Популярні новини

Планові відключення світла на Херсонщині 25 травня

  • 07:00 25.05.2018
  • Переглядів: 792

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.


Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [1741]: Армійська, Гагаріна, Дружби*Радянська* д.97А - 123, Западна д.92, 98, Морська, НабережнаШевченка д.бн, Незалежна, Приозерна, Сонячна, Українська д.95, Шевченка, Ювілейнакапітальний ремонт07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМЛазурне [КТП - 266]: 60 років Перемоги, Дружби*Радянська* д.1А - 2, 8, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 130, Промисловакапітальний ремонт обладнання08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕММихайлівка [ТП - 157 Л - 2]: Степова д.1 - 7, 11, 13, Таврійська *Комсомольська* д.1 - 15, 19, 21капітальний ремонт07.30-15.30
Скадовський РЕЗ і ЕМСкадовськ [1706]: Гетьманський*Пролетарський*, Корнійчука, Мангубінська*Пролетарська* д.5 - 10, 131, 141, 143, 145, 154 - 178, Мендуса, Миру, Молодіжний*Піонерський*, Незалежності*Чапаєва* д.127, Пасічника д.7 - 9, 11, 13, 15, .., ПетраСагайдачного*Гайдара*, Петровського, Північна місцевість, Промисловий провулок, Скадовської авіагрупи*ЧервоноїЗірки* д.68, Степова, ТокареваМиру, Токарєва, Шостаковича, Ювілейнатехнічне обслуговування07.30-15.30
Херсонське МВЕКомишани [КТП - 701]: Тупиковий д.1 - 2, 4 - 5, 8, Червоноармійська д.21А, 25А, 27 - 27А, 29 - 29А, 31 - 33, 35 - 36Б, 38Б - 48Б, Жовтнева д.12А, 41, Нижня д.68, 70, 81 - 82А, 84, 103А, 105, Торговий д.1 - 2, Кооперативна д.1Б - 13А, 13Д - 14А, 16 - 16А, 18, 21А - 21В, 22А, 24А, 26 - 26Б, 28А - 30, СтадіоннийПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [КТП - 720 А]: Мостовий д.3 - 3А, Космонавтів д.17 - 37, Шевченка д.1 - 27, Центральна*Радянська* д.1 - 24Б, 26 - 26А, 29А, 29В, Херсонська, Спортивний д.9, Садова д.4, 8, Робочий, Робоча, Пролетарський, Нижня д.1А - 24, 26 - 39, 41 - 62, 63 - 69А, 71 - 73А, 74 - 80А, 83А - 90Б, 93, 95, 96А - 97, 99 - 99А, 101, 103, 107 - 107А, 113, ЛермонтоваПриєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [КТП - 721]: Центральна*Радянська* д.65 - 65А, 75 - 75А, 77, 81 - 81А, 83, 85 - 85А, 872, 90 - 90А, Жовтнева д.1 - 3В, 4А - 11, 15, 27, Червоноармійська д.11, 13 - 14, 14В, 16 - 17, 18, 20, 22, 24, Поштова д.1 - 10А, 14 - 18, Степовий д.1, 1Б - 4, 4Б - 5А, 6 - 11А, Крилова д.1 - 1Б, 2А - 4А, 18Б, Кооперативна д.13Б, 15, 17, 19 - 21, 22, 23 - 24, 25, 26В - 28, 31 - 40, Поштовий, Шкільна д.5, 10А - 10В, 12А, Шкільний д.10БПриєднання08.00-15.30
Херсонське МВЕКомишани [КТП - 723]: Шкільний д.1В, 4А - 9В, 10Г - 11, 15 - 16А, Кошовий, Шкільна д.1А, 2 - 2Г, 4, 4Б, 6, 8А, 10, 12Б, 14, 16В, Зарічна *Піонерська*, Чкалова, Центральна*Радянська* д.28А - 28В, 30 - 31А, 33 - 39, 40А, 43А - 44, 46 - 49А, 50А - 64А, 66 - 68А, 70 - 72, 73А - 74Б, 76, 80 - 80Б, 82, 84 - 84А, Добровольців *Комсомольська* д.1 - 4Б, 6 - 12, 13А, Надозерний, Першотравнева, Горького д.1А - 2А, 5, 7 - 12, Тупиковий д.2А, 6Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [КТП - 881]: Шкільна д.1, 1Б, 3, 4А, 4В, 5А, 6А - 8, 9 - 9А, 11 - 13, 14Б - 16А, 18 - 2460А, Комишанський, Шмідта, Річковий, Жовтнева д.10В, 12, 12Б - 14А, 16А - 23, 27А - 39А, Нижня д.62А, 73В, Торговий д.2а, Шкільний д.2А, 11А - 14Д, 16Б - 18Б, Горького д.2, 3 - 4, 6Приєднання08.00-16.30
Херсонське МВЕНаддніпрянське [4014]: Без назви д.5 - 6Приєднання08.00-15.30
