Популярні новини

Планові відключення світла для Херсонської області

  • 08:00 27.03.2018
  • Переглядів: 1 665

Список населених пунктів та вулиць Херсонщини, де сьогодні планово вимкнуть світло.


27.3.2018
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Біла Криниця [1303]: Щорса, Горького, Дзержинського, Залізнична, Калініна, Каховська, Комарова, Леніна, МарксаК, Миру, Нафтобазівський, Привокзальна, Садова, Садовий, Свердлова, Суворова, Торгова, УкраїнкиЛ, Шевченка, Шкільна, Гагаріна
технічне обслуговування
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Борозенське [ЗТП - 366 1Т Олександрівка]: Садова д.47 - 51, Мічуріна д.12, Молодіжна д.54 - 56, 58, 60, 63 - 67, Робоча, Будівельників, Жовтнева
капітальний ремонт обладнання
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
В.Олександрівка [1303]: Садова д.63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 - 75А, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 140 - 228, Грибоєдова, Котовського, Лісна, Набережна, Піонерська д.67, 69, 71, 73 - 101, Чкалова д.38, 40, 42, 44 - 55, Річна д.5
технічне обслуговування
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Давидів Брід [1303]: Красна д.54
технічне обслуговування
08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Щорсiвка [КТП - 182 та КТП - 185]: Жовтнева, Чапаєва, Пушкина, Миру, Леніна, Шабовти, Степова
ТО
08.30-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ
Нижні Сірогози [424] 09.00 - 16.00: Височина, Котовського, Леніна, Миру, Петровського, Свердлова, Степова, Таврійська Нижні Сірогози [425].: Горєлова, Калініна, Купрія, Леніна, МарксаК, Миру, Папаніна, Першотравнева, Свердлова, Суворова, Чкалова, Шевченко. Нижні Сірогози [426]. Жданова, Куйбишева, Леніна, МарксаК, Петровського, Пушкіна, Суворова, Чапаєва Нижні Сірогози [427]
КР
. Будь
Іванівський РЕЗ і ЕМ
23.03.2018 Анатолівка [431]:
то
09.00-15.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ
овка. Новопетрівка Гагаріна, Галенко, МарксаК, Молодіжна, Садова, Степова
то


Генічеський РЕЗ і ЕМ
Генічеськ [Ф - 641. уч - ок от пс до ЗТП - 039]: Заправка Баранова
приєдн.
09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
ГенічеськаГірка [691 та 692]: Озерна, Азовська, Виноградна, ДериглазоваГ, Нова, Садовa, Садовий
приєдн.
09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Щасливцеве [691 та 692]: Комарова, Миру*Леніна*, КузнєцоваР, Сонячний, 50 років Перемоги, Набережна, Арабатська, Гагаріна, Морська, УкраїнкиЛ, Водна, Амбулаторна
приєдн.
