Популярні новини

Планові відключення світла на Херсонщині 24 травня

  • 07:00 24.05.2018
  • Переглядів: 819

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [1706]: Гетьманський*Пролетарський*, Корнійчука, Мангубінська*Пролетарська* д.5 - 10, 131, 141, 143, 145, 154 - 178, Мендуса, Миру, Молодіжний*Піонерський*, Незалежності*Чапаєва* д.127, Пасічника д.7 - 9, 11, 13, 15, .., ПетраСагайдачного*Гайдара*, Петровського, Північна місцевість, Промисловий провулок, Скадовської авіагрупи*ЧервоноїЗірки* д.68, Степова, ТокареваМиру, Токарєва, Шостаковича, Ювілейнатехнічне обслуговування07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМТарасівка [1831]: Виноградна, Квіткова, Комсомольська, Молодіжна, Степова, Центральна *Леніна*, Чорноморська, Чорноморська *Будьонного*, Шкільний провулоккапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [КТП - 410]: Будівельників д.13, Вишні Остапа д.2, 8 - 16, 34 - з.д104, Воронцовська, Коцюбинського д.1 - 36, Кримська д.1А - 28, 30, 31А - 32, 34 - 48, 51, 54, 60А, Спортивна д.1В, 3 - 7, 9, 13 - 15А, 18 - 20, 28 - 114Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [ТП - 410 Л - 3]: Вишні Остапа д.2, 8 - 16, 34 - з.д104, Кримська д.1А - 11А, 13 - 16А, 21 - 24, 26 - 28, 30, 31А - 32, 34, 38 - 47, 51, 54, 60А, Спортивна д.1В, 3 - 7, 9, 13, 18 - 20, 28 - 34, 40 - 52, 64 - 114, Коцюбинського д.1 - 36, Воронцовська, Будівельників д.13Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕБлаговіщенське*Петровського* [КТП - 862]: Заозерна, Причальна д.5, 10Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕБлаговіщенське*Петровського* [ТП - 862 Л - 3]: Причальна д.5Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕПриозерне [КТП - 862]: Садова, Річкова, Монастирська д.5 - 7, Лиманна, Берегова д.3, Степова д.1, Комарова д.6, Заозерна, Виноградна, Білозерська д.1 - 1В, 3 - 3А, 7, 9, 11 - 15, 17 - 17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 - 41, 43 - 45, 47, 49 - 55Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕПриозерне [ТП - 862 Л - 3]: Річкова д.1 - 10А, 12 - 13, 16 - 17, Білозерська д.13, Заозерна, Лиманна д.1А - 5, 9 - 11, 52А - 53Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 535 1Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.16:1, 18:1 - 18:2Приєднання08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМВ.Копані [1942]: Пушкіна, Степова, Червоноармійська, Північна, Шкільна, Олексія Болдирєва, Піонерська, 50 років Перемоги, Східна, Робоча, Радянська, Маяк пров, Жовтнева, Артилерійська, Українська, Лінійна, Чкалова, Степовий, Прикордонна, Костіна, Бібліотечна, Соборна, Карбишева, Радгоспний, Пролетарська, Дачний, Радгоспнакр08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [362]: Горького, Жовтнева, Леніна, Набережна, Степовакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМВиноградове [ТП - 247 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Чалбаська, Садова, Лермонтова, Східна, Ларіонова, Східний, Лісовато08.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [Ф - 362 від Р - 41]: Горького, Степовакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМКозачі Лагері [1971]: Кринківський, Горького пров, Миру, Березня8, Мічуріна, Молодіжний, Набережна, Квіткова, Кошовий, Панфілова, Покровська, Пролетарська, Пушкіна, Садова, Хутір Кудасово, Шевченка, Шкільнакр09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 108 РОГАЧИК]: Кривий Рігкапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМКринки [КТП - 585] 08.00 - 16.30: *кр*, Олешки [ТП - 2 Л - 1]: Паркова, Гвардійська, Крилова, Поштова, Самарця, Казарменийкр09.00-16.20