Херсонське МВЕХерсон [4014]: Надніпрянське сел. д.5 - 7Приєднання08.00-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМТрудолюбівка [КТП - 377 Воронцовка]: Суворова д.30, 36 - 38, 40 - 42, 45, 48 - 84капітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМШевченкiвка [1652]: Маслюка, Чапаєва, Жовтневакапітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМАбрикосівка [КТП - 460]: Центральна, Вінницька, Казацька, Гагарінато08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМАбрикосівка [КТП - 642]: Південна, СущаП, Східна, ХмельницькогоБто08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМВиноградове [ТП - 247 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Лермонтова, Чалбаська, Садова, Східний, Східна, Ларіонова, Лісовато08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМКозачі Лагері [1972]: Набережна, Зелений, Горького пров, Горького, Шевченка, Черемхова, Сілевозний, Пролетарська, Мічуріна, Лікарськийкр09.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМКринки [КТП - 585]:кр08.00-15.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМПодо - Калинівка [КТП - 457], [КТП - 625] 08.00 - 15.30: Самойлова, Вишнева, Шкільна, Степова, Центральна, Лісна *то*Олешки [ТП - 2 Л - 1]: Паркова, Гвардійська, Крилова, Поштова, Самарця, Казарменийкр09.00-15.20
Генічеський РЕЗ і ЕМГенічеськ [ТП - 041 Л - 4]: Курортна*Кiрова*, Монастирський узвізприс.09.00-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [362]: Горького, Жовтнева, Леніна, Набережна, Степовакапітальний ремонт обладнання07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСтрiлкове [722]: Молодіжна, Сивашська, Зелена, Новий, ЧерепковаВ, Ковильна, Центральна, Морський, Леніна, 50роківПеремоги, Світла, Азовська, Садова, Приморська, Берегова, Східна, ГагаринаТО08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМБережанка [Ф - 362 від Р - 41]: Горького, Степовакапітальний ремонт обладнання07.30-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМЩасливцеве [ТП - 753 Л - 1 та ТП - 763 Л - 1]: Набережна, Морська, Миру, Гагарінаприс08.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМВерхній Рогачик [КТП - 108 РОГАЧИК]: Кривий Рігкапітальний ремонт обладнання07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕММихайлівка [362]: МарксаК, Приморськакапітальний ремонт обладнання07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМНова Знамянка [362]: Комсомольськакапітальний ремонт обладнання07.30-15.30
Херсонське МВЕАнтонівка [3408]: Шахтарська, Прикордонний, Олімпійська, Пирогова, Прикордонна, Бєлінського д.1 - 8, Будівельна, Будівельників, Вишні Остапа, Воронцовська, Горького д.18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36А, 38 - 38А, 40, 42, 44 - 103, Дніпровська, Дніпровський, Довженка*Червонофлотська*, Залізнична, Комарова, Космодем’янськоїЗ, Коцюбинського, КошовогоО, Ювілейна, Кримська, Антонівська*Червоноармійська*, Шевченка, Лермонтова д.2 - 75, Ак.Вернадського*МорозоваП*, Центральна*Будьонного* д.2 - 64, 65А - 75, 76, 78А, 80 - 82, Мересьєва, Молодіжна д.44А, Українська*Радянська*, УкраїнкиЛ, Некрасова, Спортивна, Сергія Параджанова*Мікояна*, СадоваКР08.00-15.30
Херсонське МВЕАнтонівка [КТП - 778]: Шевченка д.1 - 20, 22 - 22А, 24 - 36, ЗалізничнаКР08.00-15.30
Херсонське МВЕБілозерка [3408]: Дружби д.49КР08.00-15.30
Херсонське МВЕСтепанівка [ТП - 833 Л - 1 Білозерка]: Мирний д.2 - 14, Ягідний, Джона Говарда д.6, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 56 - 58, 60, 62 - 118, Горіхова д.72, 74 - 74А, Квіткова д.1, 6, 12, ТихийТО08.00-16.30
Херсонське МВЕЗеленівка [ТП - 799 Л - 1]: Робоча, Лісна, Українського прапора*Червонопрапорна* д.2, 2Б - 5, 8, 10 - 59, Південний, 9Січня д.7 - 9А, 10А - 17, Фрунзе д.1 - 1А, 4 - 5, 8 - 9А, 11 - 18, СхіднийТО08.00-16.30