09.00-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Генічеськ [Ф - 641. уч - ок ЗТП - 039 - 040]: Калиновий*Калінiна*, 9 Січня, Верхня Слобідка *Фрунзе*, Відродження *Петровського*, Геройська *Полеглих за революцiю*, Зелена, Казковий *Чапаєва*, 993 Стрілкового полку, Козацька *Куйбишева*, Колективна*Колгоспна*, Лазурна*МарксаК*, Лиманна*Артема*, Маяковського, Нижня Слобідка *Фрунзе спуск*, Південна*Дзержинського*, Пушкiна, пров.Сивашський *Рози Люксембург*, Соборна*Воровського*, Фрунзе кут, Центральна *Леніна*, Чернuшевського, Чкалова, Шевченкa
ТО
09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Велика Благовіщенка [ТП - 98 Л - 2 Горностаевка]: Шевченка д.1, 28, 36 - 74, Партизанська д.0
ТО
08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Дубівка, Запорізьке [293]:
ТО
08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Долинське, Надеждівка, Хрестівка [ПС 3510 Хрестівка]:
КР
09.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Ворошилово, Новонаталівка, Шевченка, Долинське, Надеждівка, Хрестівка [ф.35 Р2]:
ТО
08.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ
Таврійськ [ТП - 48 Л - 2]: Грушевського д.22 - 22а, 24, 26 - 43, 45, 47, 49, Молодіжна д.28, 30, 32, Чкалова д.28, 30, 32, 34, 36 - 36а, 38, 40 - 99
КР
09.00-16.30
Херсонське МВЕ
Зеленівка [1025]: Нова д.2 - 7, 8 - 14, Новий д.2 - 2А, 11 - 12, Студентська, Березня8, Вірьовчина Балка, Гагаріна д.11 - 12, 14 - 15, Івана Мазепи*Кірова*, Лугова, Луговий, Луначарського, Маяковського, Миколи Лисенка*Дем’янаБ*, Мирного Панаса, Молодіжна, НевськогоО д.5 - 21, 36 - 45, Парковий, Пархоменка, Польова, Польовий, Разіна Степана д.5, 7, 9, 11, 13, Щорса, Шкільна д.1А - 7А, 9 - 29Б, Шевченка д.5 - 6, 11 - 13, 18А - 18Б, 26, 34 - 52, 54 - 75, Чапаєва, ХмельницькогоБ, Тупиковий, Таврійська
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ТП - 617 Л - 3]: Чарівна д.19, ЧернявськогоМ д.3, 6, 8 - 9, 12, 16, Крайня д.3, Дніпрової Чайки д.2 - 5, 7, 9, 11, 13 - 15, 17, 19, 21 - 25, 27 - 29, 31, 35 - 37
Приєднання
08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
Гола Пристань [ЗТП - 1026 1Т]: 200 років Голій Пристані д.74, Будівельників д.1а - 1А, Ларіонова д.95а - 95Б, 101 - 101А, Матросова д.2, Пушкіна д.2 - 3, 5 - 5з
ТО
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ТП - 840 1Т Л - 14]: Лавреньова д.16
КР
08.00-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
Жовтневе [КТП - 181]: Кірова д.1, 38, Комсомольська д.3, Кошового д.1 - а - 2, 2 - а
ТО
07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
Індустріальне, Краснознам’янка, Олексіївка, П’ятихатки, Садово [ПС 3510 Комінтерн 1Т]:
КР
07.30-16.30
Г.Пристанський РЕЗ і ЕМ
Чорноморське [ПС 3510 Комінтерн 1Т]: Березня8 д.36, Жовтнева д.8, Леніна д.1 - 2б, Миру д.22, Робочий д.1 - 3, Садова
КР
07.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
ВинограднийКлин [ТП - 349 Л - 2]: Молодiжна, Плавська
ТО
08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
ГенічеськаГірка [683]: Набережна
кр
08.30-16.30
Генічеський РЕЗ і ЕМ
Москаленко [ТП - 258 Л - 2]: Шевченко, Гагарина
КР
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Антонівка [ЗТП - 189][КТП - 207][КТП - 208]:Гагаріна д.1, 2 - 5А, 7 - 17Б, Сонячна*Шмідта* д.1, 10, 12, 14 - 40, Січна22*Січня9*, Різдвяний*Колгоспний*, Херсонська д.1 - 65А, 75, Космонавтів, Херсонський, Лугова д.1А, 3 - 12, 14А - 14Б, 19 - 19А, Молодіжна д.1 - 55, 2 - 44, Набережна д.1, 2 - 17, 20 - 54А, Травня1 д.30, 44 - 44А, 46 - 63, ТолстогоЛ, Суворова, Новий д.2Б - 3, 6 - 28, Олеся Гончара*Щорса* д.19, Поліський*Пархоменка*, Горіхова*Січня21* д.1 - 1А, 2А - 24, Гвардійська д.7 - 11, 13 - 42, 44 - 44А, Севастопольськад.1 - 98, Травнева*Орджонікідзе* д.1 - 59, Калинова*Котовського*, Затишна*Піонерська* д.25 - 25А, Степова д.1 - 52, 54 - 57, 61 - 62, Крутий*Крупської*, Глухий, Квіткова*Фурманова* д.29А - 57, 68 - 72, 78 - 84, Польова д.1А, 3А - 5, 7 - 7А, 9 - 13А, 15 - 25, 29 - 31А, 35, Смоленський