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 15 РОГАЧИК]: Зорянськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМЩасливе [ТП - 139 Л - 1, Л - 2, Л - 3]: Центральна , Садова, Таврійськакр09.00-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [Ф - 379 від Р - 24]: Зорянська, Кривий Рігкапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМГеоргіївка [Ф - 379 від Р - 24]: Радянськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕММихайлівка [362]: МарксаК, Приморськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМНова Знамянка [362]: Комсомольськакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМОлексіївка [КТП - 17 РОГАЧИК]: Ювілейна д.2 - 18, 24, 28, 32 - 36капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськаГірка [ТП - 848 Л - 1]: Виноградна, Азовськаприс08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМОлексіївка [КТП - 66 РОГАЧИК]: Ювілейна д.19 - 23, 27, 29 - 31, 41 - 120капітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСтрiлкове [722]: Приморська, 50роківПеремоги, Азовська, Берегова, Гагарина, Зелена, Ковильна, Леніна, Молодіжна, Морський, Новий, Садова, Світла, Сивашська, Східна, Центральна, ЧерепковаВТО08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМОлексіївка [Ф - 379 від Р - 24]: Ювілейнакапітальний ремонт обладнання07.30-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [3408]: Кримська, Ювілейна, Шевченка, Шахтарська, Центральна*Будьонного* д.2 - 64, 65А - 75, 76, 78А, 80 - 82, Українська*Радянська*, УкраїнкиЛ, Спортивна, Сергія Параджанова*Мікояна*, Садова, Прикордонний, Прикордонна, Пирогова, Олімпійська, Некрасова, Бєлінського д.1 - 8, Молодіжна д.44А, Мересьєва, Лермонтова д.2 - 75, КошовогоО, Коцюбинського, Космодем’янськоїЗ, Комарова, Залізнична, Ак.Вернадського*МорозоваП*, Довженка*Червонофлотська*, Дніпровський, Дніпровська, Горького д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38 - 38А, 40, 42, 44 - 103, Воронцовська, Вишні Остапа, Будівельників, Антонівська*Червоноармійська*, БудівельнаТО08.00-16.30
Херсонське МВЕАнтонівка [КТП - 87]: Космодем’янськоїЗ, КошовогоО, Лермонтова д.2 - 75, Молодіжна д.44А, Горького д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38 - 38А, 40, 42, 44 - 103, Центральна*Будьонного* д.23, 32, 33 - 34, 35 - 36, 38, 41 - 44, 46 - 64, 65А - 75, 76, 78А, 80 - 82ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [3408]: Дружби д.49ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕБілозерка [ТП - 16 Л - 3]: Ріца садівниче товариство д.100 - 101ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 799 Л - 1]: Українського прапора*Червонопрапорна* д.2, 2Б - 5, 8, 10 - 59, 9Січня д.7 - 9А, 10А - 17, Східний, Фрунзе д.1 - 1А, 4 - 5, 8 - 9А, 11 - 18, Робоча, Лісна, ПівденнийТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 2]: Мостовий д.1 - 2І, 4А, Східний д.2 - 3А, 5, 7, Центральна*Радянська* д.25, 27, 29, 29Б, 32 - 32Б, 40, Садова д.1 - 3, 4А - 7А, 9А - 53, 56Б - 56В, 65, Польова д.18, 68 - 146, Мирний д.13 - 13А, 15 - 16, Космонавтів д.1 - 7ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 3]: Мирний д.1 - 12, 14, Садова д.54 - 56А, 57 - 64, 67, 69, 71ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕСонячне [4107]: Садова, Юності, Шкільна, Центральна, Стадіонна, Робоча, Молодіжна, Івасюка Володимира *Піонерська*, ДзержинськогоТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 23]: РазінаСтепана д.11 - 114, 16 - 35, 37, 39, 41 - 41А, 51, Гончарна *Котовського* д.12 - 41А, 44 - 76, 78, 80, Українська д.5А - 7, 20 - 69А, 71, 74 - 78, 80, 107, 113, 12869, 144 - 146, 150, Разіна СтепанаКримська, Гагаріна д.15 - 28, 30 - 33, 35 - 39, 41 - 43А, 45, 47, 49, 51 - 511, 53 - 53А, 55, 57, 59 - 61, 65 - 65А, Молодіжна д.30А, 32 - 34, 3542 - 36, 38, 40 - 40А, 42, 44, 46, 48, 52, 5851, 112, 