Херсонське МВЕСтепанівка [ТП - 833 Л - 2 Білозерка]: Квіткова д.1В - 5, 7 - 17, Мирний д.1, Весела *Радянської Армії*, Інгулецька д.1 - 3, 7 - 9, 11, 13 - 59ТО08.00-16.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 2]: Мостовий д.1 - 2І, 4А, Центральна*Радянська* д.25, 27, 29, 29Б, 32 - 32Б, 40, Мирний д.13 - 13А, 15 - 16, Космонавтів д.1 - 7, Східний д.2 - 3А, 5, 7, Садова д.1 - 3, 4А - 7А, 9А - 53, 56Б - 56В, 65, Польова д.18, 68 - 146ТО08.00-15.30
Херсонське МВЕКомишани [ТП - 661 Л - 3]: Садова д.54 - 56А, 57 - 64, 67, 69, 71, Мирний д.1 - 12, 14ТО08.00-15.30
Херсонське МВЕСонячне [4107]: Івасюка Володимира *Піонерська*, Центральна, Дзержинського, Садова, Шкільна, Юності, Стадіонна, Робоча, МолодіжнаТО08.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМСергіївка [КТП - 225]: Пушкіна, КолгоспнаТО отп. ЛР-6908.30-15.30
Херсонське МВЕХерсон [ЗТП - 23]: Молодіжна д.30А, 32 - 34, 3542 - 36, 38, 40 - 40А, 42, 44, 46, 48, 52, 5851, 112, Гончарна *Котовського* д.12 - 41А, 44 - 76, 78, 80, Тираспольська д.2, 10 - 12А, 14 - 27, 28 - 44А, 48 - 52, 56а, РазінаС д.14А, 295Херсонської стрілецької дивізії д.15 - 16А, 18 - 24, 26А, РазінаСтепана д.11 - 114, 16 - 35, 37, 39, 41 - 41А, 51, Українська д.5А - 7, 20 - 69А, 71, 74 - 78, 80, 107, 113, 12869, 144 - 146, 150, Разіна СтепанаКримська, Гагаріна д.15 - 28, 30 - 33, 35 - 39, 41 - 43А, 45, 47, 49, 51 - 511, 53 - 53А, 55, 57, 59 - 61, 65 - 65АКР08.00-16.30
Херсонське МВЕХерсон [ТП - 16 Л - 5]: Котляревського д.12 - 19, Комкова д.4 - 7, 850 - 23, Олександрівська*Червонопрапорна* д.50, 52 - 54, 58, 60, 62, 64, 66 - 66А, 68, 70, 72, 83, 85 - 85А, 87, 89, 91, 93, 95 - 9516, Учбовий д.6, 40, 42, 44, 46 - 48, 51, 54, 56 - 58, 60 - 61, 63 - 67, 69, 71 - 71Б, 736 - 75, Колодязна д.97, Нижня*УльяноваД* д.51, 53, 55, 59 - 59А10, 63, 65, 67, 69 - 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 - 88А, 90, 92, 94, 96 - 9610ТО08.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМТрифонівка [ТП - 134 Л - 1 Олександрівка]: Мирукапітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Херсонське МВЕКомишани [ЗТП - 713 1Т]: Громадянська д.2приєднання07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМТаврійськ [ТП - 108 Л - 1]: УкраїнкиЛ д.28, 36, 38, 40 - 103, Сагайдачного д.24 - 36, 40 - 61приєднання08.00-15.30
Херсонське МВЕКомишани [ЗТП - 751 1Т]: Вірьовчинаприєднання07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМБехтери [КТП - 1056]: Кірова д.1 - 92, 94, 96, Леніна д.10, Радянська д.19ТО07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМГладківка [КТП - 92]: Гагаріна д.15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Леніна д.188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 206, 210 - 239, 243, 245, 249, 251, 253, 255, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 273 - 277, 279 - 289, Миру *Жовтнева* д.169А, 171 - 180, 182 - 196, 199 - 243, Садова д.2 *КР* Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, , Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5зТО07.30-15.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМНовософіївка [КТП - 205]: Леніна д.31 - 55, Молодіжна д.2 - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Покришева, Степова, Фрунзе д.2 - 22ТО07.30-15.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗапоріжжя [КТП - 146]: Основікова, Поштова, Садовак.р.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМЗапоріжжя [КТП - 168]: Степовак.р.07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМРубанівка [ТП - 167 Л - 1]: Жовтнева д.46, Льва Толстого д.4 - 6, Поштова д.11, 26 - 43, ТолстогоЛт.о.07.30-16.30
Херсонське МВЕЗорівка [КТП - 63 Білозерка]: Новоселів, Східна, Українська, Українська*Радянська*, Комунарів, ПролетарськаТО08.00-15.30