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Антонівка [ПС 35106 Антоновка 1Т]: 45років Перемоги
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [КТП - 208]: Східна29 д.1 - 28, Східна24 д.1 - 32, Східна28 д.1 - 32, Східна30 д.1 - 28, 56, Східна25 д.1 - 28, Східна26 д.1 - 28, Східна27 д.1 - 28
ТО
08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ
Бургунка, Одрадокамянка, Миколаївка [ПС 3510 Зарічна 1Т]: : повністю
технічне обслуговування
08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ
Новорайськ [КТП - 108 Берислав]: Набережна, Миру, Гардемана д.2 - 12, 18, 24, 28
технічне обслуговування
08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ
Новорайськ [КТП - 109 Берислав]: Овражна, Садова, Шевченка д.1 - 2, Мічуріна д.1 - 8, Вишнева, Паші Ангеліна, Західна д.2А - 4, Івановка
технічне обслуговування
08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ
Тягинка [ТП - 496 Л - 2 Берислав]: Таврійська д.1 - 39, Вишнева д.2 - 16
технічне обслуговування
08.30-16.00
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ
Шляхове [ТП - 351 Л - 4 Берислав]: Центральна д.27 - 43, Східна д.1 - 3, Бериславська д.5, 36 - 51
технічне обслуговування
08.30-16.00
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Рубанівка [ТП - 163 Л - 1]: Леніна, Фрунзе, Ульянова д.93 - 99
технічне обслуговування
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Музиківка [ТП - 851 Л - 1, Л - 2 Білозерка]: Стадіонна д.8, Березня8 д.1А, 40років Перемоги д.1 - 64, Київська д.5, Мира д.17
ТО
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Олександрівка [573] [КТП - 797 Білозерка]0: Банний, Нова, Колгоспний, Молодіжна, Перемоги, Центральна*Комсомольська*, Степова, Робоча, Шевченко, Мельнична, Князєва д.4 - 99, Приозерна, Поперечна, ХарькоД д.3 - 67, 40 - 96, Шкільна, Садова, Гагаріна д.1 - 78
КР
07.30-16.3
Херсонське МВЕ
Олександрівка [ТП - 634 Л - 1, Л - 2 Білозерка]: Миру*Леніна*, Гомана д.3 - 6, 8 - 28, Кооперативна, Гагаріна д.45 - 66, Князєва д.39, ХарькоД д.39 - 53, 58 - 82Спортивний д.3, 4, 6, Лиманська
ТО
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Понятівка [КТП - 447 Білозерка]: Набережна д.1 - 16, Кооперативна
КР
07.30-16.30
Херсонське МВЕ
Східне [ПС 3510 Восточная 2Т]: ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.4 - 16, Ювілейна д.11, 13, Чорновола, Миру, Шкільна
ТО
07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Верхній Рогачик [376]: 40 років Перемоги, Щорса, Радянська, Партизанська, Ювілейна д.84, 88, 90, 161 - 175, Калініна д.77 - 92, Невського, БідногоД, Горького, Кірова д.261А - 263, 269, 275, 281, 300 - 374, Українська д.162
капітальний ремонт обладнання
07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Верхній Рогачик [376]: Невського, 40 років Перемоги, БідногоД, Горького, Калініна д.77 - 92, Кірова д.261А - 263, 269, 275, 281, 300 - 374, Партизанська, Радянська, Українська д.162, Щорса, Ювілейна д.84, 88, 90, 161 - 175
технічне обслуговування
07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Комунарівка [1814]: Кобзаря *Радянська*, Коротка, Молодіжна *Комунарів*
технічне обслуговування
07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Вишневе [376]: Петровського, Шкільна, Весела, Фрунзе
технічне обслуговування