295Херсонської стрілецької дивізії д.15 - 16А, 18 - 24, 26А, Тираспольська д.2, 10 - 12А, 14 - 27, 28 - 44А, 48 - 52, 56а, РазінаС д.14АКР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 241]: Бойка д.57 - 76, 78, 8022, Ціолковського д.24, 28, 4181 - 42, 46, Королюка д.3041, 32, 34 - 59, 61, 63 - 80, ХетагуроваК д.22 - 5557, Вишнева*Блюхера * д.59 - 79, Дровникова д.5530 - 80, 8219, Антипенка д.31 - 8045, Некрасова д.78, 84, 86, 88 - 88А, Литвинова д.2945 - 8040, Макаренка д.3929 - 43, 4730 - 4828, 50 - 5125, 55РМ08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 27]: Кінгійський, Матроська д.32, 34, 38 - 45, 47, 49, 51 - 55, Матроська2 д.5 - 6, 9А - 11, Стрілецький д.9 - 13, Старостіна*Церковна*Волгоградська, Ливарна д.42А, Старостіна*Церковна* д.3757, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57 - 64, 66 - 68, 70, 7247 - 102, Січових стрільців*Калініна * д.19 - 27, Сакко і Ванцетті *Миколи Садовського* д.47 - 53, 54 - 63, 66, ХмельницькогоБ д.42 - 64А, Волгоградська д.15, 18 - 37, 39, 41 - 41А, 44Б, ПерекопськаХмельницького Б, ПерекопськаМатроська, Перекопська д.8547 - 108, 109 - 1501, 154, 156, Тягинська*БєдногоД* д.111 - 112, 115, 117 - 11724, 119 - 1192, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137 - 137А, 139, 141, 143 - 146, 14822 - 149, 150 - 160А, 166 - 170А, 17418 - 178, 186, Авіаційний д.3 - 8, 10 - 16, 18 - 22ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 34]: Слобідський д.14, Волгоградська д.1А - 14, 16 - 16А, 38 - 38А, 40 - 41, 44А, 45 - 47, 49, Кам’яний д.11А, Офіцерська *Шмідта* д.12329, 125, 127 - 172, 174 - 174А, 176, 178, 180 - 18025, ХмельницькогоБ д.1 - 3, 5, 62 - 9А, 17, Східний, Нафтовий, Перекопська д.10837, Сакко і Ванцетті *Миколи Садовського* д.1А - 10Б, 11Б - 46, Дніпропетровська *Героїв Крут* д.86, 88, 90, 92 - 92А, 94 - 94Б, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118 - 118А, 120 - 125, 127, 129, 131, 133 - 135, 137 - 137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151 - 153, 155, 157, 159, 161 - 1631, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, БєдногоД *Тягинська*Матроська, Цегельний, Матроська д.1 - 31, 33, 35, Тягинська*БєдногоД* д.71, 73 - 7335, 75, 81, 85, 87, 892, 91, 93, 95, 97 - 11033, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126 - 12640, 128, 130, 132, 134, 136, 138 - 138А, 140, 142, Сиваська д.19 - 19А, 21 - 34, БавовнянийТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 3]: Нижня*УльяноваД* д.49, 57, 66, Учбовий д.366, 62, 64, Колодязна д.91Б, Олександрівська*Червонопрапорна* д.36, 55 - 57, 59, 61, 63, 65, 67 - 67А, 69, 71, 73 - 75, 77, Лугова д.1 - 20ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 5]: Комкова д.4 - 7, 850 - 23, Олександрівська*Червонопрапорна* д.50, 52 - 54, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70, 72, 83, 85 - 85А, 87, 89, 91, 93, 95 - 9516, Котляревського д.12 - 19, Учбовий д.6, 40, 42, 44, 46 - 48, 51, 54, 56 - 58, 60 - 61, 63 - 67, 69, 71 - 71Б, 736 - 75, Нижня*УльяноваД* д.51, 53, 55, 59 - 59А10, 63, 65, 67, 69 - 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 88А, 90, 92, 94, 96 - 9610, Колодязна д.97ТО08.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСергіївка [КТП - 225]: Колгоспна, ПушкінаТО отп. ЛР-6908.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМТрифонівка [ТП - 134 Л - 1 Олександрівка]: Мирукапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [КТП - 108]: Сагайдачного д.11, 13, 22 - 61, УкраїнкиЛ д.28, 36, 38, 40 - 103, Дорошенко д.13Приєднання09.