Херсонське МВЕПервомайське [777]: Східна, Центральна, УкраїнськаТО08.00-15.30
Херсонське МВЕРозлив [777]: Молодіжна, Північна, ЦентральнаТО08.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМБерислав [ТП - 79 Л - 3, Л - 4 Берислав]:Заводська д.4 - 20, КостіГордієнка д.64 - 66, Павловського д.27 - 30, 71, Садовий д.1 - 24, 26, 30, Гагаріна д.45 - 74, 76 - 90А, Степова д.2Б - 14, 24 - 34, 40, 48ТО09.00-15.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМВіровка [КТП - 208 Берислав]: Нова, Центральна, Зелена д.22, 24ТО09.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМКаланчак [ТП - 18 Л - 1 Каланчак]: Лисенко д.5, Дніпровського д.11, 15, 18 - 24, 30, Крупської д.5, 7, 9 - 21, 23, 25, З.Космодемянської д.16, 28, 30КР08.30-15.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМАндріївка, Кудряве, Кучерявоволодимирівка, Магдалинівка, Новий Гай, Червона Поляна, Чорна Долина [ПС 3510 К.Володимирівка 2Т]:ПР08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМПреображенка [ВЛ - 10кВ Л - 7411]: Першотравнева, Незалежна, Шевченко, Радянська, Мира, Східна, ГагарінаКР08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМСкадовка [КТП - 114]: Перемоги, Гагаріна, Зелена, Жовтнева, Першотравнева, Таврійська, Пушкіна, СадоваКР08.00-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМЧаплинка [ТП - 18 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4, Л - 6]: Довженка, Меліораторів, Грушевського, Храмова, ПерекопськаТО07.30-15.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМШевченка [ТП - 206 Л - 1]: СтеповаТО ВЛ08.00-15.30
Іванівський РЕЗ і ЕМНовопетрівка [КТП - 231 Н.Сірогози]: МарксаК, Молодіжна, СадоваКР08.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМІванівка [464] 08.00 - 15.00 Кірова, МарксаК, Степова, Чернишевського Новосеменівка, Українське, Червоний прапор *КР* Любимівка [КТП - 133]: Леніна, МолодіжнаКР08.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [819]: Мелітопольська д.17ТО08.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 64 2Т]: Тюленіна д.27 - 29, Рилеєва д.23, Радіщева д.81, 85, Мелітопольська д.36, 42 - 44, 46КР09.00-15.30
Херсонське МВЕБарвінок [ПС 3510 Киселівка]: Садова, 1, Молодіжна, 2ТО07.30-15.30
Херсонське МВЕДніпровське [Р - 100]: Будівельників, Золотухіна, Янтарна, Садова, Спортивна, Центральна, Білозерське д.1, 3, 7 - 7А, 9, 11, 30, 34 - 36, 40 - 44, 48, 52, Горіхова, Виноградна, Радгоспна, Степова, Молодіжна, Вишнева, НабережнаТО07.30-15.30
Херсонське МВЕЗеленийГай [ПС 3510 Киселівка]: Зелена, Виноградна, Нижня, Верхня, не визначеноТО07.30-15.30
Херсонське МВЕКиселівка [ПС 3510 Киселівка]: Українська*Фрунзе*, Шкільна, Шевченко, Херсонська, Тюленіна, Таврійська, Степова, Сонячна, Садова, Пушкіна, Поштова*Леніна*, Польова, Південна, Перемоги, Освітянська*Радянська*, Новоселів, Набережна, Молодогвардійська, Молодіжна, Миру, Маяковського, Маргелова, Лугова, Курилівська*Жовтнева*, Комарова, Козацька*Кірова*, Залізнична, Гуменюка, Гагаріна, Виноградна, АмосоваТО07.30-15.30
Херсонське МВЕКлапая [ПС 3510 Киселівка]: Центральна, СтеповаТО07.30-15.30
Херсонське МВЕСтаніслав [561]: Балкова, Лікарняний, Григор’єва, Базарна, Пляжна, Свободи*Леніна* д.3 - 13, 18 - 69, 77, 82 - 83, Голобородька, Аптечний, Шкільний, Карпоухова, Ювілейна, 200років Станіславу д.1 - 43, 47, 51, 53, Сітова, Таврійська*Піонерська*, Лиманська, Яружна, Театральна, Соборна*Жовтневої революції* д.77А, 79 - 109, 112 - 114, Стадіонна д.1Є - 20, 25 - 33, Торговий, Культурна, Комунальна, Рибальчий, Вишневий, Спортивна, Вишнева, ПушкінаКР07.30-15.30