07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Лазурне [1742, 1747]: 60 років Перемоги, Весняна*Комсомольська* д.1 - 77, 77А, 78 - 112А, Дніпровська, Дружби*Радянська* д.1 - 97, Жовтнева д.1 - 96, 99 - 106, 108 - 115, 116 - 130, Квіткова, Квітневий, Козацька, Лісова, Металургів, Миру д.1 - 128Б, 132, Молодіжна, Набережна, Промислова, Садова, Співдружність, Степова, Східна, Таврійська, Травнева, Центральна*Леніна* д.1 - 91, 42, 92 - 132, Чорноморська, Жовтнева 97, 107, 115А
технічне обслуговування
07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Вишневе [376]: Шкільна, Весела, Фрунзе, Петровського
капітальний ремонт обладнання
07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Новомиколаївка [ТП - 147 Л - 2]: Кірова провулок д.21 - 27, Кооперативна д.71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 - 124, Паркова
Реконструкція і модернізація
07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Леніне [376]: 30 років Перемоги
капітальний ремонт обладнання
07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Петропавлівка *Комсомольське* [1814]: Комсомольська, Молодіжна, Радянська, Таврійська, Хмельницкого Б
технічне обслуговування
07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Леніне [376]: 30 років Перемоги
технічне обслуговування
07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ
Скадовськ [ЗТП - 532]: ГуманенкоВ д.17, Джарилгацька*Комсомольська* д.278А - 284
технічне обслуговування
07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ
Ушкалка [КТП - 184 РОГАЧИК]: Набережна д.37 - 72, 74 - 76, Гагаріна д.23, 25, Резніченка д.35, 42 - 74, 84 - 88, 90, 92, 94, 98
капітальний ремонт обладнання
07.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Каланчак [8301, ТП - 18 Л - 3 Каланчак]: Херсонська *Леніна* д.65, Піонерська д.85, Дніпровського д.4 - 4А, 8, 10, З.Космодемянської д.3, Горького д.2, 4, 6 - 59
К.Р. Т.О.
09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Новокиївка [8301]: Шевченко
К.Р.
09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ
Архангельська Слобода [НС - 5 по МК 1Т]: 40 років Перемоги, Молодіжна, Садова, Степова, Східна, Урицького, Блюхера, Карбишева, Кільцева, Комсомольська, Крупської, Мира
ТО
09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Каховка [ЗТП - 74 1Т]: Першотравнева д.32Б
ТО
09.00-15.00
Каховський РЕЗ і ЕМ
Коробки [121]: Терни
ТО
08.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Коробки [КТП - 529]: Каховська д.2, 4, 8, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 40 років Перемоги д.1 - 5, 7, 9, 11, 13 - 31, Таврійська, Степова д.1 - 3
ТО
13.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ
Петропавлівка [Ф - 141 от Р - 132]: Південний, Шкільна, Херсонська, Новоселів, Мира, Кооперативна, Каховська, 40 років Перемоги
ТО
09.00-16.00
Каховський РЕЗ і ЕМ
Роздольне, Червоне Поділля [161]:
ТО
08.30-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Миролюбiвка [1694]: Шевченка д.3 - 42, 43 - 160, Урожайна, Загородівська, Косий Яр, Українська
капітальний ремонт обладнання
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Миролюбiвка [КТП - 314 Воронцовка]: Урожайна
капітальний ремонт обладнання
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоронцовка [1605]: Уренгойська, Промислова, ХмельницькогоБ д.4, 6, 8, 10 - 65, Маяковського, Мiчурiна, Ломоносова, Кутузова, Квiткова, Кiрпiчний, Енергетиків, Енгельса, Днiпровська, Дiмiтрова д.5, 7 - 9, 11, 13 - 24, Героїв України *Червоноармійська*, Вiльна д.1 - 3, 5, 7 - 14, Бериславська д.7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
капітальний ремонт обладнання
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Нововоронцовка [КТП - 381 Воронцовка]: Бериславська д.23, 25, 27, 29