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМБехтери [864]: Ворошилова, Кірова д.1 - 92, 94, 96, 98, Леніна д.1 - 1Б, 2 - 7, 10, Радянська д.19, Радянський д.4, 7 - 16ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГладківка [КТП - 92]: Гагаріна д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Леніна д.188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 206, 210 - 239, 243, 245, 249, 251, 253, 255, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273 - 277, 279 - 289, Миру *Жовтнева* д.169А, 171 - 180, 182 - 196, 199 - 243, Садова д.2КР07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГола Пристань [ТП - 734 Л - 2]: Ларіонова д.95, 99, 130 - аТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМЗбур’ївка, Коммуна, Облої [864]:ТО07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМНовософіївка [КТП - 205]: Леніна д.31 - 55, Молодіжна д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Покришева, Степова, Фрунзе д.2 - 22ТО07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМДмитрівка [341]: Дзержинського, Комарова, Попова, Торговат.о.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗапоріжжя [КТП - 146]: Основікова, Поштова, Садовак.р.07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [КТП - 29 Берислав]: Кримськад.45ТО13.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [КТП - 36 Берислав]: Комарова д.15 - 23, 60 - 98, Скіфська д.60 - 100, Київська д.2, Будівельний д.21, 23 - 37, Губайдуліна д.27 - 28, Робоча д.17 - 23ТО09.00-13.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [ТП - 79 Л - 7 Берислав]: Степова д.16 - 20, 36, 38 - 39, 41, Садовий д.29, 32, 37 - 38, 40, 48ТО09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМКозацьке [ПС 3510 Козацька 1Т]: Маяковського, Горького, Дніпровський, Видригана д.7, 9 - 10, 15, Чехова, Жовтнева, Заводський, Залізнична, Залізничний, ЗД містечко, Зелений, Козацький д.3 - 18, 23 - 25, 32, Матросова, Миру д.26, Молодіжний, Набережна, Новий, Овражний, Північний д.1 - 2А, Польова, Шевченка, Чкалова д.5 - 6капітальний ремонт обладнання09.00-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМЛьвово [1063]: Жовтнева, Карачинівська , Кустарна, Лікарняна, Магістральна , Миру д.1 - 13, 16 - 19, Мисливська, Північна, Молодіжна, Набережна д.0 - 65, 68 - 75, 78 - 88, 96, 102, Шосейна, Нова, Червонобургунська, Херсонська д.1 - 26, Східна, Степова, Соборна , Слобідська, Садова, Одеська, Панова, Перемоги, Південна , Робоча, Продольна, Придніпровська, 1 - го Травня, 8 Березня, Вишневий д.10капітальний ремонт обладнання09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМОдрадокамянка [ПС 3510 Козацька 1Т]: Козацькакапітальний ремонт обладнання09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМКаланчак [ТП - 18 Л - 1 Каланчак]: Лисенко д.5, Дніпровського д.11, 15, 18 - 24, 30, Крупської д.5, 7, 9 - 21, 23, 25, З.Космодемянської д.16, 28, 30КР08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМАндріївка, Магдалинівка, Чорна Долина [770]:ПР08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМНовий Гай, Червона Поляна [776]:ПР08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМПреображенка [КТП - 69]: НезалежнаКР08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМСтроганівка [ТП - 521 Л - 1, Л - 2]: ОлінчукаТО08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [КТП - 24]: Гончара, ЗеленаКР08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ТП - 18 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4, Л - 6]: Довженка, Меліораторів, Грушевського, Храмова, ПерекопськаТО07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМШевченка [ТП - 206 Л - 1]: СтеповаТО08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМНовопетрівка [КТП - 231 Н.Сірогози]: МарксаК, Молодіжна, СадоваКР08.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМІванівка [464] Кірова, МарксаК, Степова, Чернишевського Новосеменівка, Українське , Червоний прапор *КР* Любимівка [483]:ТимофіївкаКР08.