Херсонське МВЕСтаніслав [КТП - 622 Білозерка]: Григор’єва д.3 - 6, 200років Станіславу д.1 - 4, 10, Рибальчий, Спортивна д.52 - 66, Пляжна, Стадіонна д.1Є - 8, 19, 25 - 29КР07.30-15.30
Херсонське МВЕСтепанівка [638]: Українська, Зарічна д.12 - 13, 27, 37, 69 - 89, Горіхова д.14, 16 - а, 22, 24, 26, 28, 30 - 181, Христича д.2, 2Б, 16, 24, 40А, 44А - 46А, 52, Тихий, Інгулецька д.1 - 3, 7 - 9, 11, 13 - 59, Кар’єрний, Квіткова, Кільцева, Джона Говарда д.6, 10, 12, 14, 16, 26, 28, 56 - 58, 60, 62 - 118, Ягідний, Виноградна д.1, 4 - 5, 9 - 13, 17, 20 - 33, Літній д.4 - 11, 18 - 20, Запорізька д.1 - 5, Мирний, Піщаний, Селянська д.1 - 8, 9 - 10Б, 12 - 90, Весела *Радянської Армії*ТО07.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаховка [ЗТП - 138 1Т]: Велика Куликовська д.116 - 118КР08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовопокровка [КТП - 36]: Центральна, Гагаріна, ПіроговаТО09.00-15.30
Генічеський РЕЗ і ЕМВiльне, Новоiванівка, Плавське, Пробудження, Роздолля [894]:КР08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМНовотроїцьке [611]: Горіховий, Меліораторів, Матросова, Космонавтів, Польова, Квітнева, Пролетарська, Каштанова*Радянська*, Сквозний, 40 Років Перемоги, Соборна, 60Років Перемоги, Безроднього, Калинова, Сонячна, Виноградна, Степова, Суворова, Гоголя, Затишна, Залізнична, Грушевського, Шевченко, МираКР09.00-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМНовоолексіївка [ТП - 86 Л - 1, Л - 2 та Л - 3]: Залізнична, Садова, Литвiнова, Нова, ПарижськоїКомуникр08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ[ТП - 358 Л - 1]: Гоголя, Калинова*Калініна*, МираТехнічне обслуговування08.30-15.00
Генічеський РЕЗ і ЕМСтокопанi [ТП - 325 Л - 3]: Набережна, Новоселовaто08.30-15.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМПодове [КТП - 288]: Торгова, Зелена, Соборна , ШкільнаТО09.00-15.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 421 Л - 1 - 2 - 3]: Українська, Березня8, Серьогіна, Миру , Робітнича , Мічуріна, УкраїнськаТО08.30-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМКостянтинівка [ТП - 135 Л - 2, Л - 3 Горностаевка]: Мира д.35, 37, 39, 41, 43, 68 - 118ТО08.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМСиваське [ТП - 429 Л - 1]: Березня8, ДекабристівТО08.30-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМка д.0 - 58, 60, 75ТО
Каховський РЕЗ і ЕМАнтонівка, Братолюбівка, Дубівка, Запорізьке, Зірка, Костянтинівка, Миколаївка, Стара Лук’янівка, Червона Поляна [ПС 3510 Костянтинівка 1Т]:ТО09.00-15.30
Каховський РЕЗ і ЕМКаїри [261]: Жовтнева, Піщана д.2, 40 років Перемоги, Березня8, Весела, Горностаївська, Степова, Калініна, Комсомольська, Леніна д.2 - 2Б, Шкільна, Чапаєва д.1 - 10, 12, 14, 16 - 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 55, 57, Лікарняна, Садова, НабережнаТО08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМВисокопілля [1502]: Комсомольська, Маяковського, Першотравнева, Робоча, Заводська2, Українська, Заводська1, Жовтнева, Визволителів *Червоноармійська* д.1 - 501, 54 - 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Горького, Херсонськакапітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМВисокопілля [ТП - 30 Л - 1]: Комсомольська, Визволителів *Червоноармійська* д.1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17а, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 37, 39, Українськакапітальний ремонт обладнання08.30-15.30
Високопільський РЕЗ і ЕМПотьомкине [1502]: Центральний, Молодіжна, Новоселова, Шевченка Тараса *Жовтнева*, Шкільнакапітальний ремонт обладнання08.30-15.30


Залишити коментар


Популярні новини
Календар новин
«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
^ Вгору ^