капітальний ремонт обладнання
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Осокорівка [ТП - 36 Л - 1 Воронцовка]: Вершинна д.51 - 85, Карєрна, Набережна д.1 - 26
технічне обслуговування
08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ
Осокорівка [ТП - 36 Л - 2 Воронцовка]: Вершинна д.38, 40 - 50
технічне обслуговування
08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ
Виноградове [КТП - 781]: Центральна, Таврійська, Павлівська, Соборна, Покровська, Лермонтова, Ларіонова, Українська
кр
07:30-16:30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ
Марченко, Привільне, Щасливе [1915]:
кр
08.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ
Олешки [КТП - 433], [КТП - 55 А], [КТП - 589], [КТП - 727], [КТП - 9]: Олімпійська, Паркова, Піонерський, І.Виговського, Голопристанська, Березовий, Софіївська, Тихий, Санаторна, Енергетиків, Артилерійська, Пушкіна, Голопристанський, Артилерійський, Лагерна, Київська, Параходна, Медичний, Польова, СікорськогоІ, УкраїнкиЛ пр, Глиняний, Л.Балашова
кр
08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Першокостянтинівка [ТП - 427 Л - 1, Л - 2]: Садова, Будівельників
Т.О.
08.00-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ
Чаплинка [ТП - 19 Л - 1, Л - 2, Л - 3, Л - 4]: Спортивна *Піонерська*, Попова, Пушкіна, Каланчацька *60років Жовтня*, Паркова *Радянська*
Т.О.
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Антонівка [ТП - 844 Л - 3]: Антонівська*Червоноармійська* д.8, 12, Прикордонний д.7А, 13, 34, Дніпровський д.7, 14, Дніпровська д.7
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Приозерне [ТП - 864 Л - 2]: Молодіжна д.3, 8, 10
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [3734]: ПатонаЄ д.21 - 4
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 315]: Красіна *Староколодязна*, Ілька Борщака*Артема * д.8, 23, 25, 27 - 38, Колодязна д.104, Маяковського д.21, 35, 46 - 54, Підпільна *Кузнецька* д.4, 42, 48, 53 - 79, Робоча д.11, 17, 23 - 25, 29 - 30, 33, 35, Михайловича*ГетьманаСагайдачного* д.32, 34 - 53, Мозолевського Б *Фрунзе* д.17, 22, 43, 50, 56 - 61А, 63 - 65, 70 - 80, Гірського д.71 - 73, Полякова *Канатна* д.14 - 23
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ЗТП - 418 1Т]: Радянська *Ярослава Мудрого* д.17 - 19, Бєлінського д.13
ТО
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Херсон [ТП - 429 Л - 8]: Текстильна13 д.43 - 46, 48 - 53, 55, 58 - 71, Текстильна11 д.21, 22 - 33, Урицького *Дмитра Марковича* д.40, 50 - 66
ТО
08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ
Новодмитрівка друга [КТП - 297]: Ворошилова, Шевченко
ТО
08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ
Тимофіївка [КТП - 229]: Леніна
ТО
13.00-16.00
Херсонське МВЕ
Берегове, Янтарне [776]:
РМ
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Велетенське [776]: Канальна, Набережна, МамкіноїШ д.13а, Пушкіна
РМ
08.00-16.30
Херсонське МВЕ
Дніпровське [КТП - 52, КТП - 66, КТП - 73 Білозерка]: Будівельників, Янтарна д.3, 5, 7, 9, 11, 26 - 56, Горіхова, Молодіжна д.2 - 21, Степова, Спортивна, Радгоспна д.1 - 48, Білозерське д.1, 3, 7А, Золотухіна, Вишнева, Виноградна д.27 - 66, Садова, Центральна д.3 - 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37 - 37А, Набережна д.2, 6, 8 - 10, 12, 14 - 32А
РМ
Залишити коментар


Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте тор браузер для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать тор браузер для windows https://tor-browser-vpn.ru/
Популярні новини
Календар новин
«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
^ Вгору ^