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМВолинське, Остапенко, Сліненко, Сокирки, Федорівка [ПС 3510 Роза Люксембург 1Т]:ТО09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [819]: Мелітопольська д.17ТО08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 4]: ГетьманаСагайдачного д.116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 - 139, 140 - 179, Осипенко д.128 - 169, Сєрова, Соборностід.23, 37 - 68, Золіна д.35, 37 - 37А, 39, 41 - 41А, 43 - 43А, 45, 47 - 47А, 49, 51, 53 - 53А, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 - 71А, 73, 75, 77, 79, 81, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170А, 172, 176, 178, 180А - 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, ФаїниГаєнко д.24, Ярмаркова, Мелітопольська д.133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, МудрогоЯд.2, 4, 6, 8ТО09.00-14.00
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 64 1Т]: Мелітопольська д.34 - 34А, 40, 48 - 48АКР09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМСеменівка [КТП - 209]: Українська д.1 - 13, 21 - 23, Будівельників д.1 - 40, 52, Нова д.1 - 18, 22, Садова д.1 - 19, 28ТО08.30-16.00
Херсонське МВЕБарвінок [ПС 3510 Киселівка]: 2, Молодіжна, 1, СадоваТО07.30-16.30
Херсонське МВЕДніпровське [Р - 100]: Білозерське д.1, 3, 7 - 7А, 9, 11, 30, 34 - 36, 40 - 44, 48, 52, Степова, Вишнева, Янтарна, Горіхова, Будівельників, Набережна, Золотухіна, Садова, Спортивна, Молодіжна, Радгоспна, Центральна, ВинограднаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕЗеленийГай [ПС 3510 Киселівка]: не визначено, Нижня, Зелена, Верхня, ВинограднаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕКиселівка [ПС 3510 Киселівка]: Південна, Польова, Поштова*Леніна*, Козацька*Кірова*, Пушкіна, Залізнична, Гуменюка, Гагаріна, Сонячна, Степова, Таврійська, Тюленіна, Садова, Молодіжна, Миру, Молодогвардійська, Маяковського, Набережна, Новоселів, Освітянська*Радянська*, Маргелова, Лугова, Курилівська*Жовтнева*, Комарова, Перемоги, Виноградна, Українська*Фрунзе*, Амосова, Херсонська, Шевченко, ШкільнаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕКлапая [ПС 3510 Киселівка]: Степова, ЦентральнаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕМірошниківка [781]: Берінгівська, Мірошниківська, МазепиГ, Сонячна, Центральна, Зелена д.20 - БН, Шахтна, МагаданськаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕМірошниківка [КТП - 859 Білозерка]: Магаданська д.23, Центральна, Сонячна, Мірошниківська, МазепиГ, Зелена д.20 - БНТО07.30-16.30
Херсонське МВЕМузиківка [781]: Берінговська, Магаданська, Берегова, Кар’єрна д.7, Набережна д.0, Шахтна, Мірошниківська д.65, МеханічнаТО07.30-16.30
Херсонське МВЕМузиківка [КТП - 859 Білозерка]: Набережна д.0, Мірошниківська д.65, Механічна, Кар’єрна д.7ТО07.30-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [561]: Вишнева, Вишневий, Соборна*Жовтневої революції* д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Рибальчий, Культурна, Лиманська, Театральна, Пушкіна, Голобородька, Лікарняний, Таврійська*Піонерська*, Балкова, Пляжна, Комунальна, Григор’єва, Ювілейна, Базарна, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Свободи*Леніна* д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Яружна, Карпоухова, Аптечний, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Торговий, Сітова, Шкільний, СпортивнаКР07.30-16.30
Херсонське МВЕСтаніслав [КТП - 622 Білозерка]: Стадіонна д.1Є - 8, 19, 25 - 29, Спортивна д.52 - 66, Пляжна, 200років Станіславу д.1 - 4, 10, Григор’єва д.3 - 6, РибальчийКР07.30-16.30
