвардійська д.1 - 53капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНова Шестірня *Петровське* [1523]: Сонячна, Ленінатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМОрлове [1523]: Карла Маркса д.4, 6, 10 - 18, 20, 22 - 26, 28 - 30, 32, 34, 36 - 38, 40 - 40а, 42, 56, 58, 64 - 111, 121, 123 - 125, 129 - 130, Гагаріна, 60 років Жовтня д.44технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМРівнопілля [1523]: Степоватехнічне обслуговування08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМАнтонівка [КТП - 630]: Молодіжна, Перемоги д.28 - 31, 33 - 53, Українки Л д.33 - 52капітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [1741]: Армійська, Гагаріна, Дружби*Радянська* д.97А - 123, Западна д.92, 98, Морська, НабережнаШевченка д.бн, Незалежна, Приозерна, Сонячна, Українська д.95, Шевченка, Ювілейнакапітальний ремонт07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [1745]: Западна д.89, 96, НабережнаШевченка д.СТРОЙ.ПЛОЩ, Українська д.87для безопасности работ по ВЛ 10кВ ф.174107.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕММихайлівка [ТП - 157 Л - 2]: Степова д.1 - 7, 11, 13, Таврійська *Комсомольська* д.1 - 15, 19, 21капітальний ремонт07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [1706]: Гетьманський*Пролетарський*, Корнійчука, Мангубінська*Пролетарська* д.5 - 10, 131, 141, 143, 145, 154 - 178, Мендуса, Миру, Молодіжний*Піонерський*, Незалежності*Чапаєва* д.127, Пасічника д.7 - 9, 11, 13, 15, .., ПетраСагайдачного*Гайдара*, Петровського, Північна місцевість, Промисловий провулок, Скадовської авіагрупи*ЧервоноїЗірки* д.68, Степова, ТокареваМиру, Токарєва, Шостаковича, Ювілейнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 705 Л - 2]: ВіталіяБєлікова*Котовського* д.23, 25 - 36а, Пасічника д.48 - 72, СергіяСкадовського*Червоноармійська* д.149, 151 - 153, 155, 157, 159, 161 - 161А, 162А - 180, ЧервоноармійськаКотовського 149, Чкалова д.141, 143 - 158, ЧкаловаКотовськоготехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [ТП - 705 Л - 3]: ВіталіяБєлікова*Котовського* д.39 - 62, Курортна*ЛібкнехтаК* д.134, 136 - 136А, 138, 140, 142, 144, 145А - 159А, СергіяСкадовського*Червоноармійська* д.158, 160, 162технічне обслуговування07.30-16.30


Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
^ Вгору ^