Херсонське МВЕСтепанівка [638]: Літній д.4 - 11, 18 - 20, Мирний, Інгулецька д.1 - 3, 7 - 9, 11, 13 - 59, Джона Говарда д.6, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 56 - 58, 60, 62 - 118, Запорізька д.1 - 5, Піщаний, Українська, Зарічна д.12 - 13, 27, 37, 69 - 89, Кільцева, Селянська д.1 - 8, 9 - 10Б, 12 - 90, Квіткова, Весела *Радянської Армії*, Тихий, Виноградна д.1, 4 - 5, 9 - 13, 17, 20 - 33, Ягідний, Христича д.2, 2Б, 16, 24, 40А, 44А - 46А, 52, Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 181, Кар’єрнийТО07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовомиколаївка [КТП - 41]: Польового провулок, МічурінаТО09.00-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовотроїцьке [КТП - 240]: Матросова, Безроднього, СувороваКР09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ[ТП - 358 Л - 1]ТОМиру,
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМвкаПлановые работы
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМОлександрівка [ПС. Отрадівка]:Пот.Р08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМПодове [КТП - 288]: Соборна , Шкільна, Зелена, ТорговаТО09.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМВинограднийКлин, Ногайське*Жовтневе*, Сокологiрне, Новоєфремiвка [666]:КР08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 421 Л - 1 - 2 - 3]: Українська , Серьогіна, Миру, Березня8, Робітнича, Мічуріна, , УкраїнськаТО08.30-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМНовоолексіївка [ТП - 86 Л - 1, Л - 2 та Л - 3]: Залізнична, Садова, Литвiнова, Нова, ПарижськоїКомуникр08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 429 Л - 1]: Березня8, ДекабристівТО08.30-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМСтокопанi [ТП - 325 Л - 3]: Набережна, Новоселовaто08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМАнтонівка [292]: Львівська, Шевченка, Східна, Сонячна, Світанок, Будівельнаоперативні еперемикання08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМЗірка [292]: Жовтнева, Робітнича, Селянська, Мелітопольська, Кооперативна, Західнаоперативні перемикання08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКостянтинівка [292]: Шевченка д.59, 61 - 96, Молодіжна, Тітаренкооперативні перемикання08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМКрасне [ТП - 174 Л - 2 Горностаевка]: Партизанська д.0, 16, 20 - 28, 30 - 60ТО08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕММиколаївка [292]: Польоваоперативні перемикання08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМАрхангельське [ТП - 120 Л - 1]: Чапаєва д.62 - 70, Садова д.20 - 22а, 24, 26, 28, 30 - 32, Радянська, Жовтнева д.1 - 29, 31технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМНова Шестірня *Петровське* [1523]: Леніна, Сонячнатехнічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМОрлове [1523]: Гагаріна, 60 років Жовтня д.44, Карла Маркса д.4, 6, 10 - 18, 20, 22 - 26, 28 - 30, 32, 34, 36 - 38, 40 - 40а, 42, 56, 58, 64 - 111, 121, 123 - 125, 129 - 130технічне обслуговування08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМРівнопілля [1523]: Степоватехнічне обслуговування08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [1741]: Армійська, Гагаріна, Дружби*Радянська* д.97А - 123, Западна д.92, 98, Морська, НабережнаШевченка д.бн, Незалежна, Приозерна, Сонячна, Українська д.95, Шевченка, Ювілейнакапітальний ремонт07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [1745]: Западна д.89, 96, НабережнаШевченка д.СТРОЙ.ПЛОЩ, Українська д.87для безопасности работ по ВЛ 10кВ ф.174107.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММихайлівка [ТП - 157 Л - 2]: Степова д.1 - 7, 11, 13, Таврійська *Комсомольська* д.1 - 15, 19, 21капітальний ремонт07.30-16.30


Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
^ Вгору ^